Polmer

Opinie o Polmer

Weronika

@aaa, teraz jest oferta na stanowisko - Elektromechanik. Aplikuje ktoś?

aaa

Wydaje mi się że tej oferty pracy już nie ma @robg, ale i tak najlepiej dowiadywać się o takich rzeczach bezpośrednio u nich.

aaa

firma bardzo dobrze placi , niezle mozna zarobic. na produkcji wyciaga sie na reke spokojnie 2,5 i wiecej.

cóż co niektórzy siedzą po godzinach 2-3 godziny :D

Gggg

Netto?

olokura

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku kierownika zmiany? Widziałem że jest wakat na to stanowisko we Wrocławiu.

w10

bedzie wyplata jutro?

Magda

Pracownik jest traktowany u nich jak śmieć!!! Nie warto nawet tam iść na rozmowę bo to kabaret! Na podwyżki nie ma szans, wszytko odrzucają. Premie tylko za donoszenie

Gość

Ludzie dajcie spokój nie warto tam iść do pracy maszyny są notorycznie przyspieszane nawet jak ktoś ma dwie. Ludziom siadają kręgosłupy jak jest chłodno na dworze to na hali też zimno pracownicy ubierają pod odzież roboczą swoje prywatne ubrania bo jest zimno a pan S mówi " Ja im dogadzać nie będę " jak się poprosi o podłączenie dmuchaw.

kik

chyba operatywnością!!!ciągłością pracy i solidnością brawo wy!!! jak.i się wydaje zasłużenie!! spróbujcie i wy jezeli prędzej wam ręce nie odpadną!!ha ha powodzenia w zdobywaniu umiejętności.

Gh

Klika jest i tyle, kryją siebie wzajemnie, kręcą wałki i wyciągają kasę z firmy.

buhaha

ci co ida o podwyzke to sa wieloletni pracownicy oni sie nie boja ,wiem bo widzialam przyklad ze dlugoletni pracownik poszedl nic mu nie zrobili a mlodszy stazem za takie cos wylecial takze trzeba miec plecy i stawianie ,,gory''przed faktem dokonanym nie ruszy jesli to pojdie ktos mlody.

Janusz

To prada!

NN

Nie wiem co wy tak narzekacie, nie warto błagać o bony, lepiej iść po podwyżkę, jak się wie jak negocjować to można w polmerku swietnie zarabiać, dużo lepiej niż u konkurencji. Trzeba tylko ostro zagrać rzucić kilka razy papiery na stół, postraszyć ze się ma nowa prace i mozna! Panowie wtedy padają na kaolana, zaczynaja mowić łódzkim głosem i błagają żebyś został!! To jedyny sposób:) ale działa , ja jestem zadowolony zarabiam lepiej niż moi koledzy w innych firmach

N42

A co z bonami??? Kolejna wielka ściema? Po co oni mydła oczy? Lepiej już niech nie obiecują niczego bo to jakaś porażka jest.

kik

a nie mówiłem obiecanki zlote góry wtedy kiedy potrzeba rąk do pracy albo tym co umieją się podlizywać udanych swiat bogatych.

KJ

Poprawa tylko dla wybranych z biura, a ci na prawdę cieżko pracują przy maszynach na nich to żadnej podwyżki nie dostają, jedynie obietnice bez pokrycia, a bonów nawet śmieciowych w tym roku nie dali!!!!

kik

Czyżby?trzeba mieć dwa fakultety i inz przed nazwiskiem i co najmniej znać. dwa języki obce.w tym trochę łaciny! faktycznie profesjonalizm!?

xananx

ale ściema, szukają ludzi cały czas, bo rotacja galopująca, w tym roku już ponad 100 osób odeszło!!!!!!!!! cieżko tak się pracuje i nie ma perspektyw na jakąkolwiek poprawę! zresztą kto ma cokolwiek w głowie to widzi jak firma wygląda na zewnątrz i wewnątrz.....porażka..lepiej omijać z daaaaaala!

WTO

Zgadzam się z opnią!

WT5

firma to oboz pracy, wyzysk zwykłych pracownikow i nabijanie portfeli dyrektorstwa, !!!!!!! Odradzam, lepiej omijać Polmer z daleka, zresztą rotacja jest tak duża ponad 50%, nie ma gorszego pracodawcy we wro!!!!!!!

kik

Proszę proszę czy mi się wydaje. Czy zakład. Się. Rozlatuje ciesz się. Że masz tylko dwie niektórzy. mają. trzy i sikają po nogach bo nie ma czasu na biologiczne potrzeby jedni trafiają. w szpitalu inni na pogotowiu aty co tam jeszcze robisz

nie warto w polmerze pracować ja mimo że jeszcze jestem ich pracownikiem to jest tani wyzysk ludzie się skarżą na bóle kręgosłupa nie jednych zabiera pogotowie a w dodatku maszyny są przyspieszane i nikt się tym nie przejmuje nawet jak ktoś ma dwie

boza krowa

uwaga w firmie zabierają bezprawnie premie, jeżeli chcą CI też tak zabrać premie, to napisz odwołanie, muszą CI je zwrócić, bo inaczej czeka ich PIS lub sąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HHHHH

drogi zespole, drogi zespole.....same banały i obiecanki i obłuda, prawda jest taka że jest tylko ciężka praca i niezadowolenie ze wszystkiego co się dla niech robi,ja mam powoli dość...a WY?

Sulim

A co ramka dla Eluxa w mplast to może sukces ??????

LIS

uruchomienie ramek dla sasmunga w knaufie dla polmeru to jakaś paranoja, widać że nikt nad tym nie panuje

kiki

Kto to jest lis ub lisica

wonski

Sprzedam długi...

Kasia

Kierownicy zmian to sama chołota, dlatego odchodzą wartościowi i zadłużeni pracownicy, główny technolog Janusz czy szefowa jakości, jeżeli w firmie sie coś nie zmieni to niedługo sami bedą sobie przy wtryskarkach zap.....

kkk

to juz liska nie bedzie?????

Tom

Jak ja zwolnili???? Przecież jeszcze sie panoszy po fimie i psuje atmosferę

koN

wczoraj wyrzucili niejaką pania lis, hahahaha jakos terazbedzie moze lepiej:):):)):

wt3

nie chce mi się już tu pracować idę do domu

asia

prawda!!!!

Kasia

szukaj ludzi a potem zwalniają albo kto mądrzejszy to sam odchodzi.....

bleeeee

Kochani! kto pisze takie bzdury, nic nie można się dorobić ani nauczyć, jedynie oszustwa i wyzysk!

dno

nie warto, strata czasu

A jakie to doświadczenie i wykształcenie jest potrzebne do pakowania i obsługi nożyka?

Adam

a świstaki montują filterki?????

BDM

profil firmy nieciekawy.... Ja bylem kiedys zainteresowany praca ale zaoferowano tylko cos z na warunkach gorszych niz placa wroclawskie korporacje wiec...Podobno bardziej ambitnych rzeczy to oni robia bardzo malo i ludzi im wystarcza, jak widać.....

bombel

Mam pytanie.Trzeba mieć jakieś kwalifikacje na to by operować maszynami, czy pracuje się samemu przy maszynie czy z kimś i czy przyjmują każdego?

Jaro

Sulima czy Polmer?

Maki

to jak długo jeszcze, ile obstawiacie?

jaa

Bedzie tak dlugo poki polmer nie padnie hehehe

Ko

Maksymalnie !!!!!!!!!!!!!!!

Bogata

Czyli co jeszcze 2-3 miesiące ,moze maksymalnie pół roku bedzie u nas ?

Jogi

Jak lepiej ? Sulima siedzi w każdej firmie aż do końca, odchodzi dopiero jak firma upada, wiec go bedą trzymać aż firma splajtuje.... W almie było tak samo

Przed wyjściem z firmy na progu napisane jest - Od tego miejsca już tylko lepiej

twist
@Były pracownik 06.03.2015 16:02

Rzeczywiście sporo ludzi z tąd wymiotło ?. Ale podobno ma być lepiej!!!!????? Hehehehe

HR

a wynagrodzenia będą na 10 w tym miesiącu??? Czy zaliczą jakąś obsuwę?

Zostaw opinię o Polmer

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmer