Opinie o Biw Sp. z o.o. w Nieporęt Opolska 188

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biw Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biw Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biw Sp. z o.o. w Nieporęt Opolska 188

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Biw Sp. z o.o.?

Macie co do tego pewność? o którym stanowisku w takim razie jest mowa? kiedyś jak oglądałem od nich oferty na produkcje to w sekcji z wyksztalceniem było wskazane średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe. To nieco więcej niż podstawówka?

Anonim Nowy wpis

Już ci pisałem że żadnej szkoły nie musisz mieć .Wystarczy pełne podstawowe.

As Nowy wpis

Praca nie jest ciężka raczej monotonna w ciągu 8 h sprawdzisz np 3tys sztuk czy mają wymiary itp Tak sami ukraincy!niestety co chodzią i się wymądrzają pracowałem tam 2 tyg na produkcji

80 procent to Ukraińcy , Polacy już tam nie chcą pracować widocznie.

Joanna

Czy to tak w stu procentach prawda, że tylko Ukraińcy w firmie pracują? ktoś teraz niedawno tak właśnie napisał, a co ciekawe komentarze na forum od dwóch lat w zasadzie się nie pojawiały. Tylko co w przypadku biura? czy w nim teraz jest podobnie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Biw Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Tati

Hej, interesuje się praca we Wrocławiu. O co tutaj chodzi z tymi składkami? One rzeczywiście były niezapłacone czy to jakaś pomyłka jak ktoś z firmy pisał? Aktualnie nie ma takich problemów? Wszystko jest opłacane na czas zarówno jeżeli chodzi o wynagrodzenia jak i składki?

Misio

Informacje o nieprzekazywaniu składek do Zus przez firmę Biw można wyjaśnić w inspekcji Zus, inspekcji pracy lub na drodze sadowej. Kierownictwo firmy nie bez powodu zareagowało nerwowo na watpliwosci pracowników w tym temacie. Składki należy opłacać w terminie i należnej wysokości a występujace problemy z ubezpieczeniem pracowników w przypadku choroby świadczą, ze są jakieś nieprawidłowosci w temacie. Uczciwi pracownicy z pewnoscia nie potwierdzą w zaistniałej sytuacji stanowiska pracodawcy

Ta firma to wielka porażka,nie opłacają składek ZUS w terminie.Oszukują na nad godzinach.Jedna wielka banda złodzieji.

@Anonim

i jako klient to piszesz? wiadomo czy tamten oddział ze wcześniejszych wpisów już całkiem został zamknięty? podobno we Wro było ok 70 osób, dalej tyle jest? i o tym zusie to do nich to odnosisz czy do kogo?

@Anonim

Dzień dobry. Szanowna Pani, to akurat oszczerstwa nie poparte żadnymi dowodami. Proszę nie szerzyć plotek. Sprawa do wyjaśnienia w ZUS, wina nie leży po stronie pracodawcy. Został Pani dostarczony dokument potwierdzający zgłoszenie, otrzymała Pani wynagrodzenie za ubiegły miesiąc, a na pasku widnieją kwoty składek. Co do nadgodzin zapraszam do biura celem wyjaśnienia. Może zaistniała pomyłka. Natomiast nikt nigdy tu nikogo nie (usunięte przez administratora) na nadgodzinach. Pani opinia jest krzywdząca, co potwierdzi większość załogi. Zwracam uwagę na fakt,że pomówienia są karalne. Zniesławienie kwalifikowane za pomocą środków komunikacji masowej (np. internetu) zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 212 § 2 k.k.) Pozdrawiam Serdecznie. Anna Gadaszewska

Marika

@Kachna a w jaki sposób się zachowuje ta kierowniczka?

Roman

Opowiesz coś więcej? Jakieś przykłady potwierdzające twoje zdanie by się przydały :)

Ola
@Roman

@Roman nie ma sensu opowiadać . Osoba o której @Igbez się wyraził(a) nie pracuje w firmie od sierpnia, więc po co bić pianę. Dajcie spokój. Firma jak każda inna, ludzie również i tacy i tacy, jak wszędzie. Nikt nie jest doskonały.

Urszula
@Ola

A dużo osób tu pracuje? Z iloma osobami się tak bezpośrednio ma do czynienia.

@Urszula

@Urszula, oddział w Starych Serbach, tak szeroko opisywany wyżej jest w trakcie likwidacji. We Wrocławiu firma zatrudnia obecnie około 70 osób, docelowo 100 .

Leszek

Ilu kierowników jest w firmie ?

AGa
@Leszek

W Starych Serbach nie ma obecnie żadnego kierownika.

Czy Biw Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

AGa

Dzień dobry, Zarówno w Serbach, jak i we Wrocławiu oferowane są umowy o pracę.

Miriam

Serby Stare!! Chcac pracowac w tej firmie trzeba miec stalowe nerwy Zeby wyrobic norme musisz akceptowac i podlizywac sie kierowniczce Niewiem czy szef tego nie widzi ze coraz gorsza atmosfera a zalazek siedzi w tej kobiecie ktora bez Skrupulow zneca sie psychicznie wykorzystujac moc swego stanowiska Nikt nie wysluchuje pracownika a nawet jesli sie pozali to szef trzyma strone kierowniczki ktora robi zamieszanie !!!!!!Nadmieniam ze jest duzo cech zachowawczych ktore razem tworza (usunięte przez administratora) Szefie niech Pan pomorze nam abysmy chetnie przychodzili do pracy Nich znajomosci nie maja wplywu przy ocenianiu!!!! Ludzie ktorzy odeszli z tej firmy odeszli bo nie wytrzymali psychicznie nacisku pani kierowniczki I niech pan nie wybiela i nie upieksza je okropnego zachowania Szefie otworz oczy jesli nie jako szef to jako czlowiek

@Miriam

Niezależnie od tego, kto jest sprawcą mobbingu, jego konsekwencje zawsze ponosi pracodawca. Do jego obowiązków należy bowiem przeciwdziałanie takim zjawiskom.

@Miriam

Nieprzyjemna atmosfera w pracy, pomówienia, ciągłe nerwy i stałe poczucie zaszczucia to jedne z najczęstszych oznak mobbingu

@Odpowiedz

Wysunąłeś bardzo poważny zarzut wobec tego pracodawcy. Mobbing to przecież nic innego jak tylko stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Jeśli w Biw faktycznie ma on miejsce, to trzeba jak najszybciej gdzieś to zgłosić. Co myślisz o takim wyjściu z tej sytuacji?

marta
@Miriam

CZY MACIE MOZE KONTAKT TELEFONICZNY NA SERBY STARE?

Kachna

Pracowałam w tej firmie. Mam kontakt z dziewczynami i wiem że przez ten rok niewiele się zmieniło. Pani kierownik jeszcze bardziej się rozpanoszyła. Tak jak ona się zachowuje to tak jakby firma była jej i robi z ludźmi co chce. Wstyd (usunięte przez administratora)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Biw Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Odpowiedź

Naprawdę? Myślę, że tą większą część osób stać na rozwój w lepszych firmach. Masz ambicje zmień pracodawcę ;)

Żaba

Praca jak praca. Pewnie wykorzystuje się to że w okolicach brak pracy dla kobiet. Słyszałam że pracują tam właśnie kobiety. Dużo się mówi o liderce która wykonuje pracę o której nie ma zielonego pojęcia. Za to najlepiej jej wychodzi nagradzanie pupilkow.

Tak
@Żaba

Praca w pożądku.

Czy jest możliwość w Biw Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Tak

Nie

Rafał

(usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam To prawda BIW - bieda i wyzysk Omijać szetokim łukiem

Kamil

Ta firma to jedna wielka porazka Szefostwo zgarnia pieniążki a ludziom, którzy tam pracuja po prostu zabieraja Premia uznaniowa tylko na umowie To tak dla zachety ???? Rząd podniósł krajową, szefostwo myśli, co by tu zrobić żeby wyjść na swoje Zabierzemy premie za frekfencje A ludzie będą dalej pracować na trzy zmiany, bo być może uda się wyrobić normę, za którą mogą dostać 100 zł wiecej Nic z tego, liderka uzna, że pracowałeś nieuczciwie i premi za normę też nie dostaniesz A kiedy nie zgodzisz się z liderka, kiedy za dużo powiesz pani liderka czuje się urażona, więc biegnie do szefa A szef dobry znajomy pani lider co robi? Wzywa pracownika na rozmowę, grożąc zwolnieniem Nie ważne, co pracownik ma do powiedzenia, ale bardzo ważne jest co Pani liderka ma do powiedzenia Nie ważne czy mówi prawdę czy w żywe oczy kłamie, to co powie dla szefa jest święte ????

Manuel

Ostatnie komentarze pokazują , że w tej firmie dzieję się źle.Firma niestety nie widzi problemu.Dla nich jedynym problemem są ludzie , którzy otwarcie mówią co myślą .Liderka nie potrafi rozmawiać z ludźmi . Nawet jej prośba brzmi jak rozkaz .(usunięte przez administratora) Wytykanie błędów i pretensje to codzienność. Przywileje są tylko dla wybrańców, którzy przytakują i nie zadają pytań.Tak niestety nie zdobywa się szacunku . Póki nie zmienią nastawienia do pracowników będzie tylko gorzej .

Odwazna
@Manuel

Oj dzieje sie dzieje szkoda slow co prawda krajowa podniesli a firma robi wszystko zeby za duzo nie placic to przycina pensje w inny sposob. (usunięte przez administratora)

GABI

Czy znajdzie się końcu ktoś kto zrobi porządek z tą firmą? To przechodzi ludzkie pojęcie to co tam się wyprawia! Pani LIDER proponuję znaleźć inny sposób na dowartościowywanie się! Złe wspomnienia z poprzedniej pracy? Może czas zacząć traktować ludzi z szacunkiem i zrozumieniem! Robienie kariery czyimś kosztem? Może czas najwyższy zapoznać się z takimi stwierdzeniami jak empatia i zrozumienie! A co najważniejsze wdrożyć je w życie! Brak słów..

To proszę nie czytać i pozwolić się wypowiedzieć ludziom którzy musieli lub nadal muszą tego doświadczać! Brudy? Pisanie prawdy na stronie która jest do tego przeznaczona nazywamy brudami? Lekka przesada.. Druga sprawa jest też tego typu, że do póki samemu się czegoś nie doświadczyło najlepiej jest nie oceniać i się nie wypowiadać. A co do honoru to już nie jedna osoba się przekonała, że w tej firmie nie warto wyrażać swoje zdanie, bo wiadomo ja to się kończy! Pani kierownik jest mistrzem w pozbywaniu się ludzi którzy są jej nie na rękę.

Liderka

To, że chrześnica się nie skarżyła, to że niektórzy milczą, to nie znaczy, że wszystko jest w porządku. Rozmowa z kierowniczka u nie których kończy się zwolnieniem albo mszczeniem

Zostaw merytoryczną opinię o Biw Sp. z o.o. - Nieporęt

• Jak się pracuje w Biw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Biw Sp. z o.o.