Newplast

Kalisz

Opinie o Newplast

Aneta

@kasia czyli jak rozumiem - pracowałaś dla pośrednika pracy, a on współpracował już bezpośrednio z Newplast? Nie wiem w takim razie, czy wszystkie te uwagi są słusznie kierowane do tej firmy, czy też nie miała ona za bardzo związku z tą sytuacją. Może faktycznie nie jest to odpowiednie miejsce pracy dla osób z orzeczeniem - o tym powinna wiedzieć również firma, która do Newplast wysyła pracowników. Jak to wygląda w Twojej ocenie?

kasia

NIE ZOSTAŁAM POPROSZONA DO BIURA I TAM MNIE PIONFORMOWANO ZE JUZ NIE PRACUJE ,DODAM ZE JESTEM OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA I WYSLALA MNIE TAM DO PRACY FIRMA POSREDNICZA .JA ZADZWONILAM DO SWOJEGO KIEROWNIKA IPOWIEDZIALAM ZE NIEBEDE TU PRACOWAC BO TO NIE SA WARNUNKI DLA OSOB Z GRUPA.WARUNKI PRACY OKROPNE -AKORD DLATEGO TAKI ZAPIERDACZ.

Aneta

@kasia, czy prosiłaś o jakieś pisemne uzasadnienie tej sytuacji? Jest to nie w porządku do nowo zatrudnionego, więc na pewno miałaś takie prawo? Rozumiem, że na pewno jesteś takim zachowaniem oburzona, ale napisałabyś dla innych coś o warunkach pracy? Pytałam o to wcześniej, ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi.

kasia

Dzisiaj byłam pierwszy dzien w pracy,w pierwszej godzinie wyglądało na normalną pracę i normalnych ludzi.Po dwoch godzinach pani brygadzistka G.podeszła do mnie zwracając mi uwagę że za wolno pracuje i mam sie pospieszyc bo dzisiaj mają wysyłkę i nie zdążą .Tłumacze jej ze dopiero jestem 2 godziny w pracy i staram sie robic to dokładnie,a ona swoje ze mam szybciej robic .Wtedy wszedł pan własciciel wielki i powiedzial,ze mam opuscic zaklad ,tak tez zrobiłam .Popieram poprzednie opinie ,ze jesta tam jak w kieracie.

Aneta

Wiadomo, że każda praca wymaga jakiegoś wysiłku @asa, czy to fizycznego czy umysłowego. Ważne jest jednak to, co dostajemy za pracę w zmian. Na co w takim można liczyć w Newplast biorąc pod uwagę doniesienia o dużym bezrobociu w mieście?

Bernerd

a jaki dział polecacie najbardziej? Nie mam zbyt dużego doświadczenia w pracy, a wiadomo że w Kaliszu nie ma tez byt wielu ofert pracy, tak jak to tutaj opisano http://praca-wielkopolskie.pl/mozliwosci-pracy-dla-mieszkancow-kalisza/.

Aneta

@asa możesz powiedzieć coś więcej na temat Twojej pracy? Chętnie dowiemy się jakie są plusy i minusy pracy w Newplast. W jakim dziale firmy pracujesz?

asa

pracuje tam od 5 miesiecy i nie narzekam, troche za goraco nic po za tym . jak dla mnie praca jak kazda wszedzie trzeba sie narobic

Aneta

Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Jakie są największe plusy z pracy w Newplast?

edf

ale to chyba nie ejst zle skoro sa premie oferowane

ona

Na umowie mam napisane 9 zł BRUTTO... jak widać źle pamietasz

Ona

Ok.tylko nikt nie wozi worków, a poza tym miejske w którym wsypujesz materiał jest nie raz niedostępne dla wózka ;) nie wiadomo ile? Prosze cię... stawka jest 9 zł BRUTTO?!

ona

nie polecam!! straszne warunki, ciągłe noszenie ciężarów typu worki z materiałem 25 kg jeden. Magazynierzy mają pretensje o wszystko. Zamiast pomóc tylko się gapią i stękają, Do tego na hali jest taki ukrop, że człowiek ledwo żyje. Na raz trzeba operować na MINIMUM dwóch maszynach. Nie ma czasu nawet pomyśleć. Do tego stawka godzinowa to jakaś porażka....

A

NIE POLECAM NIE POLECAM!!!

Jaaa

Ostatnio pojawiła się oferta na ecentrum, ale nie wiem czy warto poświęcić swoje zdrowie, żeby mieć taka pracę, a żeby chociaż jakaś była. Tym bardziej jeśli ktoś nie ma silnej psychiki. Nie pracowałam ale opinie odstraszaja.

m.m

czy sa tu osoby ktore powiedza choc jedno dobre slowo o tej firmie?

chętny

dlaczego jeszcze nikt nie odwiedził sądu pracy lub państwowej inspekcji pracy ?

praca Kalisz

Zachęcam do sprawdzenia aktualnych ofert pracy z rzetelnymi Firmami na rynku Kaliskim i Ostrowskim. Biuro Adecco Poland na Górnośląskiej Telefon +48 62 595 69 43.

pw

Podziwiam te osoby ( Panie ) które tam pracują. Ja mimo,że wydawało mi się że nie jestem jakaś nie znająca ciężkiej pracy stwierdzam że tam się nie da długo zagrzać miejsca, nie wytrzymałam tempa , bieg bieg i nie masz czasu się zastanowić czy czegoś nie dopilnowałaś. I to za najniższą krajowa.

pw

em

Odradzam z czystym sumieniem! porażka jakie tempo narzucają tym kobietom:) nie warto za te pieniądze, szkoda zdrowia. Chyba że ktoś chce w szybkim tempie nabawić się garba jak panie które tam pracują.

Mela

Praca w NEVPLAS w Kaliszu ul. Złota to tragedia.Pracujesz na trzech maszynach do tego załaduj pojemniki z materiałem " nosisz worki dość ciężkie jak na kobietę ustawiasz dość wysoko na paletę ciężkie kartony z materiałem. Jednym słowem aby to wszystko zrobić cały czas jesteś w biegu. A szef to cham , to się zgadza.!!!!!!!!!!!

ukryty

praca na trzech maszynach ,straszny zapiepsz ,20 min przerwa, nie ma czasu nawet isc do toalety straszny zakład nie polecam ,za najniższą krajowa

suseł

Witam. Najgorszy zakład jaki może być,zero szacunku do człowieka i pracownika. Szef to włoski cham i świnia.Nie polecam nikomu.

Artur z Kalisza

Newplast Kalisz ul.złota 83.Najniższa krajowa,trzy zmiany,umowa zlecenie na długi początek,Rotacja w tej firmie jednodniowa,naprawdę szkoda czasu i nerwów.Panie z biura miłe chętnie udzielą informacji.Produkcja brak słów,pracują tam jełopy i sztywniaki.Chamstwo jakich mało(kobiety)NIE POLECAM ! ALE NIEMA TO JAK SAMEMU SPROBOWAC I SIE PRZEKONAC JAK TAM JEST NIE PRZYJEMNIE I STRESUJĄCO

popieram.

manienka4

cos strasznego !!!!!!!!! kierat

Opinia

Kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Kaliszu.

Zostaw opinię o Newplast - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newplast