Reco Polska

Kalisz

Opinie o Reco Polska

Edyta

@Saba wypowiedzi takie jak Twoja poniżej są usuwane, ponieważ łamią regulamin forum. Zawierają wulgaryzmy oraz obrażają innych. Komentuj pamiętając o zasadach serwisu https://www.gowork.pl/regulamin

Saba

W reco pracuja alkocholicy dziwki I rozwodniki. Slabe wynagrodzenie

Henry

Jak ktoś zaczyna pracę to ma małą pensję!!

Wiesniaczka

Potrzebuje pomocy.ktoś pracuję z okolic Goszczanowa.Nie mam dojazdu do Reko.a bardzo potrzebuje pracy

ZADOWOLONY

Dawno nie było tu opini do jakich jest ten portal stworzony, a więc w RECO spodziewaj się i czeka Cię co następuje: 1. Praca 3 zmianowa - Za pracę w nocy ustawowy dodatek 2. Umowa pracę wszystkie składki odprowadzane w/g umowy 3. Dużo pracy w weekendy, nadgodziny wypłacane zgodnie z regulaminem zakładowym oraz Twoją umową. 4. Kasa zawsze na czas i zawsze się zgadza 5. Program stażowy gwarantujący wzrost Twojego zatrudnienia 6. Brak socjalu z wyjątkiem niedużej świątecznej premii raz w roku i włoskiej "babki 7.Dozo zatrudnionych Ukraińców i Ukrainek 8. Mnóstwo nierobów i maruderów podpisanych poniżej. 9. Po pierwsze nie kradnij a potem hulaj dusza bo tu jest luz. 10.Umiarkowane ale są szanse na awans i rozwój 11. Pracuję tu jakiś czas, na codzień nie konieczne mam wiele okazji do zadowolenia jednak pracuję bo znam gorsze miejsca których nie polecam a to mogę.

mistrzuniu
@ZADOWOLONY 18.02.2018 00:22

zadowolony to pewnie dzino.............. albo jakiś opłacony dupowłaz...... jak można byc zadowolonym dostajac 1800 na reke no jak??????

byly pracownik

reco mało płaci bo robia tam sami degeneraci.......... waldek i galuba to dwa najwieksze włoskie pachołki w tej firmie......... szczerze odradzam pracy w tym zakładzie..........

mistrzuniu

pracowałem w reco kilka lat........ i to byl najwiekszy bład mojego zycia.........

anonymous

reco-małpiarnia,cyrk na kółkach.kapusiów wiecej niz w sb za czasów komuny.smród z paszcz niemytych.kurestwo.

anonymous
@anonymous 21.02.2018 15:38

Krzysiu podwyżkę dostałeś i tak brzydko mówisz o swoim chlebodawcy?

Adi

Ta czarnulka jeszcze pracuje , bo słyszałem że dostała się do Pratta

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Reco Polska okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Igor

Obrażając innych współpracowników nie poprawimy atmosfery w pracy!!!

emenems

paskudne miejsce i paskudni ludzie szczegolnie prowadzacy zmiany.no i najwiekszy wloski slugus im donosiciel pawelek od frydlewiczow.

Kuba
@emenems 14.05.2017 14:51

Zgadza sie pawelek z piecow...nygos kapus kretyn...kierownik ?jaki z niego kierownik glab i ci jego przydupasy..kierownicy zmian hehe mlynarze krystianki pijaki itp...jeszcze co ludzki to bogdan ...

Gabriel

pracowalem w wielu miejscach ale takiego syfu przez moj miesiac pracy jak jest w reko to nie ma nigdzie.a ci co sa kierownikami zmian to dno totalne.donoszą,klamia,oszukują.szczegolnie (usunięte przez administratora)

Edyta

@MC, wiesz pensja dla każdego to subiektywna rzecz, jednemu będzie odpowiadać drugiemu nie. Piszesz, że żeby dostać podwyżkę trzeba się "polizywać", czy masz jakieś konkretne sytuacje na myśli? Często jak ktoś dostaje awans to mnożą się teorie na temat słuszności, ale może warto czasem zwyczajnie się postarać i wykazać?

MC

Jak słyszę, że ktoś jest zadowolony z tej pracy bo płacą na czas to mnie krew zalewa. To jest obowiązkiem pracodawcy a nie jakimś uhonorowaniem dla pracownika. Ogólnie żadnych perspektyw w tym zakładzie nie ma. Pensje głodowe. Ludzie ledwo 2tyś sięgają a w d*** włażą po sam łokieć. Zbiorowisko konfidentów. 95% pracowników to ludzie o znikomej kulturze osobistej. Widać to chociażby po tym, że w toaletach wszędzie nasrane tylko nie w sedesie. Rotacja pracowników jest olbrzymia. Ponadto ani ja ani żaden z moich znajomych pracujących tam nie wyraża się pochlebnie o tej firmie. Warto dodać, że z moich znajomych wytrzymałem tam najdłużej bo aż 4tyg :D Podsumowując: słaba pensja, żadnego rozwoju, dużo patologii w zakładzie i dziwie się, że ktoś tam jeszcze pracuje. Chyba, że ktoś lubi być dymany...

Edyta

@reko ale kto wykorzystuje i wyśmiewa pracowników? Możesz opisać trochę więcej szczegółów - w jakich dokładnie sytuacjach się znalazłeś, czy zgłaszałeś to komuś wyżej?

reko

Nie warto tam pracować wykorzystują i wyśmiewają się z ludzi. Szkoda zdrowia, ludzie nienormalni obgadują i donoszą kierownikom.

Edyta

Praca na pewno odbywa się w systemie 3 zmianowym @andrezj, bo tak też wynika z ofert pracy zamieszczanych przez Reco Polska. Dobrze byłoby jednak gdyby ktoś z pracowników to potwierdził i napisał obowiązujące godziny - to zawsze rzetelniejsze informacje, na których inni mogą się oprzeć.

Edyta

@andrezj a dlaczego to akurat druga zmiana była twoim zdaniem najlepsza? Czy praca na niej różni się czymś w praktyce od pracy na zmianie pierwszej i nocnej? W jakich dokładnie godzinach odbywają się te zmiany?

andrezj
@Edyta 17.08.2017 06:44

Hej, ja dopiero zastanawiam się czy tam iść pracować. Pierwsza też jest OK, nocki mnie trochę zniechęcają, stąd pytanie. Nocka pewnie 22-6 jak wszędzie gdzie sa trzy zmiany.

andrezj

A jak jest z tymi trzema zmianami? Czy każdy obowiązkowo musi pracować na nocki, czy można się jakoś dogadać? Bo w sumie zastanawiam się czy tam nie zacząć pracować, tylko nocki średnio mi pasują, najlepsza byłaby w sumie tylko 2 zmiana. Stąd moje pytanie;)

masakra ludzie

standard firmy, donoszący kierownikom mają najlepiej. najwięcej bajkopisarzy tam pracuje. gdyby ktoś to zebrał w całość to powstała by książka która zapewne zrobiła by furorę w dziale komedii. na twój temat wiedzą więcej niż ty sam. Ludzie porażka trzeba mieć bardzo olewający tryb życia, stalowe nerwy i durze chęci do pracy, bo ludzie są mega nienormalni. zamiast dbać o to żeby była miła atmosfera to tworzą się grupki i byle komuś dać popalić a nóż się zwolni i się znajomego przeniesie na jego miejsce

Edyta

@prawdomówny czy zajmowałeś z kolegą takie samo stanowisko? I jaki był wasz staż pracy? Często premie uzależnione są od doświadczenia i stażu jakie się posiada więc może warto najpierw zweryfikować takie informacje.

Prawdomowny

Przepracowalem w tej firmie 2 lata,jest to typowy kolchoz,w ktorym jezeli chcesz zarobic troche wiecej niz srednia krajowa to musisz pracowac w weekend.Pracujac w normalnych godzinach nigdy nie otrzymalem takiej samej pensji kazdego miesiaca.Njadziwniejsze jest to ,ze gdy w jednym miesiacu przepracowalem jedna sobote,otrzymalem 100 zl wiecej.gdy w nastepnym miesiacu przepracowalem 2 soboty,otrzymalem 108 zl.wiecej.Kolega o tej samej stawce mial wyplate o400 zl.wyzsza.Po prostu sa rowni i rowniejsi.Przez trzy miesiace wykonywalem prace za dwoch pracownikow/kolega sie zwolnil/ gdy zapytalem kierownika /Dariusz P./odpowiedzial mi ze sam doskonale daje sobie rade.Czyli ktos ta nadwyzka przydziela sobie niezle premie.Jednym slowem balagan i wyzysk,promowanie swoich kapusi i wykorzystywanie pracy sumiennych ludzi.Awans tylko za donoszenie panu kierownikowi.Byl przypadek,ze jeden z lizusow pana kierownika bal sie po nocnej zmianie wyjsc z pracy,poniewaz wdzieczni koledzy na niego czekali.Zadzwonil po policje i dopiero bezpiecznie dotarl do domu.Oby tak dalej.Pozdrawiam bylego kolege Kamila.Wiecej takich.

spoko

czyli według opinii nie ma sensu się tam zatrudniać?

krystian

Spadam do konkurencji , podobno jest w gdzies w Łodzi, jest o niebo lepiej bo niemcy trzymaja jakość. Dam znak jak już sie zaciagne.

Xa

Dobrze, że oprócz podstawy zarobków dorzucają jeszcze jakieś premie, ale wiecie jednak czy dorzucają do tego jakieś benefity socjalne? O dobre ubezpieczenie warto powalczyć, więc warto się załapać. Dzięki

sreko

Ludzie powoli zaczynają uciekać z Reco a oni wolą przyjąć Ukraińca niż Polaka , który po okresie próbnym pojdzie na L4. Ogólnie od jakiegoś pół roku na moim dziale nie zatrudniono Polaka a Ukraińców przewinęło się kilkanaście.

marus

Jeśli jesteś z Ukrainy to chetnie przyjmują.

db

Te operatywne dziewczynki to mają sprytne rączki i operatywne języki.

xyz
@db 26.09.2016 11:56

jakoś cięzko w to uwierzyc....

daduś

Są tam pracowite dziewczynki

Zostaw opinię o Reco Polska - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reco Polska