Opinie o Arkadiusz Jarosz Auto Serwis Zakład Mechaniczny w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arkadiusz Jarosz Auto Serwis Zakład Mechaniczny, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkadiusz Jarosz Auto Serwis Zakład Mechaniczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Jarosz Auto Serwis Zakład Mechaniczny w Wrocław

Krzysztof Nowy wpis

Polecam! Profesjonalny warsztat samochodowy, w którym nie traktują klienta obojętnie. Bardzo podoba mnie się indywidualne podejście do klienta. Profesjonalna, miła obsługa. Jestem zadowolony.

Marcin

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Serwis spełnia moje oczekiwania, bo u nich zawsze można się szybko umówić i jest krótki czas oczekiwania na naprawę. Nie mówiąc już o cenie. To jedyny konkretny i tak korzystny serwis samochodowy , wg mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Jarosz Auto Serwis Zakład Mechaniczny - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arkadiusz Jarosz Auto Serwis Zakład Mechaniczny
0/5 Na podstawie 0 ocen.