Jarosz Arkadiusz Auto Serwis Zakład Mechaniczny

Wrocław

Opinie o Jarosz Arkadiusz Auto Serwis Zakład Mechaniczny

Krzysztof

Polecam! Profesjonalny warsztat samochodowy, w którym nie traktują klienta obojętnie. Bardzo podoba mnie się indywidualne podejście do klienta. Profesjonalna, miła obsługa. Jestem zadowolony.

Marcin

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Serwis spełnia moje oczekiwania, bo u nich zawsze można się szybko umówić i jest krótki czas oczekiwania na naprawę. Nie mówiąc już o cenie. To jedyny konkretny i tak korzystny serwis samochodowy , wg mnie.

Zostaw opinię o Jarosz Arkadiusz Auto Serwis Zakład Mechaniczny - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosz Arkadiusz Auto Serwis Zakład Mechaniczny