Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

Czy pracodawca Reco Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Omijać to miejsce z daleka ,zwłaszcza teraz kiedy od stycznia jest nowy dyrektor. W tym zakładzie pracownik jest traktowany bez żadnego szacunku. Wypłata za pracę od pn-pt to maks 2400 na rękę. Wymagania jakby płacili co najmniej dwa razy tyle. Nowy "dyrektor" nie ma pojęcia o niczym za to robi na każdym kroku zdjęcia. Do pięt nie dorasta dyr. Sebastianowi i dyr.Tomkowi ani wiedzą ani kulturą osobistą . Takiego cyrku nie było tu nigdy, a pracuje tu kilka lat. Nikt Cię tu nie doceni w żaden sposób chociaż byś stanął na głowie dla tego zakładu. Nikt Cię tu nie zmotywuje w tym zakładzie,wręcz przeciwnie nowy dyrektor robi wszystko zeby Cię poniżyć i doprowadzić do tego że sam stąd dojedziesz. W takich warunkach nie da się pracować. Kary bardzo chętnie dawała,wymagania kosmiczne, ale zaklad nie robi nic ,kompletnie nic zeby zachęcić pracownika do lepszej pracy i żeby chciał tu pozostać. OMIJAĆ TEN ZAKŁADZ DALEKA

Garmini
@Anonim

Ruda K. Gdyby tak było Ci tutaj źle to byś nie siedziała ;)

@Anonim

Nikt cie na sile nie trzyma,zwolnij się a nie piszesz głupoty. (usunięte przez administratora)

@Anonim

Reco to baaardzo specyficzne miejsce, gdzie niedługo będzie więcej "kierowników" niż pracowników. Co rusz nowe etaty dla osób, które mają ulepszyć pracę. A już powołana kilka tygodni temu instytucja "trenerki" dla nowych pracowników to ewenement na skalę europejską. (usunięte przez administratora)

Natalia
@Fiki-Miki

Drogi Pracowniku, Rozumiem, że w Twojej ocenie ulepszanie Twojego miejsca pracy może być pojęciem abstrakcyjnym. Niemniej jednak, jeśli masz pomysły, które polepszą Twoje (jak również Twoich współpracowników) środowisko pracy zachęcam do kontaktu. Z pewnością w Twoim środowisku wydarzyło się coś, co sprawiło, że pod wpływem emocji chciałeś jak najszybciej rozładować, np. gniew lub lęk przed nieznanym, wyrażając się negatywnie o innych osobach. Zjawisko hejtu jest znane wszystkim, niemniej jednak nikomu nie służy. Czy nie lepiej zdobyć się na odwagę i porozmawiać twarzą w twarz, wyjaśnić obawy, wątpliwości? Natalia

@Natalia

Szanowna Pani Natalio, wszyscy dobrze wiemy że jakakolwiek próba rozmowy na temat problemów spotykających nas w pracy, a także konfliktów z osobą wyżej przeze mnie opisaną nie prowadzi do niczego. Zbyt jesteście Państwo oczarowani ową postacią, pięknie Państwu oczy zamydliła, jest w tym mistrzynią. Prosilibyśmy o obiektywne przyjrzenie się poczynaniom trenerki.

Natalia
@Fiki-Miki

Drogi Pracowniku Trudno mi dyskutować o problemach spotykających Państwa w pracy poprzez ten portal. Zachęcam do zdobycia się na odwagę i indywidualne/ grupowe spotkanie lub opisanie problemu i umieszczenie pisma w skrzynce na „skargi i wnioski”. Hejtowanie w żaden sposób nie rozwiąże problemu. Natalia

@Natalia

Szanowna Pani Natalio. Ja jednak mam nadzieję że jest Pani po właściwej, (czyli nas, pracowników) stronie. Ja tylko proszę, byście Państwo obiektywnie oceniali ludzi. Nie po tym, co ktoś przedstawi w pięknych barwach. Tęcza jest piękna, lecz to tylko złudzenie. Na hali też pracują ludzie. Nie roboty. Pozdrawiam.

@Natalia

No i co pani Natalio? Czym się skończyła nasza rozmowa o podwyżce???? Hejtu pani zabrania, ale upokarzanie pracowników już ok?

Jak najbardziej, zabierając im premie uznaniową w której mieli swoje stażowe, i inne dodatki, nie daje im żadnego socialu, zabiera urlopy, a to tylko po to aby mieć na lśniące podłogi i maszty.

Urszula

To wszyscy stracili te premie czy tylko jakieś wybrane osoby? Dostaliście jakieś informacje jaki był powód? Miałam pytać, czy polecacie aplikować...

Zle

Tragedia, poraszka, masakra... Jak nie płaczesz w koszule przełożonemu jak to ci źle to (usunięte przez administratora) włazy mają lepiej. Tylko ten gorszy pracownik który (usunięte przez administratora) i kryje (usunięte przez administratora) temu och i ach jest (usunięte przez administratora). Najlepiej co w tej firmie wychodzi to zatrudnianie pseudo pań od plniby potrzebnych spraw i pseudo nowych czerwonych kierowników

Kolo

Dlaczego to jeszcze nie upadło?

Bobiki

Śmiech na sali. Ludzi co raz mniej wymagania co raz większe. Dla pracowników pieniędzy brak, tylk patrzą gdzie zabrać. Nie idziesz chodnikiem -100zl z wypłaty. Ale żeby zatrudnić kolejnego POS kierownika to kasa jest. Masakra jak dobrze ze pracuje tylko do końca roku. I ahoj Sreko

Alicja
@Bobiki

Ludzi coraz mniej? Na jaki odstęp czasu w tym momencie to przeliczasz? Ilu ich było tu w sumie pół roku temu a ile stanowisk zajętych jest obecnie?

Hym

Reco Smiech na sali... ucieka każdy kto tylko może. Ciągle mało wszystko źle byle Polaka poniżyć. Robią pseudo kierowników niewiadomo po co i na co, coraz więcej dyrektorów nie wiadomo od czego. Każdy mówi co innego, człowiek nie wie co ma tak na prawdę z danym towarem robić. Za najniższą krajową wymagają nie wiadomo co. A urlop he nie dość że planujesz to nie wiadomo czy dostaniesz. Najważniejsze że oni planują swoje a pracownik to sobie może planować... JESTEŚ OBCOKRAJOWCEM TO JESTEŚ KIMŚ A POLAKA TYLKO ZMIESZAĆ Z BŁOTEM

Newka
@Hym

Sama prawda. Polacy nie mają lekko.

Sylwia
@Newka

To jak traktowani są obcokrajowcy w porównaniu do Polaków?

Newka
@Sylwia

Zatrudnij się i popracuj z miesiąc to się przekonasz.

Hania
@Hym

Widzicie weszłam tutaj żeby zobaczyć opinie ale złe myślicie to u nas jest złe (usunięte przez administratora)mieliśmy kiedyś dyrektora Włocha najlepszy dyrektor poważnie to nie chodzi o to kto czy jest mądry ludzie z domu wynoszą szacunek . Od czterech lat mamy dyrektora od was ???????? i tu jest śmiech na sali w życiu nie było tak złe i to on ma za nas za nic firma dzięki jego rządom pier… i to szybko do tego zabrał sobie kolegów tez od was jeden jest kierownikiem drugi był materialowcem jak przyszedł teraz jest kierownikiem montażu???????? widzicie to jest kolejny śmiech bo to mówię bucem trzeba się urodzi

Bulbulator

Na + zakładu : praca w młodym, dynamicznym międzynarodowym środowisku - dosłownie. Przy czym dynamiczny znaczy z dużą rotacją. Konkurs numer 2 . Parking zakładowy........kto jeździ lepszymi samochodami szoszoni czy polacy ?

S.T.
@Bulbulator

musisz wydać mniej pieniędzy na narkotyki i będziesz jeździł tymi samymi samochodami w ten sam sposób.. Pozdrawiam

Bulbulator

@nowy ................ skoro nie wiesz gdzie płacą więcej...............nie dziwię się że pracujesz w reco.............................pewnie robisz jeszcze przez agencję .....

Yxz

Nie polecam tej firmy,nowy dyrektor tylko się czepia i nagrywa wasza prace. Więcej i więcej norma a zarobki stoja w miejscu. Mogą zwolnić za byle g..Niektórym osobom,które awansowały na kierowników woda sodowa uderzyła do głowy. Każą nosić grube ubrania przy temperaturze na hali ok.40 stopni. Jak ktoś jest zdesperowany to będzie pracował do śmierci. Wiecznie tylko mało i mało. Nie dziwota,ze klienci się skarżą i odsyłają.

Pociotek
@Yxz

Witam. Właśnie jestem po rozmowie i w poniedziałek startuje na stanowisku kosze ze stali szlachetnej. Jak wygląda to praca? Czy się nie narobię? Dostałem umowę na 3 miesiące okres próbny więc normy nie muszę robić tak mówiła kadrowa. Tak więc laba 3 miesięce . Pozdrawiam załogę reco

Bożena
@Pociotek

A ta umowa to zlecenie czy umowa o pracę kolego? :P

Pociotek
@Bożena

Pytasz dzika czy (usunięte przez administratora) w lesie winiarskim? O pracę!!!!!!!!

Justyna
@Yxz

I faktycznie zwalania z byle powodu? Czy to tylko „gadanie” z ich strony?

Zafrasowany

Co u Was moi drodzy? Jak tam urlopy? Wypoczęci? Czy szykują się lub trwają przyjęcia do pracy? Czy też może podwyżki cen gazu i energii dosięgnęły firmę i raczej będzie redukcja. Szukam miejsca do przezimowania, tylko nie wiem czy warto, w jakiej kondycji jest firma.

Swietłana

Witam czy wczasy pod jabłonią tutaj sponsorują?

@Swietłana

Na to nie licz,nie ma nic dla pracownika

Jataka
@Swietłana

Hahahaha,dobre oczywiście, jeszcze cię zawioza

@Xyz

Ale jak to kompletnie nic? Nawet na wodę nie można liczyć w miejscu pracy?

Poszukująca pracy

Jakie zarobki w RECO w 2022 ???????? Poprawiło się coś?

@Poszukująca pracy

2500 dostaniesz,nadgodziny tylko dla Ukrainy

Bożena
@Xyz

Ale netto czy brutto ta kwota?

Kandydatka

Ktoś może napisać jak wyglądają zarobki w RECO? aktualnie

Masakra totalna już nie Ukraina teraz tylko liczą się Maksykańcy, Kubańczycy .... Są to święci pracownicy im wolno wszystko jeśli jesteś Polakiem to jesteś NIKIM

Avocado
@55689

To w sumie dobrze, bo UPAińcy stracą na sile. Może jak tamci będą dobrze pracować to zarząd zmądrzeje i pozbędzie się hołoty.

@Avocado

Jeśli to co robią Kubańczycy można nazwać pracą. Chodzenie z kąta w kąt i skarżenie na Polaków to nie praca

Kierownik

Natalia przestań ludziom kid ładować!!! Jesteś zwykłą kłamczuchą!!! Jacek. K

Kamil Bumbul

Cześć. W poniedziałek zaczynam pracę w Reco na dziale kosze druciane do sklepów Tesco. Czy ktoś robił na tym stanowisku? Ciężka praca czy laba?

Stefan
@Kamil Bumbul

I co, jak opiszesz pierwsze dni w pracy? Jest ciężko czy na razie całkiem spokojnie? Jakieś szkolenia na start miałeś?

Dot
@Stefan

Moim zdaniem spoko jest

Czy warto?
@Kamil Bumbul

Hej .Myślę nad pracą w tej firmie .Może ktoś mi powiedzieć czy jest się na jednym stanowisku czy skacze na 10 różnych w ciągu dnia ?Jak z pracą w soboty?Jaka wypłata obecnie na starcie?Jak w pracy mają kobiety ?Na jakich są maszynach ?

Wademekum

Wszechobecny (usunięte przez administratora) Miejsce gdzie niedowartosciowany narkoman ze wsi może zostać kierownikiem i swoje frustracje wynikające z pochodzenia wyładowywać na podwładnych językiem wprost spod sklepu w małej wiosce. Pijacy są liderami, kryminalisci kordynatorami. Kapusie cennymi pracownikami. żadna desperacja nie jest usprawiedliwieniem dla tych co jeszcze chcą tu pracować już lepiej przerzucać paczki w inpoście. Nie polecam pracy w tym miejscu

@Wademekum

Aż dziw, że jeszcze pani Natalia nie rzuciła się na Cb za ten wpis ????

Fiki-Miki

A ty kim jesteś? Jej adwokatem?

Fiki-Miki

Pani Natalia jest w Reco od HRu.

@Fiki-Miki

Serio jesteś tak tępy by nie skumać że pani Natalia nie ma z firmą Reco nic wspólnego?

@Fiki-Miki

Kolo dalej myśli że ludzie z kadr , HR czy szefostwo nie mają innych zajęć tylko komentowanie na forum... Mam nadzieję że pani Natalia się wypowie i przyzna że z firmą Reco nie ma nic wspólnego. Jestem wręcz pewny że jest związana z forum Go Work.

Kleks

Baranie przejrzyj inne zakaldy pracy na go Work i jest takich osób mnóstwo co wypytują o warunki pracy i inne. To są pracownicy go Work ty (usunięte przez administratora) niedouczony.

@Kleks

A co ci tak zależy ośle jeden, żeby kit ludziom wciskać?

Robson
@Fiki-Miki

Siemanko co tam słychaju?

To coś jeszcze istnieje ???

Avocado

Hehe dobrze napisane "jeszcze" :))) Tylko patrzeć kiedy j...nie. Cierpliwość ludzka jest na wyczerpaniu.

Kapok

Siema. Niebawem po raz kolejny wracam do reco. Na moją byłą zmianę. Bądźcie czujni wjadę z hukiem hehehe

Z całego serca nie polecam, zarobki w żaden sposób nie są proporcjonalne do pracy jaką trzeba włożyć przynajmniej na dziale na którym ja pracuję. Brak jakichkolwiek spotkań, nie mówiąc już nawet o podwyżce w tym roku, kolejne zakazy i ciągła presja wywoływana przez osoby które nigdy w życiu nie musiały tak naprawdę pracować. Ciężkie warunki pracy w dużym hałasie i wysokiej temperaturze, częsty problem z dostaniem dnia wolnego choć w tym roku jest z tym trochę lepiej. W tym roku nie widziałem ani jednego nowego pracownika z Polski który został w tej firmie na dużej, masowo sprowadzani są pracownicy z Ukrainy którzy mogą zdecydowanie więcej i na których przymykane jest oko. Uważam że jest to ostatnie miejsce do którego pracownik szukający pracy powinien się udać.

Fiki-Miki

Zgadzam się z tobą stuprocentowo. Rozumiem że pracujesz na piecach?

Xyz

Proszę sie zwolnić jak nie pasuje !

Czy w Reco Polska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nie

XYZ

TAK

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska