centima

cza kapliczke wybudowac...

czesław

cza kapliczke wybudowac...

Pomysłowy Dobromił

Nie polecam! Wielki bałagan i chaos. O poszanowaniu można zapomnieć. O rozwoju również. Praca tylko dla ludzi którzy nie chcą się rozwijać i nie mają innego wyjścia. Zarobki słabe. (usunięte przez administratora) Kierownictwo złe, tylko regularność wypłat można uznać za zaletę.

pracol

nigdy więcej w takiej firmie.nie gadać,nie śmiać się,nie palić,nie ziewać tylko tyrać.zakład rodem z CH R L.FIRMA TYLKO DLA DESPERATÓW.

ukulele

( usunięte przez administratora )!.atmosfera wielkiego przerażenia bo gruby przyjdzie i potrąci godziny.mistrzowie(niektórzy)wykopali wielkie dołki pod normalnymi ludzmi żeby stanowisko dostać.nie polecam tam pracować ambitnym bo nie lubią lepszej konkurencji.słaba kasa:max 1700pln.na dzisiejsze czasy to jałmużna (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o centima - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centima