2P Poland Sp. z o.o.
2 19 55 5 1
Meggipozdrawia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy może mnie ktoś poinformować czy jest szansa na zatrudnienie w firmie w tym roku? Właśnie wyslalam Cv czy były ostatnio przyjęcia pozdrawiam .

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Drogie kierownictwo firmy 2P Poland pisze z zapytaniem czy są wolne wakatu na produkcje chciałabym wysłać CV i czy byłaby możliwość dojazdu z Brzegu z osobami z produkcji pozdrawiam

Meggi
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy może mi ktoś napisać jak naprawdę wygląda praca w firmie jakie zarobki netto czy warto wysyłać Cv zainteresowana

@Meggi

Aktualnie jest nabór ogłoszenie jest na Info Praca na prasy, fitnes kregosłupa jak nic moim zdaniem a od stycznia prawdopodobnie wyższa norma także premia nie będzie częściej niż teraz. Ze względu na braki kadrowe i fakt że rotacja ludzi rośnie i to nie tylko na produkcji a bezrobocie w Polsce to 5 % chyba znajdziesz pracę bez aktów desperacji ¿¿¿¿

Tak1Nie1
Pracownik 2p
@Tyramisie

W firmie są trzy działy osobno oceniane za wyniki. Premie są wypłacane każdego miesiąca po osiągnięciu celu. Informację są wywieszone każdego miesiąca na tablicy i są dostępne dla każdego. W ciągu roku może raz czy dwa razy zdarzyło się aby któryś dział nie osiągnął celu... Zdążą się.... Praca fizyczna jest to prawda. To produkcja nie biuro. Ale nie ma dramatu bywało gorzej. Praca siedzącą lub stojąca zależnie od produkowanego modelu.

Martyna Nowy wpis
@Tyramisie

... a czy w laboratorium jest lżejsza praca, pytam o dział Q ?

Tak1Nie
Szybka Nowy wpis
@Martyna

Najlepszy z działów, miłe osoby, praca spokojna bez nerwów no i szef działu który jest najbadziej kompetentny do kierowania zasobami ludzkimi.

Szukajacy
Nazwa działu: Produkcja

Czy firma aktualnie prowadzi rekrutację???

2P
@Szukajacy

Tak ogłoszenia są na Info praca

Szukajacy
@2P

A może ktoś podzielić się rzetelna informacja co do zarobków np. jak z premią???

Kierownik 2P
@Szukajacy

Co do premii, to w dwóch działach jest ona zawsze ( 99%) dział trzeci 80% w skali roku.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Znudzony tą farsą pisaną tutaj

Pamiętajcie proszę iż wszyscy mają dostęp do tego co piszemy i jak spostrzegają nasze miejsce pracy. Lepiej powiedzieć to sobie w "Twarz" niż na tym forum. Już niedługo będzie okazja poza firmą. Ale pewnie Ci co tu mają "odwagę" pisać źle o nas to już na spotkaniu będą siedzieć cicho lub gorzej... Nie przyjdą. Nie musimy się kochać, wystarczy się szanować!

@Znudzony tą farsą pisaną tutaj

Ta ,jak pójdziesz z problemem i usłyszysz odpowiedź "Co ja moge...???" To sie odechciewa wszystkiego... No ale jak się donosi na ludzi i chroni kolesi z biura co awans załatwili to nie dziwota,że ludzie takie rzeczy piszą... A forum na tym polega żeby inny miał baze informacji i wymiany wiadomości

Britney
@Znudzony tą farsą pisaną tutaj

Ale o NAS nikt źle tu nie pisze, tylko o jednym człowieku piszą źle. A skoro jego już nie ma to problemu też nie ma. Teraz będzie tylko lepiej! Firma się rozrasta, będą nowe projekty, będzie dobrze. Niech wylewaja swoje frustracje tu skoro nie mają odwagi powiedzieć wprost, a wigilli lepiej nie psuć takimi dyskusjami. Pozdrawiam całą firmę!

@Britney

Ta, firma się rozrasta, nowe projekty, bedzie lepiej... Może pojdzie tak gładko jak audyt firmy na B ???

Tak2Nie3
Misia
@Tyramisie

... a co w Electrolux było lepiej ? :)

@Misia

Mam kilkuletnie pórównanie i widzę, że jest tendencja spadkowa jesli chodzi o atmosferę w pracy :'-( Także morale załogi idze na dno a kierownictwo udaje, że nie ma problemu..

Tak4Nie1
Misia
@Tyramisie

Mój Kierownik to złoto, nie wiem gdzie ty pracujesz ? :) :) :)

@Misia

Są ludzie na poziomie w tym zakładzie nie powiem, lecz niekompetencja co niektórych powala na kolana czasem sama się zastanawiam czy Oni panuja nad tym wszystkim ???

????????
Nazwa działu: Produkcja

Kochani pracuję w tej firmie i nie narzekam .Praca nie jest ciężka, a i zarobki są naprawdę ok .4 lata pracy w tej firmie mówią chyba same za siebie .Wystarczy troche dobrych checi.????

Tak4Nie1
@????????

Dobrymi checiami to jest piekło wybrukowane :-/

Nazwa działu: Produkcja

Szybka jesteś żałosna ....daj na luz było minęło po co drążyc?? Jesteśmy dorośli to tak się zachowujmy .. tutaj pisze się opinie na temat pracy a nie pierze brudy innych ludzi zajmij się swoim życiem i nie pisz bredni . bo nam praca się podoba jeśli pracujesz wśród nas to poprostu się zwolnij jak tak Ci źle ..tyle w temacie pozdrawiam

Nazwa działu: Produkcja

W piątek 8 listopada jeden z pracowników kierownictwa zmiany "pożegnał się z praca" za molestowanie seksualne !!!! Taka to super praca jak ją niektóre opisuja..... (usunięte przez administratora)

Tak6Nie4
Wolny
@Szybka

Hej szybka, uważasz, ze dziewczyny w 2P się nie myją ?

Powolny
@Szybka

Szybka widzę że masz żal więc proponuję abyś umieściła cv na ROKSA tam docenia że jesteś szybka. Ps. Pamiętaj o myciu się

Tak5Nie1
Biała

Niunia udaje, że jest od nas i jeszcze oferty składa, (usunięte przez administratora) ?

Powolny
@Szybka

Na dziw... nie pasuje brak jej wdzięku no i trzeba znać język obcy, (usunięte przez administratora)Ona myśli że się leczy A on ja (usunięte przez administratora) :)

Tyramisie

Taaa następny ale do zwolnienia, a teraz co niektórzy chodzą smutni po zakładzie....

Tak3Nie1
Pani Kowalska
@Szybka

Ale Ty durna Jesteś. Praca jest super a to że ktoś tam dawał komuś tam pozwolenie na pewne zachowania aż tu nagle ktoś się sorzeciwil to nie świadczy o pracy jako całości. Były głupie które sikaly po nogach na jego widok to i było jak było. Praca była jest i będzie super. A skoro takim tekstem rzucasz to chyba sama nogi rozkladalas że radzisz innym żeby się myly.

Ewelina
@Szybka

Pamiętaj, że to co napisałaś/eś jest karane. Zrujnować komuś życie jest łatwo... Spotkamy się tam, gdzie nie będziecie anonimowi.

@Ewelina

Księżyc jest zrobiony z ciasta drożdżowego ... O kurcze zrujnowałam NASA :-/ Żeby kogoś oskarżyć musisz udowodnić ,że wyrządził szkodę konkretniej osobie z imienia nazwiska. (usunięte przez administratora)

Xxx
@Szybka

Kimkolwiek jesteś WEŹ SIĘ OPAMIĘTAJ Co Ty wypisujesz:-| Jak się nie ma własnego życia to się interesuje,czyimś życiem..... Aż tak Cię fascynuje to,bo mnie to męczy i śmieszy.

@Xxx

Masz mnie...

Ona

Ale Wy to ludzie przeżywacie. Cała firma wiedziała co on robi czy na jednej czy na drugiej zmianie i wy się dziwicie, że w końcu trafiła kosa na kamień? Nie gadajcie że ktoś się chciał go pozbyć bo on sam się o to postarał. Już nikt nie pamięta jaka z niego (usunięte przez administratora)była? Jak sprzedawał wszystkich, jak mobbing stosował? Darl się na ludzi, obrazal? Jak miał w (usunięte przez administratora) swoje obowiązki i potrafił 8godzin na wózku na magazynie z telefonem siedzieć? Zbiorowa amnezja! A dla tych co nie wiedzą to proszę - cytat - (usunięte przez administratora) Jako najbardziej znamienne można wskazać: (usunięte przez administratora) - niestosowne uwagi na temat ubioru, wyglądu; (usunięte przez administratora) - przesyłanie w formie elektronicznej nieprzyzwoitych treści lub osobiste dostarczanie liścików, rysunków o takim charakterze; - używanie pieszczotliwych zwrotów; - czynienie wprost propozycji kontaktu(usunięte przez administratora). Zastanówcie się zanim powiecie, że "on żartował".

Tak6Nie2
Biala
@Ona

Ona ma żal, że nikt definicji nie chce wdrożyć w życie ? Czy to jakiś poważniejszy problem ?

Pani Kowalska
@Ona

Otóż to. Taka prawda wszyscy na niego narzekali a teraz go żałują. Jesteście noenormalni. A dobrze wszyscy wiedzieli jakie z niego ziolko.

Tak2Nie1
Znudzony tą farsą pisaną tutaj

Kto z was nie jest zadowolony z pracą w 2P , niech złoży wypowiedzenie. Jest tyle wspaniałych zakładów do około. A kto już nie pracuje bo został zwolniony i ma pretensje i piszę te farmazony niech się leczy....dalej u(usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
@Znudzony tą farsą pisaną tutaj

Tak jest jak się komuś coś nie podoba to droga wolna... Żałosne siejecie ferment i tyle

Tak2Nie1
@Znudzony tą farsą pisaną tutaj

To są jakieś żarty z tym molestowaniem... moim zdaniem ktoś z kimś się nie dogadywał i tyle trzeba było się pozbyć Pana .... bo baby to ch..... Taka prawda i niech się nikt nie wypowiada jeśli nie zna prawdy !!!!!!

Tak2Nie3
@Znudzony tą farsą pisaną tutaj

Pisze się "do okoła" lub "na około" Ale czego oczekiwać... ???

Wolny
@Szybki

Poliglota się znalazł. Ha, ha: pisze się razem - dookoła

Niebieski

Nie polecam pracy szczególnie na tunelu myjącym, ciężka praca, pokaleczone ręce, marne zarobki i tylko 15 min przerwy. Ludzie przychodzą i po tygodniu odchodzą.

Tak4Nie2
@Niebieski

Niebieski może i jest ciężko ale pracowałem już Ciężej ..... ta praca wcale nie jest taka zła da się przeżyć a co do zarobków to trzeba sobie wypracować większe pieniądze a nie spodziewać się miliona monet na start takie życie kolego

Tak5Nie3
@Niebieski

Idź do Toyoty czy autolive dostaniesz w (usunięte przez administratora) u zrozumiesz co to praca.

Tak6Nie2
Niebieska
@Niebieski

Z taką nadwagą jak Twoja to Ci wszędzie ciężko będzie, a jak się rękawiczek nie zmienia to nic dziwnego, że sobie palca przeciales. Teraz możesz na L4 posiedzieć przynajmniej to po co jeszcze narzekasz?

@Niebieska

Hahahahaha od razu wiadomo o kogo chodzi popracował 2 tyg. I się wypowiada beznadzieja ja tam pracuję 4 lata i jakoś żyję i mam się dobrze nigdy paluszka sobie nie przecięłam a przeszłam przez wszystkie działy ....żenada

Szybki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Może ktoś napisze jaki spam lata po serwerach..???

Tak5Nie

Szybki widocznie nie byłeś za szybki i ogarnięty żeby tam pracować ale co się dziwić trzeba liczyć do 10 przy zbieraniu detali a widocznie nie każdy ma takie umiejętności. Polecam tą firmę ludzie naprawdę są spoko , a jak ktoś chce pracować to będzie.

Tak4Nie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie 2P Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

Będziesz (usunięte przez administratora) jak każdy inny lider nie martw się....

Nazwa działu: Produkcja

Kierownik K bardzo lubi "informować o wszystkim" dyrektora, więc jeśli masz wroga to poleć mu ta pracę???? Napewno będzie miał podwyżki i premię, pięć razy rozmawiasz o podwyżce dostaniesz 50 złotych lub jedna podwyżka 100 złotych jak pójdziesz z wypowiedzeniem????

Tak9Nie
Pracowałem:-|
Nazwa działu: Produkcja

Było może i fajnie ale kiedyś za pierwszego szefa a teraz dno i wodorosty A stawka ..... To w Biedronce wieksza.

Tak5Nie

Najlepsza firma w jakiej pracowałam ..... atmosfera w pracy super... ludzie ?? Nie ma lepszej ekipy .... szefostwo rewelka ....polecam ????????

TakNie4
maniek
@Pracownik

jak tam aplikować jakieś namiary

Kama
 Rekomendacja
@Pracownik

Witam, czy posiada Pani jakieś namiary na tą firmę? Mam na myśli adres email, nr telefonu. Byłabym wdzięczna na pomoc. Pozdrawiam

Zostaw opinię o 2P Poland Sp. z o.o. - Godzikowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie