Zakpol

Oława

Opinie o Zakpol

kamil

mówimy ze w chinach jest wyzysk ale wiekszego jak w firmie zakonka to napewno nie ma ludzie pracuja za marne grosze wszedzie sa podwyzki a u zakonka obnizki nawet w biedronkach pracownicy zarabiaja wiecej w zakpolu pracuja tylko desperaci własciciele rozbijaja sie nowymi brykami buduja sobie domy a ludzi maja za nic takie firmy nie powinny istniec nawet na wschodzie polski lepiej zarabiaja ta firma to moze bankrut ze tak płaci

infamous

Jak najbardziej polecam tego pracowadcę.

jhgf

pamietam ze do rpacy w stajni potrzebolwai osob..na pewno odpiwiednie kwailifkacje trzeba jednak posiadac

lol007

pracuję w tej firmie i uwaga wyżej mnie obraża, zapiepsz jest wszędzie można poczytać opinie o innych firmach ale nie słyszałem aby z kimś się nie rozliczyli albo żeby nie było kasy w terminie a na pewno nie ma lewych godziny czy nadgodzin

pan x

nie polecam nikomu tego zakladu.[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Zakpol - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakpol