Opinie o Zakpol w Oława

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakpol, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakpol w Oława

Cziki Nowy wpis
Kandydat

Zastanawiam się nad złożeniem CV, czy praca jest tylko na pierwszą zmianę?

Beata Nowy wpis

Firma prowadzi obecnie otwarte rekrutacje, a kandydat może wybierać spośród kilku stanowisk: https://zakpol.eu/o-nas/kariera/ Czy ktoś aplikował w ostatnim czasie? Zastanawiam się, jak przebiega proces i co oferuje firma nowym pracownikom. Interesuje mnie też, czy Zakpol zatrudnia również studentów.

kamil

mówimy ze w chinach jest wyzysk ale wiekszego jak w firmie zakonka to napewno nie ma ludzie pracuja za marne grosze wszedzie sa podwyzki a u zakonka obnizki nawet w biedronkach pracownicy zarabiaja wiecej w zakpolu pracuja tylko desperaci własciciele rozbijaja sie nowymi brykami buduja sobie domy a ludzi maja za nic takie firmy nie powinny istniec nawet na wschodzie polski lepiej zarabiaja ta firma to moze bankrut ze tak płaci

kamill Nowy wpis
@kamil

Jak się do niczego nie nadajesz, to sam jesteś sobie winny.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

infamous

Jak najbardziej polecam tego pracowadcę.

jhgf

pamietam ze do rpacy w stajni potrzebolwai osob..na pewno odpiwiednie kwailifkacje trzeba jednak posiadac

lol007

pracuję w tej firmie i uwaga wyżej mnie obraża, zapiepsz jest wszędzie można poczytać opinie o innych firmach ale nie słyszałem aby z kimś się nie rozliczyli albo żeby nie było kasy w terminie a na pewno nie ma lewych godziny czy nadgodzin

pan x

nie polecam nikomu tego zakladu.[usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Zakpol - Oława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.