counter
4 12 81 5 1
Łukasz

Pracuje 3 rok i z czystym sumieniem mogę polecić firmę...

Tak5Nie2
Kierowca
Klient
@Łukasz

Możesz mi napisać dokładny adres firmy bo jadę z towarem

Krystian W. Nowy wpis
@Łukasz

Ja też pracuje od dwóch miesięcy i jest okey???? Wypłata szybko bo już drugiego dostalem

Krzysztof spawacz Nowy wpis
@Łukasz

Tak ja też jestem zadowolony i polecam

Dawid D Nowy wpis
 Rekomendacja
@Łukasz

Ja pracuję już 7 lat i też polecam zarówno dla doświadczonych, którzy szukają pracy jak i dla młodych, którzy chcą się czegoś nauczyć

Łuki Nowy wpis
@Łukasz

Hej polecam firmę dobry pracodawca na trudne czasy. Stabilizacja nie muszę się martwić o pracę i czy dostanę wypłatę na czas albo czy nie będzie redukcji etatów. Szef zawsze dba o wypłatę żeby była już w drugi dzień po zakończeniu miesiąca i szacun za to

Grzesiek

Pracowałem w firmie Pana Krzysztofa kilka lat temu bardzo konkretny i słowny człowiek przychylny dla swoich pracowników zawsze szło się z nim dogadać i uzyskać pomoc w razie potrzeby nie wiem po co ludzie wypisują takie śmieci może maja problemy samo ze sobą wiec niech się sobą zajmą zamiast obrabiać tyłek innym Pozdrawiam Panie Krzysztofie

Henryk

Polecam Firmę dobry pracodawca, stała praca nawet w czasie pandemii wszyscy mają zajęcie i nie trzeba się obawiać zwolnień dawno nie miałem takiej stabilizacji doceniam to... Zachęcam wszystkich, którzy chcą uczciwie pracować i mieć stabilne zatrudnienie

Filip

Cześć pracuje w firmie od ponad sześciu miesięcy i jest dobrze, jestem zadowolony wypłata na bieżąco, zaliczki wystarczy zgłosić dzień wcześniej także polecam. Jest sporo roboty ale to dobrze bo jest konkretną pracą.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Magda

@łukasz a na jakim stanowisku pracujesz już tyle lat ?

Radoslaw

Jestem byłym pracownikiem ale bardzo dobrze wspominam i polecam firmę jako pracodawcę, dużo się nauczyłem i nabrałem doświadczenia, wypłata zawsze na czas, pracy dużo, pewne zatrudnienie, pozdrawiam wszystkich.

Dorota
@Radoslaw

Wiesz, ile oferują na start mechanikom? Rekrutacja chyba pomimo koronawirusa nadal trwa? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Polecam

Ja również mam dobre zdanie o firmie jako pracodawcy. Za dobrą pracę jest dobra płaca. Odkąd pracuje mam tylko dobre doświadczenia w firmie, kiedy potrzebowałem pomocy to ja otrzymałem. Polecam każdemu kto chce rzetelnie pracować a w zamian dostać stabilizację.

Robert
@Polecam

Masz rację, wydajna praca powinna być odpowiednio wynagradzana. Czy mógłbyś doprecyzować jakie dodatki finansowe dostajesz? Chętnie też dowiem się o wysokości premii.

Robert

Mam dobre zdanie o pracodawcy. Wynagrodzenie na czas, duże zrozumienie dla spraw prywatnych kilka razy potrzebowałem pożyczyć busa poprosiłem odrazu miałem zgodę, polecam

Maniek

Toczpol to dobry pracodawca, wypłata na czas, praca bez przerw zimowych czy sezonowych jeśli tylko chce się pracować, można liczyć na wsparcie ze strony pracodawcy prośba o zaliczkę czy pożyczka zawsze pozytywnie rozpatrzone. Ja polecam

żetelny pracownik

Hcialem sie przyjać do pracy w Toczpol do wykończeniuwki. Tyko słyszałem ,że pżyjmujął odrzut ludzi. To prawda ?

Fachowiec
@żetelny pracownik

Każdy pracodawca szuka dobrych pracowników tak samo jak pracownik szuka dobrego pracodawcy. Pracuję ponad 5 lat i większość moich kolegów to fachowcy i jeśli naprawdę szukałbyś pracy nie pisał byś, że słyszałeś, że przyjmują ……, raczej jesteś byłym pracownikiem szukającym możliwości oczernienia firmy, w której pracowałeś bo zostałeś zwolniony pisząc w taki sposób. Pracuje wielu ludzi od 13 lat to świadczy pozytywnie i o ludziach i o firmie, że jest na rynku i się rozwija.

Igor

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Igor

Nie wiem, czy nadal jesteś zainteresowany pracą w Toczpol, ale tak, firma prowadzi właśnie rekrutację. Szukają tam: Frezera, Ślusarza - Spawacza, Placowego oraz Pomocnika przy produkcji metali. Tu masz te oferty: http://www.wypr.pl/oferty-pracy-toczpol-krzysztof-hajduga Któraś z nich Ci odpowiada?

Tomek

Witam polecam Toczpol jako dobrego pracodawce, wszystko tak jak uzgodnilem z pracodawcą podczas rozmowy wstepnej. Mimo kilku moich wpadek... Dostałem szansę i zamierzam ja wykozystac pozytywnie, mam stałe zatrudnienie na umowę o pracę, wypłata już pierwszego albo drugiego dnia miesiąca, a we wczesniejszych pracach miałem na raty nawet po dziesiątym, także doceniam... Szczerze polecam dla tych którzy szukaja zatrudnienia.

Tak1Nie1
@Tomek

Dziękuję za Twoją opinię.Może chciałbyś rozwinąć nieco wątek swojej rekrutacji do pracy w firmie? Na jakie stanowisko aplikowałeś i jak wyglądał proces rekrutacji?

Marek

Pracuje drugi miesiac w Toczpolu na stanowisku tokarza i jestem szczerze zadowolony wyplata na czas i stawka taka jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostala uzgodniona. Pracowalem wczesniej w panstwowej firmie i jestem milo zaskoczony, ze w prywatnej firmie z polskim kapitalem tez mozna dobrze zarobic. Polecam ja jestem zadowolony.

Tak2Nie2

@Marek

Twoja opinia dobrze świadczy o pracodawcy firmy Toczpol Krzysztof Hajduga. Piszesz, że stawka, jaka była uzgodniona na rozmowie kwalifikacyjnej, jest identyczna z tą, jaką w chwili obecnej otrzymujesz. Jakie jeszcze inne zapewnienia pracodawcy się sprawdziły?

Norbert

Firma ma opinię świetnego pracodawcy więc nic dziwnego, że dobrze się pracuje.

Tak1Nie1

Łukasz

Pracuje już 3 rok i z czystym sumieniem mogę polecić firmę ....

Tak5Nie1
Edyta

@Tomek Jak długo pracujesz w Toczpol Krzysztof Hajduga? Jakie warunki pracy oferuje firma? @Jacek Oferty pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga znalazłam w kilku portalach rekrutacyjnych oraz na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie. @Fake news A może jednak mógłbyś się z nami podzielić konkretami o warunkach pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga? Jaka jest organizacja pracy, jaki poziom wynagrodzeń, jaka atmosfera?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Jacek

Z tego co wiem to jest rekrutacja w zawodach frezer, tokarz, spawacz, ślusarz i mechanik ale najlepiej podjechać do firmy i zapytać pracy jest dużo w różnych dziedzinach, więc jak powiesz co potrafisz to jest duża szansa na zatrudnienie, ja tak miałem powiedziałem co robiłem jakie mam doświadczenie i dostałem propozycje

Tomek

Czesc polecam firme Toczpol, dobry pracodawca wyplata bez problemu na czas, pracy duzo. Zatrudnilem sie po powrocie z Angli. Jestem zadowolony.

Edyta

@Lukasz Lubin, a czy jest szansa na przyjęcie do firmy bez doświadczenia, czy jednak trzeba już coś potrafić? Jak atmosfera w firmie? Czy starsi stażem pracownicy pomagają, gdy potrzebujesz pomocy? @TOCZPOL CONSTRUCTION GROUP, a czy w Toczpol Krzysztof Hajduga można liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Na podstawie jakiej umowy się tu pracuje? @Irek Lubin, a czy zakres obowiązków został Ci przedstawiony już na rozmowie rekrutacyjnej? Długo już pracujesz w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Lukasz Lubin
@Edyta

Tak jest szansa na przyjecie bez doswiadczenia z tego co sie orientuje to kilka osob zaczynalo bez doswiadczenia i pracuja dluzszy czas ja tez fachowcem nie bylem i jeszcze duzo musze sie nauczyc ale zalapalem od starszych stazem pracownikow to co robie mi sie podoba zreszta duzo sie dzieje i atmosfera tez jest ok

toczpol
@Edyta

Atmosfera do bani .Licz na siebie a nie na pracowników. Benefitów zero,chyba że uścik ręki,umowy śmieszne.Szukaj gdzie indziej !

Fake news
@toczpol

I znowu ten sam analfabeta obsmarowuie firme... golym okiem widac po bledach ortograficznych I przecinkach stawianych nie tam gdzie w szkole uczyli. Odposc sobie wreszcie I zajmij sie swoim marnym zyciem bo powrotu nie masz. Musi Ci bardzo zalezec skoro co chwile tworzysz kolejne fake newsy, daj pracowac normalnym ludziom, ktorzy nie potrzebuja zamentu!

smieszek
@Fake news

to powiedz jakie macie benefity?swiadczenia jak tak bronisz..karta Multisport?wczesy pod grusza?pakiet zdrowotny?ubezpieczenie?taaa..umowe na najnizsza krajowa..:D

Tak4Nie

Fake news
@smieszek

Mam normalna umowe o prace na czas nie okreslony, a benefity mam ale to moja sprawa jakie... ubezpieczenie rowniez mam. Pakietu multisport jak twoj chlopak nie mam ale stac mnie na karnet I nie jest mi potrzebny. Jak bede pracowal na kopalni to moze bede mial wczasy pod grusza ale nie wybieram sie zeby cos mi na glowe spadlo.

Edyta

@Lukasz Lubin, dziękuję za Twoją odpowiedź. Planujesz związać się na dłużej z Toczpol Krzysztof Hajduga? @toczpol, czy atmosfera nie jest zbyt przyjemna poprzez innych pracowników, czy raczej chodzi tu o komunikację z przełożonymi? @Fake news, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Toczpol Krzysztof Hajduga. Co możesz napisać o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

WARNING
@Edyta

@Edyta..po co tyle pytań,prawdą są z tego forum tylko negatywne opinie,reszta to ściema,nie wierzysz idź i się przekonaj,później wróć i napisz opinię

Polecam
@WARNING

Polecam pracę w Toczpolu, a te podłe, negatywne, celowe i z premedytacją pisane twoje opinie w zaplanowany sposób wyładowuj na innych, a nie na firmie i pracownikach. Robisz kolejny wpis pod różnymi pseudonimami, odpuść sobie i skieruj nienawiść gdzie indziej bo strat, które narobił.. nie cofniesz - oceń najpierw swoje postępowanie, a nie obsmarowujesz innych po przykrywką. Ja jestem zadowolony i aż przykro czytać te brednie. Wiele osób pracuje od lat i nie szuka innej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Toczpol Krzysztof Hajduga - Ścinawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Toczpol Krzysztof Hajduga
4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Lubińska 55 lok. 11