Opinie o Toczpol Krzysztof Hajduga w Ścinawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Toczpol Krzysztof Hajduga. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toczpol Krzysztof Hajduga w Ścinawa

Norbert

Firma ma opinię świetnego pracodawcy więc nic dziwnego, że dobrze się pracuje.

Łukasz

Pracuje już 3 rok i z czystym sumieniem mogę polecić firmę ....

Edyta

@Tomek Jak długo pracujesz w Toczpol Krzysztof Hajduga? Jakie warunki pracy oferuje firma? @Jacek Oferty pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga znalazłam w kilku portalach rekrutacyjnych oraz na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie. @Fake news A może jednak mógłbyś się z nami podzielić konkretami o warunkach pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga? Jaka jest organizacja pracy, jaki poziom wynagrodzeń, jaka atmosfera?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Jacek

Z tego co wiem to jest rekrutacja w zawodach frezer, tokarz, spawacz, ślusarz i mechanik ale najlepiej podjechać do firmy i zapytać pracy jest dużo w różnych dziedzinach, więc jak powiesz co potrafisz to jest duża szansa na zatrudnienie, ja tak miałem powiedziałem co robiłem jakie mam doświadczenie i dostałem propozycje

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toczpol Krzysztof Hajduga? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku mechanik warsztatowy?

Czesc polecam firme Toczpol, dobry pracodawca wyplata bez problemu na czas, pracy duzo. Zatrudnilem sie po powrocie z Angli. Jestem zadowolony.

Edyta

@Lukasz Lubin, a czy jest szansa na przyjęcie do firmy bez doświadczenia, czy jednak trzeba już coś potrafić? Jak atmosfera w firmie? Czy starsi stażem pracownicy pomagają, gdy potrzebujesz pomocy? @TOCZPOL CONSTRUCTION GROUP, a czy w Toczpol Krzysztof Hajduga można liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Na podstawie jakiej umowy się tu pracuje? @Irek Lubin, a czy zakres obowiązków został Ci przedstawiony już na rozmowie rekrutacyjnej? Długo już pracujesz w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Lukasz Lubin
@Edyta

Tak jest szansa na przyjecie bez doswiadczenia z tego co sie orientuje to kilka osob zaczynalo bez doswiadczenia i pracuja dluzszy czas ja tez fachowcem nie bylem i jeszcze duzo musze sie nauczyc ale zalapalem od starszych stazem pracownikow to co robie mi sie podoba zreszta duzo sie dzieje i atmosfera tez jest ok

toczpol
@Edyta

Atmosfera do bani .Licz na siebie a nie na pracowników. Benefitów zero,chyba że uścik ręki,umowy śmieszne.Szukaj gdzie indziej !

Fake news
@toczpol

I znowu ten sam analfabeta obsmarowuie firme... golym okiem widac po bledach ortograficznych I przecinkach stawianych nie tam gdzie w szkole uczyli. Odposc sobie wreszcie I zajmij sie swoim marnym zyciem bo powrotu nie masz. Musi Ci bardzo zalezec skoro co chwile tworzysz kolejne fake newsy, daj pracowac normalnym ludziom, ktorzy nie potrzebuja zamentu!

smieszek
@Fake news

to powiedz jakie macie benefity?swiadczenia jak tak bronisz..karta Multisport?wczesy pod grusza?pakiet zdrowotny?ubezpieczenie?taaa..umowe na najnizsza krajowa..:D

Fake news
@smieszek

Mam normalna umowe o prace na czas nie okreslony, a benefity mam ale to moja sprawa jakie... ubezpieczenie rowniez mam. Pakietu multisport jak twoj chlopak nie mam ale stac mnie na karnet I nie jest mi potrzebny. Jak bede pracowal na kopalni to moze bede mial wczasy pod grusza ale nie wybieram sie zeby cos mi na glowe spadlo.

Edyta

@Lukasz Lubin, dziękuję za Twoją odpowiedź. Planujesz związać się na dłużej z Toczpol Krzysztof Hajduga? @toczpol, czy atmosfera nie jest zbyt przyjemna poprzez innych pracowników, czy raczej chodzi tu o komunikację z przełożonymi? @Fake news, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Toczpol Krzysztof Hajduga. Co możesz napisać o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

WARNING
@Edyta

@Edyta..po co tyle pytań,prawdą są z tego forum tylko negatywne opinie,reszta to ściema,nie wierzysz idź i się przekonaj,później wróć i napisz opinię

Polecam
@WARNING

Polecam pracę w Toczpolu, a te podłe, negatywne, celowe i z premedytacją pisane twoje opinie w zaplanowany sposób wyładowuj na innych, a nie na firmie i pracownikach. Robisz kolejny wpis pod różnymi pseudonimami, odpuść sobie i skieruj nienawiść gdzie indziej bo strat, które narobił.. nie cofniesz - oceń najpierw swoje postępowanie, a nie obsmarowujesz innych po przykrywką. Ja jestem zadowolony i aż przykro czytać te brednie. Wiele osób pracuje od lat i nie szuka innej pracy.

Henryk

Dziękuję za szybką realizację zlecenia, agregat działa...-) Polecam firmę jako producenta części, które trzeba wymiarować i spasować zwłaszcza, że nie miałem dokumentacji DTR do agregatu.

Irek Lubin

Polecam prace w firmie, kazdy wie co ma robic I jaki jest zakres obowiazkow. Pracuje od niedawna ale przekonalem sie ze pieniazki sa na czas bo juz pierwszego lub drugiego, Tak jak sie umowilem tak dostalem, z zaliczkami nie ma problemubjestem happy.

TOCZPOL CONSTRUCTION GROUP

witam pratuje w tej firmie juz kawał czasu wszystkiego się tu nauczyłem szefostwo jest bardzo wyrozumiałe i pomaga pracownikom w różnych problemach wypłaty na czas nie ma problemu z zaliczkami czas pracy 10 h jak w każdej prywatnej firmie przy 10 h pracy bardzo dobre zarobki

Lukasz Lubin

Przyjalem sie do firmy trzy miesiace temu I polecam wyplata juz pierwszego lub drugiego, jasne zasady wiadomo pracowac trzeba jak wszedzie ale mozna spokojnie planowac przyszlosc pewna praca I wyplata, a to dla mnie najwazniejsze zeby sie nie prosic o swoje jak w innych przedsiebiorstwach.

Viven

Czesc zlecalem frezowanie blach do prasy I jestem zadowolony:-) Dobrze zrobili pasownie I odebralem w terminie.

Krystian

Witam przyjalem sie niedawno I jest dobrze, duzo pracy ale dzien szybko leci I nie ma nudow. Polecam

haha

Witam,opowiem swoja historie..dodalem niedawno opinie tutaj..krotka,rzeczowa,na temat tej wspanialej firmy..nie dosc,ze postarano sie aby zniknela,to jeszcze dorobiono historie kim moge byc-oczywiscie zwolnionym,nierzetelnym pracownikiem -prosze przeczytac komenatrze ponizej (Pracownik 1 i Pracownik 2).Ciekawe skad wiadomo kim bylem,skoro nie podalem zadnych konkretow wskazujacych na moja osobe.Nastepna uwaga -dziwne,ze komentarz jednego z pracownikow byl dodany ok.8 kiedy firma pracuje..Pracownik w godzinach pracy broni firmy?Dziwne..To troche pokazuje o zarzadzie firmy i szefie,który sledzi to forum i wystepuje pod postacia roznych pracownikow,..Przyjrzyjmy się komentarzowi Saszy(Ukrainiecm,ktory zna slabo Polski),popatrzmy jak Saszka dobrze mowi i pisze po polsku..Dziwne,prawda? Czlowieku..patrzac nawet na to forum,wyciagaj wnioski i nie wpakuj sie w (usunięte przez administratora) Zapierdziel w zlych warunkach.Pensje..smiech,dostaniesz umowe na smieszna kwote i troche pod stolem..tak czy owak nie oplaci ci sie to,stacisz zdrowie,nerwy(Big Brother-kamery,podsluchy.sledzenie,branie pracownikow pod wlos,szantaz emocjonalny..)..NIE POLECAM!

DO PANA HAHA
@haha

Panie haha, istnieje jeszcze coś takiego jak translator. Też jestem z Ukrainy a rozumiem i pisze po polsku. Mysli Pan ze jak ktoś jest z innego kraju to jest gorszy i nie umie sobie poradzic.

@DO PANA HAHA

Jak tym pracownikom zalezy na firmie..jakby byla ich...

@anonymous

Tak zalezy bo mamy stala prace od lat I zawsze wyplate na czas..., a ty daj juz spokoj I nie pisz bzdur bo pomawiales wielu kolegow, a okazalo sie, ze byles... szkoda nerwow I skoncz z pisaniem specjalnie na firme bo wiele jej zawdzieczasz I masz wiele zobowiazan, ktore zaciagnales, a nie oddales zajmij sie soba niewdzieczniku.

Pracuje 7 lat I jest ok wyplata zawsze na czas nawet pierwszego albo drugiego, a nie do dziesiatego jak w innych przedsiebiorstwach.

@Marek

Coś kłamiesz koleżko...praca w toczpol to porażka jak i ten twój wpis

Toczpol to świetny pracodawca chyba tylko dla Ukraińców

Igor

Toczpol to świetny pracodawca. Jeśli ktoś narzeka na pracę w firmie to może lepiej niech zmieni firmę i da spokojnie innym pracować!!!

Magazyn czesci zamiennych

Zlecalem przed swietami prace przy gietarce robota I firma wywiazala sie z przyjetego zlecenia, wykonala czesc na czas I dobrze jakosciowo I to mi sie spodobalo bo r o znie to bywa na strefie. Poleca firme Toczpol jako p rofesjonalnego producenta czesci zamiennych dla mojej firmy.

Pracownik1

Ja pracuję od trzech lat i jestem zadowolony, firma ma nowe zlecenia, rozwija się z każdym kolejnym rokiem funkcjonowania, a negatywne opinie obrażające swoich byłych kolegów piszą tylko ludzie, którzy powinni siebie rozliczać za własne postępowanie, a nie wypisywać bzdury pod wpływem urażonej dumy.

Pracownik2

Panie zwolniony nie pisz bzdur I nie obrazaj ludzi I firmy. Sam sobie jestes winny przez chore nie poparte merytorycznie ambicje I samozachwyt musiales pozegnac sie z praca. Wiec zajmij sie swoja nowa kariera, a od firmy, ktora pomogla ci stanac na nogi sie odczep bo nikt nie wspomina cie dobrze bo byles wulgarnym cwaniaczkiem, ktory zbyt dlugo manipulowal szefem. Nie obrazaj wieloletnich pracownikow bo troche zawdzieczasz firmie, w ktorej pracowales

Zostaw merytoryczną opinię o Toczpol Krzysztof Hajduga - Ścinawa

• Jak się pracuje w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Zobacz opinie na temat firmy Toczpol Krzysztof Hajduga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toczpol Krzysztof Hajduga
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Lubińska 55 lok. 11
    59-330 Ścinawa