Opinie o Brix Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brix Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brix Sp. z o.o. w Wrocław

Kasia Nowy wpis

Pracuję w firmie od stycznia 2023 i nie mogę zgodzić się z poprzednimi opiniami. Praca jest wymagająca, ale bez przesady. Bardzo szanuje się tu work-life balance. Nie ma nigdy problemu, jeśli trzeba wyjść wcześniej, zostać nagle w domu z powodu choroby dziecka, co w poprzednich firmach było rzadkością. Firma rodzinna, bardzo wspierająca swoich pracowników, w kryzysowej sytuacji naprawdę można liczyć na wsparcie, nawet jeżeli problem jest prywatny. Dużo się przez ten rok nauczyłam , premie zostały wypłacone w terminie.

@nowykandydat Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds. Kadr i płac i czy zakres obowiązków jest adekwatny do wysokości wynagrodzenia? Czy pracodawca proponuje benefity?

Pracownik Nowy wpis

Jako osoba, która była zatrudniona tam przez parę lat mogę potwierdzić poniższe opinie. Niestety atmosfera w tym biurze była niemiła, często ciężka i stresująca. Wszystko to przez kadrę menadżerską/właścicieli. Zadania do wykonania były przekazywane w chaotyczny sposób, przez co było wiele niedomówień i nieścisłości. Dodatkowo panował brak zaufania do pracownika, co skutkowało rozliczaniem z każdej minuty. Często było czuć brak szacunku do pracownika i jego pracy. Zarobki były niskie jak na standardy Wrocławia. Dodatkowo co roku pojawiały się obietnice co do premii, która nie była wypłacana w terminie, lecz przekładana z miesiąca na miesiąc aż pojawiały się wątpliwości u pracowników czy w ogóle ona będzie. Pewnie na celu było zatrzymanie pracownika jak najdłużej. Ale z doświadczenia wiem, że wysokość tej premii nie była tego warta. Jedynym plusem było poznanie różnego rodzaju firm i sposobu ich księgowania. Co pozytywnie przełożyło się na późniejszą karierę. Natomiast z perspektywy czasu wiem, iż inne firmy też są w stanie to zaoferować przy mniejszym stresie i większym komforcie pracy. Nie polecam tego pracodawcy, chyba, że ktoś posiada spore zaplecze finansowe i stalowe nerwy ;)

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Brix Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Rozmowę kwalifikacyjną w Brix Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Księgowa/Księgowy?
Księgowa

Nie polecam pracy w Brix, BGC i innych spółkach tej firmy. Niskie płace, bezpłatne nadgodziny, brak podstawowych szkoleń. Okropna atmosfera w firmie. Kadra menadżerka nie potrafi i nie powinna zarządzać ludźmi. Kultura wielu pracowników pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie akceptowalne jest dyscyplinowanie pracownika poprzez krzyczenie, ukryte groźby, wywieranie poczucia winy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej firma wiele oferuje, w rzeczywistości większość obietnic nie zostało spełnionych. Myślę, że sytuacje w firmie najlepiej obrazuje serial "The office".

Byłam na rozmowie

Na rozmowie było bardzo miło, dostałam propozycję pracy, ale ponieważ miałam jeszcze jedna ofertę poprosiłam o czas do namysłu. Gdy zadzwoniłam w dniu, w którym miałam dać znać jaka decyzję podjęłam usłyszałam, że na nic takiego się nie umawiali ze mną i że nie stosują takich praktyk. Nagle Pani z kadr, która była przemiła na rozmowie, stała się opryskliwa. Nie polecam.

Olga

Tak dobrze pracuje się i dlatego nikomu nie chce się tu pisać opinii?

Aga

Kadry i płace pozostawiają bardzo dużo do życzenia. Niekompetentni pracownicy. Stanowczo nie polecam usług tej firmy.

Jolanta

Już od bardzo dawna nie udzielaliście się w wątku, co jest powodem tej ciszy? Czy na forum znajdą się osoby, które rzetelnie przedstawią sytuację w firmie? Jakie jest wasze zdanie na temat atmosfery oraz warunków zatrudnienia? Czy pracodawca jest wart polecenia?

nie polecam, nierzetelni...byłam rekrutowana przez agencję pracy. Na drugi dzień po rozmowie poinformowano mnie, że decyzja firmy jest na "tak", nie podając mi żadnych danych dotyczących zatrudnienia, Pani miała ustalić to z brixem...po czym po tygodniu oczekiwania dowiedziałam się, że jednak firma jest na "nie"... proponuję omijać szerokim łukiem tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Brix Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Brix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brix Sp. z o.o.?

Brix Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wawrzyniaka 6
    53-022 Wrocław