Opinie o GPI Poland Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GPI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GPI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPI Poland Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Prawda o Gpi

Firma kierowana przez młodą osobę z Holandii. Kierownik Produkcji super.- nowy ma fajne pomysły i naprawde ceni ludzi W realu firma trzęsie księgowość. Socjal jak za komuny, na święta koperty i gotówka. Jak podpadniesz Holandia-Roman zwalnia słownie z dnia na dzień po " amerykańsku".

MM

Dokładnie TAK! Zawsze można powiedzieć, że człowiek chce pracować inaczej, na innym stanowisku lub coś mu nie odpowiada z różnych przyczyn. Nie słyszałem aby to zostało bez echa i szuka się rozwiązań. Jeśli ktoś do pracy przychodzi po alko lub zostawia bałagan w papierach i myśli że to jakoś przejdzie to potem pojawiaja się tego typu żale na goworku

Paulina

co może składać się tu w firmie na kwotę miesięcznego wynagrodzenia? pisali o tym, ze zarobki są naprawdę atrakcyjne. podstawa ile wyniesie mniej więcej i co z premiami? oprócz już występują jeszcze jakieś dodatki finansowe? jakie?

@Paulina

Wszystkie kwestie dot. wynagrodzenia, benefitów, premii są poruszane w czasie rozmów rekrutacyjnych. Zgodnie z potrzebami, jakie zgłaszają pracownicy, rodzaj benefitów weryfikowany jest na bieżąco.

Patka Nowy wpis

Zastanawiam się ile teraz planista produkcji zarobi. piszą, że wymaga się minimum 2 lat doświadczenia, więc z marszu zastanawiam się czy im więcej tym uda się wyższa kwotę wynegocjować? Przybliżcie mi je proszę bo może będę aplikować

Jak należy zatem rozumieć „należyte wykonywanie swoich obowiązków”? w poprzednim wątku ktoś stwierdził, że oddelegowano jedna osobę, bo się do tego nie stosowała. Nie ma może przy tym jeszcze wcześniej czegoś w rodzaju „czerwonej kartki” lub czegoś podobnego? teraz widzę, że potrzebny jest „od zaraz” HR & Payroll Specialist i ciekawi mnie przyczyna naborów. w pewnym sensie spełniam wymagania i myślę o kandydaturze. Możecie dać mi znać czy warto?

@HG Nowy wpis

Z tego, co rozumiem, „należyte wykonywanie swoich obowiązków” oznacza, że pracownik spełnia oczekiwania swojego pracodawcy i nie narusza żadnych zasad lub procedur firmy. Nie wiem, dlaczego oddelegowano jedną osobę, może się do tego nie stosowała. Może to być sygnał, że firma ma wysokie standardy. Nie znam też szczegółów dotyczących naboru na stanowisko HR & Payroll Specialist, ale może to być spowodowane wzrostem zapotrzebowania na takie usługi lub odejściem poprzedniego pracownika. Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, to może warto spróbować się zgłosić. Nie możemy jednak zagwarantować, że zostaniesz przyjęta, bo to zależy od wielu czynników, takich jak twoje kwalifikacje, doświadczenie, osobowość i dopasowanie do zespołu. Musisz sama podjąć decyzję, czy warto ryzykować zmianę pracy lub szukać innych możliwości. Powodzenia

DMX Nowy wpis

Firma jak najbardziej ok. Wszystko wraca do normy od momentu ,w którym zniknęło 2 głównych (usunięte przez administratora) i krętaczy (kierownik Kami..., oraz jego pupilek Kub...) psujących atmosfer w pracy jak i opinię firmy jako dobrego pracodawcy. Nowy kierownik mega konkretny człowiek , zna się na rzeczy i nie pozwoli sobie wcisną (usunięte przez administratora). Szanuje ludzi i to jest najważniejsze. Zarobi to indywidualna sprawa, wszystko zależy od tego co potrafisz i jak się sprzedaż na rozmowie. Dodatki to: wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna dla dzieci, paczki mikołajkowe, premia świąteczna , 13 pęsja, integracje( ostatnio w Pradze) oraz wspólna wigilja. Jak dla kogoś to za mało , to zapraszam do polskiej firmy typu JANUSZ I SYN i tam zobaczy co to jest socjal. Co do Holendra Romana , ktoś musi liczyć słupki i taka tu jego rola. Dziewczyny z kadr i księgowości przeurocze,bardzo pomocne. Śmiało można się do nich zwrócić o pomoc dotycząca papierologii. Na podsumowanie powiem, że jak najbardziej uczciwie mogę poleciś firmę GPI Skarbimierz. Co do wydziału w Brzegu to już inna bajka, niech się wypowie ten kto tam pracuje.

Prawda o Gpi

@Prawda o Gpi

A co z umową? okresy wypowiedzenia lub cokolwiek? dodatkowa sprawa to jak należy rozumieć warunek „jak podpadniesz”? w jakim zakresie, co się może stać? Chyba ze to właśnie będzie na tej umowie wskazane?

MM

Firma GPI Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier ds. obliczeń MES. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno

Jakie wartości są cenione w GPI Poland Sp. z o.o.?

Widzę, że pytanie o opiekę medyczna już z pól roku temu padło, widnieje o niej również wzmianka w aktualnej ofercie dla Specjalisty od HR & Payroll’u. jest tez elastyczny czas pracy czy też dofinansowanie do wypoczynku. Jaki zakres i w tym drugim przypadku jaka średnia kwota? Dodatkowo tak z ciekawości, co wpada teraz na święta?

Gpi

Dziękujemy za pytanie i ciekawość naszym ogłoszeniem.  Wszystkie informacje związane z wynagrodzeniem, formą pracy, zakresem obowiązków i możliwościami dalszego rozwoju zawodowego omawiamy na spotkaniu. Wolimy poznać się bliżej i rozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach. Pozdrawiamy, Gpi

@Paulina

Witamy! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W odpowiedzi na pytanie informujemy, że zarobki w naszej firmie są naprawdę atrakcyjne. Podstawa wynagrodzenia uzależniona jest od danego stanowiska, dodatki natomiast zależne są od tego, na jakim stanowisku pracujesz, a premia zależy od określonego stanowiska pracy. Pozdrawiamy, Zespół GPI Polska Skarbimierz

@Gpi

Witam, jak te wszystkie poruszone aspekty maja się do stanowisk biurowych? Czy obsadzane są w danym momencie prace administracyjne? Z czego w ich wypadku miałaby wynikać ewentualna premia i ile mniej więcej wynosi?

Ryszard
@Paulina

Przedstawione aspekty ściśle nawiązują do pracy wobec stanowisk biurowych. Te zagadnienia są ze sobą związane. Prace administracyjne zgodnie z wewnętrznym regulaminem są systematycznie obsadzane w zależności od zapotrzebowań rynkowych. Premia stanowiskowa jest wypadkową wielu czynników m.in. podstawy wynagrodzenia, aktualnych zamówień, polityki finansowo-fiskalnej zakładu oraz środków higieny osobistej. Stanowi ona integralną część regulacji i kompetencji pracowniczych, stąd właśnie jest tak atrakcyjna.

@Paulina

Czy można liczyć w GPI Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Health&Care

Zakład w ramach publicznego ubezpieczenia społecznego gwarantuje pracownikowi dostęp do służby zdrowia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia i Świadczeń Socjalnych na podstawie składek odprowadzanych na rzecz pracodawcy i lekarza zakładowego.

Gpi

Tak. Pracownicy mają możliwość skorzystania z 3 pakietów medycznych, według własnych preferencji.

Gpi

Zapraszamy do aplikowania. W naszej firmie zarobki są naprawdę atrakcyjne.

Paulina

Widzę info sprzed roku, że podobno można tutaj na spokojnie obyć praktyki studenckie. Czy aktualnie też jest taka możliwość? Był ktoś może na nich i by podzielił się wrażeniami?

Cukier:)
@Paulina

Hej, Bardzo nam jest miło iż wykazałeś zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na Twoje pytanie, jest możliwość odbycia praktyk studenckich na kilku ciekawych stanowiskach w różnych działach. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia siedziby firmy. Pozdrawiam,

Witam, czy firma GPI w Skarbimierzu nadal przyjmuje pracowników ? stanowiska takie jak szlifierz, spawacz, itp. ?

Gpi

Tak, zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na naszej stronie

Były

Jeżeli firma szuka ciągle od kilku lat pracowników i obiecują niewiadomo co to chyba trzeba być niespełna rozumu żeby nie wiedzieć o co chodzi… albo mają nieskończoną ilość stanowisk pracy albo rotacja jak na karuzeli… a zabawa się zaczyna jak na halę właściciel przyjedzie albo BHP… albo jak spawasz a nad głową ktoś kwasem trawi zbiornik bo czasu nie ma… może nie na 1 zmianie ale na drugiej można się spodziewać wszystkiego… byłem, widziałem i nie polecam pozdrawiam wszystkich spawaczy i szanujcie się bo to fach deficytowy…

Edward
@Były

O to widzę że świetnie podchodzą do spraw bezpieczeństwa. Ten fragment o kwasie mnie rozbroił. A jak z kasą to tam wyglądało? Dało się zarobić dobrze?

Czy pracownicy w GPI Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Job

Jeszcze jak!!! Szczegolnie przy kasie...

Jak najbardziej.

Edward

A relacje z szefostwem też są takie dobre? ;)

Czy GPI Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Gpi Poland

Jesteśmy otwarci na współpracę w ramach praktyk studenckich. Absolwentom i studentom ostatnich lat studiów, proponujemy zatrudnienie i zdobycie doświadczenia.

Sebastian

Firma GPI Poland nie posiada aktualnych ofert pracy. Czy ma to związek z obecną sytuacją spowodowaną pandemią? Ktoś z obecnych pracowników może podpowiedzieć kiedy będzie można aplikować i na jakie stanowiska?

@Sebastian

https://gpi-tanks.com/pl/oferty-pracy/ tutaj znajdziesz wszystkie oferty pracy. Informacje o aktualnych rekrutacjach umieszczamy również na portalu Linkedin https://www.linkedin.com/company/gpi-poland

Aqq

Szukają jakiegoś inżyniera sprzedaży. Co to jest inżynier sprzedaży. U nas nie ma takiego kierunku na studiach. (usunięte przez administratora)

Renata
@Aqq

Chyba nie wiesz do końca, jakie jest dokładnie przeznaczenie tego forum. A ponadto nie jesteś zaznajomiony z regulaminem GoWork, do którego Cię w tym momencie odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Wyczytasz z niego, iż nie wolno tu nikogo obrażać i proszę, abyś następnym razem o tym pamiętał. Trochę chaotyczny jest Twój wpis, dlatego dopytam: masz w planach aplikowanie do GPI Poland?

@Aqq

Halo, halo! Tylko nie jakiegoś, wyłącznie odpowiadającego wymaganiom. :) Zapraszamy! > http://www.gpi-poland.pl/oferta-pracy-in-ynier-sprzeda-y.html > http://www.studiatechniczne.pl/index.php?mod=zawody&id=34&zawod=In%BFynier%20sprzeda%BFy

Aqq
@Renata

Nie dzięki. Po zasięgnięciu opinii nie aplikuje. Wolę pracę w normalnej firmie. Skarbimierz lepszy chociaż brygadowy.

Spawacz

To nie rozumie dlaczego tak długo wisi ogłoszenie na olx to albo z firmą coś nie tak albo macie jakieś strasznie wygórowane oczekiwania trochę to nie zrozumiałe

@Spawacz

Gpi rozwija się i stale zatrudnia na niektóre stanowiska, ponieważ ilość projektów jest bardzo duża.

Czy często w firmie GPI Poland Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Gpi Poland

Zawsze możliwości awansu proponujemy pracownikom, którzy pracują już w Gpi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rekrutacji zapraszamy na stronę www.gpi-tanks.pl

KK

Świetna firma z dużymi możliwościami rozwoju, miła atmosfera w pracy, wszyscy uśmiechnięci i pomocni :) Polecam samemu sprawdzić w praktyce.

@KK

Dziękujemy za opinię. Dla osób zainteresowanych pracą aktualne ogłoszenia znajdują się pod adresem www.gpi-tanks.pl

Witam, mam pytanie o jakich stawkach rozmawiamy, jeżeli chodzi o spawacza?

proste
@Marcin

Zależy jakie masz doświadczenie.

@proste

To rozumiem, tylko jakie są widełki? każda firma podaje czego przyszły pracownik może się spodziewać odnośnie stawki?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w GPI Poland Sp. z o.o.?

anonimous

Nikt chyba nie narzeka. Bynajmniej ja nie słyszałem złych opinii. Do pracy idziesz aby wywiązywać się ze swoich obowiązków, a jeśli do tego spędzasz czas z fajnymi ludźmi-jest super.

Zostaw merytoryczną opinię o GPI Poland Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w GPI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GPI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPI Poland Sp. z o.o.?

GPI Poland Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.

GPI Poland Sp. z o.o.