Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.

Oława

Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Emilia

@Filip, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Czy masz na myśli jakieś konkretne? Może warto po prostu zadzwonić i zapytać jak wygląda rekrutacja w firmie Metalerg i z ilu składa się ona etapów? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

Filip

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja? Mam zamiar aplikować.

Paweł

Witam potrzebuję się dowiedzieć jak wygląda w firmie Metalerg praca na stanowisku spawacza mam 3 lata doświadczenia.Spawam Magiem oraz tigiem kwasówkę oraz stal.Jak wygląda system płac netto i czy jest jedna zmiana czy dwie?proszę o szczere odpowiedzi POZDRAWIAM

Waldi

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś wybierze pracę , która nie odpowiada to zaczyna się narzekanie.

ktoś

Najlepiej robić za dwóch. I tak zapłacą za jeden etat.

Możecie opisać nową sytuację Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Martini

Witam .Może firma się i rozwija ,ale pracownik cały czas stoi w miejscu.Brak podwyżek a nadgodziny są płacone nie zgodnie z kodeksem pracy.( same 50 %) .Benefity co rok to słabsze.Opieka medyczna praktyczne zerowa .(żadnym badań specjalistycznych okresowych) a szkoda bo to powinno byc zapewnione.Pozdrawiam

Bart

Firma godna polecenia. Młoda kadra rozwijających się inżynierów. Ambitne projekty. Dużo wyzwań. Brak podwyżek z powodu złego stanu finansowego firmy. Brak benefitów pracowniczych. Dobry start w przyszłość. Nie na stałe - umowa na stałe 2700 netto.

Metalerg
@Bart 23.01.2018 11:03

Dziękujemy za opinie, bardzo nas cieszy. Nie zgadzamy się z nią do końca - firma w stabilnej kondycji finansowej, dużo nowych inwestycji. Pełen pakiet benefitów dostępnych wg indywidualnych potrzeb. Pozdrawiamy

spawacz

ukraina

pająk

Mam ogromny żal i pretensje do siebie że się skusiłem tam pójść . To porażka ,wolę grzebać po śmietnikach.

pająk

W żadnej firmie gdzie byłem na rozmowie o pracę nie byłem potraktowany w taki chamski sposób.

Stefan

Hej, Chciałbym się dowiedzieć jak w tej firmie z wynagrodzeniem czy dobrze płacą i czy warto składać podanie?

ja

A kto pyta?

groszek

czy może mi ktoś powiedzieć kilka słów na temat tej naszej nowej księgowej bo wygląda na fajną dziewczynę

Zostaw opinię o Metalerg Sp. z o.o. Sp. k. - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.