Reco polska produkcja

Kalisz

Opinie o Reco polska produkcja

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Reco polska produkcja? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

nie murzyn

Taki cudowny zakład i szuka ciągle ludzi czytaj murzynów

bb

najwazniejsze robic swoje i nie przejmowac sie plotkami bo po co..... duzo ludzi pracuje w reco wiec duzo charakterow... kazdemu nie dogodzisz.

Ali.2

Brak słów jedna drugą obgaduje chodzi o pracownice by utrzymać pracę zdobią wszystko z każdym same romanse i sexy nie chce pisać imion bo brak słow

Loko 123

Koleś weź przestań gadać głupoty bo nic niewiesz jak tam jest w tym zakładzie. Reco jest w porządku zatrudnia ludzi i daje im dobrą robotę ja coś mogę napisać bo robiłem tam i się zwolnilem tylko dlatego że mało płacą ale tak jest w porządku i niepisz o glupotach ile zrobiłeś bo to niemożliwe.

Pablo 85

Reco to zakład dla mądrych ludzi co potrafią wykorzystać swoje umiejętności pracowałem tam z tymi debilami robiłem ich na cacy i żaden z nich się zorientował co gdzie i jak. Maurycjo siedzi w biurze i niewie co się dzieje na hali Janosika znacie nie musze przestawiać ten to jest kretyn na posylki Aragona. Gino zamyka oczy i nic nie widzi.Najlepiej jest też się schować w biurze. Aragon cwaniak myślał że wszystko widzi a tak naprawdę to mu magazyn.............. ze wszystkiego co miał pod kamerami teraz to może sobie pilnować zgraii pajacow co też mają go w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mówię wam jak chcecie się dorobić i w kilka miesięcy zarobić przeszło 100tysięcy tak jak ja i mój kumpel to polecam tą firmę ja miałem swój czas i swoje 5minut. Zostawiłem tą firmę i jeszcze mi podziękowali na odchodne hehe wszyscy kumaci wiedzą oco chodzi. Pozdrawiam koleszkow stary skład.

Lena

Hej

Lena

Witam chciała bym zatrudnić się w firmie reco czytałam komentarze i opinie nie napawa entuzjazmem

Jerry

Moim zdaniem Reco to zakład dla ludzi którzy nie umieją w życiu nic,bo ludzie którzy coś potrafili dawno uciekli z tego zakładu. I niech nikt nie pisze o dobrej I miłej atmosferze bo to nieprawda.

Zostaw opinię o Reco polska produkcja - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reco polska produkcja