Rosa Europe Poland Sp.z o.o

Oława

Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o

Zryty bert

OFERUJEMY stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2560 zł brutto, premia roczna na koniec roku, a po okresie próbnym 150 zł premii i możliwa podwyżka możliwość wynajęcia pokoju w mieszkaniu służbowym możliwość wyboru zmiany profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy takie tam propozycje u innych pracodawców ..................

pullejaja

Sezon w naszej firmie trwa od wakacji do Bożego Narodzenia. Wtedy cały czas przyjmują ludzi. Z 10 osób które przyjdą w poniedziałek po tygodniu zostają 2-3. Stawka dla operatora jest 16zł za godzinę. To jest stawka na rękę i umowa zlecenie i taki nowy nie może mieć jej zmniejszonej. Po miesiącu dostaje umowę o pracę i stawka jest już inna 1700zł +300zł premii obecnościowej i około 350 jakościowej. Wychodzi 2350 brutto czyli mniej niż 10zł za godzinę. Do zabrania części premii zawsze jakiś powód się znajdzie. Czyli opłaca się przyjść na miesiąc a potem iść gdzieś indziej. Doświadczonych pracowników nikt tu nie docenia. Dla Włochów ważne jest żeby ilościowo im się ludzie zgadzali. Czy coś potrafią to już nie ważne. Te 1700 zł to już jest po wielkiej podwyżce z września. Jak na Oławę to są śmieszne pieniądze. Elektroluks daje 2500zł plus premie i pokrywa część dojazdów autobusem tanie obiady i konkretny socjal. nasz social to 100zł wczasów pod gruszą i na swięta po 300zł. Adres o nas i do nich ten sam

herbert

Oferujemy: Pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn Umowę o pracę na cały etat Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka od 16,31/h oraz premie i dodatki Jasny i dostępny system premiowy Zniżki programu Adecco + Club Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie Numer referencyjny: MH/2017/07/10WHR

Zrytyberet

Jak już dajecie oferty z innych firm to podawajcie ich adresu bo ktoś pomyśli że to w Rosie takie luksusy

pulej ....

OFERUJEMY: umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z pracodawcą; stawkę godzinową 19,50 złotych brutto, atrakcyjną premię miesięczną: możliwość uzyskania premii do 20%; premię frekwencyjną: do 500 złotych brutto kwartalnie; atrakcyjny dodatek za godziny nocne; dodatek za polecenie osoby do pracy nawet do 2000 złotych; pracę w klimatyzowanych warunkach, w czystych i komfortowych halach; darmową herbatę, kawę, czekoladę w stołówce możliwość zakupu smacznego obiadu w atrakcyjnej cenie darmowy sok i kanapkę dla osób przyjeżdżających rowerem możliwość udziału w firmowych akcjach integrujących pracowników możliwość rozwoju w ramach struktur firmy miłą atmosferę w pracy

Pullejaja

Jakby to kogoś interesowało to dzisiaj ze zmiany c 6 osob dało wypowiedzenia. Ciekawe co zrobią jaki się więcej osób zwolni. Może ta paniusia z Wrocławia stanie na maszyne.

magazynier

Operatorzy wózków widłowych - 3040 zł brutto/h + premie Miejsce pracy: Wrocław Zadania: obsługa wózków widłowych, obsługa skanera, prace magazynowe oraz produkcyjne. Wymagania: zaangażowanie w wykonywana pracę, motywacja do pracy, uprawnienia na wózki widłowe, gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym. Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie: 3000zł brutto, praca we Wrocławiu przy ul. Bora Komorowskiego, pełny etat, praca od zaraz, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, kartę sportową, możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej. Spodobała Ci się oferta? Aplikuj i poleć nas swoim znajomym!

aaaaaaaaaaaaa bez bbbbbbbbbbbbbbbb

Oferujemy: pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (od 18,15 zł brutto/h) + system premiowy, dofinansowanie posiłków, benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

podwyżka normy

miały być podwyżki i co? cicho. odpowiedź miała być do końca miesiąca. nażelowany nawet nie przyjeżdża, a ciapaty prawie nie wychodzi ze swojej klimatyzowanej nory.

dodaj opinie

hmmm pracowałem tam 7 lat temu a zarobki takie same masakra , ile obecnie zarabia magazynier ?

połamana paleta

jeśli chodzi o płace to sie zgadzam są marne. podstawa dla kobiet 1500złbrutto +premia za obecność 300+388premia produkcyjna. opłaca sie przyjść w wekend, bo są setki i dodatek. tylko ze trzeba pracować wtedy 12 gdzin. z tym zwalnianiem na zime to nieprawda. zwalniają tylko wiecznych leserów co cały czas na chorobowym siedzą. aha jest fundusz socjalny, ale mały. wczasy pod gruszą 100 zł, na święta 200, 300zł

odpowiedz1
@połamana paleta 26.05.2017, 14:55

Co możemy Ci zaoferować? • Umowę o pracę bezpośrednio z Autoliv • Motywacyjny system premiowy, atrakcyjne stawki godzinowe • Świadczenia wakacyjne i świąteczne • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej Rodziny • Darmowe gorące napoje • Darmowy basen raz w tygodniu wraz z osobą towarzyszącą ( Oława, Jelcz-Laskowice lub Brzeg) • Dostępne posiłki (śniadanie 2 zł obiad 5 zł) • Zniżki na bilety do teatru • Program rekomendacji pracowniczych – 500zł za każdą polecona osobę • Dofinansowanie do: • Karty Multisport • Karnetów do obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz kin • Dojazdów do pracy========================================???????????????????????

dark

jesli ktos posiada troche rozumu to na pewno nie pójdzie tam do pracy ,bajzel jak nic stawki marne a pracy i obowiązków coraz wiecej było,powinni zmienic Liderów bo mają po kilka osób(przydupasów) którzy wiecznie są wolni,poza tym bądzcie pewni że na zime was zwolną ,bo tak robią .Rosa Europe?????

Maja
użytkownik zarejestrowany

@gustikapiszesz o zmianach w firmie i konkurencyjnym pakiecie socjalnym. Mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej? Każda dodatkowa informacja będzie istotna dla osób szukających opinii na temat pracy w Rosa Europe Poland.

jacek
użytkownik zarejestrowany

słuchajcie, co powiecie o tej firmie, chodzi mi o prace konkretnie.. dajcie znać jak wygląda praca na pełen etat, bo głównir to mnie interesuje. A wiele osób napisało, że ma tutaj dobre dośwadczenie, wiec tym się sugeruję.

miti miti

Jak wyglada praca weekendowa? ile godzin i jakie stawki?

gustika

Jak wiecie już zaczynają się ogłoszenia o prace z NOWA WYZSZA STAWKA . i socjal jest konkurencyjny ( swiateczne , wakacyjne itp, )

sommer

hej czy wiecie że w Rosie działają związki zawodowe?! Zostały utworzone 6 lutego 2015 roku w Siewierzu. skontaktujcie się z nimi bo też jesteście pracownikami Rosa i możecie wstąpić do związków. rosapeople@op.pl

aleksis

OGŁOSZENIE Od jutra biuro planisty i szefowych magazynu mieścić się będzie na palarni. Przeprowadzka jest spowodowana nowym zarządzeniem kierownika na temat tego, że nikt nie może opuszczać swojego stanowiska pracy.

tato lotek

To jest forum firmy Rosa Europe w Oławie, która zajmuje się produkcją komponentów TYLKO dla firmy Electrolux. Z tego powodu nigdy nie szukała i nie będzie szukała ŻADNYCH przedstawicieli handlowych. Dajcie więc spokój z wypisywaniem bzdur o tych przedstawicielach.

Zapchany Młynek

To rób po 120 nadgodzin miesięcznie, może awansujesz na starszego operatora

tuleja

ja chcę awans

ten sam

a co ze zmianą u fiony ??

król widlaków

ja polecam zmianę kici kici tam jest bluzik luzik

kot kreskowy

ja polecam zmiane D

gremlin

a którą zmianę polecacie tak żebym się nie narobił i z kim tam trzymać by dobrze się ustawić i szybko awansować, a kierownictwo jakieś możliwe?

nowa

Praca jest generalnie ciężka, dla wytrzymałych osób (owszem trafiają się lekkie zestawy przy których można się ponudzić, ale wszystko zależy od kierownika, który równie dobrze może nam przydzielić zestaw maszyn, przy którym ciężko będzie się wyrobić i trzeba wtedy liczyć na pomoc innych osób). Pracując na produkcji (zatrudnienie przez agencję) za miesiąc dostałam wypłatę około 1435 zł ( z tym, że wybrałam 2 dni urlopu wypoczynkowego). Za pracę w niedziele i na nocnych zmianach płacą więcej, dodatkowo można sobie dorobić idąc na nadgodziny. Wypłata jest punktualnie- 10tego każdego miesiąca, natomiast co do atmosfery- zależy na jaką zmianę się trafi i z jakimi osobami się trzyma.

piwko

przyjdę do was do pracy w grudniu bo teraz się wczasuję i muszę trochę odpocząć od pracy a nie tylko tyrać i garba się dorobić , mam nadzieję że w grudniu będziecie przyjmować

Kru

Siema Jest jak było polecam jest fajnie zapraszam na zm A nigdzie nie jest lepiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te posiłki nie stac cie 6.50 na obiad który jest na Electroluxie Pracuje cały miesiac a nie stac nie kumam to wgl nie pracuj u nas nie ma tak jak w siewieru nie przychodzisz daja ci n czyli 100z ci leci podstawe masz 1642 + 2 premie po 300zł i weekend zalezy jak pracujesz 31 ub 30 dni w miesiacu to zarobisz jakos 4 tyski :D

gremlin

a kiedy darmowe posiłki dla pracowników^ my tak ciężko pracować^ w zamian zakład mógł by nam posiłki finansować

olaaaa

kiedy jakaś podywzka dla weekendowych ? :D

Versace

Afera o las

aferka

a co to za aferka w logistyce?

idzi

Tyrajcie sobie ile chcecie. Ja tam pracowalem i nie było tak źle. Pozdrowienia dla Całej LOGISTYKI :-) Idzi.

kabelek

to se nie przychodźcie - znajdą nowych ludzi - hihihi

zainteresowany

a podwyżek jak nie ma tak nia ma. A może nie przyjdziemy w jeden weekend, zobaczymy jak beda spiewac

michal

a powiecie ile macie wypłaty? bo w Siewierzu jak nie pojdziesz w weekendy to dostaniesz 1300 z groszami i w tym jest premia obecnosciowa

nie

przejęta? przez kogo? związków nie mamy.

Aasa
@michal 06.12.2014, 12:40
macie zwiazki zawodowe w Oławie? czy slyszeliscie cos moze o fabryce w Siewierzu ze ma byc przejęta???...

A kto niby ja przejmie?

HeHeszkyyy

Witam czy mógłby mi ktoś podać Numer do Rosy ?

mk

kuba weź nie rycz
@mk 01.11.2014, 22:36
tak bardzo dobrym słowem.... jak brudasy do pracy przyjść karzą 1 listopada. pozmieniało się na gorsze....

Za przyjście 1 i 2 listopada dawali premię 500 zł. Chętnych było dużo a ty sie chyba nie załapałeś i teraz piszesz głupoty że kazali.

byłam tam i wszystko zalezy od zmiany i organizacji.. czaasami wszystko na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mac lecialo bo inaczej sie nie dalo.

vivus

konkretnie są to części przeważnie do pralek, a czasem do zmywarek i suszarek

ryba

Ale tylko dla Włochów :) Kiedyś były robione integracje w Siewierzu ale od czasu jak nastał nowy szef na takie rzeczy nas nie stać. Kasa idzie na inne rzeczy.

suwMiarkA
@ryba 11.07.2014, 15:47

a Kogo to obcHoDzi jakIEś waszE gUpiE inteGrAcje , posKaRż siĘ noweMu sZefowI tO Ci moŻe zrOBi integraCJę - I dO roboTy wĘź siĘ ryba Z twojEj paplAniNy nIc niE wynikA

ryba

Organizuje wycieczki do Włoch.

lucjan

czy wasz zakład organizuje jakieś wycieczki pracownicze dla pracowników

bolek

do pracy się wziąść a nie szukać przygód z panienkami, do pracy sie brać nieroby

felek81

jestem nowym pracownikiem, mozecie mi powidziec ktora z panienek mozna zachaczyc

różowa paleta 40
@felek81 03.07.2014, 03:00

jak zarabiasz z 4 tysiące to możesz o mnie zahaczyć , jażeli mniej to pa

Janek Maćkowiak

Zygmunt jest tu tak potrzebny jak krawat do ubrania roboczego...tylko tyle, że co jakiś czas pojedzie na miasto po śrubki i trytytki dla wujka. Jego główne zajęcie to pokazywanie obrazków z niedolaniami i podtykanie długopisu pod nos. Ludzie podpisują i zapominają, niedolania idą, naszyne zatrzymują, maszyna nie produkuje, nadgodziny są i interes się kręci...

dużo szkoleń kiepska wiedza

tych z jakości też by trza wyszkolić bo ostatnio sami nie wiedzą czy te smugi i niedolania mieszczą się w ich granicach wyobraźni - trenerowi też się przyda 50 szkoleń

Zostaw opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o