Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Bartek

Mieliscie dobrze,teraz macie lepiej na własne życzenie ,a to dopiero początek dobrej zmiany...

Paulina
@Bartek

Dokładnie. Marte znalam od 20 lat. Po godzinach, nawet jak nie pracowała to mi odpisysywała. Kurde sami jechalismy na nia przez wiadomo kogo, ale teraz jest koszmar....

Agnes

Haha, a co Ty nowa, czy myślami dalej przy dawnych kadrach? ???? Z krótkim wyjątkiem pomiedzy Paniami wcześniej jak i teraz to wina mitycznego brixa ???? a do biura nie ma co wchodzić, bo caryca Ci oznajmi, że kradniesz tlen, albo jesteś teraz w pracy i nie wolno o nic pytać. Narzekaliśmy wcześniej z pewnych powodów, aleee lepsze wrogiem dobrego i teraz mamy.

Tam się nie da pracować! Pieniądze żenujące, mobbing na każdym kroku. Niezależnie od tego czy wykonuje się prace biurową, czy fizyczną na produkcji. Szczerze NIE POLECAM!!!

W końcu ktoś to napisał. Uciekłam z biura po kilku dniach.. Nie wiem dlaczego w tych czasach mobbing jest dozwolony, ale ktoś powinien zwrócić uwagę na rotacje w biurze i może zastanowić się nad pozbyciem się starszej Pani, która za te sytuację odpowiada.

Tralala

Czy w firmie jest pakiet spcjalny? (Np opieka medyczna, multisport, dodatek do wyżywienia na stołówce)?

@Tralala

Nie zastaniesz tego w Rosie ;) t nie ma żadnych dodatków.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Czy to prawda ze stawka wynosi 16 na rękę ?

@Monika

Tak, to prawda. I to jest ta ,, wyższa" stawka :)

Odchodze

To co się ostatnio dzieje w Oławie to powinien się tym zająć PIP, inspekcja i wszystkie możliwe instytucje. PS. Beka z "kobiet"z biura. Ta nowa to zupełnie ???????????? pewnie paniusia z wro wybrala ????????????

???
@Odchodze

Która nowa?? Dużo ich teraz

Praca na produkcji

Na początek zlecenia na 3 miesiące ze stawką ka 16 netto na godzinę (co daje w skali miesiąca około 2500-2600 netto), do tego istnieje możliwość nadgodzin w weekend. Jedynym wymaganiem jest chęć do pracy. Jeżeli dla kogoś bez żadnych kwalifikacji, wykształcenia, umiejętności i doświadczenia to złe warunki, no to brak mi słów. Praca w tej firmie jest specyficzna, choćby pod tym względem, że trzeba umieć zorganizować sobie pracę, czas i nie pozwolić sobie wejść na głowę. Najtrudniej jest się wdrożyć, bo kiedy ogarnie się system i niepisane zasady to dalej jest trochę jak w szkole - trzeba być i czasem coś zrobić. Po 3 miesiącach jest umowa o pracę bezpośrednio przez zakład, podstawa 2100 brutto i szereg premi. Nie ma problemu z nadgodzinami na weekend (12h 100% płatne + premia 100 złotych netto za samo to, że się przyszło). Jak w każdej firmie są minusy, damessy w biurze, które mają się za pępek świata, brygadzista, który czasem niesprawiedliwie rozdziela pracę, czy kontroler jakości który się czepia, ale bez przesady... Z jednym weekendem (powiedzmy niedziela 12) można spokojnie wyciągnąć 2800 netto, a nawet więcej. Wszystkim malkontentom należy jedynie współczuć, bo wymagać jest łatwo, ale dać coś z siebie, już trudniej... P. S. Kupa śmiechu z działu "technicznego"...

Pępek świata
@Praca na produkcji

Trzeba było się uczyć to byłbyś/byłabyś damessą z biura :) niestety pozostaje pilnowanie wtryskarek :)

wrotka
@Pępek świata

tak się składa że jestem po studiach (odezwała się WIELKA DAMESSA Z BIURA) UHAHA

Wielka damessa :)
@wrotka

W takim razie pogratulować życiowej zaradności :) po studiach, na wtryskarce :)

Aneta
@Wielka damessa :)

Na tym forum warto jest jednak dyskutować o trochę innych kwestiach - tych związanych z aktualnymi warunkami pracy w Rosa Europe. Wiecie może, czy w firmie są mile widziane osoby, które byłyby zainteresowane jedynie tymczasowym podjęciem współpracy?

powiem
@Praca na produkcji

Ok możemy dziekować ,ze wogle mamy prace . i tylko rosa przyjmuje ludzi nie wykształconych ? i to ma być powód dla którego mam mieć podstawe 2100 zł brutto . HALO 45% wynagrodzenie w Rosie to Premie ( które sobie zabieraja jak chcą ) a przymiotnikiem - malkontent - próbuje się zamknąć każdemu usta kto powie ,że widzi to inaczej . ( sugestie , pomysły - zapomnij kij siatka i poprawiaj Kadzie ) nie narzekaj bo nie masz wykształcenie jak SIE coś stanie rozum nie ucierpi .

Bartosz
@Praca na produkcji

Jeśli przejdziesz już na umowę bezpośrednio pod firmę możesz ubiegać się o benefity takie jak pakiet socjalny lub atrakcyjne szkolenia?

HEJKA
@Praca na produkcji

Płaca minimalna to prawnie ustalony najniższy dopuszczalny poziom wynagrodzenia, określający stawkę za pracę godzinową oraz stawkę za pracę w określonym wymiarze czasu - najczęściej pensja miesięczna). NIE MA TU ZNACZENIE WYKWALIFIKOWANIE ,WYKSZTAŁCENIE PRACOWNIKA .....

JA
@Praca na produkcji

Ada 21.08.2018 16:24 Panie Robercie zróbcie wreszcie zamianę liderów na montażu ,bo już pracować sie nie da.Może ukróci to nieróbstwo ich koleżaneczek którym wolno wszystko. ROTACJA LIDERÓW -- BYŁA BY WSKAZANA

Innym okiem

Dzień dobry. Troszeczkę jest mi przykro gdy widzę jak są faworyzowani pracownicy zza wschodniej granicy, którzy za brak czegokolwiek do produkcji krzyczą. Wielkie państwo się porobiło ;) Polak zasuwa na dwóch maszynach, Ukrainiec na jednej. Panoszy się ta Ukraina, na wszystko ma czas i robi co chce lecz administracja tego nie widzi, bądź udaje, że wszystko jest ok. A Polacy zasuwają :) Pozdrawiam i miłego dnia.

Sieter

Piszę jako siostra brata. Żak mi że mój brat tak ciężko pracuje i to w takich kiepskich warunkach pracy. Jakiś czas temu miał wypadek rękę poparzył sobie na dniówce..nikt z szanownego kierownictwa brygadzistów nie pomógł mu. Chłopak był na L4 ciężko chorował nadal ma rany . Oddaje to wszystko jako siostra do inspekcji pracy. Rosa Radomsko.(usunięte przez administratora)

Ronald

Tylko dlaczego szefostwo firmy ma Polaków za nic. Ciężko pracuje za najniższą krajową. Jak zyc

Adam @

Tam się nie da pracować! !!!!!!!!!

Ela@

(usunięte przez administratora) okradają ludzi z każdej złotówki nawet nie ma tam dobrej podstawy tylko jałmużna . Syfu totalny syfu.

Zosia@

Wszystko było dobrze kiedy nie zatrudniła Ukrainy. Kompletny wyzysk ludzi nas Polaków mają za nic . Ukraina jest tam górą a my na bruk . Totalny (usunięte przez administratora) nawet oddychać tam już nie wolno . Przerwy są albo i nie bo te panie co robią przerwy to wola sobie posiedzieć na obiadku albo w szatniach po kilka godzinowych.

Feliks

Podpowiedzcie jakie zarobki, jaka umowa i generalnie jaka atmosfera?

NIE POLECAM
@Feliks

Jeśli chodzi o pracę w Rosie to trzeba ustawić się na pracę robota. Jeśli będziesz machał rączkami i przebierał nóżkami to Cię zechcą. Jeśli chodzi o umowę to na początek zlecenie także totalne dno. Po dwóch, trzech miesiącach dział HR obiecuje Ci, że dostaniesz umowę o pracę bezpośrednio przez zakład. 2100 na umowie plus premia obecnosciowa i zakładowa... Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w zakładzie- brak słów by opisać jak bardzo żenujący poziom firma reprezentuje z zakresu bhp... Toalety w opłakanym stanie. Rozwalone sedesy, brak mydła i papieru... Szok. I najśmieszniejsza budka, w której trzeba się odbić karta. Z zakładu nie wyjdziesz wcześniej jak o 14:01, bo wpierw musisz się odbić kartą i przyłożyć swój kciuki na potwierdzenie, że to aby na pewno Ty. Na hali produkcyjnej smród ogromny, szczerze nie polecam.

Koparka
@Feliks

Nie polecam pracy w Rosie. Nakłanianie w weekendy do pracy. Żenujące brak klimatyzacji w upał . Brak wody do picia. Przerwa jak jest nie wiadomo co zrobić i od czego zacząć Żenujące zarobki. Inspekcję pracy i PIp wzywamy natychmiast. Wynagrodzenie za tą ciężka charowke żenujące. Uciekamy z Rosy w Radomsku

orzeł
@Feliks

Pracowałem i nie polecam nikomu w kopalni mają lepiej Dno totalne wycisną Cię jak cytryne

Rychu
@Feliks

Zgadzam się . Totalna arogancja przełożonych. Idę do Inspekcji Pracy. Siostra pracuje więc się tym zajmie

Praca na produkcji
@Koparka

Masz może jakieś kwalifikacje, czy tylko narzekać potrafisz? Startujesz jako niewykwalifikowany pracownik (robol) i czego się spodziewasz, klimatyzacji na wtryskarni;)

Ryba

Jak z dojazdem?

buahahahaha

najlepiej siedzieć pod stołem

jacek

mowili ze najlepszy

Trelelele

Zakład jeszcze bardzo zacofany.

magda

ile za godz netto

piotr

a co tam jest nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o