rosa europe

Siewierz

rosa europe

Opinie o rosa europe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Boroda

Якщо ви новачок вам жопа як тільки ви приходите на роботу вам ніхто нічого не пояснює сказали йди туди то туди і всьо ти приходиш і тут починається гра в логіку сам догадуєся шо потрібно робити а потім приходе контроль якості і їб*ть шо ти не так робиш потом приходе друга людина з контролю і знов каже нашого ти так робиш то не тре робити таке враження що вони самі не знають шо робити вам видають акти їх тре заповнювати але майже ніхто не знає як .Сама більша проблема це коли ти працюєш і бачить шо встигаєш роблять бистріше процес в мене по акту за годину мало вийти 94 деталі а в ріалі вийшло 145 . Постійно тре бігати всьо шукати таке враження як ти для себе робиш закінчились палети всьо тобі їх перевезуть може через минут 20 якщо не пізніше і в тебе завл і тобі хрен хто поможе тільки будуть дивитись і сміятись моя порада не йдіть туда працювати

agata

jakie są zarobki na start?

@agata 12.09.2018 20:18

13 brutto plus 500premi tez brutto zapierdziel na maszynach , pot leje sie po tyłku bo temperatura sięga 30-40stopni a zimą poniżej zera i jeszcze cie obgadaja i wyzwia od debila

anonymous
@Smieszka 13.09.2018 12:09

13 zł to ma Ukraina i to na ręke ,pracownicy Rosy 2100 +500 zł premi obecnościowej brutto

@anonymous 14.09.2018 23:08

Wiec wychodzi 1870 na ręke, szalenstwo haha

@Smieszka 15.09.2018 09:40

Za ten zapierdziel to o 1000 za mało

Ona

Pracujcie dalej z wyobrażeniem ze nigdzie lepszej pracy nie ma, pracujcie na siebie za ukraincow. Nie szkoda wam ludzie zdrowia?

Maja

@ada no rozumiem, że widać inne traktowanie w rosa europe. Szkoda, że nie wiecie czym jest to spowodowane. Czy firma nie wymaga od Ukraińców nauczenia się języka polskiego? Wtedy nie byłoby sytuacji, że ktoś czegoś nie rozumie.

Natkaaa
@Maja 19.03.2018 15:24

Ej blondyna co ty mówisz, twojej jeszcze raz o ścianę i wracasz

Niko
@Maja 19.03.2018 15:24

Juz lepiej nie bedzie p.Adam powinien troche obeznac sie w ukrainie sa tak okropni ze sie nieda pracowac nie to co ci starzy wiedza jak i skutecznie pracowac dziwie sie ze puszczaja dobrych a zostawiaja samych (usunięte przez administratora) (bez obrazy) ale tak jest.

Janusz

Jeśli jest taki zły to może trzeba zmienić?

Zbynio

Może zacznijcie doceniać pracę w firmie. To dobry pracodawca.

@Zbynio 14.05.2018 19:52

Hahahaha chyba tylko dlatego ze placi w terminie haha. Rynek pracy sie tak rozrusł ze ten super pracodawca jeszcze troche i ludzi nie bedzie mial

Nnnnnn
@Zbynio 14.05.2018 19:52

Na (usunięte przez administratora) dobry pracodawca

Tomasz

Maruderom zawsze coś przeszkadza!!

ada

A czy nas pracodawca docenia dostajemy po 2 3 maszyny a ewentualnie 1 z ciężkim detalem pot po tyłkach nam cieknie mamy tylko małe wentylatory a jest coraz bardziej gorąco i znowu kłopot z ukrainą nic nie rozumią a nam się obrywa mają jak w raju nie rozumiem czemu nie chodzą od początku na saharę co są pracownikami lepszego sortu

Mark

Jak można dostać się do pracy u was?

@Mark 23.04.2018 11:23

Autobusem badz samochodem

Od ostatniej opinii związanej z rosa europe minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

@Administrator 20.04.2018 10:49

Warunki pracy nic sie nie zmieniaja , jest kiepsko z placa . Wydaje sie ze Rosa stawia na ukraine bo polakow u nas nie przybywa bo marne stawki , a otwieraja sie fimy ktore daja najmniej 13 brutto plus premie. Przykre to jest , a tu najnizsza krajowa . Podejrzewam ze jeszcze troche i to bedzie firma zatrudniajaca tylko ukraine, tyle ze i oni chca juz uciekac wiec nie wiem jak wlosi sobie poradza

Niestety duży nacisk na normy, nie pracując jednocześnie nad usprawnieniem pracy operatora, na wszelkie uwagi usprawnień jedna odpowiedź "nie da się". Zdarzało się że pracę 2-ch ukraińców robił 1 polak. Mam nadzieję że z czasem uda się to zmienić....

Marcin

Zapraszamy was wszystkich do electroluxa, sezon rusza w maju a kończy się w lutym lub jak w tym roku trwa caly rok. Zarobki o wiele większe a i kultura pracy o niebo wyższa. Wasi żenujący kierownicy nie dorastają do pięt naszym liderom

Marcin
@zadowolona 16.03.2018 19:18

No to racja. Zapraszamy tych co zarobic niezłą kasę mimo że trochę się zmęczą. Obibokow nie potrzebujemy

Marta
@Marcin 15.03.2018 20:21

Ale ludzie potrzebują stailizacij cały rok trzeba płacić rachunki i żyć ,marne pieniądze ale sa

ewa

Do Marcinie prawdopodobnie byłeś naszym pracownikiem jeżeli poszłeś do pracy innej to co Cię w dalszym końcu interesują nasi kierownicy i nie oceniaj wszystkich jednakowo

Ona

Czas zastrajkowac niech popatrza wtedy jak ukraina robi i jaki (usunięte przez administratora) zostawia !!! Jak detale do brakow wywalaja a o wszystko obwiniaja polaka

Ja
@Ona 05.03.2018 10:32

Jestem za.

ada

Maju na większość Twoich pytań odpowiedziałam ale dam Ci przykład pracownica z Ukrainy robi coś nie tak .Mówi-nie pajmaju i chociaż doskonale wie co żle zrobiła nie jest niczym ukarana.Nasza za to samo ma w najlepszym razie naganę ustną lub pisemną.Nie wiem dlaczego traktują naszych pracowników inaczej ale tak jest.

Iglo
@ada 23.02.2018 15:21

A czemu ukraina zeszla z maszyn jak byl pip? Co jest nie tak skoro przyjechali pracowac.......?

Nikt5
@Iglo 26.02.2018 16:12

Bo tak odgórnie kazali bo za ciężko pewnie pracują

Iglo
@Nikt5 27.02.2018 20:21

A my co ? Pytal kto czy nam ciezko? Ja piernicze paranoja i jak tu pracowac...

Jan
@Iglo 27.02.2018 22:23

To sie zwolnij jak Ci zle. Zwolnij miejsce Ukraince.

NickNack

Hania z jakości, niczego sobie laska

zadowolona
@NickNack 16.02.2018 15:48

Hania jest wogole super dziewczyna tylko z nia mozna cos załatwic i wogole a nie jak nie ktore przyszły z produkcji i z montażu i udają nie wiadomo kogo. A w nocy tylko spią w jakosci i jeszcze jakie złe jak sie im przeszkodzi.

Maja

@ada "pod ochronką"? Czy uważasz, że niektórzy pracownicy mają specjalne względy w firmie rosa europe? Czemu Ukraińcy mieliby być inaczej traktowani? Masz jakieś domysły na ten temat?

ada

Maju pracodawcy wiedzą co się dzieje wystarczy spojrzeć na to kto ma najwięcej braków jak są wypełniane karty maszynowe nie odkładane godzinówki (usunięte przez administratora) na stanowiskach i koło maszyn no cóż oni mają to gdzieś a nam się obrywa a najlepsze jest to że przychodzą jak chcą i nie mają z tego powodu kłopotów po prostu są pod ochronką .Jest o czym rozmawiać chyba nie.

Maja

@Zla no właśnie skoro są to gorsi pracownicy od Polaków, to czemu są lepiej traktowani w firmie rosa europe? @ada może nastał czas, żeby pracodawcy to uświadomić rozmową? Pokazać na przykładach jak jakością różni się praca między Wami?

Maja

@Ona no właśnie jestem ciekawa dlaczego tak jest? Czemu inaczej są traktowani Polacy, a inaczej Ukraińcy w firmie rosa europe? Czy według pracodawcy oni lepiej pracują? Możesz to nam wytłumaczyć.

Zla
@Maja 12.02.2018 11:33

Tak lepiej robia bo co rusz do kierownikow lataja ze nie daja rady a nam polakom nie wolno blokowac bo zjebie cie jak psa albo gorzej...eh gdzie czasy kiedy sie pracowalo i szef walczyl zeby nie odchodzic ....dlaczego oni za kazda godzine maja 10 zl na reke choc pracuja 12 a gdyby pracownik ktory pracuje 4 lata i chcoal by robic po tyle bo akurat sytuacja go zmusza to by ci zaplacili po 8 godz.50% istna dyskryminacja a moze z Polski teraz bedzie Ukraina?.

@Maja 12.02.2018 11:33

Maju czytaj prosze ze zrozumieniem

ada

Maju to jest tak że w chwili obecnej nasi pracodawcy myślą że są górą i zastąpią nas ukrainą ale się mylą bo gdyby nas zabrakło to nikt nie wiedział by co robić a mało tego ukraina polega na nas więc może góra przyjmie do wiadomości żeby zacząć dbać o swoich sprawdzonych pracowników a nie rzucając im kłód pod nogi

ada

A dlaczego ukraina płaci 80 zł to trzeba jak najszybciej wyjaśnić nie może tak być przecież tak samo jadą

Maja

@ona a czemu Ukraińcy mają wyższe stawki od Polaków? Od czego jest to zależne? Piszesz, że w firmie rosa europe są duże wymagania. Możesz to przybliżyć? Powiesz jak dokładnie wyglądają te wymagania pracodawcy?

Miska
@Maja 31.01.2018 09:10

Jak mozna tak ludzi traktowac nie dojrze kasa marna to jeszcze nadgodziny w puzniejszym terminie a co jesli ktos jest sam i dostanie 1000 zl z groszami ? Dla nie ktorych to klucz do trumny lub do wypowiedzenia..

@Maja 31.01.2018 09:10

Maja wieksze bo rosa to o nich wlasnie dba !! Za busa ukraina placi 80zl- polak 140 na reke maja 10zl ggzie polak po 8!!! latach pracy ma 9,36 . Maju teraz rozumiesz??? Wystarczy przejzec ogloszenia ile na produkcji sie zarabia w rosie zarobki to kpina . Chcesz jeszcze zadac jakies pytanie Maju?

rozrzalona

Zmiany zmiany zmiany na zmiane B trafiają sztuczne rzęsy i kręcący tyłek , szkoda czy nikt nie zapytał czy ją u nas chcemy :(

zadowolona
@rozrzalona 18.01.2018 17:31

to jej powiedz na jadalni ze jej nie chcecie jak taka madra jestes

Sztuczne rzesy
@rozrzalona 18.01.2018 17:31

Ha ha ha!!! Zazdrościsz tych rzęs sama sobie zrób.Tylko czy cie stać .

Maja

@Smieszny czyli więcej Ukraińców jest w zakładzie niż Polaków? Jest to spowodowane tym, że Polacy nie są zadowoleni z warunków zatrudnienia jakie firma rosa europe im proponuje?

ona
@Maja 19.01.2018 10:30

Rosa jest firmą w której dają najniższą stawkę na całym śląsku. Każdy nowy po pierwszej wypłacie ucieka, tu ukraincy zarabiają więcej niż polak to jest kpina.Od lutego wchodzą 3 zmiany , wypłata wyniesie najniższą krajową co nawet sprzątaczki w innych firmach zarabiają więcej . Część pracowników już pouciekała zostali tylko ci co im pare lat do emerytury zostało i reszta młodych którzy już się rozglądają za inną pracą.Dają ochłapy a wymagają nie wiadomo czego.Nie warto tam się zatrudniać .

Smutny

A pamiętacie jeszcze nasza barbie A.ndzie? Ta to była lepsza niż ta zawiercianka M Hehehhe

Smieszny

Gdyby nie pracownicy że wschodu ten zakład by dawno upadł ale pracuja ludzie którzy nie mają wyjścia albo nie chce im się szukać nowej pracy dlatego to jeszcze funkcjonuje ledwo wiąże koniec z końcem ludzie pozwolili sobie wejść na głowę związki?!? pff... zalosne ludzie lepiej w Auschwitz byli traktowani niż tam z całego serca nie polecam osobom którzy chcą spróbować może się to skończyć wizyta u psychologa

Maja

@To mogłeś napisać ten komentarz bez ostatniego słowa i nie złamałbyś regulaminu forum. Według niego: https://www.gowork.pl/regulamin nie możemy tutaj pisać treści obrażających innych. A to nawet jeżeli nie podoba Ci się tej użytkowniczki komentarz jest obrażanie, a tego nie można w żadnej sytuacji robić.

Maja

@Shark a czemu Polki ciężko pracowały, a Ukrainki nie pracowały? Czy nikt im nie zwrócił uwagi, że nic nie robią? Czym to było spowodowane w rosa europe? @Raj to nie jest miejsce do opisywania i obrażania konkretnych pracowników. Odsyłam do zapoznania się z regulaminem.

Whiteshark041

Tak jest źle ..dość ze pieniądze nie satysfakcjonujące to jeszcze... jest zaglada pracowników z wschodniej granicy. Zaczęli rządzić. A nie którzy ze szczebla wyżej pracownicy wchodzą im za przeproszeniem w du** bez mydła. Część ludzi już się zwolniła. Jeszcze wiekszy (usunięte przez administratora) zaczął się robić niż był dotychczas. Polacy zapie*przaja. Ukraińcy się obijaja po hali. Nawet związki ukrainsko polskie się tworzą. .dla rządzących firma jest wszystko ok bo liczy się sztuka. Nie ważne czy chory czy nie czy alkoholik czy nie. Byle by maszyna była obstawiona :) dziękuję za uwagę. P. S. Nie polecam pracy. Już moje nogi tam nigdy nie zawitają, już nigdy nozyka w ręku nie będę trzymać. Już nie przejade się na paleciaku. Już kawy z automatu nie wezmę. Już maszyna 33 nie zapiszczy mi w uszach. Już mi kropla z czoła nie spadnie ogarniając trzy maszyny. Już nie... nigdy nie.... czuję ulgę ???? dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

jan
@Whiteshark041 22.10.2017 16:51

Nigdy nie mow nigdy

Shark
@zadowolona 24.10.2017 06:18

Po pierwsze: nie zwolnilem *. A po drugie to byla dla mnie krótko terminowa praca. Bo po pewnym czasie stwierdziłem, że za 1800zl ciężko utrzymać rodzinę. za 10zl brutto robić to śmiech na sali. Widać że Ty zadowolona jesteś. Pewnie 2700 na rękę wychodzisz co miesiąc :D a co do Ukraińców to nawet jak oni byli to i tak kobiety musiały czasem 4 maszyny ogarnąć albo taki zestaw dostawaly ze mogły zapomniezapomnieć o wc.A ukrainki noga na noge, telefon w rękę i siedzą pod maszyną . Ale w sumie masz rację nie ma co narzekać:) praca (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o rosa europe - Siewierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rosa europe