Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

xxxxxxxx

Ludzie ogarnijcie się kierownicy i góra robi co chce a my co nic żaba naprawdę nic nie robi a my naprawdę zaslugujemy na podwyżki zorganiujmy się

didi

Panie Jacek lub niunius to tez jest informacja o zakładzie tacy ludzie tworza ten zakład! Pisza tu o (usunięte przez administratora) osoby które widza poczynania niektórych osób i wyrazaja swoje oburzenie!Mysle ze to dobrze swiadczy o tej drugiej lepszej czesci zakładu.

didi

pikus

kto usuwa do jasnej cholery te wpisy komus na gorze zalezy zebysmy nie czytali

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

x

Ale leca opinie niema co widac jak sie szabujecie...

juro

piszecie o pierdolach a nie o tym co wazne wszedzie sa podwyzki a u nas jak nie bylo tak nie ma zwiazki maja nas w odpowiednium miejscu ja sie z nich wypisuje bo tylko chca od nas kasy a wiadomo ze do wyplaty dla nich to dodatek wiec wezcie sie w koncu do roboty albo zamknijcie te tak zwane zwiazki

juro

produkcja
@juro

własnie piszecie o kurwiskach a nie o tym ze zwiazki nic dalej nierobią w skali naszych podwyzyek bo my (usunięte przez administratora) na tą firme produkcja i niech kunicki nie mydli nam oczu tylko w innych działach dostali podwyzki tylko my produkcja jak zawsze jestesmy poszkodowani jak nie dojdzie do strajku to nic nieosiągniemy tylko niech wkońcu zwiazki to zrozumia jesli nie to padną te związki macie ostateczny czas jesli teraz niezadziałacie nic to juz zwiazków niebedzie kazdy sie wypisze a ty żaba wrucisz na maszyny lub zostaniesz zwolniona przez macisia!!!!!!!!!!!!!!

cvcd
@juro

czemu kluiska kustrza decyduje o naszych losach nie i (usunięte przez administratora) nie chcemy końca 4 brygadówki

smutny

nie moge zdradzic, z wiadomych przyczyn

xxl

Z jakiej zmiany to cudo,od janka?

Mlody

Ktura to z tymi ustami

smutny
@Mlody

po trzydziestce, figurka swietna, a ciagnie tak ze kamienie nerkowe wyciąga :)

booom

kot tak robił na produkcji że jak miał iść na zgrzewarkę to płakał w szatni..taki doświadczony ;)

Żałośni, biedni ludzie... Tacy cwani jesteście i tak Wam źle - to poszukajcie sobie pracy gdzie indziej.

...
@pracownik

a to dobrze ktoś napisał

miska

A ja tam wam powiem ze dobrze bylo jak kierownicy się zmieniali.bo przynajmnie bulo fer...niebylo faworytek kierowników..a tak jeden jebie a drugi leży paranoja...zero sprawiedliwości...kierownikami to powinni być ci co maja doświadczenie na produkcji tak jak Mariusz on byl i wie ze niektóre zestawy sa przejebane...a nie taki lewus po studiach ino patrzy jak tu wyjebac ino zbieranie a gradowania przy tym w huj bo ustawiacze tez do bani ino popierdolic z młodymi byle by bylo fajnie...obgadujecie Janka a jaki jest Mateusz nie gadajcie ze macie tak zle na D to ma się 2 taśmy a z jednej jebie się do braków bo niema kiedy iść bo jak kierownik pierdoli to tak jest a gdyby ktoras się nie wyrabiala to by cie z ziemia zrownal....!!!!!!!

do aa

Sylwia daj już spokój.

aa

najwieksza pierdola jest kierownik janek. ten to dopiero ludzi obgaduje. smieje sie z innych za plecami obgaduje razem z ustawiaczami. to dopiero facet w spódnicy. a dyrekcji to sie boi jak cholera nie umie sie nawet postawic nie jak mateusz.

Bo moja rodzina tam pracuje i nigdy nie było tak na produkcji jak teraz. Masz racje wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale żeby sie aż tak obgadywać to wcześniej tego nie było. Kierownicy nic z tym nie robią a wręcz uczestniczą w plotach. Niech sie zajmą nauka ustawiania parametrów na maszynie będzie większy pożytek.

@isak

Anonim skoro nie pracujesz juz to skad wiesz jak tam teraz jest... Podobno wszedzie dobrze gdzie nas nie ma !

Stary pracownik

Kiedyś to kierownicy wiedzieli co robiom a nie jak teraz. Wszyscy sie tylko obgadują i opisują.

Masz racje. W tym zakładzie pracuje cały okoliczny Motłoch i ludzie którym nigdzie sie nie udało to wracaja do Rosy. Zakład bierze wszystkich bo sztuka sie liczy. Specjaliści wracają po nieudanych bojach w innych zakładach i pracują za stawkę z produkcji wiele bylo takich przykładów. A zarząd sie z nich śmieje bo zrobił oszczędności dla zakładu. Cieszę sie ze już tam nie pracuje. Bardziej fałszywych i nieudolnych ludzi w takim skupisku nie widziałem. Nikt wykwalifikowany ani normalny w tym zakładzie już nie pracuje.

Niunius

Wiecie co czytajac to forum mam wrazenie ze ten zaklad pracy to jedna wielka pomylka a ludzie pracujacy w tym zakladzie sa niezrownowazeni psychicznie.Forum poto jest aby oceniac pracodawce i powinno dotyczyc tylko pracy a nie glupot zakladowych zalosne mialem skladac aplikacje do pracy w rosie ale nie skorzystam dziwie sie tylko szefom firmy ze to forum istnieje w takim stylu to zle swiadczy o zakladzie pracy. Sadze ze wielu zainteresowanych praca w firmie wchodzac na to forum mysli podobnie z powazaniem Jacek Delad

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe