Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

Krecik

To jest zakład który wyzbywa się pracowników niewygodnych

@Krecik

No przecież to prawda jak amen w pacierzu

BROJERSKI, Damian
@Krecik

To co jo tu (usunięte przez administratora)jeszcze robia? Narkotyki, próba pobicia, jazda nie na drugim ino trzecim gazie??? Mało mom powodów do zwolnienia??? WTF is wrong with u ROSA?????

@BROJERSKI, Damian

Zostawiają marnociny niestety

@Krecik

Cześć. Jak aktualnie można ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie? Wiadomo czasy są jakie są i jestem ciekaw jak do nich aktualnie dostosowuje się firma Rosa Europe? Miło mi będzie dowiedzieć się, czy pracodawca ten preferuje np. rekrutację zdalną?

@Marcin

Firma Rosa rekrutuje pracownika przez agencję Ark Jobs dają pracę na max 5 miesięcy później wypad chyba że masz znajomości daj sobie spokój z tą firmą szkoda czasu jak jesteś ze strony Śląska to Sumiriko że Sosnowca przyjmuje pod firmę lub inne produkcyjne przyjmują tu wystrzegaj się ludzie nieprzyjaźni boją się o swoje stołki

Ćpun z ul.Piłsudskiego67 Z-cie
@Krecik

Na tym stołku tam to ino sznur skręcić, zawiesić go na szyi i odepchnąć ten stołek. Jest się czego kurczowo trzymać. Autobus z Zawiercia do Siewierza (30 min) za półtorej stówki śmiech :) Pociąg do stolicy województwa 10 minut dłużej, ale przynajmniej pijany kierowca Cię nie zabije i cieplej jest zimą. Stówka drożej to kosztuje ale to zawsze pakiet narkotyków dla mnie i Moszka się ostanie, ja:)

@Ćpun z ul.Piłsudskiego67 Z-cie

No nie wiem co powiedzieć na ten wpis ????????????

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rosa Europe? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nemo

Witam. Ja pracowałem kilka lat temu w tej Firmie. Nie było żadnych etapów w procesie rekrutacji na produkcje ani jakichkolwiek rozmów z przyszłym pracodawcą. Wysłałem cv do agencji pracy. Nie długim czasie oddzwoniono do mnie i zapytano czy jestem zainteresowany pracą bo Firma zgłosiła do agencji zapotrzebowanie na ludzi. W samej agencji pracy poinformowano mnie i kilka innych osób że weryfikacja kandydatów odbyła się indywidualnie przez rekrutera a tak naprawdę to była zwykła ściema. Firma szczególnie na okres wysokiego sezonu po prostu brała wszystko i wszystkich bo w Rosa liczyły się sztuka byle tylko odstawić maszyny. Szkolenia też nie było. Jeden dzień pracowałem ze starym pracownikiem a w dniu następnym otrzymałem dwie maszyny i radz sobie sam. Nikt w niczym mi nie pomógł np. jak wypełnić kartę produkcyjną lub jak się pakuje detale i gdzie ewentualnie tego szukać. Nikt przez 8 godzin nie podszedł do mnie i sprawdził czy np nie puszczam braków itp. Rotacja w tej Firmie była bardzo duża. Niektórzy już w pierwszym dniu poszli do domu inni w dniu następnym nie zjawili się już w pracy lub odeszli po wypłacie, która jest wyjątkowo licha. Ogólnie nie warto tam pracować.

BROJERSKI, Ćpun
@Nemo

Gdybyś poczytał tu moje wcześniejse "usuwane" niewygodne komentarze to byś nie poślizgnął się, ale niestety góra nie śpi. Po pierwsze liczą się tu narkotyki, przykre :( Kierownikiem jest tu zanany na KPP w Zawierciu Damian Brojerski. Jego zaś pupilkiem jest 50 kilogramowy przecinak, który robi mu loda za stanowisko. W narkotycznym i alkoholowym stanie po pracy na ul .Dojazd w weekend stawiają się do każdej napotkanej osoby tam co miałem niestety okazję przeżyć, ale znam ich z imienia i nazwiska, adresu i mają w swoich organizmach narkotyki to plus przy sprawie w sądzie :)

Nemo
@BROJERSKI, Ćpun

Twoich komentarzy nie wato czytać bo są poniżej jakiejkolwiek normy.

@Nemo

Mojo norma była fest gryfna. Byłem poważnie chory żeby tam iść robić na stojąco z przepoconą koszulką za 8 zł na godzinę w brudzie, smrodzie, hałasie, w lesie i z chorymi ludźmi, którymi dowodzi zawierciański ćpun. Ale ozdrowiałem :) Dzięki ROSIE.

Remo

Chyba pracować ci się nie chciało. Zauważyłeś pewno że są tam takie nieroby jak była przewodnicząca solidarności mama żaba lub Pani Beatka ze zmiany pana kierownika Janka co to łażą po hali bez sensu i bawią telefonami i nic robią poza chamskimi odzywkami do współpracowników lub uprzejmie donoszę panie kierowniku. Pewno też tak chciałeś pracować ale że ci Damian kazał iść do maszyn i robić to go teraz na publicznym forum ciągle pomawiasz. Jesteś żałosny jak ta Firma i dość sporo pracowników z którymi niestety miałem okazję pracować. Żenada.

Myszkowski pies
@Remo

On ma mi coś kazać? Notowany gość na KPP w Zawierciu? Ha, ha ... rozkazywać to on może sobie w celi współwięźniom jak mu pozwolą a wątpię w to. I musi tam trafić. Ale jest blisko :) Tam jest jego miejsce.

Fenomen
@Myszkowski pies

Skoro jest kierownikiem to ma prawo wydawać polecenia a ty jako pracownik masz obowiązek je w pracy wykonać.. Ale widzę że zatrzymałeś się na etapie przedszkola nie dorosłego życia..

@Remo

Dajcie spokój to nie firma a kpina nie masz znajomości to Ci podziękują szybko. Tam liczy się kolesiostwo masz za sobą kogoś dostaniesz zezwolenie na nadgodziny tam tak drenują firmę. Jakość produktu marna z drukarni liczy się ilość bez jakości. Każdy na drukarni stołka pilnuje bo robota dobra i kasalepsza donosicielstwo brak pomocy w produkcji dla dobra zakładu. Umiesz po włosku lub angielsku pasowałoby list z opisem nieprawidłowości do zarządu napisać. Wla...rzadzi kierownikami na drukarni boją się swojej gwiazdy.

Abazur
@Mops

Znajomosci? A to dobre.. wystarczy nie być niezdarą tylko rozgarniętym dorosłym człowiekiem który chce pracować. Bać się Wla? Bać się może boi jedynie jego pupilek A. Zreszta wszyscy nawet ci wyżsi się i tak z tej dwójki naśmiewają, ploteczki się szybko rozchodzą. Co do jakości myślę ze najpierw trzeba więcej kompetentnych ludzi na produkcji którzy to jakością by się najpierw zajęli tak aby kolejne osoby po nich jeszcze raz tego samego nie robiły. Ale to tylko Rosa nie wymagajmy zbyt dużo. Nie podoba się? Drzwi są dobrze oznakowane.

@Abazur

Nawet jak chcesz pracować a umiesz to i tak wyjazd

@Abazur

Ciekawe czy ploteczki już doszły do pani będącej w związku z Wla

Kajtek
@Abazur

Dziubki w kubeł nic nie powiecie na nieprawidłowości

Lili
@Kajtek

Wla nawet siatki chowa aby inni normy nie zrobili co chcecie więcej facet robi pod siebie nie dla Was

Kajtek
@Mops

No ale czy to nie prawda? Widać prawda kogoś boli

Whiteshark041

Tak jest źle ..dość ze pieniądze nie satysfakcjonujące to jeszcze... jest zaglada pracowników z wschodniej granicy. Zaczęli rządzić. A nie którzy ze szczebla wyżej pracownicy wchodzą im za przeproszeniem w du** bez mydła. Część ludzi już się zwolniła. Jeszcze wiekszy (usunięte przez administratora) zaczął się robić niż był dotychczas. Polacy zapie*przaja. Ukraińcy się obijaja po hali. Nawet związki ukrainsko polskie się tworzą. .dla rządzących firma jest wszystko ok bo liczy się sztuka. Nie ważne czy chory czy nie czy alkoholik czy nie. Byle by maszyna była obstawiona :) dziękuję za uwagę. P. S. Nie polecam pracy. Już moje nogi tam nigdy nie zawitają, już nigdy nozyka w ręku nie będę trzymać. Już nie przejade się na paleciaku. Już kawy z automatu nie wezmę. Już maszyna 33 nie zapiszczy mi w uszach. Już mi kropla z czoła nie spadnie ogarniając trzy maszyny. Już nie... nigdy nie.... czuję ulgę ???? dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

zadowolona
@Whiteshark041

ale czemu sie wczesniej nie zwolnilas jak ci tak niby zle bylo.a gdyby nie ukraincy to bys chyba na 4 maszynach robila wiec na nich nie narzekaj bo tu dla nas jest na plus

jan

Nigdy nie mow nigdy.

jan

Nigdy nie mow nigdy

Shark
@zadowolona

Po pierwsze: nie zwolnilem *. A po drugie to byla dla mnie krótko terminowa praca. Bo po pewnym czasie stwierdziłem, że za 1800zl ciężko utrzymać rodzinę. za 10zl brutto robić to śmiech na sali. Widać że Ty zadowolona jesteś. Pewnie 2700 na rękę wychodzisz co miesiąc :D a co do Ukraińców to nawet jak oni byli to i tak kobiety musiały czasem 4 maszyny ogarnąć albo taki zestaw dostawaly ze mogły zapomniezapomnieć o wc.A ukrainki noga na noge, telefon w rękę i siedzą pod maszyną . Ale w sumie masz rację nie ma co narzekać:) praca (usunięte przez administratora)

Mołek
@Whiteshark041

A nie mogłeś zapalić cuś wesołego na nocce z Dobrym Kierownikiem Damianem Brojerskim? Wyciągnąłby parę newsów nieprzychylnych dla Ciebie, sprzedałby je, napiłby się piwa z Tobą a potem biłby się z Tobą nąćpany w weekend?

MŁEK, Jacek
@Whiteshark041

A nie mogłeś się naćpać na nocce z dobrym kierownikiem Damianem Brojerskim? On by wyciągnął od Ciebie najważniejsze informacje, a potem biłby Cię zalkoholizownyi zmarihunozowany w łikend pod blokiem na ul. Dojazd!

MŁEK, Jacek

??

Bardzo ciekawe to wszystko. Ale co niektórzy ludzie nie powinni tam pracować, i jeszcze na takich stanowiskach jakie tam piastują. Kierownik produkcji powinien stać przy taśmie bo ta szkoła jaka ma tylko na to mu pozwala. Normalne (usunięte przez administratora)

Hanys
@??

PSEUDO-Kierownik Brojerski tego śmiesznego zakładu? NAJLEPSZA REKLAMA :) On to powinien tam stać na dwójce w pasiaku i w kajdankach i cieszyć się, że w więzieniu z jego rzyci nie zrobilły chłopaki mu jesieni średniowiecza :) Wytłumaczcie mi to po ludzku jak to jest możliwe, że gość pracując tam, kilkakrotnie lądował na KPP w Zawierciu za narkotyki i robi tam????? No K...A jak???? A jo mało tam godałem! Może jakbym dobrze się z nim na nocce naćpał i dużo godał to bym tam zostoł? Ja richtig ??????????

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

Czy mógłby sie ktoś wypowiedzieć o pracy na montowaniu i produkcji czy jest bardzo ciężko?

UkraińskaProstytutkaBrojerskie
@Gość

Jest ciężko, bo tam nie liczysz się ty i praca tylko ty i układy. Ja nie znałem tam nikogo i nie zajechałem tam daleko. PRL skończył się ponad ćwierć wieku temu ale mentalność tam jest z pół wieku temu. (usunięte przez administratora)Mission Impossible. ZAWIERCIE.

@UkraińskaProstytutkaBrojerskie

Sama prawda nie masz pleców wypad

Hej

Jak się nazywa kierownik, taki młody, co poza Rosa pasjonuje się samochodami i dorabia w mkm DETAILING?

Maja

@KL ROSA Na przyszłość staraj się nie używać danych personalnych innych osób na forum publicznym, nie jest to fajne, nie uważasz? Powiedz, czy w Rosa Europe pracują fajni ludzie? Dobrze się między sobą dogadują?

ojciec dyrektor

Hej Pomocna Widze, ze strasznie cie jara Brojerski , nie pisz tu takich bzdurnych tematów jak się chcesz wyżyć to na innym forum, jak byś się skupił do czego jest ten portal to byś wiedział, ale ty zaprzątasz sobie ten pusty łeb Brojerskim i nawet nie wiesz, że to jest protal dla pracodawców i pracowników liczą sie tu opinie o pracodawcy a ty robisz sobie tu prywatny folwark . Jeszcze raz napiszesz tu takie bzdury to wiedz o tym , że to że siedzisz przed komputerem i uważasz, ze nikt cie nie widzi to jesteś w dużym błędzie, otóż w sieci nie jesteś sam, i bardzo szybko Policja może cie namierzyć.. Jeszcze jeden taki głupi wpis i zgłaszamy do administratora oraz Policje. Znajdź sobie coś innego do roboty.

BROJERSKI ĆPUN
@Hej

On diluje ale nie w mkm ino w ROSIE EUROPE. Jak wracałem z Katowic, to był cały podniecony pudełkiem marihuany i zamiast z tym s.......ać do domu to chodził sobie wesoło w narkotycznym stanie po Zawierciu! W kajdanach go zabierali na KPP spod ulicy Dojazd a mnie policja przeszukiwała taśkę i każdy papieros był wąchany ale zapomnieli, że Katowice to nie Zawiercie :)

Witam A jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o kierowników na zmianach coś się pozmienialo ?

pzpr

kto jest dyrektorem zakładu ............................................

Brutal
@pzpr

Zenek martyniuk

@pzpr

Gdy odchodziłem w 2019 roku był Pan Adam Kozłowski a szefem produkcji Pan Mariusz Kot. Obecnie nie wiem czy coś pozmieniało.

Maszyna
@Rick

Nie, to się nie zmieniło.

Mateusz Kopeć

Nie wiem ile płaci Ci Brojerski w postaci narkotyków, albo daje fory na linii jak przecinakowi Mołkowi, ale to nie jest powód abyś pisał nieprawdę na tym forum. Ono służy przyszłym pracownikom w podjęciu pracy tam. Nie chcę nikogo zniechęcać tylko proszę aby uchybienia w tym zakładzie zostały zlikwidowane.

Ćpun Brojerski

Gdybym był doświadczony tak jak dzisiaj to nie dałbym się jak wtedy siewierskim narkomanom z lasu, przy zwolnieniu na nocce wystarczyło szczyrknąć na 997, narkotest dla kierownika i auf widersehen ROSA-BIIRKENAU. NOWI NIE DAJCIE SIĘ :) Zebrać lekcję tam a nie doświadczenie zawodowe :)

Mops

Jak po wypadku autobusu wszyscy zdrowi

Rick

Cześć. Mam prośbę aby od... się od (usunięte przez administratora)i to raz na zawsze oraz przestał wypisywać (usunięte przez administratora) na tym forum. Tak się składa, że Damian przez bardzo długi czas był moim kierownikiem i nigdy do pracy na pewno nie przyszedł pijany a tym bardziej naćpany lub ćpał w robocie a ty wyglądasz na ciężko poszkodowanego pracownika przez Rosa Siewierz Europe, któremu bije na głowę. Niestety takich psychicznych w tej Firmie jest coraz więcej. Ja zadaje sobie sprawę że atmosfera w tej Firmie jest wyjątkowo nerwowa i fatalnie wypływa na ludzi jednak to nie jest powód aby pisać nie prawdę i kogoś nie słusznie oczerniać na publicznym forum. Mam nadzieje że to jest jasne więc się koleś ogarnij za nim nie będzie za późno.

Ćpuny zawierciańskie
@Rick

Obelgi piszę?, To czemu KPP nie zawitała do mnie do domu jeszcze? Moje IP mają od dawna, czego się boją, prawdy? Niech siewieskie k***y napiszą tu prawdę jak mnie potraktowali. To nie ja zaczynam sobie z innymi pod wpływem alkoholu i narkotyków :) I nie ja zatrudniam naćpanych kierowców i kierowników !

@Ćpuny zawierciańskie

Cześć. Widać KPP do ciebie nie zawitało bo szkoda czasu na takich jak ty. Jeśli czujesz się tak bardzo skrzywdzony przez tę Firmę to zgłoś sprawę do PiP lub zbierz dowody załóż sprawę do sądu o mobbing lub poszukaj sobie innej pracy a nie wylewaj łzy i swoje gorzkie żale na tym forum przy okazji oczerniając nie słusznie innych. Gadać to każdy potrafi i nic poza tym.

fall

Jle płacą ustawiaczom?

KL Rosa-Birnerrau

Po najmniejszej linii oporu: zatrudnić starego kierowcę-alkoholika,aby spowodować wypadek, kierownika-ćpuna D.B. ze swoim pupilkiem przecinakiem Moszkiem, który do niczego się nie na daje, aby hajs na narkotyki się zgadzał, zatrudnić Ukraińców, bo 1 hrywna to 15 groszy. Nawet szatni mi tam nie dali w tym gułagu :(

On

Premi świątecznej brak choć jest to świadczenie za zeszły rok .....związki są małe tylko na papierze skoro nie maja nic do gadania !

ALA
@On

Związki nigdy nie miały nic do gadania...Trudny czas nastał...

Mops

A jak nie zapłacicie ludziom to PIP a następnie zgłoszenie upadłości

Mops

Zakład stoi jak i elektrolux co będzie że spółkami z o. o. zobaczycie może być źle

Jak jest z pakietem medycznym w Rosa Europe? Można dołączyć rodzinę?

Rick

W Rosa nie ma żadnych pakietów medycznych i na pewno nie będzie ponieważ Firma oszczędza zarówno na pracownikach jak i na samym zakładzie.

Zastanawiam się nad aplikacja, ale potrzebuje informacji czy trzeba mieć ukończone studia ?

Lacky

Jak tam sytuacja w Rosie ile jest zmian na produkcji ,kogo mamy za kierowników myślę o powrocie ale nie wiem czy jest sens

Lucky

To już twój problem ja pytam normalnych ludzi o opinię A nie narkomanów w tytule

Mops

Atmosfera w firmie Rosa kiepska zawistni ludzie byle odbębnic dniowe

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe