Rosa Europe Sp. z o.o.

Oława

Opinie o Rosa Europe Sp. z o.o.

podwyzka

Szukasz dobrze płatnej i stałej pracy we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę pracy dla wrocławskiego 3M! - Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,30 do 20 zł brutto, - Waloryzacja wynagrodzenia po pierwszych 3 miesiącach, - Dodatki za pracę w weekendy, - Darmowy transport do pracy, - Dofinansowanie do posiłków, - Świeże owoce dla osób pracujących w nocy i w weekendy, - Możliwość długotrwałej współpracy.

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie Rosa Europe Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Rosa Europe Sp. z o.o. - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosa Europe Sp. z o.o.