Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Wrocław

Anonim
Kandydat

Firma zajmująca się zatrudnianiem pracowników i prowadzeniem rekrutacji nie zna podstaw przyzwoitości i przede wszystkim SŁOWNOŚCI. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Poznaniu, którą samą w sobie wspominam dobrze - choć jedna z Pań siedziała jak wryta i nie potrafiła słowem się odezwać, a ponoć zajmuje się rekrutacją - na zakończenie usłyszałam, że jeżeli firma zechce ze mną podjąć współpracę skontaktuje się telefonicznie, jeśli nie - mailowo do końca przyszłego tygodnia. I co? Nico. Brak kontaktu. Rozumiem, że mogłam nie spełnić oczekiwań, ale skoro firma informuje, że powiadomi o decyzji, to wypadałoby się tego trzymać. Żałosne podejście, biorąc pod uwagę fakt, że zajmują się rzekomą rekrutacją i powinna szanować osoby, które poszukują pracy. Nie pozdrawiam.

Iga

@123 a na jakiej podstawie szefowa typuje tych faworytów?

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie pracę na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie Asistnet Work Group?

Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Witam czy ta firma daje coś na święta? ( bony, paczki dla dzieci)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Asistnet Work Group?

Sylwek

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jak się przygotować?

Poważna Nowy wpis
@Sylwek

Odpowiadam ja jestem z Wrocławia Moja rozmowa była u w tej agencji po badaniach podpisałam umowę i w Poniedziałek zaczęłam już pracę to jest jeden cały dzień był przeznaczony do poznania tej firmy poprzez wyświetlanie na ekranie oraz przez pytania takie papierkowe poznanie tego wszystkiego no i chodzenie po produkcji jak to wszystko wygląda a następnego dnia zaczęła praca,co do Pań w tej agencji były miłe nie mam zastrzeżeń a co do pracy tam gdzie pracowałam to dużo mam zastrzeżeń no ale cóż,każdy musi się sam przekonać jak to w żeczywistości wszystko wygląda i odrazy dodam nie jestem rozżalona ani nic z tych rzeczy są minusy tamtej pracy ale gdy by pracodawca chciał coś zmienić to by była zrobiona anonimowa taka skrzynka do której by wżucono pomysły lub co się nie podoba albo co można by było zrobić by było lepiej w niektórych fabrykach takich dużych tak jest

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko MAGAZYNIER oferowane przez firmę Asistnet Work Group? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Małgorzata

Całkiem niedawno Asistnet szukali do Wrocławia In-House-Recruitera na pełen etat. "Oferujemy stałe wynagrodzenie miesięczne" - zastanowiło mnie to zdanie w ogłoszeniu. Jak to rozumieć? Że niezależnie od liczby zrekrutowanych pracowników można liczyć na stałe zarobki, nawet, gdy nasza skuteczność spadnie? @Anonim - współczuję, ale jednak rekrutacja do agencji w Poznaniu może się znacznie różnić od tej we Wrocławiu.

Anonim
Kandydat

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Asistnet Work Group? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 31 lipca

Iga

@123 a na jakiej podstawie szefowa typuje tych faworytów?

Q
@Iga

Nie bez powodu prawie cały zespół w kadrach odszedł :)

Miś Uszatek
@Q

Przyszła dobra zmiana, awans wewnętrzny i nowe kierownictwo

Lol
@Miś Uszatek

Awans wewnętrzny ? Kogo? Osoby która odeszła i nagle wróciła ? Faktycznie... super zmiany

@Q

Kiedy dokładnie? Napisz proszę coś więcej na ten temat. Twój post jest niepokojący i może świadczyć o dużej rotacji pracowników w firmie Asistent Work Group.

Kwalifikowany pracownik ochron

Agencja AWG tj totalne (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)jakich mało. Stawki godzinowe ruchome nic sie nigdy nie zgadzalo w wyplatach. Oszukuja na godzinach nocnych na nadhodzinach i na urlopach. Odradzam kazdemu kto ma tylko ojej w glowie o racjonalnie mysli AWG i Solid to jedna wielka banda (usunięte przez administratora)

@Kwalifikowany pracownik ochron

Co masz na myśli mówiąc, że w Asistnetcie stawki godzinowe są ruchome? Napisz na jakiej umowie byłeś zatrudniony, bo w wypadku umowy o pracę mamy stałą pensję, więc domyślam się, że zlecenie?

Hifi

Dlaczego na umowach zawieranych z pracownikiem nie ma podpisu pracodawcy tylko jest pieczątka z jego podpisem?

@Hifi

Cześć @Hifi, nie znam się na prawie, a czy to jest jakiś problem? Zdradzisz szczegóły umowy- jakie warunki w AWG Ci zaproponowano?

Pracownik solidu

Jeden wielki bałagan! Pan z działu kadr mógłby wyrażać się trochę w bardziej kulturalny sposób a nie mówić ze on wie lepiej. Jeśli wie lepiej to mógłby wytłumaczyć dlaczego a nie bo tak i koniec kropka

@Pracownik solidu

Możesz rozwinąć wypowiedź? Czy chodzi o warunki umowy?

Magdalena

Powiedzcie co Was motywuje do pracy w Asistent Work Group? Pytanie jest dość ogólnikowe, wiem, ale myślę, że może dać niezły wgląd w prace w firmie.

Wiecie czy Asistnet Work Group udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

STERYD
@Pytanie

Nie ma obowiązku informowania o błednie wypełnionym PIT przez firmę AWG skoro są dane błędnie wypełnia się wg świadectwa pracy w biurze rachunkowym. PYTANIE brzmi czy to prawda??? Nie chcę być złośliwa ale skoro nie można się tam dodzwonić pod nr stacjonarny. To te Panie chybda wiedzą że nie ma się do nich już wizytówki z tel komórkowym. Sprawa jest prosta Pytanie czy to prawda?

Praca
Kandydat

Jaka panuje atmosfera w kadrach Wrocław?

Praca
@Praca

Jeden wielki bałagan!

Brak komunikacji między pracownikami, przełożona faworyzuje swoich 'faworytów'. Pozostałych traktuje przedmiotowo. Można się dużo nauczyć - ale atmosfera w jakiej się pracuje jest tragiczna. Nie da się wytrzymać zbyt długo w takiej atmosferze gdzie jest się traktowanym przedniotowo i brak komunikacji w firmie.

Iza
@123

Mówisz o pracy w biurze AWG?

Ciekawa12345
@123

Czy mówicie o biurze na iluvy zmigrodziej we Wrocławiu czy o.innym oddziale? Jak tam się pracuje?

Gabi

Ja natomiast słyszałam dużo dobrego o firmie i zamierzam złożyć aplikację z tym ze na Warszawę, koleżanka pracuje w oddziale we Wrocławiu i to co tutaj opisują kompletnie się nie pokrywa, z tym co mówiła kumpela. Jak mnie wezmą na rozmowę to się okaże

Madzia
@Gabi

Ja tam uważam że powinnaś aplikować pracuje tam koleżanka mojego chłopaka i z tego co on opowiada to a to kosmetyczka w godzinach pracy a to jakieś zakupy. Prace też sobie ustawiasz bo jak się okazuje to ona pracuje po 5-6 godzin dziennie ,resztę niby zabiera do domu. Kurcze a i zarobki są fajne ona ciągle gdzieś podróżuje za granicę. Ja gdyby nie fakt że średnio ja lubię też bym tam aplikowała.

Zainteresowana
@Gabi

Zazdrosna dziewczyna chce trochę namieszać? Wyczuła hejt i w ten sposób próbuje sobie ulżyć. Podajcie rzetelne informacje, a nie taką paplaninę, bo człowiek czasami chce się dowiedzieć czegoś konkretnego przed pójściem na rozmowe rekrutacyjną, a połowa tych opini brzmi jakby pisała je zezloszczona na świat 15-latka:)

Ciekawa12345
@Madzia

Witam Czy twoja kolezanka pracowała w na ulicy zmigrodzkiej ? Czy może coś powiedzieć o tej firmie?

Prywatny

KATYGORYCZNIE nie polecam tej firmy ! Obiecują jedna a robią drugie mi powiedziano na początek ze będą z wynagrodzenia zdejmować 7% jakoś ze nie mam jeszcze 26 lat a ostatecznie zdejmowano mi ponad 15% co wychodziło ponad 800zl musiałem oddawać i tłumacząc tym ze „ takie są w Polsce składki „ Nie polecam (usunięte przez administratora)

???

W jaki sposób i po jakim czasie AWG daje odpowiedź na przesłane cv?

Kostek

@Wojkus1 Możesz jakoś uzasadnić swoją opinię? Mam zupełnie odmienne zdanie.

Wojkus
@Kostek

Zrobiłem badania, podpisałem umowę, przychodzę w wyznaczony dzień i godzinę do pracy i okazuje się, że na razie nie mogę zacząć, czekałem, umowa się skończyła i zero informacji co dalej, strata czasu i w ogóle żenada

Wojkus1

Nie polecam poznańskiego oddziału

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asistnet Work Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Asistnet Work Group