Recruit.pl

Wrocław

Opinie o Recruit.pl

kolega

przez rok to się i pewnie coś pozmieniało, jak to teraz wygląda? warto aplikować?

Alicja

Jeżeli chcecie znaleźć aktualne oferty pracy Recruit.pl - to zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy http://recruit.pl/ i wybór zakładki 'Oferty pracy' w prawym górnym rogu. A jak oceniacie Recruit.pl jako pracodawcę?

pola

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na product manager? Podobno warto się załapać, bo oprócz odpowiednich benefitów socjalnych zawsze jest szansa na dobre zarobki.

Hubert

U nich pracuje niezła [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w mini spódniczce. Jak mnie przepytywała to mózg stawał.

Zostaw opinię o Recruit.pl - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recruit.pl