frohe

Wrocław

Opinie o frohe

usiasiasiusia

Frohe to kutwy wiecznie niezadowolone. Podwyżek nie dają, upał jak cholera okien w dachu nie otwierają bo pan Dżon nie pozwala. Atmosfera wkur wiająca, zwłaszcza na rannej zmianie z panią D. Ale za to mają dobre oranżadki dla spragnionych.

Jojo

Jak ktoś jest debilem to niczego się nie nauczy choćby i sam papież go szkolił.

gość

wtym zakładzi brygadzistka pani danuta jes wiecznie niezadowolona nie potrafi szkolic ludzi czeba się samemu domyślioć jak operować maszyny bo nikt cię nie wyszkoli

gość

nie polecam nikomu tej pracy praca w goroce na 3 zniany hala nie wietrzona wszkodliwych warunkach

Trzeba sie bylo uczyc!!! Jakbys robil 1 blad ortograficzny w jednym wyrazie to moglbys liczyc moze na 1600 zl. buhahahahahahahahaha

TA FIRMA TO PARANOJA!!!! 1300 ZL netto,bez premii zadnych,bez socjali,nie ma nic.. za dojazdy nie zwwracaja,wlasnego nie poiadaja a placa miesiecznie 1300 zl na reke i 15 min przerwy z zegarkiem w reku, gwintuj normy,huhaj na detale,zenada kompletna.. nie idzcie tam ludzie,to kompletny [usunięte przez admina]

Byłam na rozmowie w tej firmie. Pani rekrutująca bardzo miła. Zapewniała o pozytywnej atmisferze w pracy. Po rozmowie miałam nadzieję na zatrudnienie. Nie udało się.

@anonim 15.04.2011 18:40

Taką opinie wyrażają osoby które nie mają ochoty na pracę.Jestem jednym z wieloletnich pracowników i mam zamiar przepracować w tej firmie jeszcze wiele lat,bo jest mi w niej dobrze.Zarobki nie są wysokie ale atmosfera bardzo przyjazna.Na detale zwracamy uwagę bo liczy się dla nas jakość naszych wyrobów,nikt z nas nie chce wypuszczać buble.Przerwa 15 min.-przeczytaj kodeks pracy.Obiboków nie chcemy w naszej firmie.

Hmm
@Pracownik 17.11.2014 20:22

Trzeba jeszcze mniej płacić, wtedy na pewno będą sami zmotywowani pracownicy na produkcji, dbający o detale pracusie. Skoro się wymaga od człowieka, trzeba coś dać w zamian, a tak się zazwyczaj składa, że czynnikiem motywującym jest wynagrodzenie, atmosfera to tylko dodatek, nie cel, dla którego ludzie pracują. Jeżeli kiepsko płacicie, to nikogo nie dziwi duża rotacja pracowników (dorywcze przyjęcia i po znalezieniu lepszej oferty pracownicy się zwalniają) i praca niskiej jakości. Trochę myślenia Panie Pracodawco(wieloletni pracownik, piszący "liczy się dla nas, naszej firmie" itp.)

Zostaw opinię o frohe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frohe