opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frohe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 93 ocen
Opinie(826)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(826)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kontakt

O nas

Produkcja

Certyfikaty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowa Wieś Wrocławska
  • Gądów
  • Jaszkotle
  • Cesarzowice
  • Zybiszów
  • Zabrodzie
  • Pietrzykowice
  • Biskupice Podgórne
  • Tyniec Mały
  • Baranowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowa Wieś Wrocławska
  4. /
  5. Opinie o Frohe

Opinie

Opinie o Frohe Nowa Wieś Wrocławska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frohe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Gość

    22.07.2018 17:16

    Inne

    Szukacie ludzi do pracy i na jakie stanowiska
    ReviewUserIcon
    Armani

    21.07.2018 19:26

    Inne

    Liderzy nie dają sobie rady na produkcji
    ReviewUserIcon
    Żmuda

    21.07.2018 09:48

    Inne

    Ciekaw jestem ile płacą brutto
    ReviewUserIcon
    Żmuda

    21.07.2018 09:46

    Inne

    Jestem ciekaw na jakie stanowisko potrzebują ludzi do pracy
    ReviewUserIcon
    Diego

    21.06.2018 13:25

    Inne

    Pracowałem kilka lat w tej firmie , mogę powiedzieć że nowy pracownik dostaje dużo większą podstawę niż starszy stażem łącznie z premią . Firma ma większy szacunek do nowych pracowników .
    ReviewUserIcon
    Szuu

    28.06.2018 10:52

    Inne

    Po ile chodzi ta lista?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    20.07.2018 08:37

    Inne

    Od lipca stawki wyrównali starzy i nowi na start mają tyle samo.
    ReviewUserIcon
    Darek

    18.07.2018 11:48

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    18.07.2018 14:26

    Inne

    Z tego co wiem to cały czas szukają na produkcję tylko to praca na 3 zmiany od pon do piątku, ale nie jest ciężko. Ogólnie warunki i atmosfera dobra. Poza pensją jest premia i dodatki z funduszu- wczasy pod gruszą, bony na święta. Spokojna praca w niewielkiej firmie.
    ReviewUserIcon
    Turbo

    19.07.2018 13:35

    Inne

    jak najbardziej :)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    12.05.2018 20:05

    Inne

    Czy macie w firmie jakieś dodatki socjalne? Jakaś integracja?
    ReviewUserIcon
    na tak

    23.05.2018 08:19

    Inne

    tak- są wczasy pod gruszą, bony na święta z funduszu, zmieniają też na lepszy system premiowy. Widać, że chcą polepszyć warunki pracy. Ogólnie jest spokojnie nikt nikogo nie goni a pieniądze jak za taką pracę ok.
    ReviewUserIcon
    na tak

    23.05.2018 09:23

    Inne

    a zapomniałem- jeszcze będzie piknik w czerwcu dla wszystkich z dj, piwkiem, grillem:)
    ReviewUserIcon
    FaceOff

    11.05.2018 14:53

    Inne

    Bardzo fajna firma jeśli chodzi o wtrysk tworzyw. Jest się czego nauczyć i praca naprawdę ciekawa. Ja szczerze polecam.

    Kontakt - Frohe

    Ryszarda Chomicza 1 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

    NIP:8971705664

    KRS:0000235148

    http://www.frohe.com/
    Branże: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    Chętny

    28.03.2018 11:15

    Inne

    Witam czy możecie odpisać czym się można dostać do firmy nie posiadając auta .na jakie wynagrodzenie można liczyć.? możliwości rozwoju itp. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Filip

    27.02.2018 09:33

    Inne

    Czy firma normalnie funkcjonuje? Przestaliście pisać a szkoda!!!
    ReviewUserIcon
    Lucy

    19.03.2018 20:25

    Inne

    Piniendzory rozdają, trza próbować
    ReviewUserIcon
    Jojo

    13.01.2016 21:01

    Inne

    Jak ktoś jest debilem to niczego się nie nauczy choćby i sam papież go szkolił.
    ReviewUserIcon
    gość

    18.08.2015 13:56

    Inne

    wtym zakładzi (usunięte przez administratora) jes wiecznie niezadowolona nie potrafi szkolic ludzi czeba się samemu domyślioć jak operować maszyny bo nikt cię nie wyszkoli
    ReviewUserIcon
    gość

    18.08.2015 13:51

    Inne

    nie polecam nikomu tej pracy praca w goroce na 3 zniany hala nie wietrzona wszkodliwych warunkach
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2013 12:18

    Inne

    Trzeba sie bylo uczyc!!! Jakbys robil 1 blad ortograficzny w jednym wyrazie to moglbys liczyc moze na 1600 zl. buhahahahahahahahaha
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.11.2012 18:18

    Inne

    TA FIRMA TO PARANOJA!!!! 1300 ZL netto,bez premii zadnych,bez socjali,nie ma nic.. za dojazdy nie zwwracaja,wlasnego nie poiadaja a placa miesiecznie 1300 zl na reke i 15 min przerwy z zegarkiem w reku, gwintuj normy,huhaj na detale,zenada kompletna.. nie idzcie tam ludzie,to kompletny [usunięte przez admina]
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.04.2011 18:40

    Inne

    Byłam na rozmowie w tej firmie. Pani rekrutująca bardzo miła. Zapewniała o pozytywnej atmisferze w pracy. Po rozmowie miałam nadzieję na zatrudnienie. Nie udało się.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.11.2014 20:22

    Inne

    Taką opinie wyrażają osoby które nie mają ochoty na pracę.Jestem jednym z wieloletnich pracowników i mam zamiar przepracować w tej firmie jeszcze wiele lat,bo jest mi w niej dobrze.Zarobki nie są wysokie ale atmosfera bardzo przyjazna.Na detale zwracamy uwagę bo liczy się dla nas jakość naszych wyrobów,nikt z nas nie chce wypuszczać buble.Przerwa 15 min.-przeczytaj kodeks pracy.Obiboków nie chcemy w naszej firmie.
    ReviewUserIcon
    Hmm

    28.06.2015 20:42

    Inne

    Trzeba jeszcze mniej płacić, wtedy na pewno będą sami zmotywowani pracownicy na produkcji, dbający o detale pracusie. Skoro się wymaga od człowieka, trzeba coś dać w zamian, a tak się zazwyczaj składa, że czynnikiem motywującym jest wynagrodzenie, atmosfera to tylko dodatek, nie cel, dla którego ludzie pracują. Jeżeli kiepsko płacicie, to nikogo nie dziwi duża rotacja pracowników (dorywcze przyjęcia i po znalezieniu lepszej oferty pracownicy się zwalniają) i praca niskiej jakości. Trochę myślenia Panie Pracodawco(wieloletni pracownik, piszący "liczy się dla nas, naszej firmie" itp.)

    Zostaw merytoryczną opinię o Frohe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.