opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frohe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 93 ocen
Opinie(826)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(826)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kontakt

O nas

Produkcja

Certyfikaty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowa Wieś Wrocławska
  • Gądów
  • Jaszkotle
  • Cesarzowice
  • Zybiszów
  • Zabrodzie
  • Pietrzykowice
  • Biskupice Podgórne
  • Tyniec Mały
  • Baranowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowa Wieś Wrocławska
  4. /
  5. Opinie o Frohe

Opinie

Opinie o Frohe Nowa Wieś Wrocławska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frohe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    #ChytraBabaZRadomia

    11.12.2019 19:18

    Inne

    Ta firma to dramat. Wigilia organizowana na zakladzie miala trwac od 13 do 15. Kilkanascie minut po 14 zagladalem przez uchylone drzwi na stołówkę a tam prawie pusto po za tym rze (usunięte przez administratora)Zamiast zostawić coś dla pracowników na stołówce. I nieliczy się salatka i sledzie ktura nie zmiescila sie jusz do sloikuw. (usunięte przez administratora) Typowe cebulowe januszowe podejscie do zycia. Domagamy sie prawdziwej wigilii. #WigiliaZAlkoholem
    ReviewUserIcon
    senior

    08.01.2020 09:25

    Inne

    Ta firma była kiedys dobrze poukładana. Po tragicznych decyzjach kadrowych bylego dyrektora został bałagan i byleco
    ReviewUserIcon
    koko

    08.01.2020 13:37

    Inne

    zacofanie brak profesjonalizmu dramat..potwierdzam..
    ReviewUserIcon
    Dzinka

    12.12.2019 16:43

    Inne

    Sadze ,ze jezeli komus cos się nie podoba to jest szereg innych firm. Zawsze mozna sie zwolnic i poszukac lepszej oferty pracy. Podpisując umowe z pracodawca zgadzamy sie na pewne ustalenia. Owszem praktycznie jak swiat dlugi i szeroki wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Frohe jak kazda inna firma ma swoje wady i zalety. Ale moim zdaniem nie jest źle. Wyplata na czas jest zawsze, a większość problemow stwarzamy sobie Sami my pracownicy. Wysarczy ze bedziemy robic co do nas nalezy i do domku. ...Przedewszystkim trzeba isc czasem na kompromis . Nie przejmowac sie dosadnie. I rozmawiac ze soba i z pracodawca. A wigilia zakladowa byla dobrze zorganizowana . Smaczna . Atmosfera była rowniez dobra. I skoro byla tak a nie inaczej zorganizowana to znaczy ze fundusz lub sam cel organizacyjny tylko na taki poczestunek byl zaplanowany i przygotowany. A najprostszą droga jest krytyka. Trzeba dac cos od Siebie ,aby wymagać. Teraz prosze o lincz bo pewnie tak Zrobia sfrustrowane osoby. Zamiast zmienic cos w Swoim życiu, to najprostrza droga jest krytyka innych i w tym przypadku Frohe. Bardzo chetnie bym sie podpisala prawdzimwym imieniem ,ale ludzie sa rozni , juz w jednej firmie doswiadczylam mobingu .Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź_adm2

    19.12.2019 19:07

    Inne

    Jasne xb
    ReviewUserIcon
    wuj

    20.12.2019 18:28

    Inne

    który to taki flachowiec?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    13.12.2019 13:11

    Inne

    Tak bardzo skupiliscie się na wigilii a czy to najważniejsze. Będą zmiany ukazało się ogłoszenie że poczebuja lidera.
    ReviewUserIcon
    Mi

    13.12.2019 21:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)i ustawiacza też chcą wywalić( chyba nawet 2dwóch), ale na początek jednego...wiecie o kogo chodzi z tych dwóch?
    ReviewUserIcon
    niu

    14.10.2019 14:24

    Inne

    Ale tu rotacja
    ReviewUserIcon
    arturo

    09.11.2019 13:23

    Inne

    Firma mała duża rotacja kasa na czas..jest nieźle ale nie na stałe...
    ReviewUserIcon
    Gru

    07.12.2019 11:27

    Inne

    Psedo menadżerowie i Ludziska na UR jest kasa i inne cwaniaki..(usunięte przez administratora)patrzeć i zazdrościć.
    ReviewUserIcon
    nowy

    29.11.2019 07:42

    Inne

    A ja polecam. 3 zmiany a nie 4 brygadówka jak w LG czy Nestle. Miła atmosfera, spokój. Jak ktoś jest chętny do pracy i szybko się uczy to będzie zadowolony. Ja jak znajdę chętnych to będę polecał z czystym sumieniem i jeszcze dostanę za to pieniądze za polecenie.
    ReviewUserIcon
    smyk

    04.12.2019 16:39

    Inne

    polecam można się nienaraobić z tzw. kadry "ponabijać" a szczególnie z tego przemądrego mistrza co ledwie zdania składa polecam kasa leci ..ale nie na stałe bużka
    ReviewUserIcon
    Aga

    01.10.2019 18:25

    Inne

    Długo się zastanawiałam trzy odpowiedziec na ten mało inteligentny wpis ale dlaczego nie. Skoro jesteś taki mocny to zacznij działać ale w tej dziedzinie za którą jesteś wynagradzany bo za głupoty nie płacą a może pora żeby ciebie wymienić.. Jesteś słaby bo tylko ludzie słabi oczerniaja innych na forum publicznym, jak masz tyle odwagi to powiedz mi to w oczy..
    ReviewUserIcon
    Aga

    23.11.2019 15:40

    Inne

    Nie krępuj się spróbuj szczęścia.
    ReviewUserIcon
    sam

    25.11.2019 19:49

    Inne

    ..i po co te nerwy, na luzie, wyluzujcie...mało macie problemów?
    ReviewUserIcon
    Krabsonikson

    18.11.2019 06:57

    Inne

    Owocowe czwartki - aaaaauuuuuuuuuuuuuu!!! Xd
    ReviewUserIcon
    Romek

    12.11.2019 16:47

    Inne

    Jakie warunki pracy? Warto aplikować?
    ReviewUserIcon
    sam

    12.11.2019 18:04

    Inne

    ..na krótko tak na stałe nie
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.11.2019 13:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik2

    12.11.2019 09:19

    Inne

    Wszystko wraca do ludzi dobre i złe
    ReviewUserIcon
    BB

    12.11.2019 09:35

    Inne

    A ty odrozniasz dobro od złego nie wydaje mi się. Takimi durnymi wpisami możesz wyrządzić wielka krzywdę ludzia których dotyczą te wpisy, więc na przyszłość zastanów się co piszesz. Karzdy wykonuje swoje obowiązki w pracy również i ty. Pytanie tylko jak je wykonujesz bo jak tak jak tu piszesz to nie wydaje mi się że jesteś taki dobry w tym co robisz.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    18.09.2019 12:36

    Inne

    Przeczytałem dużo komentarzy, a tak naprawdę nic się nie dowiedziałem. Piszecie bardzo ogólne informacje i tak w zasadzie to tylko obecni lub byli pracownicy mogą wiedzieć o co chodzi. Napiszcie konkretnie co dzieje się w firmie i co pracodawca oferuje pracownikom, żebyśmy mogli dowiedzieć się więcej o Frohe i podjąć decyzję czy warto aplikować.
    ReviewUserIcon
    mały

    10.11.2019 13:02

    Inne

    ..poczytaj sobie dokładnie wpisy Firma mała...bez siedziby własnej...częsta rotacja....chcesz wpaść na chwilkę?..to dawaj..czy szukasz czegoś na stałe to nie wpadaj...
    ReviewUserIcon
    sam

    11.11.2019 10:06

    Inne

    Wszystko zależy co chcesz..krótki okres? tak..popracujesz L4..też długi okres..nie polecam słaba kadra..mistrz gra inteligenta technicznego..a to (usunięte przez administratora) form, jeden z liderów na poziomie duży(usunięte przez administratora), pozostali liderzy 5 liga...5-6 maszyn do obsługi, kontrola jakości nie wie czy części ok brak decyzji...przejedz dalej i masz lepsze Firmy...
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.11.2019 09:43

    Inne

    Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Frohe?
    ReviewUserIcon
    wojtek

    10.11.2019 12:58

    Inne

    Tutaj o takich czynnikach nie mowy, mówi się jedynie o wynikach sprzedażowych. Czynnik ludzki nie jest najważniejszy, menadżerowie, specjaliści zmieniają się często np.: 3 krotne zmiany podczas roku na logistyce, ogromne zmiany na UR, produkcja ze starych pracowników jest kilku....nie inwestuje się tutaj w pracownika, próbuje sie z niego jak najwięcej wyciągnąć....jeżeli na produkcję w pobliżu masz lepszych pracodawców Nestle, LG
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.08.2019 13:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracol

    22.08.2019 21:39

    Inne

    Będa konsekwencje to pewne
    ReviewUserIcon
    Moni

    08.09.2019 11:48

    Inne

    Komu ona teraz będzie donosic
    ReviewUserIcon
    Się

    21.08.2019 21:52

    Inne

    Na kogo? ....a Kto poważny tu przyjdzie....zaduwany mistrz umrze razem z Frohe...ile to potrwa 3 może 4 lata...
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    13.08.2019 19:42

    Inne

    Mistrza produkcji będą wymieniać
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    18.08.2019 12:09

    Inne

    Płacą kasę mistrzowi za przezbrojenia form, trzeba mu zmienić stanowisko na ustawiacza.
    ReviewUserIcon
    Wtryskarki

    18.08.2019 12:24

    Inne

    Każdy wie że nasz mistrz produkcji nie nadaje się na te stanowisko
    ReviewUserIcon
    Gość

    08.08.2019 22:09

    Inne

    Złe opinie piszecie o firmie, żeby ludzi odstraszac
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.06.2019 15:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wujek

    01.07.2019 22:16

    Inne

    Terrain ahead pull up XD
    ReviewUserIcon
    Będzielepiej?

    26.07.2019 13:22

    Inne

    To nie jest śmieszne /:
    ReviewUserIcon
    Smerf

    06.07.2019 15:58

    Inne

    Najlepsi pracownicy uciekają z firmy
    ReviewUserIcon
    RR

    09.07.2019 16:00

    Inne

    Buhaha jacy najlepsi ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik6

    26.07.2019 13:16

    Inne

    Najlepszych dawno tu juz nie ma
    ReviewUserIcon
    Pracowniczek

    05.07.2019 21:54

    Inne

    Nie narzekajcie tak! Trochę więcej owoców i wszystko będzie dobrze
    ReviewUserIcon
    TAS

    15.07.2019 17:37

    Inne

    Jakich owoców? Od tego czasu nie zjadłem nawet ogryzka
    ReviewUserIcon
    Sss

    15.07.2019 18:15

    Inne

    Nie narzekaj dobry i ogryzek
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    27.06.2019 18:32

    Inne

    Dla mnie to dziwne że mistrz nie umie zarządzać produkcją i ludźmi. Mistrz za całą produkcję jest odpowiedzialny i powinien zrobić porządek na produkcji. Zawsze dostają ziebke liderzy.
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    23.06.2019 15:17

    Inne

    Wszyscy uciekają bo nie chcą pracować we Frohe
    ReviewUserIcon
    pilnujswojegonosa

    26.06.2019 07:07

    Inne

    a co masz przeciwko Ukrainie? przynajmniej chodza do pracy a nie jak cwaniactwo polskie sie zatrudni i ucieka na pol roku na zwolnienie a ukraincow za jona bylo duzo wiecej najlepiej zamiast liczyc liderow czy ukraincow to zebys liczyl ile masz czesci zrobic na chwale tej firmy z ktorej zyjesz
    ReviewUserIcon
    Mały

    27.06.2019 09:27

    Inne

    Pilnujswojegonosa ale ty tepa/y jestes pasujesz do FROHE poziomem........
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frohe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frohe

    Ryszarda Chomicza 1 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

    NIP:8971705664

    KRS:0000235148

    http://www.frohe.com/
    Branże: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    18.06.2019 17:51

    Inne

    Nowi liderzy zrobią porządek na produkcji bo mistrz nie nadaje się do tego. Mistrz bierze pieniądze ciekaw za co. Mistrz nie umie zarządzać produkcją i ludźmi
    ReviewUserIcon
    Mały

    18.06.2019 22:11

    Inne

    ..... Coś w tym jest... "okopal" sie dobrze...
    ReviewUserIcon
    Duch

    17.05.2019 21:02

    Inne

    Zrobił się spokój..Bartek D. daje rade, krótko 2 tygodnie a widać wyniki i ludzie jakby lepiej zmotywowani, a Toluś cóż, nawet cos tam próbował rozpoczynać..i znowu zmoczył zostawił Jacka..aby dokończył...szkoda że znowu będzie psuł w innej Firmie, ale u nas powiało lepsza atmosferą...Dyro miał nosa podejmując ta decyzję.."Stary" wyczuł moment..bo jeszcze trochę a ludzie Tolusia wywieźli by na palecie....
    ReviewUserIcon
    Wtryskarki

    17.06.2019 08:01

    Inne

    Panie Sokołowski jak musisz się zwalniać to się zwalniaj droga wolna
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    18.06.2019 10:40

    Inne

    Czas najwyższy biegać, ogień, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.06.2019 09:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Arturo

    15.06.2019 11:46

    Inne

    ...nie piszcie głupot na jesień..."leci" a nie już...ma kontrakt
    ReviewUserIcon
    Pracus

    16.06.2019 10:05

    Inne

    Powinien za ten bałagan co zrobił
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2019 15:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rafcio

    13.05.2019 23:10

    Inne

    wszyscy widzieli tylko dyrektor nie widział
    ReviewUserIcon
    Arturo

    15.06.2019 09:44

    Inne

    ....oby to nie były wakacje duchu i wrzesień przywita nas bez duzego Tolka......
    ReviewUserIcon
    Paweł

    15.03.2019 15:15

    Inne

    Pracownik produkcji. Witam, jeszcze nie brałem udziału w wyrażaniu swojej opinii na forum, bo mało tu wypowiedzi merytorycznych. Nie obrażając nikogo, ale bardziej przypomina mi to debatę dzieci na poziomie przedszkolnym. Postanowiłem się tu wypowiedzieć, ze względu na osoby które będą zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie na stanowisku pracownik produkcji. Więc zacznę od rzeczy najważniejszej dla większości osób za którą postanawiamy podjąć pracę, czyli wynagrodzenie to 3600 brutto (2 579,86 netto), oprócz podstawy po trzech miesiącach możesz uzyskać premie maksymalna wysokość to 150 brutto, do tego masz Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych od 500 do 1000 brutto jako wczasy pod gruszą w zależności od dochodów i 350 brutto na Święta Bożego Narodzenia. Do tego masz obietnice (usunięte przez administratora)o lepszych zarobkach za poszerzenie swoich umiejętności i zakresu obowiązków(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Jest bardzo duża rotacja pracowników, nie waham się użyć, że procentowo jest trzy cyfrowa, co widać po ilości ludzi pojawiających się na dzień lub kilka, jak i również trochę dłużej pracujących,(usunięte przez administratora)Odnośnie atmosfery w pracy to każdy będzie odbierał to inaczej, ja w tej kwestii nie mogę narzekać, dobrze mi sie współpracuje z osobami na produkcji, choć są wyjątki. A tak po za tym to większość się nie zna z imienia, ale przy takiej rotacji nie da się zdążyć poznać i zapamiętać kogoś imię. Odnośnie maszyn i urządzeń, z mojego doświadczenia w innych firmach, to są antyki po za kilkoma wyjątkami, mógłbym bardziej to rozwinąć, ale zbyt dużo pisania. Odnośnie dokumentacji produkcyjnej to czysta papirologia która generuje ogromne zamieszania produkcyjne i na ten temat mógłbym też dużo. Zakres obowiązków wszystkich "pracowników produkcji" ma sie zwiększyć, nie ma być tylko obsługa wtryskarek i wiertarek, ale także tokarki, frezarki i tamponiarek za tą samą pensje tak się wyraziła (usunięte przez administratora)w rozmowie ze mną. Jeśli zdecydujesz się podjąć zatrudnienie w tej firmie, to od pierwszego dnia naliczaj wynagrodzenie i urlop, zawsze jest źle naliczone, a paski są mało czytelne bez podpisu i pieczęci, oczywiście na twoją niekorzyść. Niekompetencja (usunięte przez administratora)czy świadome działanie, przecież nie każdy potrafi wyliczyć sobie wynagrodzenie. Moja opinia choć długa to i tak jest w dużym skrócie, jak już to ktoś napisał to firma garażowa z zapędami korporacyjnymi, dodam że najlepiej bez inwestycji w automatyzacje, lepiej wyciskać ostatnie soki z pracownika . I zachęcam wszystkich do merytorycznego opiniowania.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.04.2019 20:35

    Inne

    Oczywiście, że wiedziałem na co się pisze i nie na to że coś dostanę i kiedyś, tylko padała konkretna kwota i data od kiedy miałem ją otrzymać, co też miało decydujący wpływ na moją decyzję o podjęciu zatrudnienia. To też , nie żadna bajka o czym doskonale wiesz. Przepraszać powinieneś, nie tylko mnie. To nie naiwność, tylko dogadanie się dwóch dorosłych osób. Na pewno nauczyłem się, że z takimi osobami, to rozmawiać tylko przez kartkę i długopis. Również, żeby ostrzegać inne osoby, przed takimi ludźmi.
    ReviewUserIcon
    Mały

    01.05.2019 08:44

    Inne

    O jakim przepraszam ty myślisz i kogo ciebie albo kogo...... Do roboty.... I cześć
    ReviewUserIcon
    Ania z produkcji

    10.04.2019 08:13

    Inne

    Zgadzam się- miła atmosfera, akurat ja mam na zmianie fajnych ludzi. Warunki socjalne dobre, niezłe zarobki, spokój. Jak komuś się nie chce pracować to wszędzie mu będzie źle. Nowi uważajcie na opinie, bo w internecie nie piszą ludzie zadowoleni tylko tacy co krążą po firmach i wszędzie im coś nie pasuje i przeważnie są na wylocie z firmy z różnych powodów.Potem swoje frustarcje anonimowo wywalają tutaj mszcząc się na firmach za swoje niepowodzenia. Żeby wiedzieć jak jest to trzeba samemu przyjść albo się dowiedzieć od kogoś kto pracuje.
    ReviewUserIcon
    Pracownik6

    14.04.2019 19:46

    Inne

    Znowu ta gadka ze komuś się pracowitych nie chce. Daj se juz spokoj
    ReviewUserIcon
    XxX

    20.04.2019 22:23

    Inne

    Warunki socjalne to nic innego jak Dz.U. 1994 nr 43 poz. 163, pracodawca daje to co musi. Odnośnie wynagrodzenia, to dla niektórych osób będzie dobre, a dla niektórych minimalne za jakie są w stanie podjąć prace. Jest to nie prawdą, że ludziom się nie chce pracować, chcą tylko za godne wynagrodzenie, za które będą w stanie przeżyć miesiąc. Ludzie nie tylko piszą swoje niezadowolenie, ale również zadowolenie. Więc nie pisz nieprawdy, że to są ludzie krążący po firmach i przeważnie na wylocie, ludzie sami odchodzą i nie dla tego, bo lubią krążyć po firmach. Pracodawca, poprzez ludzi zarządzających sam sobie wyrabia opinie, pozytywne i negatywne. Nie dziw się, że większość jest negatywna, duża liczba osób pracowała lub pracuje w firmie, a duża rotacja pracowników świadczy o tym, że nie jest tak pięknie jak napisałaś. Jak piszesz swoje zadowolenie, to nie obrażaj ludzi, którzy piszą swoje niezadowolenie. Anonimowość wynika z tego, żeby za napisanie swojej opinii nie spotkały go nieprzyjemności.
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    14.04.2019 12:58

    Inne

    W biurze niezdrowa atmosfera. Odradzam.
    ReviewUserIcon
    Chris

    09.04.2019 14:01

    Inne

    A ja się niedawno zatrudniłem i nie narzekam; jest spoko. Jak tobie nie wyszlo to nie znaczy ze kazdemu musi byc tu zle!
    ReviewUserIcon
    Pracownik ????

    03.03.2019 19:14

    Inne

    Ciekaw dlaczego liderzy dostają (usunięte przez administratora) od przełożonych
    ReviewUserIcon
    Nikt

    07.03.2019 21:51

    Inne

    Arturo dobrze wie O CZYM PISZE ! Chyba tylko zmiany personalne wśród zarządzających uzdrowiłyby tą firmę, bo choroba jest przewlekła.Na zmianę nastawienia nikt tu już nie liczy .
    ReviewUserIcon
    Smerfetka

    08.03.2019 00:00

    Inne

    Niektórzy w biurze powinni zmienić pracę takie jest moje zdanie
    ReviewUserIcon
    Nurek

    05.03.2019 13:13

    Inne

    Firma cringe haha
    ReviewUserIcon
    RK

    05.03.2019 09:13

    Inne

    Nie ma ludzi niezastapionych, każdy może pracować. Teraz macie dużo ludzi. Na tamponiarkach też może ktoś pracować.
    ReviewUserIcon
    Już nie pracuję

    04.03.2019 13:19

    Inne

    Musiałem się zwolnić z pracy bo nie miałem innego wyjścia, długo myślałem i podjąłem decyzję że tak będzie najlepiej dla wszystkich i dla mnie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik6

    04.03.2019 16:22

    Inne

    Nie tylko Ty się zawiodles. Nie martw się wszyscy co odeszli mają teraz lepiej
    ReviewUserIcon
    Goldi

    04.03.2019 22:56

    Inne

    Raczej my na tobie
    ReviewUserIcon
    Marcinek

    19.02.2019 16:25

    Inne

    Miejcie pretensje do liderów że ludzie uciekają z firmy
    ReviewUserIcon
    Kk

    01.03.2019 18:39

    Inne

    (usunięte przez administratora) buhaha
    ReviewUserIcon
    Marcinek

    01.03.2019 19:42

    Inne

    Kk to Aga he he he
    ReviewUserIcon
    Nowy

    18.02.2019 17:51

    Inne

    A ja przez wasze zle opinie o maly wlos nie poszlem na rozmowe. Pracuje od niedawna, ale mi sie podoba, atmosfera fajna, warunki tez, o wiele lepsze niz w nie jednej firmie dookola. Przeciez jak sie wam nie podoba to mozecie zmienic firme, dlaczego tego nie robicie tylko piszecie zle opinie i odstraszacie? a moze warto rozmawiac z kierownikami o tym co wam sie nie podoba. i wiem ze kilka osob ktore sie zwolnilo wrocilo z powrotem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik 0

    19.02.2019 13:11

    Inne

    Nie ma ludzi niezastapionych, każdy może pracować
    ReviewUserIcon
    Pracownik6

    19.02.2019 13:48

    Inne

    Pracuje tu to widzę co się dzieje
    ReviewUserIcon
    Pracownik ????

    07.02.2019 18:56

    Inne

    Ja nie polecam nikomu tej firmy, jest kiepska atmosfera, klimat. Omijajcie tą firmę z daleka. Nie mają szacunku dla człowieka. Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi.
    ReviewUserIcon
    mały

    17.02.2019 17:14

    Inne

    Dyletanci menadżerowie
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy

    18.02.2019 09:55

    Inne

    Takie zarządzanie to firmę rozwali
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    14.02.2019 16:47

    Inne

    Łeb mam już tak sprasowany że chyba nic mi już nie zaszkodzi, bardziej obawiam się o was
    ReviewUserIcon
    Kk

    15.02.2019 05:18

    Inne

    Weź się za robotę
    ReviewUserIcon
    Pracownik ????

    15.02.2019 09:08

    Inne

    I kto to mówi
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    12.02.2019 13:34

    Inne

    Czytam opinie na temat Frohe i mam wrażenie, że nie pracujemy w tej samej firmie. Każdy ma prawo do swojej opinii ale po co oczerniać i zniechęcać innych? Nikt nikogo na siłę w firmie nie trzyma, ale skoro co poniektórzy dalej tu pracują to chyba nie jest tak źle? Ja jestem zadowolona, pozdrowienia dla wszystkich (krytykujących) pracowników.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    12.02.2019 21:18

    Inne

    Nie musisz mi ufać, miałam prawo wiec się wypowiedziałam, tak jak inni. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik8

    13.02.2019 12:42

    Inne

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Stara prawda
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.02.2019 16:42

    Inne

    Ja mam już wszystkiego dosyć, coś pękło we mnie, jeszcze trochę to wykonczycie mnie psychicznie.
    ReviewUserIcon
    Pracowniki

    08.02.2019 20:38

    Inne

    Maly weź się opanuj. To że są nieprofesjonalni to nie powód żeby wyzywać!
    ReviewUserIcon
    Misiek

    08.02.2019 20:48

    Inne

    Mnie osobiście drażni menadżer montażu zamiast pilnować swojego działu cały czas łazi po produkcji A przecież miał swój czas.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.02.2019 13:25

    Inne

    Chyba czas najwyższy szukać nowej pracy, trzeba rozglądać się za nową pracą.
    ReviewUserIcon
    Kk

    07.02.2019 22:41

    Inne

    Nie przypominam sobie żeby kogoś z tej firmy za błędy zwolnili więc nie przesadzaj.
    ReviewUserIcon
    Endo

    07.02.2019 23:01

    Inne

    A za co zwalniali? Za osiągnięcia? :p
    ReviewUserIcon
    Pracownik ????

    07.02.2019 20:15

    Inne

    Jak tak dalej będzie zła atmosfera, klimat, źle będą traktować ludzi, nie będą mieli szacunku do człowieka to ludzie będą odchodzić i nikt nie będzie się zatrudnial do firmy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik ????

    07.02.2019 20:57

    Inne

    W innych korporacjach lepiej się pracowało w porównaniu do tej firmy

    Zostaw merytoryczną opinię o Frohe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.