opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frohe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 93 ocen
Opinie(826)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(826)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kontakt

O nas

Produkcja

Certyfikaty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowa Wieś Wrocławska
  • Gądów
  • Jaszkotle
  • Cesarzowice
  • Zybiszów
  • Zabrodzie
  • Pietrzykowice
  • Biskupice Podgórne
  • Tyniec Mały
  • Baranowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowa Wieś Wrocławska
  4. /
  5. Opinie o Frohe

Opinie

Opinie o Frohe Nowa Wieś Wrocławska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frohe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Andzia

    23.08.2018 20:40

    Inne

    A jak w biurze? Jest oferta, czy warto aplikować? Atmosfera, zarobki?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    24.08.2018 16:12

    Inne

    Zmiany były ale z lidźmy się liczono i szanowano ich
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.08.2018 14:35

    Inne

    Jak się liczono ???że gora zarabiala krocie a produkcja marny ochlap.Ja myślę ze ten nowy zarząd więcej zrobił przez ten rok niż stary zarzad przez dziesięć lat.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    05.08.2018 20:59

    Inne

    Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakie zarobki można wyciągnąć?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.08.2018 21:23

    Inne

    Jakby byl do niczego to by tyle dobrego w firmie nie zrobil.Stara sie poukladac ten balagan po swoich poprzednikach.Nie jest taki zly jak wy tu piszecie ..Przypomnijcie sobie czas kiedyJohan rzadzil ...Pracowalismy za marny grosz, wiec dajmy szanse teraz sie wykazac nowej kadrze..
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.08.2018 07:57

    Inne

    Co dobrego zrobił?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.08.2018 20:55

    Inne

    Na pewno znowu ktoś z biura się wypowiada
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.08.2018 21:31

    Inne

    Nie pracuje na produkcji !!!
    ReviewUserIcon
    Armani

    26.08.2018 18:45

    Inne

    Kto w tej firmie rządzi na produkcji mistrz czy kierownik
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.08.2018 21:10

    Inne

    Mistrz
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.08.2018 14:36

    Inne

    Według mnie najlepszy lider produkcji to jest Kasia którą daje sobie rade z produkcją i nie potrzebuje zastepcy lidera jak inni liderzy
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.08.2018 17:51

    Inne

    Co ty piszesz czlowieku one wszyskie ciezko pracuja.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.08.2018 20:52

    Inne

    Lider musi mieć zastępstwo ! A że Kaska nie ma takiej osoby to ma duże wsparcie w innych liderach ,tego nie widzicie? Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.08.2018 12:37

    Inne

    Zobaczycie jeszcze trochę to sami Ukraińcy będą pracować
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.08.2018 14:23

    Inne

    Macie rację że mistrz produkcji chodzi po produkcji i nic nie robi i na niczym się nie zna,szkoda mówić ręce opadają. Ciekaw za co mu płacą.
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    26.08.2018 11:32

    Inne

    Mistrz nie musi wiele robić. On ogarnia produkcję i trzymie to wszystko w kupie. Taka rola Mistrza
    ReviewUserIcon
    Gość

    26.08.2018 10:34

    Inne

    Sami Ukraińcy będą pracować bo są lepiej traktowani
    ReviewUserIcon
    Gość

    26.08.2018 10:01

    Inne

    Na pewno ktoś z biura się wypowiada
    ReviewUserIcon
    anonymous

    25.08.2018 16:56

    Inne

    Ludzie kochani, proponuję sprawy firmowe załatwiać w firmie, a nie na gowork. Ta firma to nasz wspólny interes.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.08.2018 01:32

    Inne

    Tak masz racje mam juz dosc tych niesprawiedliwych negatywnych wpisow
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.08.2018 07:19

    Inne

    Niestety ale w firmie się nie da bo to nic nie daje.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    25.08.2018 23:25

    Inne

    Rozmawiaj z ludźmi. Bądź uczciwy i bezpośredni. Zaakceptuje negatywne opinie i nie bój się ich. Zauważaj i doceniaj drobne sukcesy. NIE TWÓRZ GRY POZORÓW.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.08.2018 19:52

    Inne

    Dobrze że praca jest na rynku i jest co przebierac
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.08.2018 18:55

    Inne

    Ciekaw jestem kto zrobi porzadek w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Björne

    24.08.2018 20:15

    Inne

    Szwedzki zarząd ma to na uwadze.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    25.08.2018 08:09

    Inne

    Ciekawe czy Szwedzki zarząd zrobi coś w celu poprawy jakości pracy i poszanowania pracowników. Jak Szwedzki zarząd chce coś zrobić to zróbcie porządek z kierownikiem produkcji który tak mocno tam wszystko chce zmienić na siłę, no chyba że to jest Wasze celowe działanie. Ten kierownik po prostu się nie nadaje. Weźcie to zrozumcie.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    25.08.2018 13:37

    Inne

    W biurze jest ten sam problem z szacunkiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.08.2018 10:00

    Inne

    Będzie trzeba wypowiedzenie składać
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.08.2018 16:41

    Inne

    Będzie trzeba pomyśleć nad zmianą firmy bo tak dalej dłużej nie może byc
    ReviewUserIcon
    Szakal

    24.08.2018 19:07

    Inne

    Zamordyzm, powodzenia kierownictwo
    ReviewUserIcon
    Tomton

    24.08.2018 19:18

    Inne

    Ludzi mają w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.08.2018 11:43

    Inne

    Nie polecam tej firmy
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.08.2018 11:39

    Inne

    Jaka placa taka praca
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.08.2018 11:28

    Inne

    Praca na rynku jest nie ma co się martwic pracą
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.08.2018 11:26

    Inne

    Ciekaw kto będzie pracował w tej firmie jak ludzi po zwalniają z produkcji
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frohe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frohe

    Ryszarda Chomicza 1 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

    NIP:8971705664

    KRS:0000235148

    http://www.frohe.com/
    Branże: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.08.2018 11:13

    Inne

    W innych firmach już lepiej płacą na start
    ReviewUserIcon
    Pracownik były

    23.08.2018 10:53

    Inne

    Małe zarobki płacą jak na te czasy
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.08.2018 10:38

    Inne

    Jak tak dalej bedzie w tej firmie to ludzie będą się zwalniać z pracy a na pewno nie będą się zatrudniać do pracy. Wiem że ludzie zwalniają się z pracy
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.08.2018 10:32

    Inne

    W tej firmie klimat atmosfera nie za ciekawie się robi coraz gorzej się pracuje
    ReviewUserIcon
    Gość

    19.08.2018 12:43

    Inne

    Na waszej stronie nie ma ofert pracy
    ReviewUserIcon
    Rambo

    20.07.2018 19:13

    Inne

    Uwazajcie na liderow na wtrysku
    ReviewUserIcon
    TURBO

    20.07.2018 22:49

    Inne

    dlaczego, wymagają czegoś od ludzi czy plaża?
    ReviewUserIcon
    Alonzo

    16.08.2018 20:28

    Inne

    Turbo daj spokój z tą Twoją wieczną plażą :p Ps. wódeczka czasem wjeżdża ;)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.08.2018 13:52

    Inne

    Ukraincy po 3000 zarabiają ale 12 godz pracują
    ReviewUserIcon
    Gość

    12.08.2018 19:16

    Inne

    2000 można zarobić
    ReviewUserIcon
    Gość 1

    12.08.2018 23:01

    Inne

    to cienki/cienka jesteś ? :)
    ReviewUserIcon
    Gość

    12.08.2018 19:14

    Inne

    Ukraincy zarabiają 2500 na rękę
    ReviewUserIcon
    Gość

    05.08.2018 12:43

    Inne

    W innych firmach liderzy i mistrzowie muszą się znać na maszynach bo oni szkola ludzi
    ReviewUserIcon
    turbo

    07.08.2018 15:17

    Inne

    zależy co masz na myśli przez znać się na maszynach, każdy działa w swoim zakresie
    ReviewUserIcon
    Gość

    04.08.2018 19:45

    Inne

    Chciałem się dowiedzieć czy są przyjęcia do pracy i na jakie stanowiska
    ReviewUserIcon
    Pracownik montażu

    04.08.2018 16:25

    Inne

    Wiecie ile mistrzów jest teraz
    ReviewUserIcon
    Pracownik montażu

    04.08.2018 16:21

    Inne

    Mistrzowie i liderzy powinni się znać na wszystkim a jest odwrotnie
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.08.2018 12:04

    Inne

    Mistrzowie i liderzy zajmują się produkcją i papierami bo na maszynach się nie znają
    ReviewUserIcon
    TURBO

    04.08.2018 13:47

    Inne

    Liderzy nie muszą być techniczni, to ilu tam Mistrzów naliczyłeś :D :D
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.08.2018 11:59

    Inne

    Mistrzowie i liderzy nie szkola ludzi bo sami nie znają się na maszynach
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.07.2018 12:17

    Inne

    Firma się rozwija i to bardzo dobrze będzie miała dużo klientów ,będzie praca
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.07.2018 11:55

    Inne

    Ktoś chce się zatrudnić na jakies stanowisko to oczywiscie musi mieć doświadczenie,wiedzę,umiejętności,zdolności
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.07.2018 11:49

    Inne

    Liderzy się zajmuja papierami a ustawiacze maszynami wtryskarek
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.07.2018 11:34

    Inne

    Na trzy zmiany tylko się pracuje na dziale wtryskarek
    ReviewUserIcon
    Tomasz Sokołowski

    28.07.2018 10:07

    Inne

    Witajcie. Chciałbym zatrudnić się, jako monter, lub operator wtryskarki. Chociaż na wtryskarce, mam małe doświadzczenie. Słyszałem, że montarz pracuje na jedną zmiane. A wole na 3 zmiany chodzić. Napiszcie mi jakie są stawki, plusy i minusy

    Zostaw merytoryczną opinię o Frohe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.