opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frohe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 93 ocen
Opinie(826)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(826)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kontakt

O nas

Produkcja

Certyfikaty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowa Wieś Wrocławska
  • Gądów
  • Jaszkotle
  • Cesarzowice
  • Zybiszów
  • Zabrodzie
  • Pietrzykowice
  • Biskupice Podgórne
  • Tyniec Mały
  • Baranowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowa Wieś Wrocławska
  4. /
  5. Opinie o Frohe

Opinie

Opinie o Frohe Nowa Wieś Wrocławska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frohe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2019 12:49

    Inne

    Na szczęście mamy dobrego kierownika, zawsze można z nim pogadać jak coś się dzieje, jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2019 15:15

    Inne

    Kierownik Produkcji
    ReviewUserIcon
    Luk

    06.02.2019 15:56

    Inne

    To raczej nie we frohe
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2019 12:16

    Inne

    Jeszcze trochę to zrobią zakaz korzystania telefonów komórkowych na produkcji, żeby ludzie skupili się pracą a nie korzystania z telefonów komórkowych.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.12.2018 11:05

    Inne

    Żeby być mistrzem,trzeba mieć doświadczenie,wiedzę,umiejętności, wyksztalcenie. W innych firmach to by nie przeszło jak w Froke.
    ReviewUserIcon
    duży

    19.01.2019 19:53

    Inne

    Czas im sie kończy , egoizmem nie dojdzie się nigdzie brak kompetencji...
    ReviewUserIcon
    Mały

    30.01.2019 19:19

    Inne

    Aga, na razie stanowiska są zajęte...
    ReviewUserIcon
    pioter

    16.01.2019 14:42

    Inne

    Ile netto zakład teraz płaci pracownikowi magazynu lub produkcji?
    ReviewUserIcon
    Gracek

    19.01.2019 23:24

    Inne

    wpadaj jak lubisz monty pytona i czeskie filmy hehe
    ReviewUserIcon
    Mały

    30.01.2019 19:18

    Inne

    To prawda czeski film tu pasuje i urzędowy język węgierski
    ReviewUserIcon
    Joachim

    21.01.2019 14:21

    Inne

    Jaki jest kierownik magazynu? Chciał bym przyjąć się do pracy ale niektóre opinie zniechęcają...
    ReviewUserIcon
    Joachim

    22.01.2019 14:43

    Inne

    A inteligentnie potrafisz odpisać?
    ReviewUserIcon
    Grabki

    30.01.2019 15:37

    Inne

    Spoko , mało się zna
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.01.2019 12:22

    Inne

    Ja szanuję swojego kierownika, według mnie jest wporzadku.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    20.01.2019 20:13

    Inne

    "W porządku" pisze się odzielnie panie RK
    ReviewUserIcon
    Pracownik6

    21.01.2019 11:40

    Inne

    Panie PK raczej hehe
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.12.2018 11:02

    Inne

    Na wtryskarkach liderki są fajne w porządku
    ReviewUserIcon
    mały

    19.01.2019 14:01

    Inne

    fajne...zasuwają..a co maja zrobić, są odporne psychicznie, przeżyły wielu menadżerów, a tych czas się tez powoli kończy...
    ReviewUserIcon
    duży

    19.01.2019 19:52

    Inne

    ..faje?..ale ledwie "dychają", stres, "ciśnienie", chaos i ...robota za dwie..fajnie???
    ReviewUserIcon
    Pracownik5

    18.12.2018 12:33

    Inne

    Firma Adecco szuka dla nas na produkcję za brutto 3600. Czy jest ktoś zainteresowany?
    ReviewUserIcon
    Gość

    18.12.2018 14:48

    Inne

    Widziałem tą ofertę w internecje
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.12.2018 19:27

    Inne

    Mistrz na produkcji źle traktuje pracowników,meczy ich,stresuje,jest nie ludzki jako czlowiek,jak tak dalej będzie traktował ludzi w pracy to pracownicy będą zmuszeni się zwalniać z pracy
    ReviewUserIcon
    Moja

    15.12.2018 20:42

    Inne

    Brakuje mu kultury i wiedzy o zarządzaniu ludźmi, praktyki i doświadczenia również o plastykach niestety
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.12.2018 13:29

    Inne

    Jak tak dalej będą źle traktować ludzi w pracy to będzie trzeba odejść z firmy
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2018 16:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Patti

    11.12.2018 12:06

    Inne

    Czy trzeba to zgłosić?
    ReviewUserIcon
    Monster

    13.12.2018 14:26

    Inne

    Ludzie zdjęcia porobili. Dacie zobaczyć?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    03.12.2018 10:09

    Inne

    Doberek wszystkim tu mnie jeszce nie było normalnie stęskniłem sie za wami przygarniecie mnie spowrotem aaaahahaaa pozdrowionka dla wszystkih Ściepek.
    ReviewUserIcon
    Markus

    07.12.2018 11:20

    Inne

    Buda
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.10.2018 10:35

    Inne

    Wiecie może ile dostaniemy bony na święta
    ReviewUserIcon
    Anom

    12.11.2018 13:50

    Inne

    Szybko się odpala
    ReviewUserIcon
    Monte

    01.12.2018 12:32

    Inne

    Bony bedom jak malowane hehe
    ReviewUserIcon
    Dzień dobry

    15.10.2018 11:40

    Inne

    Jak bardzo zakompleksiony musi być "szef" żeby oczerniac byłych pracowników? Bardzo? Bardzo bardzo?
    ReviewUserIcon
    Robie

    23.10.2018 12:04

    Inne

    Nie on chciał wmuwic że dobrze że ideszli. A ludzie nie głupy żeby im ścieme pociskac
    ReviewUserIcon
    bambo

    23.10.2018 16:31

    Inne

    No teraz to jzu bedzie tylko lepiej przecierz. Chyba czas roboty szukac.
    ReviewUserIcon
    Majster

    20.10.2018 17:22

    Inne

    Słyszeliście że źle mówią o Kamilu w firmie. Nie są zadowoleni z jego pracy na tokarkach i frezarkach. Nie daje sobie rady z tymi maszynami dlatego robi same buble. Jak tak dalej będzie pracował to nie wiadomo co z nim zrobią. Jest operatorem produkcji to mogą go przenieś na wtryskarki,tam może bedzie się nadawał i się sprawdzi. Nie każdy się nadaje na maszyny tokarki i frenzarki. Trzeba mieć jakąś wiedzę,umiejętności,doświadczenie na maszynach. Kumaty trzeba być żeby się nauczyć i wyszkolic na maszynach.
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    14.10.2018 15:08

    Inne

    Kamil ogarnij się człowieku,wez się w końcu do pracy,ty tylko patrzysz na maszynę i nic nie robisz,trzeba produkować żeby były wyniki normy. Każdy wie że się nie znasz na tokarkach i frezarkach. Cały czas za ciebie wszystko robi Jacek. Kamil chlopie Jacek nie bedzie za ciebie cały czas ustawial maszyny żebyś robił. Najlepiej połóż się jak nie znasz się na maszynach. Na okresie próbnym nie sprawdziles się na maszynach,nie dajesz sobie rady,podobno masz jakieś doswiadczenie na maszynach cnc. Coś ci nie wychodzi ta nauka na maszynach,szkoda mówić ręce opadają
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    12.10.2018 17:09

    Inne

    Kamil do tej pory niczego się nie nauczył. Nie zna się na tokarce i frenzarce. Jak Jacek mu wszystko po ustawia to może pracować. Podobno ma doswiadczenie na maszynach cnc. Nie daje sobie rady na tych maszynach.
    ReviewUserIcon
    Danuta

    30.09.2018 19:14

    Inne

    Dużo piszecie na tym wątku odnosząc się do konkretnych osób. Troszeczkę się z tego zrobiła "przepychanka" słowna, a nie o to tu chodzi przecież. Czy ktoś z was mógłby się podzielić z użytkownikami forum jakimiś konkretami merytorycznymi o tym jakim pracodawcą jest Frohe? @Były pracownik Paweł, @Rambo, @Drabinio jesteście aktualnie pracownikami firmy Frohe. Czy moglibyście napisać coś o warunkach pracy oferowanych w tej firmie? Np. czy firma daje swoim pracownikom możliwości rozwoju? Czy jest to firma dla początkujących na rynku pracy, czy raczej dla osób z doświadczeniem? Jak wygląda proces adaptacji do pracy?
    ReviewUserIcon
    Monterka

    30.09.2018 20:55

    Inne

    My nowi mamy dobrze. Zwalniaja tylko starych pracownikow. Dobrze bo oni się tylko mądrza.
    ReviewUserIcon
    Pracus

    08.10.2018 20:20

    Inne

    Pisanka?;)
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    07.10.2018 20:02

    Inne

    Kamil nie nadaje się do pracy na tokarki i frenzarki,niczego do tej pory się nie nauczyl na maszynach,nic nie robi bo nie umie ustawic maszyny,cały czas Jacek będzie za niego ustawial maszyny
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.10.2018 13:43

    Inne

    Robert daje sobie radę na tamponiarkach,ogarnia wszystko,widać że się nauczył wszystkiego,dobrze tamponuje nadruki,kumaty jest bo do wszystkiego sam musiał dojść bez żadnej pomocy,nikt go nie szkolił . Kamil nie daje sobie rady na tokarce i frenzarce,musi za niego Jacek przychodzić i ustawiać maszyny
    ReviewUserIcon
    Wujek

    07.10.2018 18:21

    Inne

    Blablablabla
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    07.10.2018 13:19

    Inne

    Czesiu już nie wraca do pracy bo ciagnie zwolnienie lekarskie do końca. Chce iść na rente. Ciekaw kto za niego bedzie pracowal jako specjalista ds.tamponiarek.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frohe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frohe

    Ryszarda Chomicza 1 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

    NIP:8971705664

    KRS:0000235148

    http://www.frohe.com/
    Branże: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    05.10.2018 16:09

    Inne

    Czesław jest już 5 miesiecy na zwolnieniu lekarskim. Musi mieć dobrego lekarza że cały czas wypisuje mu zwolnienia lekarskie. Siedzi sobie w domu i kasę dostaje. Nieźle kombinuje sciemniacz. Pracodawca powinien go sprawdzić. Pewnie płaci lekarzowi żeby dawał mu zwolnienia lekarskie. Ciekaw co pracodawca z nim zrobi bo jest niewydajnym pracownikiem dla pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Paweł

    30.09.2018 13:05

    Inne

    Kamil daje sobie radę na tokarce i frenzarce
    ReviewUserIcon
    anonymous

    01.10.2018 19:50

    Inne

    Ludzie ogarnijcie się bo piszecie takie bzdury..
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Paweł

    30.09.2018 13:04

    Inne

    Powiedzcie mi czy (usunięte przez administratora)daje sobie radę na tamponiarkach,jest dobry przy tamponowaniu?
    ReviewUserIcon
    Rambo

    27.09.2018 19:52

    Inne

    Mówicie że (usunięte przez administratora) daje sobie radę na tamponiarkach i jest lepszy Ode mnie. Może jeszcze powiecie że jest dobry jak Czesław
    ReviewUserIcon
    Rambo

    27.09.2018 16:37

    Inne

    Czy Robert daje sobie radę na tamponiarkach,ciekaw czy się nadaje beze mnie.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.09.2018 18:07

    Inne

    Aleś opiekuńczy lepiej daje sobie rade jak ty????????
    ReviewUserIcon
    Rambo

    27.09.2018 18:56

    Inne

    Może jeszcze powiesz że lepiej daje sobie radę od Czesława
    ReviewUserIcon
    Drabinio

    27.09.2018 10:04

    Inne

    Tapeciara jest the best hehe
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    26.09.2018 15:56

    Inne

    Czesław nadal plecy cię bolą i nie możesz pracować
    ReviewUserIcon
    Czesław

    25.09.2018 11:58

    Inne

    Witam wszystkich forumowiczów. Właśnie się zarejestrowałem po to, aby co nie którym wlać trochę oleju do głowy. Piszecie skrycie pod nickami i żaden nie ma odwagi pod własnym szyldem tego robić. Bo co? Wydaje wam się, że ukrywając swoją tożsamość, możecie pisać bzdury. A piszcie. Zwisa mi to. Tu jesteście "anonimowi" bohaterowie, ale jak PiP odwiedził Frohe popuszczaliście w pampersy. A teraz coś o moim zdrowiu. Właśnie około 2 godzin temu odbierałem wyniki ze szpitala w Wałbrzychu. To lekarz prowadzący nie pozwolił mi na powrót do pracy zanim nie będzie miał wszystkich wyników. A służba zdrowia jest taka jak jest. Ja tego nie przeskoczę. Ani ZUS, ani medycyna pracy jak na razie nie ma z tym niczego wspólnego. Miłej pracy. I na koniec. Zanim jeden z drugim napiszesz takie bzdury, to najpierw walnij się głową w mur i dobrze się zastanów co piszesz. Pozdrowionka dla uczciwych i normalnych ludzi.
    ReviewUserIcon
    ?

    25.09.2018 16:08

    Inne

    Czesław powiedz nam kiedy wracasz do pracy
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.09.2018 13:00

    Inne

    A pampersy to chyba Ty popuszczales ....
    ReviewUserIcon
    !!!

    25.09.2018 16:28

    Inne

    Czesław cały czas będziesz siedział na zwolnieniu lekarskim
    ReviewUserIcon
    Ccc

    24.09.2018 17:46

    Inne

    ZUS dopuścił Czesia do pracy,zakończył zwolnienia lekarskie i kazał już iść do pracy. Lekarz medycyny pracy powiedzial że jest niezdolny do pracy na te stanowisko. Narazie ma zwolnienie lekarskie bo lekarz medycyny pracy nie dopuścił go do pracy. Ciekaw co pracodawca z nim zrobi.
    ReviewUserIcon
    Ccc

    24.09.2018 17:35

    Inne

    Czesław został nie dopuszczony do pracy przez medycynę pracy,ciekaw co pracodawca z nim zrobi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2018 12:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.09.2018 16:15

    Inne

    Wytłumacz dlaczego tak piszesz
    ReviewUserIcon
    Zygmuu

    24.09.2018 15:53

    Inne

    Mentalność albo oni nas albo my ich
    ReviewUserIcon
    Gość

    19.09.2018 17:57

    Inne

    Chcialem się dowiedzieć czy po okresie próbnym przedłużają umowę. Z tego co slyszalem to chyba po okresie próbnym nie przedłużają umow
    ReviewUserIcon
    anonymous

    19.09.2018 18:13

    Inne

    Bzdura jeśli będziesz sumiennym pracownikiem to dlaczego mieli by nie przedłużyć umowy
    ReviewUserIcon
    Gość

    19.09.2018 18:47

    Inne

    Przedłużają umowy na ile
    ReviewUserIcon
    Gość

    19.09.2018 17:53

    Inne

    Chciałem się dowiedzieć czy są przyjecia do pracy i na jakie stanowiska. Z tego co widzę nie ma żadnych ofert pracy
    ReviewUserIcon
    Gość

    15.09.2018 16:13

    Inne

    Nie widać zadnych ofert pracy,nie potrzebujecie nikogo do pracy
    ReviewUserIcon
    Rymccum

    15.09.2018 23:32

    Inne

    Potrzebujemy kogoś do zwolnienia
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.09.2018 08:22

    Inne

    Nie ma ludzi do pracy a chcecie kogoś zwolnić
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.09.2018 16:18

    Inne

    Czesław nie wraca do pracy
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    14.09.2018 16:09

    Inne

    Czesiu jest caly czas na zwolnieniu lekarskim,zus odrzycil mu zwolnienia lelarskie a medycyna pracy wyslal go na zwolnienie lekarskie,jest niezdolny do pracy sciemniacz
    ReviewUserIcon
    Alfredo

    14.09.2018 21:21

    Inne

    Niech ktoś to przetlumaczy ;-D
    ReviewUserIcon
    Biuro

    14.09.2018 16:16

    Inne

    (usunięte przez administratora) jak wróci do pracy po takim dlugim zwolnieniu lekarskim to dostanie wypowiedzenie i już nie bedzie pracowal. Jest niewydajnym pracownikiem dla pracodawcy bo jest niezdolny do pracy
    ReviewUserIcon
    Rotor

    14.09.2018 15:43

    Inne

    Zamiast dać ludziom spokojnie pracować bawią się z zarzadzanie. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.08.2018 16:17

    Inne

    Kasia liderka produkcji jest spoko,ja lubię Kasię,kto by ją nie lubial. Kasia jest już zajęta szkoda.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.08.2018 23:16

    Inne

    Wydaje mi się ze zaczynacie przeginac z wpisami na forum i naruszacie juz Kaśki prywatność co niesie za soba konsekwencje. Opamietajcie sie juz z wypisywaniem bzdur!!! To nie jest jakis czat. Troche powagi jezeli mamy traktowac sie jak dorośli ludzie.
    ReviewUserIcon
    Tarr

    14.09.2018 09:01

    Inne

    Przestań ona nienormalna!)hehehe!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Frohe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.