opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frohe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 93 ocen
Opinie(826)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(826)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kontakt

O nas

Produkcja

Certyfikaty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowa Wieś Wrocławska
  • Gądów
  • Jaszkotle
  • Cesarzowice
  • Zybiszów
  • Zabrodzie
  • Pietrzykowice
  • Biskupice Podgórne
  • Tyniec Mały
  • Baranowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowa Wieś Wrocławska
  4. /
  5. Opinie o Frohe

Opinie

Opinie o Frohe Nowa Wieś Wrocławska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frohe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tampodruk

    05.09.2018 10:35

    Inne

    Mechagodzilla jest tylko jeden i ma skoltuniony mózg. Jak wrócę i będzie dalej podskakiwał to nie ręczę za siebie
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.09.2018 19:17

    Inne

    Tampodruk masz zle informacje co do mechagodzilla,nie ma takiej osoby w pracy,nie pisz głupot,ogarnij się czlowieku
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.09.2018 08:51

    Inne

    Mechagodzilla jest cały czas na l4
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.09.2018 09:58

    Inne

    Ludzie wiecie może kto to jest machagodzila
    ReviewUserIcon
    Atlas

    04.09.2018 22:14

    Inne

    Mechagodzili niema?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    07.09.2018 01:51

    Inne

    Jest taka ale niema teraz
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.09.2018 16:10

    Inne

    Powiedz kto to jest
    ReviewUserIcon
    Biuro

    03.09.2018 20:55

    Inne

    Są już zmiany w firmie,nie ma palenia papierosów,jest tylko jedna przerwa sniadaniowa,wszyscy mają się pogodzić z tym,chyba że chcą być ukarani i będą konsekwencję
    ReviewUserIcon
    Bonik

    04.09.2018 20:36

    Inne

    Musi być porządek i dyscyplina
    ReviewUserIcon
    Taki sobie

    05.09.2018 17:03

    Inne

    Ha,haa,haaa
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.09.2018 14:13

    Inne

    Mówicie same zle rzeczy o liderach,mistrza,kierownika,ale oni mają swoje obowiazki do wykonania. Przełożeni też ich rozliczają. Mają też ciężka pracę do wykonania bo całą produkcję mają na głowie i muszą myśleć. Można na nich liczyć i polegać w każdej sytuacji. Ludzie nie bujcie się ich to też ludzie i zrozumieją. Po prostu musicie z nimi gadac to moze się dogadacje.
    ReviewUserIcon
    Rafoo

    03.09.2018 19:07

    Inne

    Nie wielu t zostało
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    03.09.2018 20:17

    Inne

    Tak, I wiem dokładnie o czym mówię.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.09.2018 15:51

    Inne

    Ludzie powiedzcie mi co macie do kierownika,nie przywita się z wami. Ja tam nie narzekam,ze mną się przywita i powie cześć.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.09.2018 15:44

    Inne

    Dają co roku podwyżki i socjal mamy to źle
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.09.2018 19:22

    Inne

    Ludzie dajcie sobie spokój z tymi opiniami,wszyscy pracujemy żeby firma istniała i się rozwijała,żeby klienci byli zadowoleni z naszej pracy i jak najwiecej zamówień brali od nas. Wszyscy będą zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Paweł

    02.09.2018 14:37

    Inne

    Do Andrzeja,uważaj na wszystkich ludzi,zacznij się odrzywiac bo źle wygladasz,nie pij alkoholu bo później nie przychodzisz do pracy,nie narzekaj że praca ci nie odpowiada na produkcji przy wtryskarkach,mowisz ze musisz biegac od jednej maszyny do drugiej i tak dalej,lepiej uwazaj bo ci umowy nie przedłuża.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.09.2018 13:59

    Inne

    W tej firmie mamy dobrego mistrza i lidera w porównaniu do innych firm
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.09.2018 13:54

    Inne

    W tej firmie czytam opinie i w porównaniu do innych firm jest bardzo dobrze,poczytajcie sobie opinie w innych firmach to wszyscy się zalamia jak jest. U nas w firmie jest bardzo dobrze na razie super. Nie ma po co szukać innej pracy ani się zwalniać bo w innych firmach jest gorzej
    ReviewUserIcon
    rambo

    01.09.2018 12:15

    Inne

    kierownik chyba sam o sobie to napisał, bo trudno uwieżyć że to naprawdę ktos napisal jak się go zna
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2018 12:33

    Inne

    Rambo ty już nie pracujesz w tej firmie to nic nie wiesz,lepiej w domu siedz bez pracy i pieniędzy
    ReviewUserIcon
    anonymous

    01.09.2018 15:36

    Inne

    Nie przesadzajcie nie robcie z niego takiego tyrana.Kierownika tez ktos rozlicz z pracy.Wiem ze ciezko zaakceptowac nowe zasady ale trudno nie tu to gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    Gość

    01.09.2018 11:55

    Inne

    Dają chociaż co roku podwyżki 10%
    ReviewUserIcon
    Bonzo

    01.09.2018 14:28

    Inne

    Tak, jak się z liczeniem pomyla
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2018 12:39

    Inne

    Ludzie coś dziwnego że kierownik się przywita i poda rękę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.08.2018 16:15

    Inne

    Kierownik produkcji jak przychodzi to przywita się ze mna poda rękę i pogada,jest ok
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    01.09.2018 06:52

    Inne

    Jesteś rodziną z P. K.?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2018 09:13

    Inne

    Nie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.08.2018 16:38

    Inne

    Dlaczego Kasia jako lider nie ma zastepcy lidera,mało ludzi na produkcji pracuje,dajcie jej czlowieka jako zastepca lidera żeby jej pomagał i miala lżej jak inni liderzy. Kasia nie siedzi jak inni liderzy tylko ciagle jest w ruchu i musi biegac,biedna nasza Kasia. Inni liderzy oprócz Kasi to nieroby do zwolnienia najlepiej albo awansowac kogoś innego na liderów a ich zdegradowac z stanowiska lidera
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.08.2018 23:26

    Inne

    Nierobem to jesteś ty każdy mierzy swoją miarą!!
    ReviewUserIcon
    123321

    31.08.2018 21:13

    Inne

    Uważaj Kasia, ponieważ ktoś na twojej zmianie maniakalnie cię kocha. Liderzy są wszystkie takie same. Im na głowie codziennie rzuca nowe obowiązki. Nie pisz głupot, Pracownik.
    ReviewUserIcon
    user1

    31.08.2018 07:42

    Inne

    Większość złych rzeczy jest pisanych przez tych, którzy nie chcą pracować. Z jakiegoś powodu najmniej kłopotów w tej firmie mają ludzie, którzy mniej dyskutują i narzekają, ale pracują więcej. Tak, są pewne problemy, ale wszystkie związane są z rozwojem firmy i zmianą podejścia do pracy, brakiem wykwalifikowanego personelu i starzeniem się sprzętu. Gdyby każdy pracownik pomyślał przede wszystkim o interesach firmy i współpracowników, uwierz mi, że wszystko się zmieni w tej firmie. Większość ludzi myśli tylko o ich ciepłym miejscu, które z czasem staje się coraz zimniejsze, gdy wzrastają wymagania wobec pracowników. Teraz jest to trudne dla wszystkich, od zwykłego operatora do głównego. Polecam tę pracę osobom, które chcą się rozwijać, uczyć się czegoś nowego, cieszyć się pracą. Nie polecam tego dla tych, którzy myślą tylko o plotkach, którzy chcą siedzieć na (usunięte przez administratora) i zarabiać na tym.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    31.08.2018 11:47

    Inne

    Oj zdziwisz się bardzo w jakim to idzie kierunku. Zresztą zobaczysz sam za jakiś czas jak to będzie wyglądać. Powoli przypomina mi to dobrą zmianę którą zafundował Nam (usunięte przez administratora) partii rządzącej. Trzymaj rękę na pulsie bo pewnego dnia ten właśnie zarząd doprowadzi ten zakład do ruiny. Zresztą to co w tej chwili się dzieje dobrze rokuje na rychly koniec.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    31.08.2018 18:08

    Inne

    O jakim personelu mowa? Może sprecyzujesz?
    ReviewUserIcon
    Rych.

    31.08.2018 10:20

    Inne

    Szanuje Was i lubię .. niestety
    ReviewUserIcon
    Chujowo,ale stabilnie.

    31.08.2018 10:16

    Inne

    Dziesięciu!?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    31.08.2018 10:17

    Inne

    HAJ
    ReviewUserIcon
    frohowicz

    30.08.2018 09:33

    Inne

    Tak czytam te opinie i nadziwić się nie mogę. Jak tak tu źle to co tu jeszcze robicie? Podobno tak dużo fantastycznej pracy jest na rynku. Tylko własnie to jest praca z normami i rozliczaniami każdej zmiany. Nie robisz norm to lecisz na pysk a nie tak jak tutaj czy podpierasz maszynę czy palisz co pół godziny to jakoś przepękasz. Ktoś tu dobrze napisał, że ten zarząd zrobił wiecej przez rok niż poprzedni przez 10 lat. Co roku podwyżki, socjal, bus i inne rzeczy ale to wiecznie źle. Jakby tak jedna mądrala z drugą się wzięła za zarządzanie tą firmą to po miesiącu już byśmy wszyscy poszli z torbami. Ja jestem zadowolony i nigdzie się nie wybieram. Atmosterę robią ludzie -jak jest zła to już niedługo się poprawi, bo ci co najwięcej obgadują i się śmieją z innych już powoli znikają i to nie dlatego że chcą. Proponuję każdemu zacząć od siebie i brać się do roboty, bo na to jak jest to wszyscy pracujemy. Nie ma wyników nie ma się czym dzielić. I uważajcie co piszecie, bo łatwo jest wystąpić o IP autora kłamliwych albo oczerniających firmę postów i to już nie będzie anonimowe plucie na firmę tylko za swoje inteligentne wypowiedzi przyjdzie słono zapłacić.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    30.08.2018 16:46

    Inne

    Ja wolę tych co się śmieją, niż tych co donoszą szefowi. Na donosicielstwie nie da się zbudować dobrej atmosfery.
    ReviewUserIcon
    Zorro

    30.08.2018 20:50

    Inne

    "Jak umie" hehehe
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frohe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frohe

    Ryszarda Chomicza 1 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

    NIP:8971705664

    KRS:0000235148

    http://www.frohe.com/
    Branże: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    !!!

    29.08.2018 18:29

    Inne

    Chciałem powiedzieć,że nie rozumiem ludzi w tej firmie,nie można jakoś się dogadać i współpracować tylko od razu do przełożonego.
    ReviewUserIcon
    !!!

    29.08.2018 18:23

    Inne

    W tej firmie nie ma dobrej atmosfery,klimatu,obgaduja cię za plecami i (usunięte przez administratora) obrabiaja,śmieją się. Wiem,że podpierdalaja przełożonym,źle się pracuje w otoczeniu
    ReviewUserIcon
    !!!

    29.08.2018 18:07

    Inne

    Przegladalem oferty pracy i praca jest na rynku,są ciekawe oferty pracy,trzeba pomyśleć co dalej robić. Ja przychodze do pracy jak każdy żeby normalnie pracować i bez stresu,myślicie że nie mam innych problemów na głowie
    ReviewUserIcon
    !!!

    29.08.2018 17:58

    Inne

    Trzeba uciekać z tej firmy bo coraz gorzej jest,nie docenią czlowiaka czy dobrze robisz czy źle,zawsze się czepiają. Człowiek chodzi do pracy i w każdej chwili cię stresuja
    ReviewUserIcon
    Robo

    29.08.2018 17:48

    Inne

    Firma - bałagan
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.08.2018 19:15

    Inne

    Kto w tej firmie decyduje kierownik produkcji czy mistrz w sprawie przyjecia do pracy i zwalniania z pracy oraz przedluzanie umow i awansow
    ReviewUserIcon
    Szczery

    29.08.2018 08:57

    Inne

    Niestety ale głównie kierownik produkcji który jest nieobliczalny. Nie szanuje ludzi w ogóle. Ma straszne podejście.
    ReviewUserIcon
    ?????

    29.08.2018 17:35

    Inne

    Gość : Masz rację . Kierownik nigdy nie szanował ludzi i to się niestety nie zmieni. Fatalne podejście i brak sympatycznej atmosfery. Pracownikowi odechciewa się tam pracować. Zero szacunku. Nie warto się starać bo i tak nikt tego nie doceni.
    ReviewUserIcon
    Rambo

    28.08.2018 15:54

    Inne

    Dobrze że już nie pracuję w tej firmie,nie polecam nikomu tu pracować,miałem już dość tamponiarki i tych farb. Na tamponiarce smierdzi i wdycha się farbę,głowa boli i człowiek jest nacpany za darmo. Nie interesuje mnie ta firma nigdy w życiu.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 18:30

    Inne

    Lepiej leżeć w domu i nic nie robić!!
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 19:50

    Inne

    No widzisz to i byly dobre strony tej pracy , byles nacpany za darmoszke he he w twojej sytuacji to chyba dobrze..Powodzenia w lepszej pracy!!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.08.2018 16:37

    Inne

    Ustawiacz się zwalnia z pracy,będzie można awansowac na ustawiacza
    ReviewUserIcon
    Szczery

    28.08.2018 19:29

    Inne

    Który to się zwalnia? Ciekaw jestem :)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.08.2018 20:20

    Inne

    Liderzy powinni mieć większą wiedzę niż ustawiacze,one tylko umia papiery wypelniac. W innych firmach liderzy znają się na wszystkim oraz na maszynach jak ustawiacze
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.08.2018 21:12

    Inne

    Każdy działa w swoim zakresie !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 18:27

    Inne

    Dobrze ze umieja, bo to akurat jestew ich zakresie obowiązków dzieki że to widzisz.A tak na marginesie weź sie za swoja pracę a nie obserwujesz innych co robia!!!! Marny z ciebie pracownik...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.08.2018 16:05

    Inne

    Najlepszym liderem jest Kasia na produkcji,jest fajna,dobra kobieta,mozna z nią pogadać,dobry człowiek,nie krzyczy na ludzi jest super,ogarnia wszystko,mozna na nią liczyć i polegać.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 17:30

    Inne

    Jak to człowiekowi niewiele do szczęścia potrzeba.... W poprzedniej pracy musieli na ciebie dużo krzyczeć biedulku.
    ReviewUserIcon
    lol

    28.08.2018 16:07

    Inne

    dla wszystkich zaangażowanych, biorących czynny i cenny udział w budowaniu wizerunku firmy na zewnatrz, dedykuję cytat: "Ludzie pot­ra­fią być tak głupi, że za­rażają źródło, z które­go sa­mi piją... "
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 16:45

    Inne

    Gorzej jak źródło juz u ujścia zapodaje (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.08.2018 16:30

    Inne

    Polaków zwalniają z pracy a Ukraińców nie bo są na innych zasadach
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.08.2018 16:27

    Inne

    Jak tak dalej będzie sytuacja w firmie źle to będzie trzeba szukać nowej pracy.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.08.2018 16:23

    Inne

    Kierownik produkcji zaczyna już robić porzadek z ludźmi,nie jestem pewny ale będą zwalniać ludzi,jak wiecie już pare osób polecialo
    ReviewUserIcon
    Danuta

    26.08.2018 19:35

    Inne

    W ostatnich trzech dniach bardzo się uaktywniliście na tym wątku. Fajnie, że chcecie pisać o aktualnej sytuacji w firmie, ale niestety mam wrażenie, że pomimo kilkunastu wypowiedzi, podaliście w nich troszeczkę mało konkretów. Zachęcam was jednak do wypowiedzi nie polegających wyłącznie, albo głównie na przerzucaniu się półsłówkami, ale opisaniu konkretów. Co najbardziej przeszkadza, a co należy zaliczyć na plus? Ostatnie wasze opinie są dość niepochlebne. Czy sytuacja zawsze tak wyglądała, czy coś się zmieniło niedawno?
    ReviewUserIcon
    Szczery

    28.08.2018 11:02

    Inne

    Danuta, plusów brak. Niestety ale podejście Polskiego zarządu jest tragiczne. Nie szanują w ogóle ludzi. Przykład, nie przedłużyli umowy z technologiem bo stwierdzili że bardzo dobry z niego specjalista ale nie o to im chodziło. To po jaką cholere zatrudniali gościa skoro po pół roku się z nim rozstali. Tutaj ewidentnie wina kierownika produkcji który nie potrafił chyba się z nim dogadać i wyszło jak wyszło. A warto dodać że technolog robił bardzo dobrze swoją robotę ale kierownik zagonil go do tabelek. News sprzed chwili, zwolnili kierownika logistyki bo kierownik produkcji cały czas na niego narzekał więc została podjęta decyzja o zwolnieniu. Uwaga, kierownik produkcji sam nie potrafi się ogarnąć bo się po prostu do tego nie nadaje a do tego nie wiadomo jak ale ma wpływ na decyzję dyrektora który się go niestety słucha i jest jak jest. Przykładów można mnożyć. Firmę omijać jak największym łukiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.08.2018 16:20

    Inne

    Kazdy wie że Kasia na produkcji nie potrzebuje zastepce lidera bo daje radę i ogarnia wszystko jako lider. Inni liderzy nie dają sobie rady bez zastepcy lidera. Bierzcie przyklad z Kaski to może czegoś się nauczycie. Kaśka jako lider jest fajna
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.08.2018 20:20

    Inne

    Ok tylko jak Kaski nie ma to kto ja zastępuje.Jak nie wiesz to po co udzielasz się .Pomysl trochę ze oczerniasz niewinne osoby.Zastanow się najpierw za nim cos takiego napiszesz
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.08.2018 15:54

    Inne

    Technologa zwolnili i kto teraz będzie pomiary robił na produkcji
    ReviewUserIcon
    ja

    27.08.2018 20:14

    Inne

    Od tego, to akurat jest Technik Pomiarowy. Nie pisz głupot I nie wprowadzaj w błąd innych.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.08.2018 18:27

    Inne

    Papa Goski, szacunek
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.08.2018 16:03

    Inne

    Porównanie w innych firmach jak lider pracuje i czy potrzebuje zastepce lidera
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.08.2018 15:57

    Inne

    Mistrz rządzi na produkcji i daje sobie radę,ogarnia wszystko to po co mu kierownik produkcji który nie zna się na niczym

    Zostaw merytoryczną opinię o Frohe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.