Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

niezadowolony

Pracowałam dwa razy w 3m na Kowalskiej przez agencję Randstad i nie miałam większych zastrzeżeń. Wszystko było jak należy, ok atmosfera, warunki pracy itp. Jednak praca na Kwidzyńskiej przez agencję Interkadra to jakieś nieprozumienie!!! Chaos, chaos i jeszcze raz chaos!!! Nigdy nie wiadomo, gdzie będziesz pracował. Przychodzisz i czekasz aż łaskawie Cię przydzielą. Ale jak to zrobią to wcale nie znaczy, że zostaniesz w tym miejscu przez cały dzień. Potrafią zmieniać zdanie kilka razy. A ty za każdym razem musisz od nowa się przebrać i pójść do innej szatni. Ponadto jest problem z ubraniami. Bo oczywiście pracownicy nie dostają normalnych ubrań tylko jednorazowe fartuchy, jednorazowe czepki i zamiast butów folię na buty jak w szpitalu. Ciągle nie ma fartuchów albo okularów ochronnych (które też są przejściowe i trzeba je oddawać). Pracownik nie ma prawa do własnej szafki tylko codziennie dostaje inną i co gorsza - często musi zostawiać rzeczy w szafce z kilkoma innymi osobami. Liderzy są podli, potrafią tylko poganiać i rzucać chamskie komentarze. Normy sami sobie wymyślają jak im się podoba. Sama Interkadra też pozostawia dużo do życzenia, bo na rozmowie wszystko wydaje się pięknie, a po podpisaniu umowy nagle wszystko jest inaczej. Umowa jest tak skonstruowana, że pracownik może się zastanawiać, czy aby na pewno podpisał umowę zlecenie czy też może coś innego? W umowie jest mowa o samych karach, które pracownik musi zapłacić za niedotrzymanie umowy. Jeśli opuścisz jeden dzień pracy bez zawiadomienia 2 dni robocze wcześniej: płacisz 100 zł za każdy dzień. Jeśli odejdziesz bez zachowania7-dniowego okresu wypowiedzenia: płacisz 1000 zł i ogólnie cała umowa brzmi bardziej jak zastraszanie. Po paru dniach pracy wiem już czemu, bo każdy po 1-szym dniu chciałby stamtąd uciekać. Nie idźcie tam, bo tylko zszargacie sobie nerwy i będziecie tam chodzić jak na ścięcie! Jeśli już chcecie pracować w 3m to tylko przez Randstad na Kowalskiej!

@niezadowolony

To prawda to co pan pisze ja byłem uczniem i trafiłem na dwie okropne kobiety które się śmiały ze mnie nic nie tłumaczyły że tak czy tak się robi są okropne wywyszają się że wszystko potrafią tam robić.I jeśli traficie to uważajcie na nie jak coś a tak to inne osoby były miłe pomagały szkoliły a te dwie się zgadały żeby się mnie pozbyć po prostu wstyd a Kierownika owinęli sobie wokół paluszka jedna po prostu przyspieszała maszynę a 2 podkładała pudełka źle wydrukowanym kodem .... I nie tylko słyszałem od innych początkujących że nic nie tłumaczyła i dawała braki plastrach i szarpała się że co ona on wyrabia czy tak zachowują się dorośli ludzie masakrycznie.Mam nadzieję że znajdę spokojniejsza i lepszą pracę z miłymi osobami żałuję tam tylko tych dobrych i jak z nimi wytrzymują.I niech w końcu przejrzą na oczy bo tak to ludzie po 1 dniu będą uciekać i gdzie ten szacunek o którym mówią ta z maszyny się wywysza i nawed jeśli robicie bardzo dobrze tomi tak dzwoni że nie dajecie rady druga to szarpie przeklina pod nosem i nie tylko i fuckersa pokazuje i się śmieją okropne.a chce podziękować tym którzynie bronili i chcieli uratować ale niestety Kierownik to kierownik niech zdejmie te różowe okulary i niech zobaczy że dają kłody pod nogami te dwie kobiety.....Na Kwidzyńskiej..

MMOZ "NOWA IDEA" Nowy wpis
@niezadowolony

Zapraszamy do Międzynarodowego Międzyzakładowego Związku Zawodowego "Nowa Idea". Objęliśmy działaniem zakład przy ul. Kowalskiej. Więcej info znajdziecie na naszej stronie i na portalu społecznościowym. Pozdrawiamy

Czy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

Nie, zero reakcji.

Były pracownik Nowy wpis

Chaos i kolesiostwo. Ludzie patrzą na siebie wilkiem, automatyzacja z końca lat 90tych. Nie ważne co i ile razy zgłosisz, nikogo to nie obchodzi. Możesz być (usunięte przez administratora)i za każdym razem jak poruszasz ten temat nawet z HR będą udawali zdziwionych. Robota głupiego, pracownicy nie mają żadnej sprawczości. Wyższe kierownictwo na stołkach z przypadku.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dietetyk
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Ile jest zmian w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Angal9086

3 zmiany są jak coś dniówka od 6.00 do 14.00 2 zmiana od 14.00 do 22.00 i 3 zmiana od 22:00 do 6:O0

Angal9086

Ja muszę ostrzec przed dwiema paniami w pracy uważajcie na nie są okropne pierwsza znajduje się na pmk Monika w okularach opisuje głupoty na wasz temat i dzwoni po kierownikach znajduje się po 2 stronie maszyny i ja pusza i uważajcie ona przyspiesza ja a udaje że nie patrzy się ciągle mi się zacięła taśma to mi mówiła że nie nadarzam idiotka za przeproszeniem 2 to pani Wiesia która przeklina nawed pod nosem do ludzi pokazuje fuckersa czy tak zachowują się dorosłe kobiety a dyrektorzy czy kierownicy im ufają że pozbywają się osób czy też ktoś miał taki problem takie zapytanie do was tymi paniami i nie tylko i jak coś życzę wam wytrwałości.I żebyście nie trafiali na takie okropnych ludzi z tego co wiem nikt ich tam nie lubi bo to jędze są tylko na stos się nadają.

Henry

Mam nadzieję, że taki spokój na forum pracowniczym to oznaka zadowolenia z firmy?

Kamilos33

Ludzie, sorry ale nie rozumiem was. Co Wy chcecie. Oczekujecie tego, że pójdziecie do pracy nie kiwniecie palcem i wam za to jeszcze mają sowicie zapłacić. Ja też zapieprzam na produkcji w Stanleyu nie jest lekko ale nie narzekam, może kasa nie duża ale pewna i regularna. Skoro narzekacie na prace to czemu jej nie zmienicie np. na lepiej płatną? aaaa przepraszam, żeby dostać pracę lepiej płatną to trzeba coś umieć ale żeby coś umieć to trzeba poświęcić te miniumum pół- godzine dziennnie na naukę czegoś nowego np. programowanie(gdzie jest mnóstwo darmowych tutoriali na you tube) ale nie bo się nie chce i potem narzekacie, że wam mało płacą. Zapłacą Wam odpowiednio dużo jak zdobędziecie umiejętność, która będzie potrzebna dla pracodawcy i taką, która wymaga jakichś kwalifikacji. Jak jestecie tacy mądrzy to dlaczego sami nie założycie firmy i nie płacicie swoim pracownikom po 5 koła na rękę. Bo przecież wasz pracodawca was wyzyskuje, że wam tak nie płaci no ale Wy sami nie założycie firmy i też tyle nie dacie pracownikom..... Także pomyślcie co piszecie

Popieram to co pikuś napisał. Ten kierownik to jeszcze za komunisty pracował chwała Bogu że tam już nie robię bo by mnie Libiąż czekał i psychiatra. Liderzy trzęsą tyłka i a na maszynach się nie znają. Spędzanie w poczucie winy to ich metody najlepiej to olać i robić swoje. Dlatego tracą dobrych pracowników za to jak się zachowują organizacja pracy od 7 lat do bani.

Prawnik

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.

espaniolo
@Prawnik

A ty to grozisz czy ostrzegasz...........bo jak widzę to twoje kabały są tu potrzebne jak smród na gaciach,prawnik za dyche........... swoje wypociny zainwestuj w dziarganie swetrów dla papug i nie zapomnij puścić bąka to ci umysł rozjaśni!

dew
@Prawnik

Idiota, nie prawnik. Forum jest po to by wypisac fakty a nie bajki, spadaj!

Elżbieta

@Marrek, niestety na tym forum użytkownicy nie wypowiadają się za często. Najprawdopodobniej tego typu informacje uzyskasz dopiero w trakcie własnego procesu rekrutacyjnego w 3M Poland. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w tej firmie? Ponadto zauważyłam, że firma ta otworzyła rekrutację na płatne praktyki. Czy ktoś kto odbył je w tym miejscu, mógłby wypowiedzieć się w kwestii ich poziomu merytorycznego? Warto aplikować?

Marrek

Czy ktoś mógłby napisać jak się u Was pracuje, jaka atmosfera, jacy przełożeni, jaka pensja?

Takitam

A mnie dziwi fakt że gość który został kiedyś przeniesiony z innego działu na inny bo tam miał program naprawczy i go oblał to dalej pełni funkcję pierwszego , i dalej daje tyłu na innej linii a kierownik wie o tym ale się nie zna na lini jest tak owijany przez niego wokół palca i wierzy mu w co powie co to za kierownik który się nie zna na lini , jak można być tak ślepym

Kolo

DO prawnika! Piszę jeszcze raz. Forum ma być do wyrażania opinii, jest niezależne!

pikus

super sprawa jak ktoś lubi tyrać w g.. pieniądze ,bez perspektyw na stałą pracę...a nie mozę to się akurat zmieni bo ludzi ten zakłąd wykańcza i jak juz nie ma totalnie kto pracować to moze zatrudnią. Pracownicy firm zewnętrznych rzucają mięsem jak tylko dowiadują się ze Randstad robi ich w ch...ja i nie wspomina ze trafią od razu w 4 brygadówkę. KIerwnik wytwórni to istny debil ...nie wiem skąd takich biorą. Potwierdzam chaos i ZUPEŁNY brak szacunku do ludzi . NIe ma wyników to operator powinien czuć się z tym źle nawet gdy ma awarię maszyny to jego wina=) . Ubaw po pachy coraz wiecej ludzi rezygnuje i bardzo dobrze ,bo to znaczy ze ludzie sie zaczynają szanować Oby firma podzieliła los Amazonu którego przegoniło do Polski . Amerykański wyzysk !

rebel

Zadnych perspektyw , totalny chaos nikt nad niczym nie panuje ,zero kompetencji ludzi w kołnieżykach. PErspektywy rozwoju są ale nie na Kwidzyńskiej prędzej na Kowalskiej . Jeśli chodzi o awanse to jak w innych firmach czyli wszyscy maja swoich przydupasow ...czyli rekrutacje sa ale co z tego . KIerownictwo znienawidzone przez załogę

dno
@rebel

hehe to chyba włąściwa ocena sytuacji dodam ,ze nigdy nie wiesz czy w piątek nie zmieni się plan , ludzie stoją pod ścianą po 3 razy dziennie ,bo czasem zmianiają im zmiany .Brak jednego operatora potrafi wywrócić do góry nogami grafik 3 maszyn tak jest ograniczona załoga reszta firmy zewnętrzne Randstad Jak możliwość pracy sie konczy to zmieniaja na GERENDIS....wiadomo dlaczego inna firma :> Tylko grafik nawet mają wspólny. Stali pracownicy z jakimi kolwiek obostzreniami np przeciwwskazania do pracy w nocy, nagonki wysyłanie na ponowne badania. Innymi słowy cudowne ozdrowienia i HR biznes partner gnida z uśmiechem satysfakcji. Podwyżki to śmiech na sali

Insight

Widok kierownika szpanującego swoim nowym autem pod wyjściem z pracy - BEZCENNE Potrafią zmotywować do pracy! PS: dziękujemy za coroczne podwyżki... norm wszelakich, może ktoś je wam wyrobi?

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kwidzyńska 6
    51-416 Wrocław
  • NIP: 8952021172 REGON: 22128668 KRS: 0000459909

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.