Opinie o RTP Polska Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RTP Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RTP Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTP Polska Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

kolo

Co się dzieje w tej firmie, że cały czas szukaja do pracy?? Kasa nie jest zła z tego co widzę a rekrutacja non stop... Tylko prosze nie pisać że firma cały czas sie rozwija bo takie bajki już nie przechodzą.

@Don

Sa wiatraki, woda rowniez jest na hali, dodatkowo w fastenalu sa do pobierania izotoniki

Gośka Nowy wpis

Firma poszukuje operatora produkcji. Widzę, że firma oferuje od 5000 złotych brutto. Czytam, że można otrzymać tutaj premię obecnościową oraz kwartalną. Czy to oznacza, aby dostać tą pierwszą, to nie można być ani jednego dnia na L4? Poza tym, jeśli chodzi o premię kwartalną, to za co się ją dostaje? Z góry dzięki :D

Witam! Czy jest dojazd autobusem pracowniczem? Pozdrawiam

mk Nowy wpis

Nie, ale jest dofinansowanie do dojazdów, do 45 km-30 zl brutto /dzień, powyżej 45km- 50 zł brutto/dzień

Widzę ze jest premia obecnosciowa, akurat nie szukają nikogo ale wypisali benefity. Jak ona działa, ile można do wypłaty tak mniej więcej sobie dorobić ? Chce się zorientować bo może znowu będą rekrutacje po nowym roku, a zależy mi żeby mieć oprócz podstawy jakiś bonus wiec pytam

Przemo

witaj, premia obecnosciowa to 350zl brutto, wiadomo jestes na L4 lub wziales na zadanie to wtedy nie dostajesz, dodatkowo dostajesz dofinansowanie do dojazdow do pracy 30zl brutto/dzien jezeli dojezdzasz mniej niz 45km do pracy, jezeli wiecej to jest to 50zl brutto/dziennie. Po okresie probnym dochodzi premia kwartalna maksymalnie 1600zl, ale to zalezy od oceniajacego Cie lidera zmiany, ilosci reklamacji itd, jeszcze jest dofinansowanie do ubezpieczenia, opieki medycznej i karty vendingowej i doladowanie do konta mybenefit 170zl/miesiac

Lila Nowy wpis
@Przemo

Czyli nie można ani jednego dnia być na L4, żeby dostać premię obecnościową? To dofinansowanie do dojazdów otrzymuje się niezależnie od tego, czy dojeżdża się autem, czy komunikacją miejską? ;)

Interesuje mnie praca jako Technik Utrzymania Ruchu. Zna ktoś jakieś nowsze oferty pracy ? Niż te co były rok temu, chyba że nie prowadzą żadnych rekrutacji teraz. A jeśli to czy dużo doświadczenia wymagają? U mnie to 5 lat. Nie wiem czy wystarczy?

Firma RTP Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Operator produkcji - przetwórstwo tworzyw sztucznych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jakie godziny pracy obowiązują w RTP Polska Sp. z o.o.?

@kolo

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. RTP Polska jest na rynku od 2018r., poszukujemy osób które na stałe dołączą do naszego zespołu. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska w obszarze produkcji oraz utrzymania ruchu. Zachęcam do aplikowania bezpośrednio przez stronę firmy www.rtpcompany.com/about/praca/ Zespół RTP Polska

Bandziorek
@kolo

Praca git , jestem zadowolony. Rynek pracy nigdy nie będzie nasycony.Ktos przychodzi ktoś odchodzi, naturalna kolej rzeczy.Atmosfera super, warunki jak to w tej branży nie należą do przyjemnych,ale poza tym wszystko jest ok

@Bandziorek

"Praca git, jestem zadowolony" a linijka wyżej- były pracownik... heh

Bożena
@Bandziorek

Jak wyglądają warunki skoro nie należą do przyjemnych? Opiszesz? Czy jeśli chodzi o atmosferę to dotyczy ona relacje między pracownikami a także z szefostwem?

Pracownik 2
@Bożena

Pracowałem w rtp, sama atmosfera była ok ze strony kierownika też ok ale warunki pracy - uciążliwe są w skali od 1 do 10 dałbym 9 Sporo kilogramów trzeba czasem przerzucić do tego gorąco na hali (przy matrycach) w lato nawet bardzo i do tego chemia (płynny plastik ) i inne czynniki chemiczne

Maria
@Pracownik 2

No a dostajecie jakieś dodatki za ciężkie warunki i w jaki sposób firma chroni pracowników przed tymi warunkami?

Zarobiony
@kolo

No to tak. Generalnie na hali piekarnik. Kilogramy do przerzucenia. Nie ma żadnych dodatków bo "wszystko jest w normach". Wiadomo worki po 25kg to można rzucać. Roboty nie ma więc sprzątasz rzeczywiście atmosfera jest git. Liderzy spoko. Ale generalnie przyjmujesz się na sprzątaczke za4 tysie. Andzejek

@Zarobiony

Te 4 tysiące to na rękę, czy brutto? Różnica jest dużo, warto takie rzeczy pisać, przecież ludzie z tego korzystają (ja bynajmniej i mój mąż). A macie jakieś maseczki czy inną ochronę na twarz?

Don

Dzięki za informacje. Ktoś pisał że na hali bardzo gorąco. Nie ma żadnych wiatraków albo dobrej wentylacji? Dają chociaż wodę do picia jak jest tak ciepło?

@Don

Czy rotacja pracowników w RTP Polska Sp. z o.o. na operator produkcji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 31 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Dariusz

Dzień dobry. Młodszego księgowego niedawno szukali tu do pracy, ale i ogłoszenie z września na operatora produkcji też było. Ktoś może mi napisać, czy idzie dogadać z kierownikiem układ grafiku? Sam wychowuję dziecko i nie zawsze mogę w każdych godzinach pracować. W ogóle atmosfera tu dobra jest?

Ciekawa

Czy do pracy na operatora produkcji przyjmujecie kobiety, czy praca jest tak ciężka fizycznie, że kobieta nie da rady?

Julia
@Ciekawa

O, dobre pytanie. Jak bardzo wysiłkowa jest to praca. Ale mnie interesuje też czy na posadzie Operatora produkcji to pracuje się na zmiany? A jak tak, to w jakich godzinach są te zmiany? Szczególnie, jak wyglądają godziny pracy w nocy?

Czy w firmie RTP Polska Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Prawa ręka

Jak najbardziej, większość firmy pracuje zdalnie. Polecam gorąco ????

Teresa
@Prawa ręka

....;) a biuro? albo chociaż hybryda jest opcjonalna?

Teresa

ciekawa bym była tylko na podstawie czego tak konkretnie pada to podejrzenie wobec biura? jakaś konkretna sytuacja?

Czy w firmie RTP Polska Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Rzołnież

Ofszem ,dajom na kasztym stanofisku po okresie prubnym.

@Rzołnież

Dzień Dobry, Umowa o pracę jest niezależnie od stanowiska i również na okresie próbnym jest to umowa o pracę. Zespół RTP Polska

Zarobiony

Na hali (usunięte przez administratora) Ale to taka robota.wytrwaly da radę. Gorąco jak w piekle i chemia. Do ogłoszenia o pracę należy dopisać "dobra kondycja fizyczna" przy pytaniu na rozmowie dostaniesz odpowiedź "wszystko w normie" owszem. Worki do 25kg. Ale w ciągu zmiany wrzucisz 3t+. Nie polecam. Nie odradzam. Na chwilę obecną główne zajęcie to lecenie na szmacie... Operator miotły

Renata
@Zarobiony

A macie jakieś kobiety na hali? Dają sobie radę?

Aktualność
Jarosław Teklak

Bardzo dobra firma fajnie płacą dają czas na przyuczenie premie kwartalne multisport zwrot za dojazdy praca ciężka do ogarnięcia ale za tą cenę się opłaca sam zrezygnowałem ze względu że myślałem że tego nie ogarnę ale firmę polecam

@Jarosław Teklak

Czym się zajmowałeś dokładnie i czemu uznaleś że nie dasz rady? Tak sam z siebie, a co mówili Ci przełożeni? Nie dostałeś wsparcia?

Ela

Czy firma Rtp nie przyjmuje kobiet?

@Ela

Dzień dobry, na niektórych stanowiskach ze względu na prace szczególnie uciążliwe lub szkodliwe dla zdrowia mogą być zatrudnieni tylko mężczyźni. Na pozostałych stanowiskach jak najbardziej zatrudniamy zarówno kobiety jak i mężczyzn. Zespół RTP Polska

Czy firma ma coś przeciwko pracownikom palącym? Premie są wypłacane od pierwszego miesiąca pracy? Jak wygląda sytuacja z korzystaniem z telefonu na hali

Wojtek

Witam mam pytanie jak długo czeka się na odpowiedź czy został przyjety do Waszej firmy.

@Wojtek

Dzień dobry, podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze informujemy kandydatów kiedy otrzymają informację zwrotną. Zespół RTP Polska

Jaka atmosfera panuje w firmie RTP Polska Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 15 września. Czy jest rotacja?

Ktoś

4400 -5200??

Aleksander
@Ktoś

Piszesz o wysokości wypłaty? Można tyle zarobić? Te kwoty to brutto czy już na rekę?

Paulina
@Ktoś

Ale o co Ty pytasz? No bo wnioskuje że pytasz czy tyle można zarobić, mam rację? :D Chyba nie jesteś pracownikiem.

iman
@Aleksander

Na ręke koło 3,5 koła.

@iman

Okej, czyli Ktoś o brutto pisał. Mhm, no szału to nie ma, Ci powiem.

A to w firmie nie ma już nikogo chętnego na lidera?? Bo widzę rekrutacja na lidera jest.

Zostaw merytoryczną opinię o RTP Polska Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w RTP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RTP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RTP Polska Sp. z o.o.

RTP Polska Sp. z o.o.