Opinie o RTP Polska Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RTP Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RTP Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTP Polska Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Jaka atmosfera panuje w firmie RTP Polska Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 15 września. Czy jest rotacja?

Ktoś

4400 -5200??

Aleksander
@Ktoś

Piszesz o wysokości wypłaty? Można tyle zarobić? Te kwoty to brutto czy już na rekę?

Paulina
@Ktoś

Ale o co Ty pytasz? No bo wnioskuje że pytasz czy tyle można zarobić, mam rację? :D Chyba nie jesteś pracownikiem.

iman
@Aleksander

Na ręke koło 3,5 koła.

Danuta
@iman

Okej, czyli Ktoś o brutto pisał. Mhm, no szału to nie ma, Ci powiem.

A to w firmie nie ma już nikogo chętnego na lidera?? Bo widzę rekrutacja na lidera jest.

4400 brutto dają na dzień dobry,ale pojechali

szkoda , że tak późno...

Operator

3500 na rękę jest

@gość

Szkoda bo ludzie wcześniej się zwolnili z pracy

lukasz
@OPERATOR

w 2018r 4000 brutto to bylo minimum na produkcji. Co roku wyangrodzenie wzrasta. Kto umie liczyc ten dojdzie to 4400. Osobiscie polecam.

zainteresowana

szukają na stanowisko BHP widzę komórka się powiększa czy ktoś się zwalnia ?

Asztest
@zainteresowana

Zwalnia

@zainteresowana

Dzień dobry, tak, zachęcamy do aplikowania i wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Zespół RTP Polska

Firma RTP Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Operator produkcji - przetwórstwo tworzyw sztucznych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
luki

w ogłoszeniu jest info o premii kwartalnej i za polecenie, można prosić coś więcej info jak to wygląda

@luki

Dzień dobry, Premia kwartalna i premia za polecenie to jedne ze składników naszej oferty. Szczegółowych informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania przez portal i stronę. Zespół RTP Polska

Jak tak ma wyglądać praca na produkcji to będą ludzie uciekać z pracy

Polimer

A co Ci sie w niej nie podoba?

@Polimer

Przecież wszyscy wiedzą jak wygląda praca na produkcji.

Pracownok
@Polimer

Mało płacą za taką pracę

@Pracownok

3,5k na reke to malo?

@Polimer

Chciałbym tyle zarabiać ale tyle nie mam

Polimer

Widocznie tu nie pracujesz, albo jesteś świeżakiem

@Polimer

Dlatego trzeba szukać lepszej pracy. W innych firmach dają 4500-5000 brutto podstawy.

Za 4500 brutto podstawy to można pracować

Były

Dlaczego szukają kierownika produkcji?

Oper. MXlg

Gdzie dają tyle nie ? Zapraszam do l.... G to zobaczycie jak tak jest przy chemiii

Bożena
@Polimer

Czy taka stawka jest oferowana też na starcie dla nowego pracownika w RTP, czy dopiero po jakimś czasie? Jak w ogóle wygląda kwestia podwyżek w firmie? Czy staż pracy w tym przypadku ma znaczenie? Można liczyć na wzrost pensji np. po roku od zatrudnienia?

Martin

Czy wiecie jak wyglądają dojazd do pracy z Wrocławia? Czy można poradzić sobie bez samochodu, gdy nikogo się nie zna?

@Martin

Dzień dobry, Dla stałych pracowników istnieje możliwość korzystania z opłaconego transportu autobusowego. Komunikacja miejska nie obejmuje jeszcze zasięgiem naszej lokalizacji. Nasi pracownicy dojeżdżają do pracy zarówno samochodami i rowerami :) Pozdrawiam, Zespół RTP Polska

Łukasz
@Martin

Ja jeżdżę rowerem i jest ok. Kondycja się znacznie poprawiła ;)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół RTP Polska

Fajny profil

OPERATOR

Uciekajcie z tej firmy żeby nie dostać choroby zawodowej. Nie zatrudniajcie się do tej firmy bo będziecie żałować.

@OPERATOR

a coś więcej?? może więcej szczegółów i informacji podpartych faktami... uciekać to można z każdej firmy

VlF

Jeśli ktoś planuję zacząć pracę w RTP Polska to niech zapyta Pana (usunięte przez administratora)jak wyglądają warunki w czasie pracy lini P01. Zadymienie na hali, że się wymiotować chcę. Zarząd się zmienił ale (usunięte przez administratora) bez zmian. Proponuję ruszyć cztery litery z góry i zobaczyć jak niszczycie zdrowie. Kolejny minus to brak załogi, jeden operator jest od wszystkiego. Zdecydowanie odradzam!

@VlF

Zgadzam się z tobą, nie pan (usunięte przez administratora)przyjdzie na produkcję i sam zobaczy jak wygląda praca na produkcji, zobaczymy czy sobie sam poradzi na lini. Ta firma przypomina PRL. Do tej firmy powinna inspekcja pracy sprawdzić pracodawcę

Żopa
@VlF

Nic dodać nic ująć. Wszyscy doskonale o tym wiedzą , tylko udają że nie widzą. Ale świat na tym się nie kończy, jest dużo alternatyw dookoła. Pozdrawiam zdesperowanych.

Janusz
@Żopa

Śmieszy mnie ze osoba ktorej nie przedluzyli umowy po okresie probnym musi sie wyladowac na tym portalu xD Inspekcja pracy nic nie wskura bo pracodawca zapewnia srodki ochronne, operator jest od jednej linii i jak dobrze ulozy sobie czas pracy to polowe zmiany nic nie robi, ale najlepiej narzekac.

@Janusz

Co ty bredzisz przecież wszyscy pracują

@Janusz

Są dowody które można przedstawić inspekcji pracy i sanepidu

@VlF

Pracuję tam i muszę przyznać, że bezpieczeństwo i szkodliwe warunki pracy o których nikt nie chce głośno mówić to wady tego zakładu. Jeśli chodzi o pozostałe sprawy to jest ok.

Polimer :P

???

Dlaczego tak mówisz

hmm

Jak wygląda sytuacja z dojazdem do firmy z Wrocławia?

Pederasta
@hmm

We własnym zakresie z dodatkiem za paliwo 20 zł za dzień,lub autobusem z dworca głównego i stacji końcowej na Neonecie

@hmm

Nie wiesz

@Pederasta

Nie gadaj głupot że z dworca są dojazdy do pracy. Z dworca głównego nie ma dojazdów do pracy. Lepiej sobie sprawdź zanim będziesz pisał głupoty. Nie podawaj złych informacji

@Nic

Są dojazdy, swojego czasu dojeżdżałem tu do pracy.Bus jest z Neonetu

@Polimer

Polimer powiedz na którym przystanku na dworcu głównym jest autobus zakładowy

Autobus

Stanowisko 0, bus neonetu odjazdy o 5:15, 13:15 i 21:15

Bożena
@Nic

To jak to w końcu jest? Zostały podane konkretne godziny odjazdu autobusu. Czy są aktualne i prawdziwe? Zastanawiam się po prostu co w sytuacji gdyby pracownik nie miał jak sam dojechać do pracy a autobus by nie kursował.

Prawie
@Bożena

No raczej jest autobus i nie słyszałem żeby zaniemógł.Ewentualnie możesz zabierać się po koleżeńsku z osobą ze swojej zmiany ????

21wiek a na produkcji wszytko wygląda jak za czasów PRL. Nikomu nie polecam pracy na produkcji. Zacofana firma jak na te czasy. ???????????? Przyszłym kandydata nie polecam się zatrudniać na produkcję bo będą żałować tej pracy

Ta firma to wielka pomyłka i nie polecam nikomu się zatrudniać bo tu wszytko wygląda jak za czasów komuny i PRL

Nie przesłali kasy przed świętami

Odpowiedź

A z jakiej okazji mieli przesłać?

Potrzebują ludzi do pracy a nie zatrudniają

Mariano
@Gość

Rekrutacje wznowia od stycznia gdy bedzie nowy kierownik

@Mariano

Kiedy będzie kierownik

gość

Witam, jakie godziny pracy??

Marian

System pracy 3 zmianowy.6-14 14-22 22-6 weekend wolne

@Marian

a jak wygląda social w firmie?? są jakieś bony na święta??

gregory
@Gość

są bony sodexo czy to tylko jedna osoba dostała??

Jezus
@gregory

Tylko ja

Elicezet
@Jezus

Kolego, Jezus jest tylko jeden w tej firmie ;)

Punktualny

8-16

W tej firmie na produkcji mówią że przez pierwsze dwa lata będziesz sprzątal i pomagał operatora na produkcji a później przez następne lata będziesz mógł prowadzić procesy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RTP Polska Sp. z o.o.?

PAN MIOTŁA

W początkowej fazie wdrożeniowej , miotła będzie Twoim nierozłącznym kompanem.Ewentualnie parzenie kawy, choć wymaga większego wysiłku umysłowego.

@PAN MIOTŁA

Ta osoba co pisała jest nienormalna i powinna się ogarnąć bo ręce opadają.

Pracownik produkcji

Ciekaw dlaczego nie chcą dawać podwyżek pracownika jak w innych firmach

Zostaw merytoryczną opinię o RTP Polska Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w RTP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RTP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RTP Polska Sp. z o.o.

RTP Polska Sp. z o.o.