RTP Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RTP Polska Sp. z o.o.

Przyszły pracownik

Czy ktoś wie jak się skontaktować bezpośrednio z pracodawca bez pośrednika? Tel. (usunięte przez administratora) nie odpowiada.

Jacek

Firma działa stosunkowo krótko a już ma dobre opinie również jako pracodawca, polecam!

..............................
@Jacek

(usunięte przez administratora) W FIRMIE PRACUJE ZE 40 OSÓB a co chwile są przyjęcia to o czymś świadczy rotacja podobna jak w innych kołkozach nie liczą się z człowiekiem wszystko wygląda fajnie na papierze a ww rzeczywistości jest inaczej fajnie to tam było na początku teraz tylko cyfra

Pan i władca
@..............................

Ciekawi mnie na czym opierasz opinie o rotacji pracowników? Firma się rozrasta stawia nowe maszyny więc musi zatrudnić więcej osób. Nie ma to jak wypowiadać się o czymś, o czym nie ma się pojęcia.

......................
@Jacek

jakie więcej osób fakt stawiaja 2 3 nowe maszyny ale rotacja jest średnio co mieś na tak małą firmę 40 osób to bardzo często porównywalnie do amazona co tam pracuje prawie tyś osób od 3500 do 3900 to masz pełno firm we wroc oczywiście brutto więc więc zarobki to samo ja teraz z jedna sob wziałem 3100 netto i to centrum wroc a nie wypizddowo

Taki sobie

Można zapomnieć o podwyżkach inflacyjnych. Wynegocjowana stawka zostanie pewnie do śmierci. Brak dobrych benefitów i praca w ciężkich szkodliwych warunkach. Lepiej chyba wybrać firmy obok.

Asz test
@Taki sobie

Masz rację wybietam firmę obok Pozdrawiam przemeczony ;)

Witty
@Asz test

Dajmy im szansę choć przyznam że podwyżka w skali roku rzędu 30€ na kolana nie powala.Jestem trochę zniesmaczony całą tą sytuacją...

Danuta
@Witty

Wygląda na to, że zarobki Ci nie odpowiadają. A jak jest z benefitami (premie, dodatek dojazdowy), ze szkoleniami? Można na to liczyć? Szukałam w sieci ofert pracy w RTP Polska, ale ostatnia jest z czerwca (poszukiwali operatora produkcji).

Gość

Szkoda że pracodawca nie oferuje żadnych busów dla pracowników. Są problemy z dojazdem do pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma RTP Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Gość

Chciałbym się dowiedzieć czy ta praca jest związana z maszynami i jakimi czy bardziej są powiązane procesy

Gość

Ciekaw jestem jakie są u was maszyny czy to są wtryskarki

Toby

Co chwilę tylko firma nie działa nawet roku, ruszy będzie dobrze. no właśnie działa ponad rok i jest coraz gorzej! (usunięte przez administratora) każdy robi co chce. Na upartego można nic nie robic. Podstawę się dostanie zawsze bo socjali czy dodatków to tu nie ma.

Operator

Bardzo proszę może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w rtp jakie panują warunki , na czym polega praca operatora itp ? Pozdrawiam :)

nick

Cześć, napiszcie proszę jak się zarabia w jakości? Jak wyglądają obowiązki?

DEX

Socjal w tej firmie to porażka. Proponuje zobaczyć co oferują inne firmy w tej okolicy. Premie roczne, świąteczne, dofinansowania do wczasów, multisport, podwyżki. W RTP możecie o tym zapomnieć. Zdecydowanie odradzam

Lider
@DEX

Nie przesadzalbym z tak negatywną opinią. Przypominam że produkcja w tej firmie nie funkcjonuje nawet rok czasu! W niecały rok pracownicy mogli liczyć na bezpłatne kursy udt na suwnice, wozki widlowe oraz zwyzki. Były i są bardzo dobrze płatne wyjazdy służbowe. A premia świąteczna była na kartę Sodexo, nie wiem skąd ta informacja że nie było.. Myślę, że firmie trzeba dać szanse trochę się rozwinąć, a niez góry oceniać.

Yes

Są przyjęcia na operatora!

Don Luciano von Abruzzo II

Firma raczej na plus. Dobre wynagrodzenie, praca dość lekka. Organizują szkolenia. Pracownicy raczej młodzi, co jest akurat plusem bo łatwo się dogadać. Nikt się nie wywyższa tylko dlatego, że ma doświadczenie. Firma nadal się rozwija, i to dość prężnie. Ogólnie jestem zaskoczony pozytywnie.

Cristoff

Nie jest zle. Narazie bardzo mala firemka. Okolo 20 osob. Mala struktura. Kierownictwo wydaje sie w porzadku Dosc mlode ale zaangazowane. Lekki chaos jesli chodzi o dzial personalny. Produkcja calkiem spoko.

Mona

Witam! Czy firma zatrudnia rowniez kobiety na produkcje, czy jest to opcja kierowana tylko do mezczyzn?

Raczej tylko faceci

Paweł
@Mona

Chyba że będzie wolny etat w laboratorium????

Aleksander
@Mona

Jesteś zainteresowana pracą w firmie? Z innych wypowiedzi wynika, że na produkcję przyjmowani są tylko mężczyźni. Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy na inne stanowiska. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie w firmie, napisz proszę, na jakim stanowisku i jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna?

@Aleksander

Mam doswiadczenie w pracy w labolatorium w UK (prawie rok w 3 najwiekszej firmie na swiecie jezeli chodzi o soczewki kontaktowe), wiec moglabym byc zainteresowana praca w labie.. Tylko fakt, nie rekrutuja do labolatorium poki co :/

@Paweł

Chyba, ze bedzie wolny etat :)

Mariusz

wITAM Wszystkich i przestrzegam przed tą firmą a dlaczego to zaraz Wam opiszę moją sytuacje bo zostawili mnie na lodzie!!!!! Rekrutacja wstępna odbyła się przez firmę HAYS z Paniom (usunięte przez administratora)i po rozmowie było wszystko ok powiedziała że w ciągu 3,4 dni oddzwoni już z umówionym spotkaniem z (usunięte przez administratora) Firmy RTP Sp. z o.o. i tak się stało zostałem zaproszony na rozmowę do firmy na 9:00 w dniu 09-10-2018r. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze Pan wszystko wyjaśnił jeżeli chodzi o produkcję i jej proces dogadaliśmy temat odnośnie stawki na początek 4.300 +premie za dojazd i absensje Mi też to nie było obce gdyż 8 lat pracowałem przy wyrobach z tworzyw sztucznych. Po tygodniu zostałem zaproszony po odbiór skierowania na badania lekarskie 15-10-2018r. naprawdę się ucieszyłem po odebraniu skierowania na badania złożyłem wypowiedzenie ze swojej obecnej pracy było to dnia 19.10.2018r w pracy byli zaskoczeni moją decyją o rozwiązaniu umowy. po 3,4 dniach dostałem propozycję stanowiska Lidera na zmianie swojej odmówiłem ze względu na zaproponowaną stawkę w firmie RTP . Mój okres wypowiedzenia to 30 dni czyli od 01-11-2018r. do 30-11-2018r i nagle dostaję telefon od Pani (usunięte przez administratora)dnia 19-11-2018r że nie mogą zemną nawiązać współpracy z przyczyn nie zależnych od niej że ona jest tylko posłańcem. No powiem Wam nogi mi się ugieły i co teraz byłem pewien że mam tą prace i co powiem żonie jak tu kredyt na karku tym bardziej że byłem z nią na zakupach i od razu się kapła że coś jest nie tak. Moja historia skończyła się żle gdyż nie dało się cofną już wypowiedzenia i zostałem na święta na lodzie i bez pracy. Dzwoniłem też do firmy HAYS do Pani (usunięte przez administratora)i przedstawiłem sytuacje w jakiej zostałem postawiony była zdziwiona całą sytuacją ale do tej pory nie oddzwoniła z obiecała że to wyjaśni a jest już 17-11-2018r. Pozdrawiam i ostrzegam wszystkich przed firmą RTP I jej zarządem Amerykańskim.

Magazynier

A powie ktoś jak wygląda praca na magazynie? Jakie zarobki itp?

zainteresowany

chcialbym zlozyc swoje cv ale mam pytanie jak wyglada system zmianowy,tzn jakie sa zmiany czy 3 czy czterobrygadówka, i czy jezdzi ktos moze z okolic brochowa,bo troche lipa z transportem

@zainteresowany

3 zmiany pon-pt wiem że chłopaki dojeżdżają z okolic brochowa

Tomek
@Aaa

A jest jakiś bus na zakład

miara

ale mam nadzieje ze po pierwszej zmianie a na nadgodziny po 22-? jaka stawka za nadgodziny też 50% jaka stawka jest na godzinę? ..

@miara

o nadgodziny zawsze pytają nikt nikogo nie zmusza. Stawkę możesz sam sobie wyliczyć wychodzi koło 25 brutto na godzinę.

meck1
@Aaa

czyli nadgodziny sa mniej platne jak zwykla godzina grafikowa?

@meck1

Ja nie wiem czy tak ciężko zrozumieć co oznacza płatność 50% i 100% ? Pierwszy raz się z czymś takim spotykacie? To znaczy że godziny nadliczbowe są płatne dodatkowo 50% jeżeli w miesiącu wyrobisz sobie w sumie 20 godzin nadliczbowych to do wypłaty policza ci jak za 30 a jak w weekend to jak za 40. Cala filozofia..

0p0

Po okresie próbnym podwyżka, w jakiej wysokości? Skąd takie informacje?

meck1

mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- czy to jest warunek konieczny?

@meck1

zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Głównie chodzi o to że firma jest zagraniczna. Często przyjeżdżają zagraniczni goście nieraz ktoś może podejść i zadać jakieś pytanie po angielsku ale raczej łatwo z tego wybrnąć.

Krótko i na temat

Wie ktoś, czy są przyjęcia i w którym, dokładnie miejscu, ta firma się znajduje ? I czy posiada może, ktoś numer telefonu do tej firmy ? Prosiłbym Was o jak najszybszą odpowiedź. Z góry Dzięki :)

Anna
@Krótko i na temat

Zapraszam do kontaktu 785507657

Zostaw merytoryczną opinię o RTP Polska Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w RTP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RTP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RTP Polska Sp. z o.o.