RTP Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RTP Polska Sp. z o.o.

Zainteresowany

Możecie opisać dokładniej : Jakie są zarobki ? Jaka jest premia i na jakich zasadach ? I jaka stawka za dojazd do pracy ?

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie RTP Polska Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe info odnośnie pracy.

pracownik produkcji
@Administrator

Caly czas trwają inwestycje. Aktualnie sa 2 linie produkcyjne. Docelowo 4 plus 3 na inny procees

Chcący pracować Adrian

Czy możecie coś napisać jak jest na magazynie, logistyce? Są przyjęcia? Jak wyglada praca? Czy ludzie fajni? Jak kierownictwo?

Mamamaa
@Chcący pracować Adrian

Przyjęcia są na każdy dział. Logistyka utr produkcja lab..

pracownik produkcji
@Chcący pracować Adrian

Są przyjecia

pracownik produkkcjo

Warto ;) jest to mala firma wiec nie jesteś trybikiem jak w większości fabryk gdzie pracują setki osób. Produkcja tworzywa nie pachnie fiolkami ale placa jest adekwatna do wykonywanych czynności przy maszynach. Zaangażowanie i chęci przede wszystkim. Firma jest świeża wiec wiele rzeczy jeszcze sie zmieni między innymi system płacowy ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Jeśli staniesz się doświadczonym pracownikiem który ogarnia cały proces to ma pewno nie napracujesz się fizycznie

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma RTP Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
nowy jak każdy

Co ma się dziać? Rusza produkcja pomału. Bardzo fajny zakład.

............................
@nowy jak każdy

jak wygłąda dokładnie praca ,atmosfera ,traktowanie ludzi ile czasu na operację trzeba zasuwać co 5 sekund czy nie i ile wychodzi pensja na czysto bez nadgodzin

@............................

W zasadzie wszyscy są nowi i nikt się nie wywyzsza bo każdy się uczy. Atmosfera myślę że bardzo fajna. Podoba mi się to że firma prowadzi porządną rekrutacje nie zatrudniają laikow i ludzi bez pojęcia o pracy na produkcji, a przede wszystkim nie ma Ukraińców.. Presji na razie nie ma żadnej bo nie ma zamówień póki co produkcja się rozkręca. Presja przyjdzie z czasem, Ale maszyny idą same więc jakieś gonitwy się nie spodziewam.

@nowy jak każdy

Jeśli chodzi o pensje mniej niż 3000 nie zarobisz. I co najważniejsze zwracają za dojazd do pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o RTP Polska Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w RTP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RTP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RTP Polska Sp. z o.o.