HI-P Poland

Wrocław

Opinie o HI-P Poland

użytkownik zarejestrowany

Ktoś powie użytkownikowi @. coś na temat pakowania w HI-P Poland? Czy kobiety są zatrudniane na to stanowisko? Myślę, że to są ważne informacje i każdy udzielając odpowiedzi pomaga osobom zainteresowanym pracą.

Witam , a mozecie napisac jak wyglada pakowanie? czy jest to ciezkie? chodzi mi tu glownie o kobiety? Dzieki z awszelkie info.

teraz

Do @PL Soboty robocze często TRZEBA iść bo lider nie da wolnego lub u innego lidera wcale soboty nie uraczysz. Na innym dziale robisz i ogarniasz 2 czy nawet 4 wtryskarki - gradowanie - pakowanie - kontrola jakości -i pierdoły jak ryska na detalu = odpad - noszenie skrzynek z detalami. Na 2 maszyny jest co robić a więcej to porażka. Latem pot leci bo nie ma klimy, lekko jest 30 stopni na hali. Atmosfera ujdzie i wytrzymasz, aż znajdziesz lepszą robotę za normalną kasę. Premia zapomnij, a dodatki na święta są śmieszne tak jak podwyżki 40zł brutto. Ja już mam lepszą robotę, tak że jak trafisz na zmianę to albo ktoś ma wyrąbane albo Cie podkabluje.

Szybki

Jak ktoś pracował tam to był przez zewnętrzna firmę zatrudniany i chamsko zwolniony bo umowy był co miesiąc. Obecnie spora rotacja bo płacą nisko a liderzy czy kierownicy kompetentni jak wszędzie i smarują tym pupilkom z produkcji tzw mopsy. Aktualnie lepsze perspektywy to Wabco czy Amazon. Nawet wczoraj prace porzucił materiałowiec bo pod domem dostał lepszą kasę i nie traci 3 godz na przejazdy z Bielawy czy Dzierżoniowa. Odchodzą ludzie z produkcji i z biura średnio 7-10 os w miesiąc.

użytkownik zarejestrowany

Czy jakiś pracownik narzędziowni w HI-P Poland mógłby odpowiedzieć użytkownikowi @PL? Atmosfera to aspekt, na który coraz więcej osób zwraca uwagę w poszukiwaniu pracy, dlatego warto, żeby nawet ogólnie pracownicy się na ten temat wypowiedzieli.

PL

Witam. Mam pytanie odnośnie narzędziowni. Jaka atmosfera, pracujecie w weekendy ?

użytkownik zarejestrowany

Szukasz pracy w HI-P Poland? Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy http://www.hi-p.pl/kariera Jakie pytania masz dla osób już pracujących w firmie? Zostaw komentarz-spróbujemy znaleźć odpowiedź.

yanka
użytkownik zarejestrowany

@antośka, zgadzam się co do opinii twojej, ciekawe tylko czy ta motoryzacja wymusza jakieś specjalne kwalifikacje na pracownikach

ja

a świstak....

hahaha

żeby tylko liderzy.....

nowy

Pracowałem w hip 3 miesiące, praca mało wymagająca, ludzie ok (wyjątki stara ekipa trzymająca się blisko z liderem)nadgodziny zapomnij tylko dla wybranych (stara ekipa), Liderzy niedouczeni liczą się tylko kontakty - stara ekipa.

witt
@nowy 01.03.2016, 10:03

Zgadzam się .Stara załoga to w dużej mierze znudzone i zmanierowane mopsy ,a produkcja kontraktowa czyni pracę mało stabilną .Na krótko ,na chwilę , żeby się zahaczyć na chwilę , ale w tym czasie szukać interesujących ofert.

były

Ja oceniam Hi-P różnie. Z jednej strony fajni ludzie. W każdej pracy znajdzie się powód do narzekania, jednak myślę że nie jest aż tak źle. Atmosfera jest bardzo przyjemna, dofinansowania do posiłków, wakacji, wydarzeń kulturalnych - socjal całkiem spoko. Warunki pracy - zależnie od pracy, szału nie ma. Czystość na poziomie niskim. Dla osób, które chcą "podrasować" swoje CV - jak najbardziej tak - można dość sprawnie podnieść się na stanowisku, jednak bez! podwyżki. Jeśli uda się ustalić wstępną stawkę na wysokim poziomie - Twój sukces, bo później możesz zapomnieć o znaczących zmianach w pensji. Oceny pracownicze są robione proforma i nie mają znaczenia dla Twojego portfela. Podsumowując - nie jest źle. Jeśli chcesz niewymagającej, długoterminowej pracy z niezmiennymi zarobkami to polecam. Firma może być dobrą trampoliną dla CV, jednak dla bardziej ambitnych - to tylko poczekalnia!

bolo

nastepna opinia panienki ze spora nadwaga ktora porusza sie mucha w smole a moze to tlenione wloski wplywaja na logiczne myslenie mamusia tez tylko potrafi zajmowac sie plotkami

nowa

firma kogucik zwalniaja przyjmuja kto odpowiada za ten balagan??? teraz bedzie praca po 10 godzin plus dojazdy czyli gosc we wlasnym domu !!! upraszczajac amazon nr.2

beka
@Kat 25.10.2015, 12:07
Bez przesady pracowali przez 10 godzin tylko przez tydzień i żaden Amazon nr 2. Jak jest ogłoszenie od agencji o przyjęciach to...

beka z ciebie jakie zarobki 1600 na reke z bangladeszu jesteś?

mary
@beka 28.10.2015, 15:55
beka z ciebie jakie zarobki 1600 na reke z bangladeszu jesteś?

Parę osób przychodzi tam właśnie na plotki i posiedzieć.

asia

jak z dojazdami z jakich miejscowosci i gdzie przystanki? prosze o info

odpowie ktos?

@asia 16.07.2015, 23:32
odpowie ktos?

zależy do jakiego działu zostaniesz przyjęta...

na czym polega praca???

asai

jakie zarobki sa na poczatku?

bob

na jakie zarobki mozana liczyc?

jakie sa zarobki?

bob

sa przyjecia do pracy?

Engel duo

Witam, ile zarabiają u was ustawiacze ?

Wcale nie prawda,ze 1100 brutto,brutto jest 1800,ale pracowalam w HiP przez human pro przez trzy mies i mnie zwolnili,tak sie nie robi,praca ogolnie fajna,podobala mi sie.

beny
użytkownik zarejestrowany

napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej (zostałem zaproszony), ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają... wiadomo że każdy konkuruje ze sobą i chiałby dobrze wypaaść i dostać prace...

Filip

Mam propozycje podjęcia pracy na magazynie w firmie hi-p czy warto ???

robolee

W sumie to nie dziwie sie że taka rotacja w firmie przyjmują 20 osób po tygodniu zostaje 8. średnia wypłata dla nowej osoby to z 1200 max Nadgodziny to był chyba w 2008. Dojazd 1 godz powroty 1 godzina więc 10 godzin prawie w pracy. W nie każdy wie co to prysznic i nie tylko w szatnie śmierdzi. Jesteś nowy to stara ekipa zniszczy Cie

asf

Palisz ? zmień prace. problemy z urlopem chyba żę liderowi wchodzisz w D... święto w czwartek piątek wolny do odpracowania w sobote. katering tragedia zupa przesolona lub przypalona ziemniaki słone sos wodnisty gulasz a pomidorowa to jedna zupa.

gosciu

NIE POLECAM, korporacyjny( usunięte przez administratora )

piotrus

Pracowałem w Hi-P aż 3 dni i w moim przypadku o tydzień za długo

Maślana

Moje wrazenia po pracy (ponad 3letniej)w hi-p są jak najbardziej pozytywne. osobiscie pracowałem na magazynie i spokojnie mogę powiedzieć że 2 z przodu na rękę jest. atmosfera spoko. jak najbardziej polecam :)

gosc

NIE POLECAM Jeżeli szukacie pracy to omijajcie hi-p z daleka. Nie ma sensu !!! (usunięte przez administratora)

FoFeL

potwierdzam

dd

Mam propozycję pracy jako technik utrzymania ruchu chciałbym wiedzieć jak to wygląda ? I propozycję płacy ponad 2 tyś.Netto

iml

1100 ... dobry jesteś tyle to sie zarabia na pradukcji w 3 pierwszych miesiącach!!

Wąsaty Beton

Straszne [usunięte przez moderatora] - NIE POLECAM :)

lilo

Podobno 1100 zł. netto

miki

ile zarabiają tam w dziale utrzymania ruchu.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z HI-P Poland solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, dominująca, komunikatywna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry, chociaż firma powinna mieć szerszą gamę szkoleń nie tylko odgórnych ale również indywidualnych dla pracownika. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w HI-P Poland: rozwój swoich kompetencji i doświadczeń Najbardziej nie podobało mi się w HI-P Poland: brak szacunku dla ludzi młodych- ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o HI-P Poland - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HI-P Poland