3m Kowalska

Wrocław

Opinie o 3m Kowalska

waga

świetna praca ,super atmosfera...a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska pracuje tam ponad 10 lat jest tak wesoło że nawet stali/ starzy pracownicy myślą o ucieczce ,bo do emerytury to na pewno tak nie dociągną. Obóz pracy. Dochodzi do takich sytuacji że niektórzy pracownicy nie chcą umowy na stałe,bo będzie ich blokował okres wypowiedzenia. JEszcze kierownictwo gnomy którzy w życiu nie powinni pracować z ludźmi. Zatrudniają matołów albo małolaty z doświadczeniem raczej z wazeliną. Potem mówią że liczą na ich doświdczenie hehehe żenada.

Aga

Pracuję juz tam 2 lata ponad.Nie ma życia 12 g i soboty to norma i dochodzi że jesteś zwykłym pionkiem który robić ma normę nawet wtedy gdy brak komponentów inaczej opierdziel i już.Zwalniam się bo mam dość wyścigu szczurów. ...

mmm

Kto nie ma promotora to nie dla niego pora! Trzeba mieć po prostu plecy

Malenka

Firma 3 m sama w sobie jest dobra firma. Dyrektor jest bardzo milym i uczciwym czlowiekiem. Praca nie jest ciezka. Ale nie polecam tej firmy ze wzgledu na kierownictwo. Jezeli ktos pracuje przez randstad musi naprawde umiec sie zakrecic (kablowac i donosic) zeby przyjeli go przez firmy albo byc znajomym kierownika. Ja przepracowalam tam 1,5 roku i nie dostalam umowy mimo ze dobrze pracowalam. Kierownictwo jest zaklamane znajdzie 1000 powodow dlaczego Ciebie nie przyjmie. Powiedza ze sa lepsi od Ciebie. Ludzie i ogolnie atmosfera jest fajna z zalem sie zegnalam z ta firma ale ciesze sie ze nie musze juz ogladac kierownika ktory nie szanuje ludzie (podkreslam nie wszystkich ma wybranych)

Zostaw opinię o 3m Kowalska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3m Kowalska