Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

sos

zostałam zbanowana ale powiem Ci że Ty orasz na linii jak beduin, a po pracy tacy jak Ty, takie łajzy, dzwonią do mnie i skarżą na kolegów czy brygadzistów albo błagają o urlop. Boli, co ? życiowy nieudaczniku, frustracie. Marnujesz swoje i tak już nędzne życie na narzekaniu, ale nie zrobisz nic by to zmienić, bo Cię na to nie stać. Lepiej jest anonimowo pisać komenty. A jeśli, uważasz że nam jest tak łatwo, to odkładaj kasę skoro możesz albo idź na studia, odmawiaj sobie WSZYSTKIEGO przez całe lata, po to by mieć za co żyć i studiować, kiedy Twoi koledzy - rodowici Wrocławianie - będą balować do rana bo mieszkają z mamusią, napisz pracę, obroń ją, przejdź wszystkie rekrutacje i idź do biura na kierownika, uciągnij to wszystko, ogarnij wszystkie tematy, projekty i pokaż nam wszystkim co potrafisz. Pokaż że masz jaja, jeśli nie, to wracaj na linie tyrać na moją premię, TERAZ mówię ! bo brygadzista Cie szuka !!!!

Pracownik Magazynowy

Witam pracuje już 3 lata w firmie 3M na kwidzyńskiej, na początku przez firmę zewnętrzną Randstad. Po 1.5 roku dostałem umowę przez 3M na okres próbny. Po 3 miesiącach dostałem umowę na czas nieokreślony. Obecnie sytuacja na magazynie jest bardzo trudna, ponieważ nie zatrudniają ludzi. Na produkcji full obsada a na magazynie garstka ludzi którzy dwoją się i troją. Produkcja idzie pełną parą, problemy z wyrabianiem się , bardzo często robota zostaje na następną zmianę. To co się teraz dzieje to tragedia, ciekawe ile ludzi tak dadzą radę pracować za dwóch? Większość pracowników magazynu ma mniejszą stawkę od pracowników produkcyjnych. Czy zimno czy wieje , śnieg , upał,deszcz to musisz wyjeżdzać poza magazyn, a pracownicy z produkcji pracują sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Plusy korpo to napewno stała praca, kasa, benefity, Minusy: Aby coś załatwić to trzeba czekać bardzo długo aż za długo, spychologia, ludzie którzy się rządzą ale są zwykłymi robolami. Na początek kariery zawodowej firma jak najbardziej, ale na dłuższą metę pracować na stanowisku robolskim to nie wyobrażam sobie.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kosa Nowy wpis

Jakie są zarobki w 3m ?

Były pracownik Nowy wpis

Weźcie się za pierwszych operatorow na dużym i małym taiu. Jedyna ogarnięta Pani K. Z małego. Reszta.. brak jakiegokolwiek poczucia człowieczeństwa.

Tomek

Ja dzis zostalem wywalony , operatora sie pytalem , czemu? bo stracila waznosc , nie rozumiem czemu nie mowia z jakiego powodu...

Mona Nowy wpis
@Tomek

A starym pracownikom się nie spodobałeś, pewnie nagadali , że nic nie umiesz to jest norma w tym zakładzie.

praktyki studenckie
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna bez większych szczegółów. Na rozmowie w firmie kilkanaście osób które zadają Ci mnóstwo pytań. Proponowana pół -roczna praktyka na umowę zlecenie bez jasno określonych kryteriów czy kogokolwiek po tej praktyce zatrudnią.

Pytania

Standardowo: dlaczego ta firma a nie inna, gdzie się widzę za kilka lat, jakich narzędzi używam, kilka pytań po angielsku.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mati

Nie są przestrzegane podstawowe zasady bezpieczeństwa i jest ciągle wykorzystywanie ludzi. Kierownik ma w (usunięte przez administratora) wszystko i idzie na papierosa, gdy przerwa zaczyna się za godzinę. Mnóstwo konfidentów i fałszywych osób, które psują atmosferę w pracy. Praca jest nudna i słabo płatna.

Helga

Praca to nie całe życie. Jest jeszcze życie poza pracą!!!!

tomek
@Helga

Tak , ale jak zarobic emeryture?

Łopata

Jakie są zarobki w 3m?

sos

gosc
@sos

Osoba pracujaca na kierowniczym stanowisku , hhhhmmmm , pieknie sie wyrazasz o ludziach, tak , to z pewnoscia swiadczy o twojej klasie i kulturze osobistej. Mgr mozna wykuc , studia skonczuyc ale niestety kultury tam juz nie ucza. Uwazasz, ze jak juz masz literki przed nazwiskiem to mozesz ludzmi poniewierac i ich nie szanowac. Tacy ludzie jak TY ( nie znam Cie) nie powinni pracowac na stanowiskach kierowniczych. Masz wladze to wolno ci wszysko ? Powinienes byc dla ludzi a nie przeciwko nim. Wyzywasz swoich podopiecznych ( publicznie ) od nieudacznikow, frustrantow itd. to co robisz gdy nikt nie widzi ! Nie szanujesz ludzi - masz problem ze soba ! jak to mowia (usunięte przez administratora) ze wsi wyjdzie ale wies z (usunięte przez administratora) nigdy . Wspolczuje tym biednym ludzia miec takich menagerow .

dante
@sos

nie dziwię się że tak piszą o przełożonych. dno. powinni cię zwolnić.

Hubert
@sos

Po takiej wypowiedzi to nawet nie chce być twoim przełożonym

Chwdk
@sos

Co za (usunięte przez administratora) nedzna to napisala

Ja

ale żenada. Niestety taki jest poziom rozmawiania z pracownikiem w 3m

Żaneta
@sos

Szanowny człowieku ,, z wyższego stołka " ciekawa jestem czego Cię na tych studiach uczyli , bo chyba jednak coś Ci umknęło przez te lata ,,studiów " . Chociaż raczej dobre wartości i szacunek wynosi się z domu więc wlaśnie widać po Twojej wypowiedzi , że zbyt dobrze nie jesteś wychowany , skoro na prawdę o Was kierownikach reagujesz w sposób obrażający i poniżający drugiego człowieka . Przypominam , że wykształcenie nie jest adekwatne do umiejętności , które posiadasz , a kierownictwo niestety się nie nadaje na powierzane im stanowisko , które mają najczęściej dzięki znajomościom . Możesz być nawet prezydentem tego kraju , ale skoro nie szanujesz innych i nie jesteś dobrym człowiekiem to tak naprawdę jesteś nikim . Nie pozdrawiam

Maniek
@sos

Szczerze nie mam nic wspólnego z waszą firma ale myślę sobie wejdę poczytam i jak widzę co ludzie piszą to sam nie wiem co myśleć ogólnie pracuje na budowie jako cieśla w różnych warunkach pogodowych chodź mam zaledwie cztery klasy od ciebie mniej u nas jest ciężko ale to lubię masz rację dużo trzeba sobie odmówić by osiągnąć założony cel i fakt boli to że inni się bawią a ty siedzisz nocki by się wykuć ale teraz ty jesteś tu gdzie jesteś i masz to co masz na budowie jest podobnie zawsze znajdą się ludzie którzy będą narzekać

daro
@gosc

a ciebie to bolą rece od miesznia lyżeczką

Popieram

+ dla sos

Przyszły pracownik
Klient

Bardzo proszę o przybliżenie pracy w bud. 3 na grupie wodnej. Jak wygląda praca?

Ola

Firma nieprzyjazna dla matek z dziecmi, po kilku latach zwolnili moja kolezanke bo byla na opiece spowodowanej covidem, po za tym straszna atmosfera na produkcji, przeklinanie , jak jestes ciekawa osoba odrazu wiekszosci sie to nie podoba i skarża ,ze nic nie umiesz, a potem cie zwalniaja, duzo osob z tego zakladu wychodzi zaplakanych, jedyny plus to multisport, socjale

Darek
Kandydat

Witam. Jak wyglądają zarobki na stanowisku operator wózków widłowych?.. Czy można pracować nadgodziny i jak są płacone. Z góry dzięki.

Czy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Gość

Praca na dużym TAIU , to koszmar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik Magazynowy

Firma tragiczna niby taka duża 3M o kapitale potężnym, firma która zarabia duże pieniądze ale wymienić wózków widłowych na kwidzyńskiej to wymienić nie chcą. A na kowalskiej wymienili 15 wózków na nowe prosto z fabryki. Na Kwidzyńskiej to taka trochę umieralnia bo nie awansujesz . Zero rozwoju.

Małgorzata
@Pracownik Magazynowy

Czy te wózki, o których piszesz sprawiają, że wykonywanie swoich obowiązków jest niemożliwe, czy jednak nie jest to aż tak uciążliwe? Może poruszysz też jeszcze jakieś inne aspekty pracy w 3M Poland Manufacturing, oprócz tego.

Pracownik magazynowy
@Małgorzata

Wózki widłowe na kwidzyńskiej są poprostu stare i zepsute. Przez to że wyskakują błędy w wózkach to nie można spokojnie pracować tylko cały czas się człowiek denerwuje zamiast robić. I tylko telefony gdzie jest zamawiany towar i czego tak długo.

Rafał30
Kandydat

Cześć Wszystkim, Czy wiecie może jakie są stawki są dla inżynierów produktu/projektu/procesu - tworzywa sztuczne, doświadczenie ok. 4-5 lat ? Widełki ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam, R

zxcvb
@Rafał30

Daj sobie spokój z widełkami. Jeśli nie masz tam rodziny lub znajomych, nie masz szans na zatrudnienie na stanowisku lepszym, niż pracownik fizyczny.

Pit

Zatrudnienie co miesiąc przedłużają .o nie przedłużeniu dowidujesz się 10 minut przed końcem pracy .na świadectwo pracy czekam już 45 dni i się chyba nie doczekam

wózkowy
@Pracownik Magazynowy

A czy są jakieś premie czy tylko sama podstawa? albo można robić nadgodziny?

@wózkowy

Premii przez 2 lata co tam pracuję nigdy nie ujrzałem. Pewnie kierownictwo za oszczędzone pieniądze na ludziach dostają premie. Nadgodziny są bardzo często. Jeszcze tyle ludzi tam brakuje że praktycznie codziennie proszą o nadgodziny.

Irek

Ludzie z 3M...może pracujecie 8 lat i szkolicie ludzi tak żeby was nie wygryźli i się boicie nowych ludzi i nowi są zawsze źli...musi się to zmienić wreszcie dlatego jest taka rotacja ludzi a co do zatrudniania ludzi przez firmy pośrednie to mówią że praca jest po 40 godz .a wychodzi że jest po 48 godz..co tydzień ..pracowałem przez 3 miesiące i co widziałem to powiem szkoda ludzi co robi Polak Polakowi ale to się kiedyś zmieni

Marek

Ona...może pracujesz 8 lat i szkolisz ludzi tak żeby ciebie nie wygryźli i się boisz nowych ludzi i nowi są zawsze źli..musi się to zmienić wreszcie dlatego jest taka rotacja ludzi a co do zatrudniania ludzi przez firmy pośrednie to mówią że praca jest po 40 godz .a wychodzi że jest po 48 godz..co tydzień ..pracowałem przez 3 miesiące i co widziałem to powiem szkoda ludzi co robi Polak Polakowi ale to się kiedyś zmieni

Marek

Witam co teraz się dzieje to jest pomsta do nieba ponieważ jak się przyjmujesz do pracy to przez pośrednika mówią pięknie a jak już pracujesz jest inaczej pracujesz po 12 godz i jest co tydzień po 48 godz...w 3 M..a powiem że tylko pracuje się na stojąc więc nogi wysiadają a było kiedyś inaczej dopóki nie zaczęli rządzić z Polski kierownicy więc nie polecam wyzysk ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.