Opinie o 3M Poland

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Aga - a czy możesz napisać więcej? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Opisz nam swoje doświadczenia z 3M Poland. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Aga

Nie polecam

Prawnik 2

Przecież wszystko to prawda. Czy prawda jest obraźliwa?

Lolkak

A ja mam pytanie o pracę w Kajetanach na stanowisku price services assistant - asystent/ka ds. cen. Jaka jest tam stawka? Czy używany tam excel jest bardzo zaawansowany? Angielski na codzień czy okazjonalnie?

paoa
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy niedługo znajdzie się u nich zatrudnienie chociażby na regionalnego przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał bo doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne, a to dobry znak.

Prawnik

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.

TM

atmosfera jak w każdej korporacji, stres i wyścig szczurów

ala

kto ci bajek takich naopowiadał ?

TM

No to aplikuj olek. Przekonasz się na własnej skórze. A jak już cię wycisną jak cytrynę to możesz okazać się niepotrzebny.

Czyżby?

Czyżby?

TM

Niestety angielski musi być na poziomie komunikatywnym.

TM

Piszę o 3M Poland Kajetany. Wrocław jest ok. Są odpowiednie programy i narzędzia dla planistów którychżdy ogarnięty człowiek ka szybko może się nauczyć. Aplikuj może się uda.

TM

Tobie się wydaje. Ja wiem bo u nich pracuję

TM

zdziwiłbyś się ile osób w logistyce 3M ma wykształcenie kierunkowe. Poczynając od dyrektora logistyki

Nie warto

Mac

w zeszłym roku przyjęli nową osobę na to stanowisko czyżby już jej nie było ?

XXX

ta firma zrujnowała mi zdrowie

locca

Chodzi o elementarną etykę Mich. Zakładam że jesteś jednym z nich

Mac

I po to właśnie stworzyli spółkę córkę 3M Manufacturing żeby się im skarbówka do tyłka nie dobrała ... bardzo etyczne bo przecież etyka to ich naczelna dewiza , wszędzie o tym trąbią

locca

...a wiekszość podatków płacą w Szwajcarii bo tak jest taniej

Mac

widzisz po kilkunastu latach pracy człowiek się przywiązuje i ma nadzieję że w fajnej niegdys firmie znow bedzie dobrze ze ci ktorzy zarzadzaja teraz odejda a na ich miejsce przyjda nowi ale to tylko złuda i czekanie na odstrzał. Ja właśnie odchodzę w nadziei że zasilę szeregi konkurencji a innym życzę odwagi do podjęcia takiej decyzji.

locca

Nie wiem o jaką skrajność ci chodzi. To po prostu bezwzględna korporacja która nie szanuje starych dobrych pracowników którzy rozkręcali firmę od samego początku. Zasady etyki maja tylko na papierze. Mam nadzieję że kiedyś obecny zarząd zostanie potraktowany tak samo. Jestem cierpliwa i będę na to czekać

locca

Pozbywają się tych którzy przez lata wypracowali sobie w miarę wysoką pensję a na ich miejsce wejdą nowi i tańsi. To jest ta ich "etyka"

Mac

I kolejne dwie osoby poszły na bruk.

nowy

Ankieta "Great Place to Work" w takiej firmie- myślałem że pęknę ze śmiechu.

nowy

Potrzebne są związki

Mac

Może doczekam jak dotknie to kogos z zarządu

locca

I kolejny długoletni pracownik zwolniony.

Mac

Piszę o stanowiskach w organizacji Sales and Marketing w Kajetanach. Fabryki to inna bajka nie umiem ci odpowiedzieć napytanie.

Mac

Na razie dwie osoby ale to pewnie początek

Mac

Znowu zaczyna się tz " likwidajca stonowisk"

locca

Piszesz kolego (lub koleżanko ) o fabrykach. Polecam dowiedzieć się czegoś więcej o 3M w Kajetanach a na pewno opadną ci te różowe oklulary

locca

zgadzam się z Mac. Kiedyś była to fantastyczna firma teraz dramat

fatalna atmosfera

Frodo

Wygląda to tak jak w powiedzeniu " ryba psuje się od głowy". Ci którzy pracują dłużej będą wiedzieć o co chodzi.

bydle

Pierwsza weryfikacja kandydatów to system aplikacyjny. Konia z rzędem temu, kto przebranie za pierwszym podejściem przez wszystkie jego pułapki. Krętymi i wiejskie mózgi na tym etapie sami rezygnują.

miś jan
użytkownik zarejestrowany

wiele lat byłem przedstawicielem handlowym w wielu różnych branżach, teraz chciałbym spróbować swoich sił w 3M Poland, czy aktualnie są u was jakiekolwiek wolne miejsca pracy w tym temacie, które mógłbym obsadzić sobą? kwestią najważniejszą są też warunki ile firma może mi zaproponować prowizji żeby przebić oferty konkurencyjne od innych firm, czy mogę prosić o odpowiedź w tym temacie?

lukasz

Jaka kase daja na start dla ph? Jakie samochody? Czy maja gps?

Takitam

Dostałem właśnie zaproszenie na business case w tym konkursie - ktoś mi podpowie czego mogę się spodziewać?

Takitam

przemko

Dla zainteresowanych pracą w tej firmie (usunięte przez administratora). Do wygrania jest właśnie etat u nich. Na zgłoszenia zostało mało czasu bo do końca marca.

Agata

przyszedl niedawno do nas nowy Dyrek do (usunięte przez administratora), taki wyglada jak skosny, w okularkach, 5zl bym za niego nie dala, co za cwok, jak tacy ludzie zajmuja sie zarzadzaniem to nie ma dziwne ze to wszystko tak funkcjonuje - to typowy KARIEROWICZ, powiem szczerze ze wyglada mi na (usunięte przez administratora)i takie mnie informacje dochodza od znajomych z Glaxo gdzie nasz pseudo Dyrektor Pan (usunięte przez administratora)pracowal

salesmenager

a co powiecie na temat pracy w dywizji materiałów ściernych?

Salto

W Polsce to korporacja przez duże K w najbardziej negatywnym wydaniu.

Jak Cię już zatrudnią to masz szansę pracować do emerytury, chyba że wcześniej umrzesz z nudów. Excel, papiery, miliard procedur na wszystko (dobrze, że do kibla można pójść bez podpisu 3 dyrektorów na podaniu), działania według od lat wytyczonych ścieżek - oni nie chcą od Ciebie nowych pomysłów, kreatywności - masz robić tak, jak Ci mówi przełożony. Atmosfera... jak w przedszkolu. Punkt 12.30 kiedy otwierają stołówkę masz iść z całym działem na obiadek i broń Boże usiąść z kim z innego działu! Dobrze, że zamówić można co innego niż wszyscy. Co do samej pracy - najważniejsze to przesiedzieć 8 godzin grzecznie na tyłku. Więc jak nie lubisz niekończących się obgadywanek kolegów na kawce i kończysz wcześniej to i tak musisz siedzieć. Z plusów - żeby nie było - jeśli na początku dobrze wynegocjujesz to masz szansę na fajne wynagrodzenie - potem o podwyżkę dużo trudniej. No i benefity - dofinansowanie do stołówki, medyczne, karta sportowa.

greg321

Kolego daj znać czy się dostałeś i opowiedz coś

szukam pracy

czy ktoś wie czy rekrutuja do działki medycznej w 3m?

Praca w 3M

Kolego jak możesz to się odezwij i powiedz prosze coś więcej o rekrutacji do działu medical w 3M. Jak było? Dlaczego miałeś mieszane uczucia po rekrutacji? Co było nie po Twojej myśli? Podjąłeś pracę? Daj znać, wybieram się do firmy w przyszłym tygodniu. Pozdrowienia

gość

jaka płaca w medycznym? decydować się teraz czy lepiej nie? niby wszystko ok, ale wrażenia po rozmowie mam mieszane...

Zostaw opinię o 3M Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland