3M Poland

3M Poland

Opinie o 3M Poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anita

Jeśli ktoś nie lubi pracy w tego rodzaju firmie to niech od razu szuka czego innego!!!

Wiktor

Kto nie boi sie pracy to i "korpo" nie jest straszne!!!

@Wiktor 02.06.2018 12:57

Pogadamy jak przepracujesz u nich przynajmniej 5 lat

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w 3M Poland?

@Administrator 15.04.2018 09:43

Korpo... i tyle na ten temat.

Iza

Firma była i jest dobrym miejscem do pracy!! Maja dobra opinię jako pracodawca!!

Julian

Witam, czy podzieli się ktoś opinia na temat pracy przedstawiciele handlowego w firmie 3M w dziale BHP? Jakie warunki finansowe to akurat wiem bo w Agencji powiedzieli ale jakie narzędzia pracy, jaką atmosfera, plany i zadania i ogólnie jak się pracuje, z góry dzięki za informacje

dom

Firma legenda. Jakiś czas temu pracowałom. Kiedyś było fajnie - świetni, najlepsi ludzie, sprawiedliwy system, niezła atmosfera, dobre zarobki, najlepsze produkty. Szukali dobrych ludzi. Potem trochę zaczęło się psuć. Nie wiem jak jest teraz. Ja wspomnienia mam ogólnie dobre.

@dom 04.02.2018 18:44

A ja im wierzyłem naiwnie i teraz mam poczucie że zmarnowałem 17 lat zyci

Ktoś wie czy fabryka W Rabce została odbudowana po pożarze?

locca

Pozbywają się tych którzy przez lata wypracowali sobie w miarę wysoką pensję a na ich miejsce wejdą nowi i tańsi. To jest ta ich "etyka"

Lola
@Lola 14.10.2017 12:23

Proszę o usunięcie tego wpisu

Julita

@Aga - a czy możesz napisać więcej? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Opisz nam swoje doświadczenia z 3M Poland. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Aga

Nie polecam

Prawnik 2

Przecież wszystko to prawda. Czy prawda jest obraźliwa?

Lolkak

A ja mam pytanie o pracę w Kajetanach na stanowisku price services assistant - asystent/ka ds. cen. Jaka jest tam stawka? Czy używany tam excel jest bardzo zaawansowany? Angielski na codzień czy okazjonalnie?

paoa

Hej, wiecie czy niedługo znajdzie się u nich zatrudnienie chociażby na regionalnego przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał bo doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne, a to dobry znak.

Prawnik

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.

TM

atmosfera jak w każdej korporacji, stres i wyścig szczurów

ala

kto ci bajek takich naopowiadał ?

TM

No to aplikuj olek. Przekonasz się na własnej skórze. A jak już cię wycisną jak cytrynę to możesz okazać się niepotrzebny.

Czyżby?

Czyżby?

TM

Niestety angielski musi być na poziomie komunikatywnym.

TM

Piszę o 3M Poland Kajetany. Wrocław jest ok. Są odpowiednie programy i narzędzia dla planistów którychżdy ogarnięty człowiek ka szybko może się nauczyć. Aplikuj może się uda.

TM

Tobie się wydaje. Ja wiem bo u nich pracuję

TM

zdziwiłbyś się ile osób w logistyce 3M ma wykształcenie kierunkowe. Poczynając od dyrektora logistyki

Nie warto

Mac

w zeszłym roku przyjęli nową osobę na to stanowisko czyżby już jej nie było ?

XXX

ta firma zrujnowała mi zdrowie

locca

Chodzi o elementarną etykę Mich. Zakładam że jesteś jednym z nich

Mac

I po to właśnie stworzyli spółkę córkę 3M Manufacturing żeby się im skarbówka do tyłka nie dobrała ... bardzo etyczne bo przecież etyka to ich naczelna dewiza , wszędzie o tym trąbią

locca

...a wiekszość podatków płacą w Szwajcarii bo tak jest taniej

Mac

widzisz po kilkunastu latach pracy człowiek się przywiązuje i ma nadzieję że w fajnej niegdys firmie znow bedzie dobrze ze ci ktorzy zarzadzaja teraz odejda a na ich miejsce przyjda nowi ale to tylko złuda i czekanie na odstrzał. Ja właśnie odchodzę w nadziei że zasilę szeregi konkurencji a innym życzę odwagi do podjęcia takiej decyzji.

Zostaw opinię o 3M Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland