3M Poland

3M Poland

Opinie o 3M Poland

Julita

@Edziu, każda aplikacja przybliża Cię do zdobycia nowej pracy. Zawsze warto starać się i próbować. Przecież rozmowa kwalifikacyjna w firmie 3M Poland nie zobowiązuje pracownika do przyjęcia oferty pracy. Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji! Na pewno kilku z nich jest ciekawych dlaczego akurat zainteresowałeś się tą firmą?

Edziu

Przedstawiciel Handlowy w 3M. Warto aplikować?

Anita

Jeśli ktoś nie lubi pracy w tego rodzaju firmie to niech od razu szuka czego innego!!!

Wiktor

Kto nie boi sie pracy to i "korpo" nie jest straszne!!!

@Wiktor 02.06.2018 12:57

Pogadamy jak przepracujesz u nich przynajmniej 5 lat

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w 3M Poland?

@Administrator 15.04.2018 09:43

Korpo... i tyle na ten temat.

Iza

Firma była i jest dobrym miejscem do pracy!! Maja dobra opinię jako pracodawca!!

Julian

Witam, czy podzieli się ktoś opinia na temat pracy przedstawiciele handlowego w firmie 3M w dziale BHP? Jakie warunki finansowe to akurat wiem bo w Agencji powiedzieli ale jakie narzędzia pracy, jaką atmosfera, plany i zadania i ogólnie jak się pracuje, z góry dzięki za informacje

dom

Firma legenda. Jakiś czas temu pracowałom. Kiedyś było fajnie - świetni, najlepsi ludzie, sprawiedliwy system, niezła atmosfera, dobre zarobki, najlepsze produkty. Szukali dobrych ludzi. Potem trochę zaczęło się psuć. Nie wiem jak jest teraz. Ja wspomnienia mam ogólnie dobre.

@dom 04.02.2018 18:44

A ja im wierzyłem naiwnie i teraz mam poczucie że zmarnowałem 17 lat zyci

Ktoś wie czy fabryka W Rabce została odbudowana po pożarze?

locca

Pozbywają się tych którzy przez lata wypracowali sobie w miarę wysoką pensję a na ich miejsce wejdą nowi i tańsi. To jest ta ich "etyka"

Lola
@locca 08.11.2015 07:01

Dokładnie tak!jak jestes dobry to dostajesz podwyzku co rok, potem wyzsza grupe zaszeregowania moze nawet jaki awans lub zmianę stanowiska.A po kilku latach okazuje się za duzo zarabiasz wiec trzeba Cie "skalibrowac" , udowodnić ze pracujesz "nieefektywnie"i trzeba Cię zastapic kims tańszym, najlepiej zebys sam odszedł to firma zaoszczedzi na odprawie.Nikt Ci tego nie powie tego wprost i nie zaproponuje np.Innego stanowiska bo to by oznaczało porazke kierownictwa że pieniądze zainwestowane w Twoj rozwoj i tzw sciezke kariery sa zmarnowane. Dla tej firmy jetes numerem i kosztem a te wszystkie piękne hasla o otwartości i pracodawcy roku to bujda.Jedyne co na plys to ze jest sporo fajnych ludzi, koleżeńskich , milych i wesolych którzy pracuja tam bo musza :-)

Lola
@Lola 14.10.2017 12:23

Proszę o usunięcie tego wpisu

Julita

@Aga - a czy możesz napisać więcej? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Opisz nam swoje doświadczenia z 3M Poland. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Aga

Nie polecam

Prawnik 2

Przecież wszystko to prawda. Czy prawda jest obraźliwa?

Lolkak

A ja mam pytanie o pracę w Kajetanach na stanowisku price services assistant - asystent/ka ds. cen. Jaka jest tam stawka? Czy używany tam excel jest bardzo zaawansowany? Angielski na codzień czy okazjonalnie?

paoa

Hej, wiecie czy niedługo znajdzie się u nich zatrudnienie chociażby na regionalnego przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał bo doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne, a to dobry znak.

Prawnik

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.

TM

atmosfera jak w każdej korporacji, stres i wyścig szczurów

ala

kto ci bajek takich naopowiadał ?

TM

No to aplikuj olek. Przekonasz się na własnej skórze. A jak już cię wycisną jak cytrynę to możesz okazać się niepotrzebny.

Czyżby?

Czyżby?

TM

Niestety angielski musi być na poziomie komunikatywnym.

TM

Piszę o 3M Poland Kajetany. Wrocław jest ok. Są odpowiednie programy i narzędzia dla planistów którychżdy ogarnięty człowiek ka szybko może się nauczyć. Aplikuj może się uda.

TM

Tobie się wydaje. Ja wiem bo u nich pracuję

TM

zdziwiłbyś się ile osób w logistyce 3M ma wykształcenie kierunkowe. Poczynając od dyrektora logistyki

Nie warto

Mac

w zeszłym roku przyjęli nową osobę na to stanowisko czyżby już jej nie było ?

XXX

ta firma zrujnowała mi zdrowie

locca

Chodzi o elementarną etykę Mich. Zakładam że jesteś jednym z nich

Mac

I po to właśnie stworzyli spółkę córkę 3M Manufacturing żeby się im skarbówka do tyłka nie dobrała ... bardzo etyczne bo przecież etyka to ich naczelna dewiza , wszędzie o tym trąbią

Zostaw opinię o 3M Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland