3M Poland
counter
2 75 101 5 1
Jan

Hej, czy ktoś z obecnie pracujących w dziale stomatologii może napisać, jakie są warunki pracy, samochody, czy gps i czy premie, w założeniu, ze ciężko pracujesz są wysokie? Pytam, bo niedługo idę na rozmowę. Będę wdzięczny za każde info.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy firma 3M Poland udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dawid Nowy wpis

Czy to dobry pracodawca ?

Pracownik 6 letni

Masakra nie znasz dnia ani godziny Kiedy Cię zwolnią, spychologia na maxa, wszystko na już , kolesiostwo na maxa, awanse.po znajomości, układy.i.układziki. Nie polecam . Dział handlowy

putbill Nowy wpis
@Pracownik 6 letni

jak jesteś dobrym handlowcem to na pewno Cię nie zwolnią. pracuje 10 lat

Jan

Tomek
@Jan

Samochody są bez GPS - atmosfera jest b.dobra (moje zdanie). Lekko nie jest, ale póki co jest to najlepszy pracodawca jakiego miałem w życiu, a kilku ich było. Oczywiście to zależy w jakie kręgi trafisz. Ja osobiście polecam.

Mietek
@Tomek

Panie Tomku napisze pan kilka szczegółów o rekrutacji, o charakterze pracy, jakie średnie zarobki i, jaka flota, jakie szkolenia itp, ile wizyt dziennie , jak wizyty wygladają z gory dziękuję za odpowiedz pozdr

Polak
@Tomek

Cześć, niedługo idę na rozmowę. Jakie pytania na drugim etapie ? Czego mogę się spodziewać ?

Arek
@Jan

Broń Cię boże tylko tyle mogę napisać.

Krzysztof
@Tomek

Wszyscy uśmiechnięci, kamienne twarze , wszystko na pokaz, zwalniają ludzi A potem zwalają obowiązki na tych co zostali. Czyli jedna osoba robi za dwoje. Wazeliniarstwo pod każdą postacią. Kolesiostwo i kumoterstwo.

putbill Nowy wpis
@Krzysztof

Jeżeli nie chce Ci się pracować to nawet tam nie idź, a jeżeli chce, to polecam 100% będziesz zadowolony.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w 3M Poland?

były

jeszcze 15 lat temu było super, z tego co wiem teraz to dramat

putbill
@Pytanie

Jak najbardziej pozytywna, polecam tego Pracodawcę,

Wiecie czy 3M Poland udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

putbill

tak

były

Trzymać się z daleka

Cecylia

Może słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie?

Biba
 Rekomendacja

I jak udało się dostać ? Jakie pytania na etapach ? Ja na Śląsk

nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 595 dni.

za kilka dni mam rozmowe na stanowisko PH stomatologi teren kujawsko-pomorski. Czy ktoś ostatnim czasie aplikował na to stanowisko ? jakieś konkrety? bede wdzięczna! pozdrawiam

Piotruś

Każdy pewnie domyśla się jakie mogą być powody takich działań!!

Jerzy

Nie polecam nadal pracuje i już szukam, przestali zwalniać na chwilę bo w terenie zaczęło być głośno co się wyprawia. Wszyscy siedzą jak mysz pod miotłą , nawet zakłady już są w firmie kogo pierwszego zwolnią.

idealny

firma całkowicie nieprofesjonalna, wszystkim aplikującym stanowczo odradzam

Kk

Nie polecam masakra jest teraz jedna osoba robi wszystko za 3 etaty

TM

atmosfera jak w każdej korporacji, stres i wyścig szczurów

Antykorpo
@TM

Dlaczego się dajecie? Ja pracowałem w korpo, i nikomu nie pozwoliłem sobie skoczyć wyżej "wacka"...

Irek

Rozmowa o pracy na ph żenada, pytania na poziomie przedszkola. Nie polecam szkoda czasu. Żałuje że przyjechałem a miałem takie dobre zdanie o tej firmie, a tu jak w życiu jedno wielkie rozczarowanie.

Ewka

Niestety byli pracownicy żałując utraty pracy w dobrej firmie muszą się zemścić oczerniając?

Paweł twój przełożony
@Ewka

Śmierdzi mi wazeliną na odległość. Rozumiem że nadal tam pracujesz tak samo jak ja

Lulu

Byłam na rozmowie na Przedstawiciela do działu stomatologii. Jedna z najgorszych rekrutacji w których uczestniczyłam. Rekrutacja odbywała się w centrali pod Warszawą więc czekał mnie dojazd 400 km , już na samym wejściu w recepcji nikt nie wiedział jak to się odbywa . Po dłuższym oczekiwaniu, okazało się że opóźnienie ponad godzinę. Rozmowa trwała 15 minut , wyglądało na to że trzeba nadgonić czas. Zero konkretnych pytań. Stracony czas i pieniądze.

@były długoletni pracownik

Nie polecam firmę wszystkich zwalniają bez podania przyczyny(chociaż można na google znaleźć dlaczego - milionowe odszkodowania za zanieczyszczenia w USA), nadgodziny nie wypłacone, orka od rana do wieczora, ciśnienie max, wszystko na już , wazeliniarstwo i tyle. Głowa w chmurach buty w g....e. Kasa ok , nie znasz dnia ani godziny kiedy cię zwolnią . Jak ktoś potrzebuje ryzyka i adrenaliny polecam.

Julita

@Edziu, każda aplikacja przybliża Cię do zdobycia nowej pracy. Zawsze warto starać się i próbować. Przecież rozmowa kwalifikacyjna w firmie 3M Poland nie zobowiązuje pracownika do przyjęcia oferty pracy. Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji! Na pewno kilku z nich jest ciekawych dlaczego akurat zainteresowałeś się tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3M Poland