Opinie o 3M Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 3M Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w 3M Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland w Warszawa

Irek

Rozmowa o pracy na ph żenada, pytania na poziomie przedszkola. Nie polecam szkoda czasu. Żałuje że przyjechałem a miałem takie dobre zdanie o tej firmie, a tu jak w życiu jedno wielkie rozczarowanie.

Ewka

Niestety byli pracownicy żałując utraty pracy w dobrej firmie muszą się zemścić oczerniając?

Paweł twój przełożony
@Ewka

Śmierdzi mi wazeliną na odległość. Rozumiem że nadal tam pracujesz tak samo jak ja

Lulu

Byłam na rozmowie na Przedstawiciela do działu stomatologii. Jedna z najgorszych rekrutacji w których uczestniczyłam. Rekrutacja odbywała się w centrali pod Warszawą więc czekał mnie dojazd 400 km , już na samym wejściu w recepcji nikt nie wiedział jak to się odbywa . Po dłuższym oczekiwaniu, okazało się że opóźnienie ponad godzinę. Rozmowa trwała 15 minut , wyglądało na to że trzeba nadgonić czas. Zero konkretnych pytań. Stracony czas i pieniądze.

@były długoletni pracownik

Nie polecam firmę wszystkich zwalniają bez podania przyczyny(chociaż można na google znaleźć dlaczego - milionowe odszkodowania za zanieczyszczenia w USA), nadgodziny nie wypłacone, orka od rana do wieczora, ciśnienie max, wszystko na już , wazeliniarstwo i tyle. Głowa w chmurach buty w g....e. Kasa ok , nie znasz dnia ani godziny kiedy cię zwolnią . Jak ktoś potrzebuje ryzyka i adrenaliny polecam.

Julita

@Edziu, każda aplikacja przybliża Cię do zdobycia nowej pracy. Zawsze warto starać się i próbować. Przecież rozmowa kwalifikacyjna w firmie 3M Poland nie zobowiązuje pracownika do przyjęcia oferty pracy. Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji! Na pewno kilku z nich jest ciekawych dlaczego akurat zainteresowałeś się tą firmą?

Edziu

przedstawiciel handlowy w 3M. Warto aplikować?

Anita

Jeśli ktoś nie lubi pracy w tego rodzaju firmie to niech od razu szuka czego innego!!!

Wiktor

Kto nie boi sie pracy to i "korpo" nie jest straszne!!!

@Wiktor

Pogadamy jak przepracujesz u nich przynajmniej 5 lat

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w 3M Poland?

Były

Korpo... i tyle na ten temat.

Iza

Firma była i jest dobrym miejscem do pracy!! Maja dobra opinię jako pracodawca!!

Julian

Witam, czy podzieli się ktoś opinia na temat pracy przedstawiciele handlowego w firmie 3M w dziale BHP? Jakie warunki finansowe to akurat wiem bo w Agencji powiedzieli ale jakie narzędzia pracy, jaką atmosfera, plany i zadania i ogólnie jak się pracuje, z góry dzięki za informacje

dom

Firma legenda. Jakiś czas temu pracowałom. Kiedyś było fajnie - świetni, najlepsi ludzie, sprawiedliwy system, niezła atmosfera, dobre zarobki, najlepsze produkty. Szukali dobrych ludzi. Potem trochę zaczęło się psuć. Nie wiem jak jest teraz. Ja wspomnienia mam ogólnie dobre.

@dom

A ja im wierzyłem naiwnie i teraz mam poczucie że zmarnowałem 17 lat zyci

Ktoś wie czy fabryka W Rabce została odbudowana po pożarze?

locca

Pozbywają się tych którzy przez lata wypracowali sobie w miarę wysoką pensję a na ich miejsce wejdą nowi i tańsi. To jest ta ich "etyka"

Lola
@locca

Dokładnie tak!jak jestes dobry to dostajesz podwyzku co rok, potem wyzsza grupe zaszeregowania moze nawet jaki awans lub zmianę stanowiska.A po kilku latach okazuje się za duzo zarabiasz wiec trzeba Cie "skalibrowac" , udowodnić ze pracujesz "nieefektywnie"i trzeba Cię zastapic kims tańszym, najlepiej zebys sam odszedł to firma zaoszczedzi na odprawie.Nikt Ci tego nie powie tego wprost i nie zaproponuje np.Innego stanowiska bo to by oznaczało porazke kierownictwa że pieniądze zainwestowane w Twoj rozwoj i tzw sciezke kariery sa zmarnowane. Dla tej firmy jetes numerem i kosztem a te wszystkie piękne hasla o otwartości i pracodawcy roku to bujda.Jedyne co na plys to ze jest sporo fajnych ludzi, koleżeńskich , milych i wesolych którzy pracuja tam bo musza :-)

Lola
@Lola

Proszę o usunięcie tego wpisu

Julita

@Aga - a czy możesz napisać więcej? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Opisz nam swoje doświadczenia z 3M Poland. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Aga

Nie polecam

Prawnik 2

Przecież wszystko to prawda. Czy prawda jest obraźliwa?

Lolkak

A ja mam pytanie o pracę w Kajetanach na stanowisku price services assistant - asystent/ka ds. cen. Jaka jest tam stawka? Czy używany tam excel jest bardzo zaawansowany? Angielski na codzień czy okazjonalnie?

paoa

Hej, wiecie czy niedługo znajdzie się u nich zatrudnienie chociażby na regionalnego przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał bo doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne, a to dobry znak.

Prawnik

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w 3M Poland?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland?

Kandydaci do pracy w 3M Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland