Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

rysiek

3M to jedna wielka pomyłka. Na rozmowie w sprawie pracy wciskają ci kit, że praca w systemie 12-to godzinnym to zdarza się bardzo rzadko ale zaczynasz prace i 12 godzin to norma i tak większość czasu przez dobrych kilka miesięcy. 6 miesięcy po 12 godzin miesiąc przerwy i znowu po 12 godzin( przynajmniej na dziale iatd). Życia rodzinnego nie ma. Dostaniesz trochę więcej w wypłacie i masz się cieszyć, Przede wszystkim będąc zatrudnionym przez agencje nie masz prawa chorować bo wtedy nie ma po co wracać. O tym, że nie przedłużą ci umowy dowiadujesz się w dobrej sytuacji dzień przed zakończeniem umowy a najczęściej przychodzisz pierwszego do pracy i słyszysz pytanie " Co ty tutaj robisz? Przecież ty już tu nie pracujesz. Proszę opróżnić szafkę pracowniczą i opuścić hale. " I zostajesz na lodzie bez pracy. A i jeszcze jedno nie każda nadgodzina jest tak traktowana. Wymyślają, że to godziny z grafiku i nie traktuje się tego jako nadgodziny. Żenada

rysiek

Mareczek

Może warto aby niektórzy amatorzy pisania spojrzeli w lustro? Zawsze lepiej widać czyjeś błędy a swoich nie widzimy!. Wielu pracowników prosi się o kłopoty, nie przykładają się do pracy. Jeśli nawet firma ma kłopoty to trzeba je rozwiązywać i dalej pracować.

Elo

Czy po procesie rekrutacji, 3M zawsze odpowiada z pozytywną bądź negatywną decyzją? Bo byłem ponad 1,5 miesiaca temu na rozmowie na stanowisku specjalisty a status na profilu na stronie jest "in process"?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Morelek

Fajna firma ale niestety na forum to jak w dawnym maglu.

Ggg

No tak, najlepiej sie podszyć pod ta dziewczynę. Gratuluje głupoty.

Ashish_Komar

ludzie caly czas odchodza z 3m Service, to pokazuje ze ludzie CHCA tam pracowac

Andre

Jedyną rzeczą jaką mogę powiedzieć to w tej firmie przełożonymi nie powinny być kobiety które mają problemy emocjonalne innymi słowy niezrównoważone... Z nazwiska nie będę wymieniał

Iza

3M Poland Manufacturing to spoko firma a tu na forum tylko o jednym.

Przyjaciolka

Zaprzeczam. Może dotrzyjcie do źródła i dowiedzcie sie prawdy zamiast snuć jakieś chore teorie. Nie bronię firmy ale to co piszesz jest kłamstwem przekazywanym poczta pantoflową przez pracowników.

inny
@Przyjaciolka

Ta informacja jest prawdziwa i pochodzi ze źródła...omg skąd się biorą tacy ludzie jak Wy? żeby obronić wizerunek firmy....

Zirytowany
@inny

Tak samo jak informacja o tym,ze dziewczyna jednak nie ma dwóch rak i jest oskalpowana. Weźcie sie walnijcie w łeb! Mam kontakt z ta dziewczyna i NIC co tu wypisujecie nawet nie jest zbliżone do prawdy!!!

Ja...
@Zirytowany

Masz ze mną kontakt? bardzo ciekawe

BIKO

Nie masz znjaomosci lub nie masz wyjatkowego szczescia NIE ma umowy ! Praca przez agencje trakotowanie jak smiecia i robala odmóżgowienie totalne oraz uwstecznienie oto realiza panujace w biurze 3M pracujesz na rzecz swojego INZ a ty jestes jego marionetka i pamiętaj siedz cicho tylko pracuj !

armia

Eh biedne sfrustrowane ludki zdominowaly ten portal. Pewnie same robaczki z produkcji. 3M to jeden z najlepszych pracodawcow z sektora przemyslowego obecnie we Wroclawiu. Zatrudnijcie sie na stanowisku specjalistycznym / inzynierskim (takich ofert pelno) to spokojnie dostaniecie dwie srednie krajowe. Ale- no tak- nie chcialo sie uczyc.

były
@armia

Jak masz tatusia, wujka, koleżkę czy innego kuzyna królika to jasne cię wkręci na takie stanowisko. Ludzie spoza układów na stanowiska inżynierskie w ogóle nie sa przyjmowani. A ten 3m jeżeli chodzi o produkcję to niezły Oświęcim.

Też studiowałem, też w 3M pracowałem
@armia

Po co na końcu ta złośliwość? Proszę nie oceniać ludzi swoją miarą. Bez wątpienia 3M jest dla niektórych dobrym pracodawcą, lecz na produkcji może być zupełnie inaczej. Pan, człowiek wykształcony, raczej tam nie pracował.

ALIEN

"Większość wypadków to głupota pracowników" Dlaczego nie poinformujcie Policji o mniejszości?

ALIEN

DLaczego nie poinformujecie Policji?

@ALIEN

Większość wypadków, o których piszesz @Yebie korpoludków to głupota pracowników. Jak wszędzie. Jeśli nie odpowiadał ci tryb pracy, trzeba było ją zmienić. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Co do twoich komentarzy nt. Ukraińców - trzeba było brać z nich przykład i sumiennie pracować, może dałoby to jakieś owoce, od gadania i wymądrzania się chyba w tej firmie nie byłeś. Zwolnili cię to wylewasz żale. Znajomi pracują w 3M i są bardzo zadowoleni, a firma jest solidna i daje szansę na rozwój. Tyle w temacie.

Listonoszka

O jakim rozwoju piszesz jeżeli pracujesz przez agencje nie ma siły przebicia może po dwóch latach przejdziesz do firmy (mocny nacisk na słowo może)

@Listonoszka

Ludzie przechodzą? Przechodzą. Moi znajomi ma przykład. Da się? Da tylko trzeba się wykazać. A umowy agencyjne to teraz norma na produkcjach. Taki rynek i trzeba się dostosować

dyrektor

w lutym jakiejs kobiecie material na maszynie chwycili rozszarpal cala reke, inni zbierali jej kawalki kolo maszyny. nastepnego dnia bhp napisal maila ze byl incydent i jest podejrzenie zlamania przedramienia czy cos takiego buahahaha (normalnie maile z wypadkow pojawiaja sie tydzien dwa pozniej a tu tak szybko) - taki lider bezpieczenstwa z 3m.

Przyjaciółka
@dyrektor

Skąd Wy bierzecie ludzie takie informacje? Hahaha. Mam nadzieje,ze jesteście świadomi,ze krzywdzicie ta dziewczynę takimi plotkami? Bo wersji już słyszałam pełno i żadna z nich nie jest zgodna z prawda.

Przyjaciółka

To ze w lutym ostatnio był straszny wypadek to prawda. To ze firma zamiata wszystko pod dywan tez jest prawdą. Robią wszystko by nie wyszlo jak tam jest naprawdę. Mobbing, przemęczenie i wyzysk. Dziwne ze tym okropnym wypadkiem nie zajęła się prokuratura...

Dffg

Wypadkiem zajęła sie prokuratura jeszcze tego samego dnia, pip tez.

Weryfikator

Brzmi to przerażająco. Jestem tylko ciekaw, ile w tym jest prawdy...Firma to dosyć solidna marka i mam nadzieje, że zostanie to zweryfikowane, bo to dosyć poważne zarzuty. Liczę na wypowiedz od Firmy 3M, czy takie sytuacje faktycznie mają miejsce.

pracownik 3m
@Weryfikator

Potwierdzam, to wszystko prawdaa z tym wypadkiem na iatd to straszne młoda dziewczyna i nie pełnosprawna

Yebie korpoludków

Witam serdecznie. Co mogę powiedzieć o firmie? Bardzo dużo. Przede wszystkim wszelkie możliwe koneksje- nie zdziwcie się w sytuacji gdzie pierwszy operator z makera a jest chłopakiem kuzynki kierownika, albo tego że sąsiad kierownika z TAI converting bardzo szybko dostał umowę przez 3m (po 5 miesiącach). Jeśli nie będziecie zostawać 12stek to kierownictwo będzie na pewno rozmawiać z wami o tym. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to coś takiego tam nie istnieje. Istnieje tylko na papierze. Bhp zainteresuje się dopiero jak będziecie mieli wypadek(ale i tak was zwolnia za to) 3m tuszuje wypadki. Kierownictwo namawia do nie chodzenia w takich sytuacjach na l4, po czym po kilku dniach zwalniają pratownika. Byłem w tej sytuacji. 20 stycznia miałem wypadek, zostałem przewiezipny do szpitala w olesnicy (który ma umowę z 3m i znowu koneksje o czym zaraz napisze). Nie zostało uwzględnione w wypisie ze był to wypadek w pracy, l4 nie dostałem nawet. Musiałem przychodzić do pracy pomimo bycia nirzdolnym (prowadziłem wózek widlowy) a po kilku dniach rozwiązano ze mną umowę i straszonoe że mogli mi dać dyscyplinarke. Kolejna sytuacja z nie tak dawna bo luty, również converting na AD. Gościu przezbrajal maszynę i stlukl klatke piersiowa. Namowili żeby nie poszedł na l4 i zwolnili. Co by się licznik wypadków nie zresetował żeby nowy ambitny kierownik dostał premie. Nie polecam, jeśli kiedykolwiek możecie mieć wypadek w pracy, bo zostaniecie potraktowani jak śmiecie. O dziewczynie z iatd też słyszałem- straszny wypadek. Dziewczyna może nie odzyskać władzy w ręce ale spokojnie- 3m wszystko ładnie zatuszuje- w tym są najlepsi. Ja już pismo o odszkodowanie za bezpodstawne zwolnienie złożyłem do sądu pracy, wszystkim którzy mieli podobne sytuację również radzę, bo to co w tej firmie się wydziwia, przechodzi wszelkie pojęcie. Wyrzucić niezdolnego do pracy pracownika, no jaja jakieś. I jeszcze ci Ukraińcy - dostają większe stawki niż pracownicy na p1 a nie robią prawie nic. Niedługo w 3m sami ukraińcy beda robić, bo się nie odzywają. A jak pracownik ma własne zdanie, to trzeba mu natłuc korpo-bzdet. Nie dajcie się zrobić w balona jeśli kiedykolwiek będziecie mieli w firmie wypadek. Nie słuchajcie bzdur że jak nie pojdzie cie to wam załatwia umowę, albo hajsiwo większe. Idźcie na zwolnienie bo to wam się należy. I tak was zwolnia po tym, Ale lepiej przynajmniej odsiedzieć swoje na zwolnieniu, mieć płacone jakby się przychodziło, i patrzeć jak kierasowi żyłka skacze, bo trzeba było licznik wypadków wyzerować, i nie będzie premii. Pisałem szybko na telefonie, więc nawet ne edytuje tego, mam nadzieję że przekazałem możliwie jak największą ilość informacji. Pozdrawiam i do zobaczenia w sądzie (bo pewnie biurwy z 3m to czytają i wrzucają dobre opinie z fejkowych kont żeby nie było na minus wszystko) Aha, i jak nie chcecie się ze swoją rodziną widzieć to też zapraszamy do 3m. Gwarantują że będziecie się mijać z najbliższymi bo będziecie tyrać 12stki, i 4brygady i wam obiecają po pół roku że może 4 brygady zejdą. Aha, i uwazajcie bo ludzie lu ia stosowac mobbing i kierownicrwo tez to tuszuje. Sam vylem ofiara mobingu na dziale, i pracownik kroey gp stosowal dostal awans i wyzsza stawke, bo btl kolesiek kierownika wiec macie swoja piekna firme. Buhahahahahahahahaha

Zdziwiona
@Yebie korpoludków

Byłam tego dnia na linii kiedy miałeś wypadek. Stało się to, bo nie przestrzegałeś BHP. A łamanie przepisów BHP niestety kończy się zwolnieniem. Owszem mogli Cię zwolnić dyscyplinarnie za łamanie przepisów. Też miałam zdarzenie na linii i nikt mnie nie zmuszał do nie brania L4. Zaproponowano mi na czas leczenia lżejszą pracę. Co do umów to ja też szybko dostałam a nie jestem niczyją sąsiadką ani nie mam żadnych znajomości. Musiałam się wykazać i to zaprocentowało. A z tego co pamiętam to Ty ciągle marudziłeś i bujałeś się z kąta w kąt. Co do mobbingu który rzekomo był wobec Ciebie stosowany to też bzdura. Kłótnia z kolegom z pracy to nie mobbing. Dostałeś od niego zrypkę bo się obijałeś i musiał za Ciebie nadrabiać.

najsyuuu
@Zdziwiona

@zdziwiona jesteś książkowym przykładem jakich bzdur tłuką do głowy korpo ludkom na umowie z 3m. wyprani z mózgu ludzie którzy bronią swojego pracodawcy rzucającego ochłapy. przepisów tam się nie da przestrzegać z tempem pracy jakie narzucają na stanowisku gdzie ma być 2 wózkowych a napi*****la jeden więc może w lustro patrzyłaś z tym chodzeniem z kąta w kąt na tym swoim biednym raportowaniu :) no szymuś lubiał opieprzać jak nie mógł sobie poromansować tylko trzeba było popracować. no nic, męczcie się tam korpoludziki, ja zmieniłem pracę, jest mega. czas mam na wszystko i 3 razy tyle na godzine mam co w 3m hahahaha :)

Yebie korpoludków

Iza

Czy cos więcej dowiem się o pracy dla specjalisty ds. Rozwoju Rynku? Interesuje mnie praca w 3M Wrocław Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.