Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Inzynier

Opinia z punktu widzenia Inz. Jakosci: + kilka ciekawych rozwiazan nadzorowania produkcji + duzo szkolen - ogromny nadmiar plikow excel i baz danych do wypelniania - bardzo duzo zupelnie zbednych i niepotrzebnych spotkan w kalendarzu, - bardzo intensywna praca w stresie i pospiechu, - bardzo zestresowani ludzie w zespolach, - skomplikowane i niejasne struktury firmy, - brak czasu na inicjatywe wlasna (nie starcza czasu na zrobienie tego co wymagane a co dopiero na jakies usprawnienie lub wlasny pomysl...) - niestety kierownictwo przyjmuje "zza oceanu" wzystko jak leci i wprowadza wszystkie zmiany na raz (stad tak zestresowani ludzie). Czesc osob jest tam jednak zadowolona, czesc po prostu nie ma odwagi odejsc i chyba lubi sie umartwiac oraz byc zadreczanym. W odddziale na Dubois (Wroclaw) ludzie sa bardzo zadowoleni, na produkcji - bardziej niezadowoleni.

Dorota
@Inzynier

Właściwa odpowiedź. Kto tam pracuje w100%potwierdzi tą wypowiedź. Jest tak jak napisałeś a i jeszcze to jest za mało.Rzeczywistość jest znacznie mniej fascynująca

Misia

3M Poland Manufacturing to fajna firma , przynajmniej tam gdzie ja pracuję. Może inni mają mniej szczęścia chociaż nie słyszałam żeby było źle. Powiem jeszcze coś co się nie spodoba ale jak ktoś dobrze pracuje to nigdy nie narzeka!!

...
@Misia

Fikcja

Dorota
@Misia

To co napisałeś nie jest prawdą. Ja nie pracuję źle. Na AD ale myślę, że w innych fabrykach też jest taka sama sytuacja, że choćby się pracowało dobrze to nie przekłada się na dobre traktowanie. Pracownik, który ma własne zdanie jest traktowany marginalnie. Ci ,którzy mają coś do powiedzenia są traktowani źle. Czy ktoś zadał sobie pytanie dlaczego do tej pory w tym zakładzie nie założono Związków Zawodowych? SŁYSZAŁAM, że każdy kto WSPOMNI o Związkach jest dyskretnie usuwany z miejsca, w którym pracuje.... Dla tych, którzy sprawiedliwości, prawości to nie jest dobry zakład pracy....

Zuza

Chciałam się przyjąć do 3M. Czy może ktoś w skrócie napisac jakie sa stawki i czy praca jest ciezka, lekka? choć wiem, ze trudno jest opisac stopień trudności ale może coś da się naswietlic, i czy stanowiska sa samodzielne czy grupowe. pytam bo wiem, ze nadaje się pracy indywidualnej. inaczej mówiąc grupa mnie onieśmiela. pozdro

VanRex
@Zuza

Mam rozmowe w srode, posluchal bym o aktualnych warunkach :)

Starydobrykomuch
@Zuza

"Chciałam się przyjąć do 3M" - wiedz, że to nie Ty SIĘ przyjmujesz tylko Ciebie co najwyżej przyjmą. Zawsze kandydat rywalizuje o stanowisko z kilkudziesięcioma a czasami kilkusetoma innymi. W dzisiejszych czasach dochodzą jeszcze do rywalizacji Ukraińcy. Taki kraj i taką "wolność" stworzyli nam POstsolidarnościowe PiS dzielcowate POmioty PO '89.

Starydobrykomuch

Witajcie Jezeli firma 3M tak drastycznie zaniedbuje przepisy BHP a tym samym łamie kodeks pracy, dochodzi do tylu wypadków to możliwa jest renacjonalizacja firmy - ODEBRANIE JEJ WŁAŚCICIELOM Z POWROTEM NA RZECZ PAŃSTWA. Żeby tak się stało związki zawodowe muszą wysłać petycję do ministerstwa. Jednym z warunków prywatyzacji polskiego Viscoplastu było bezwzględne przestrzeganie kodeksu pracy i ochrona pracujących w nim pracowników a jak widać Amerykanie nie spełniają tych warunków. Podobną petycję szykują związki zawodowe w hucie Mittal w Krakowie.

Ułan malowane dziecię
@Starydobrykomuch

HURAAAAA !!! NAPRZÓD POLACY !! ODBIERZMY CO NASZE !!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
asia

czy ktoś wie czy jest dowóz z Ziębic

Lidia

@Operator czyli również możesz liczyć na różnego rodzaju benefity, które przysługują pracownikom zatrudnionym przez 3M Poland Manufacturing? Czy wiecie, że ta firma prowadzi Program Absolwencki O2 https://www.gowork.pl/3m-poland-manufacturing-sp.-z-o.o.,39002/program_absolwencki_o2 Czy ktoś z Was brał udział w takim wydarzeniu? Można dużo się nauczyć na takim programie?

Lidia

@Misia a opisujesz Wrocław? Bo użytkownik @Inzynier opisuje pracę na produkcji pisze, że tam nie ma zadowolonych osób, a w biurze są. Ty pracujesz w biurze? Czym są te różnorodne opinie spowodowane? @Operator to chyba w takim razie dobrze, że 3M Poland Manufacturing wszystkich traktuje tak samo. Nie byłoby to miłe, gdyby pracownicy agencji mieliby być tymi mniej wartościowymi.

Operator
@Lidia

Jestem zatrudniony przez podfirme i nie odczuwam żebym był gorzej traktowany niż pracownik zatrudniony przez 3M

zxcvb
@Operator

Podnieśli wypłaty, wydłużyli umowy i dali socjal tymczasowym?

Marian

@były pracownik Jeśli jesteś byłym pracownikiem to po co piszesz o sprawach, których nie wiesz nic pewnego tylko siejesz niepokój wśród kandydatów? 3M to spoko firma!!!

@Marian

jaki niepokój?! napisałam prawdę, że jak ktoś jest bezpośrednio przyjęty to ma więcej przywilejów oraz że czasem trzeba sobie poczekać na umowę bezpośrednio przez 3m. nie rozumiem więc co cię boli. poza tym to, że już tam nie pracuję nie znaczy, że nie mam kontaktu z wieloma ludźmi, którzy dalej tam pracują, więc jestem na bieżącą. zresztą nikogo nie zniechęcam. to dobra firma, choć zdecydowanie zbyt zdominowana przez stanowiska przez znajomości i klany rodzinne. ale cóż chyba tak wszędzie jest.

Ja tylko chciałem zapytać czy produkcja w Rabce będzie wznowiona. Pracowałem tam kiedyś i poznałem fajnych ludzi. Niedawno dowiedziałem się o pożarze. Ktoś wie co się tam teraz dzieje

ola

czy sa przyjecia na dział produktow ortodontycznych

Morelek

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. to spoko firma a narzekających osób zawsze będzie dużo bo taka ich natura

Maja

Jak widzę to 3M nie ma specjalnie braków kadrowych! Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o programie asystenckim?

Iwa

Jest możliwość pracy tylko w weekendy?

operator

Dojeżdża ktoś z Bielawy lub Dzierżoniowa? Jest dojazd z Piławy Górnej (10 km od Dzierżoniowa)? W jakich godzinach się pracuje i o której godzinie wyjeżdża autobus na dniówkę? Widzę, że 3M jest na północy Wrocławia, więc dojazd z miejscowości 50 km na południe zajmuje pewnie sporo czasu, na oko ile? Wysyłałem przez ogłoszenie o pracę pytania do agencji pracy, ale nie dostałem odpowiedzi.

@operator

Autobus z Dzierżoniowa 04:18 rano,16:18 na noc,praca na różne zmiany, najczęściej 06:00-18:00 i od 18:00 do 6:00, praca w spoko atmosferze za fajną kasę.Czy jest dojazd z Piławy nie mam pojęcia.Dzierzoniow,Bielawa i Łagiewniki dojazd jest.

Dojazd około 1 h,20 min ale warto

operator
@Op

Dzięki za odpowiedź! Od pani z Randstad dowiedziałem się, że dojazdu z Piławy Górnej nie ma i nie planują żadnych zmian w trasie. Mógłbym ewentualnie dojechać samochodem do przystanku. Szkoda, że w ogłoszeniu piszą "darmowy dojazd z Dzierżoniowa i okolic" skoro chodzi tylko o dwa przystanki w Dzierżoniowie, dwa w Bielawie i bodajże 1 w Łagiewnikach. Dużo miejsca napisanie tego by im nie zajęło. Warunki rzeczywiście wydają się bardzo fajne, ale 4:18 autobus, 19:20 w domu i jest 8 i pół godziny do następnego autobusu. Czyli jedynie zjeść, umyć się, spać i znowu do pracy. Gdyby była to praca po 8 godzin to byłoby świetnie.

Po trzech dniach pracy po 12 godzin są trzy dni wolne

Daniel

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji w temacie etatu dla mikrobiologa-inżyniera jakości ? Jak się pracuje w firmie, jaka atmosfera? Dziękuję

Misiak

Dobrze, że 3M Poland Manufacturing nie ma większych braków kadrowych. Mógłby być problem ponieważ ogólnie brak ludzi !

Co cię nie zabjie to cię wzmocni.
@Misiak

Oj, nie ma, to prawda, czekałam aż 16 dni od Agencji Ranstad na negatywną odpowiedź odnośnie przyjęcia do 3M. Nie lubią starszych ludzi? Ot, taka prawda.

John

Jak dokladnie wyglada praca na produkcji co sie dokladnie robi prosze o krotki opis

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii o pracodawcy. Jak wiadomo nie ma ideałów dlatego opinie na forum są również zróżnicowane. Dla mnie praca w 3M jest fajna, mam bardzo fajnych ludzi koło siebie i nie narzekam. Nie zgadzam się, że forum jest moderowane.

Lewy

Pilnie potrzebuje informacji jak wyglada praca wozkowego czy maja jakoes normy czy fizycznie musza robic po ile godzin praca i w jakis systemach ile wolnego itp prosze o info

Lewy

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.