Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Mańka

Każdemu wolno napisać pozytywną oraz negatywną opinie.!!!!!

Do modka

To forum jest ściśle moderowane. Nie możesz napisać normalnej opinii bo zaraz ją skasują.

PITERO UNO 1981

Jestem pracownikiem Magazynu. Do pracy przyjąłem się w grudniu po 6 miesiącach dostałem umowę 3M.Powiem tak pracójąc w branży magazynowej nie spotkałem lepszej firmy we Wrocku a trochę ich zwiedziłem nigdzie nie jest idealnie oczywiście nie ma co liczyć na cuda ale ja np.jestem zadowolony!!!Jeżeli ktoś ma jakieś złudzenia że w 3M jest źle to niech popracuje w Amazonie i wtedy pogadamy.Polecam 3M.

Pytam
@PITERO UNO 1981

Hej Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji, agencji w tej firmie?

operator
@PITERO UNO 1981

pracójąc!!!!a my czekamy,my operatorzy na produkty do zlecenia...to se pracój!!!!

Marian

Chyba jednak przesadzasz w swojej opinii o firmie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Mańka

3M Poland jest spoko firmą, fajnie sie tu pracuje.

Mantrek

@były Zupełnie nie rozumiem Twoich pretensji. Firma 3M ma akord, prace na zmiany i albo to akceptujesz i pracujesz albo szukaj pracy w innym miejscu. Tak szeroki wachlarz produktów tworzonych przez firmę to jest jej atut.

@Mantrek

Cześć, zastanawiam się czy nie złożyć tam aplikacji ale na stanowisko biurowe, kojarzy ktoś jaką kasę tam specjaliści zarabiają?

były
@Mantrek

dlatego jestem były nikt kto się szanuje nie będzie pracował w takich warunkach chyba że chwile

Morelek

Szukam pracy w firmie ale widziałam jedynie oferty z maja , czy są jeszcze aktualne? Może firma nie potrzebuje ludzi?

mechanior

a jak jest na utrzymaniu ruchu ? jaka stawka ? jakie obciążenie pracowników ?

Morelek

Złożyłem cv do firmy i czekam na info w sprawie rozmowy. Chciałbnym dowiedzieć się czegos więcej o 3M, może ktoś napisać kilka zdań? Jaka jest atmosfera w pracy?Jaka umowę podpisuję ? Z góry bardzo dziękuję .

Lewy

Witam . czym sie zajmuje ta firma 3 m potrzeba im wozkowych? Jakie zarobki na godz na poczatek jakie po 3 mies jakie normy itp?

Czy 3M Poland Manufacturing prowadzi jeszcze rekrutację do tych ofert z maja? Miałem zamiar aplikować na stanowisko w magazynie. Zależy mi na pracy w firmie.

Mareczek

Czy konus jest przyjemniej jak wypisuje te bzdury na forum? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, osoby które tu nie pracują pozwalają sobie na wypisywanie opinii. To mi ewidentnie pachnie konkurencją, bo normalnie nikomu nie chciałoby się pisać o firmie w której nie pracuje.

gość

Witam Czy są obecnie przyjęcia na produkcję? I czy bezpośrednio przez firmę? Ile jest zmian ? Jakie zarobki i socjal ? ...z góry dziękuję za odpowiedź.

NONAME

ByłEm tam kiedyś na rekrutacji z randstad! kompromitacja z ich strony na maxa. NIE POLECAM!

jamnik

Dziwna fabryka jednymi drzwiami pracownicy wchodzą, drugimi wychodzą, jaka jest średnia pracy człowieka 3 miesiące 4 ???

simon
@jamnik

To co jest z praca w tej firmie źle, że tak ludzie się zwalniają, słyszałem że produkcja wygląda profesjonalnie i nie płacą źle więc o co chodzi? Może mi ktoś obiektywnie wyjaśnić?

Paula
@simon

Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w 3M. Złożyłam tam CV, ciekami mnie jak wyglądają zarobki i praca w week, co dokładnie się tam robi.

M
@simon

Nie chcą dawać umów. Myślą że podniosą stawkę i wystarczy. A ludzie chcą stabilizacji.

jamnik
@simon

Nie pracuje, nie pracowałem w 3M ale wiem z dobrych źródeł że to praca tylko na kilka miesięcy, bo kto wytrzyma 6 dni w tygodniu po 12h i ostatniego dnia pracy dowiadujesz się jaką masz następną zmianę, już lepiej 4-brygadówka więcej czasu na odpoczynek, no chyba że ktoś potrzebuje kasy, bo nie ukrywam można w taki sposób zarobić przyzwoite pieniądze jak na Polski rynek pracownika niewykwalikowanego ale jakim kosztem, ile się wytrzyma taki tryb pracy ??? Z tego co wiem to Ukraińców już zatrudniają na operatorów maszyn, zobaczycie chciwość Polskiego zarządu doprowadzi do tego że za kilka-naście miesięcy Polski robotnik będzie w mniejszości Ale ale będzie mi kasa potrzebna to pójde do 3M popracuje z 2-3 i trochę kasy no nie będzie czasu na ich wydanie Tak na marginesie może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie z zarządu 3M postępują jak debile i nie liczą się z własnymi rodakami ?? Przecież 3M to firma z największą rotacją pracowników we Wrocławiu nawet Amazon przy nich się chowa

masakra
@jamnik

Nie chcę pracować z Ukraińcami, to jakaś masakra. Oni nie rozumieją , co się do nich mówi! Masakra!

@Paula

Co do zarobków to zależy, w jakim budynku pracujesz i jakie masz zaszegerowanie. Np. w budynku PSD w tej chwili płacą ok. 14 z hakiem brutto, a w budynku IATD 16 z hakiem brutto. Co do tego jak wygląda praca to zależy, co się robi. W PSD może to być praca przy wtryskarkach czyli zdejmowanie produktów z taśmy, pakowanie ich. Albo praca bez maszyn, samo składanie zamówień z gotowych komponentów i pakowanie. Najgorzej w IATD gdzie trzeba samemu umieć obsługiwać maszynę, przezbrajać ją i ogólnie wszystko robić samemu, bo pierwsi operatorzy tam tylko siedzą. Mimo iż fajne pieniądze to tam nie polecam pracy. Ja zdecydowanie wolałam pracę w PSD, mniej obowiązków i stresu.

Taki tam

Teraz agencja chce dawać 500 zł za polecenie pracownika bo nie może ludzi znaleźć . Problem w tym, że randstad trudno polecać. Przed tą agencją zdecydowanie odradzam pracy.

Adaś
@Taki tam

Planuję podjąć pracę w tej firmie, ile wynoszą zarobki na produkcji???

Sprawiedliwy

Ale co z tą Ukrainą? Przecież, to InterKadra Ich zatrudnia, a 3M nic do tego nie ma. Mają kilka ogarniętych dziewczyn z Polski, które rzucili na hale, a reszta dybie na pakowni na PSD

BYŁY

3M (usunięte przez administratora) pracuj po 12h i nie narzekaj śpij na styropianie i rano znowu 12h. jak się przyjmujesz to nic nie mówią że będziesz robił nonstop po 12h na zmiany z przerwą na niedziele. Ktoś tam powinien stanąć przed ścianą i z rozpędu w nią z dyńki. Zwykły robol niema tak wypranego mózgu jak ci co siedzą o stopień wyżej. Nie polecam tej firmy!

był ktoś...
@BYŁY

Co to jest PSD? na Kowalskiej?

PSD
@był ktoś...

TAK SIĘ NAZYWA HALA PSD SKRÓT OD (Personal Safety Division) TO NA KTÓREJ PRODUKUJE SIĘ MATERIAŁY PRODUKTY DO OCHRONY ZDROWIA I ŻYCIA NP KASKI, MASKI PRZECIWPYŁOWE, ZATYCZKI DO USZU, SŁUCHAWKI NA USZY ITP.

Maxior

A jak pracuje utrzymanie ruchu i jakie zarobki przy 180 g.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, i chyba dlatego tak narzekamy. Jak jesteśmy na rozmowie o pracę to rekruter nie przewiduje pracy po godzinach. Firma jeśli potrzebuje dłużej pracowników zatrzymać to przecież za to płaci.

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.