Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Pytanko o zarobki

Mam pytanie dotyczące zarobków.Tylko prosiłbym o normalne odpowiedzi. Ile w tej chwili płacą na produkcji na najniższych stanowiskach produkcyjnych netto razem ze wszystkimi dodatkami,premiami itp.? Czy 2800-2900 zł netto jest realne?

Na magazyniera
@Pytanko o zarobki

Hej ile zarabia u Was początkujący magazynier? Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

ghhg
@Pytanko o zarobki

nigdzie w polsce nie ma takiej pensji zasadniczej na najnizszych stanowiskach produkcyjnych. prosze zejsc na ziemie

Eeeeeee
@Pytanko o zarobki

Nie zarobisz tyle na najniższym stawce .

Eeeeeee
@Pytanko o zarobki

I pewnie żadnych nie ma. Ani absencyjnych ani żadnych.

Natalia

Dlaczego rekrutacja to żart ? Jak przebiegła ?

ONA

To jesT straszne Ale trzeba przyznać że wszyscy którzy piszą źle rzeczy o 3M mają rację. Pracuje tu ponad 8lat liczę ogrom tragicznych zmian teraz mogę tylko powiedzieć że ta firma bazuje na kolesiostwie, załatwianiu roboty po rodzinie idealny przykład rodziną BU..... zresztą podobnych sytuacji jest mnóstwo gdy siostra 1operator załatwia drugiej siostrze takie samo stanowisko mnóstwo przykładów na tego typu zachowania, kolejna kategoria ludzi których kocha 3M to podpier...acze, luzusy , obiboki i osoby z zerowym pojęciem na wiele tematów. Co to może być za 1operator , lider, przywódca grupy który podstawowych rzeczy w kompie zrobić nie może i skupia się tylko na mobbingu ludzi żeby przypodobać się kierownictwu. Bardzo to przykre ale to czysta prawa 3M to jedną wielką klika nie ma znaczenie twoja wiedzą, doświadczenie i umiejętności jak nie masz nikogo bliskiego to glowno osiągniesz w tej firmie

ONA_1
@ONA

Przykre to co się czyta powyżej, ale niestety muszę się zgodzić. W firmie awansują pracownicy, którzy mają znajomości... za ciężką pracę przy projektach człowiek niczego nie otrzymuje. Na zmianę otrzymuje oceny roczne 3,4,3,4, żeby tylko nie dostać awansu. Inżynier, który pracuje 10 lat w firmie nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć na pytanie, ani rozwiązać problemu. Zajmuje stanowisko wysoko płatne, a dlaczego... bo ma znajomości i tyle w temacie. Kierownicy natomiast zamiast być wsparciem, potrafią tylko organizować spotkania, z których nic nie wynika.

savoi
@ONA_1

Ocena 4 to bardzo dobra ocena. Nie słyszałem aby ktoś dostał 1, albo 5- być może te oceny zarezerwowane są dla jednostek wybitnych. Znam tylko jednego inżyniera na AD, który faktycznie prezentuje się słabo. Pozostałych kilkudziesięciu inżynierów jest w mojej ocenie co najmniej przyzwoitych/dobrych/świetnych. Czepianie się rodziny BU kiepsko świadczy o autorze wpisu.

Savoi
@ONA_1

Ocena 4 jest bardzo dobrą opinią. Nie słyszałem, aby dostał ktoś ocenę 1, albo 5- pewnie są zarezerwowane dla wybitnych jednostek. Znam tylko jednego inżyniera na AD, który faktycznie jest słaby. Pozostałych kilkudziesięciu inżynierów jest: przyzwoitych/dobrych/świetnych. Czepianie się rodziny BU, kiepsko świadczy o autorze wpisu.

ONA 2
@ONA

To co sie teraz stało na AD converting ES to najlepszy przykład tych układzików o których tak głośno.Ale przecież siostry W i O nie mają tak samo na nazwisko to i sprawy nie ma.

Rafcio
@Savoi

Czyżby to -JAKI ? W tym wypadku tu się nikt nie czepia - Czysta prawda

ON
@savoi

Czepianie się rodziny BU ....nie świadczy źle o autorze wpisu a orzeczywistości na AD. Popieram

Ona
@savoi

Savoi prawda jest taka, że ich rodzina jest wybitnie ustawiona w 3M. Jeden kierownik na IATD - jego partnerka rozliczająca na PSD. Drugi kierownik na PSD - jego żoneczka pracowała na magazynie AD/PI. Kuzynka pierwszego kierownika jest wielkim SU, która lenistwo ma wypisane na czole ale nie ma to znaczenia dostała miejsce w VR i teraz może dalej się obijać. Mamusia kierownika Bu...a tez całą moją prace na Psd nosiła się wyżej niż każdy inny bo przecież jej synek jest kierownikiem. Do tego dochodzi mnóstwo Bu..ków blisko spokrewnionych na Zecie, Es itp więc wybacz Drogi Savoi ale fakty mówią same za siebie masz układy to masz lepiej w 3M. A co do ocen w 3M smiech na sali wiele lat podlegam ich ocenie i pomimo, że mam bardzo dużą wiedze na temat SAPA/MESA itp , znam doskonale nie jedną produkcje nigdy w zyciu nie dostałam 4 a osoby, (usunięte przez administratora) Także zastanów się co piszesz. I uwierz pracuje tu 11lat więc wiem o czym pisze. Pozdrawiam Ona

Mikołaj
@ONA_1

Inżynier zarabia bo inżynier się uczył a ty ten czas przegapiłeś

Eveline

No trochę śmiech na sali. Przychodzisz na rozmowę a okazuje sie, że nie ma jednak dla Ciebie tej pracy . To po co umawiają na rozmowy ? Nudzi im się czy jak? Strata czasu tylko .

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Descanting the Insalubrious

Przede wszystkim niech nikt nie da się złapać na ogłoszenie o pracę dla OPERATORÓW PRODUKCJI. Moi Drodzy, tam nie ma operatorow produkcji. W 3M pracują jedynie wyrobnicy, popychadła i zwykli, najzwyklejsi pracownicy fizyczni, produkcyjni, którzy zasuwają 8 godzin dziennie lub 12 robiąc jednocześnie papiery i wykonując tą samą, montonną czynność przez cały dzień lub noc, często pod presją czasu. Nie dajcie się nabrać! BO JA SIĘ NABRAŁAM i gorzko tego pożałowałam, sama byłaam zwykłym popychadłem chociaż aplikowałam na inne stanowisko. Operator powinien zajmować się jedynie dokumentacją, powinien nadzorować proces i zarządzać ludźmi. Tak jest w każdej innej fabryce, na każdej produkcji na świecie. 3M bardzo sprytnie nazwała to stanowisko, w ten sposób wszyscy czują się ważni, a dają się ruc*ać za psie pieniądze robiąc kilka rzeczy na raz! Ale przecież są OPERATORAMI... co z tego, że tak jak każdy inny na lini produkcyjnej. Szczęśliwie mój koszmar się już skończył. Chociaż na rozmowie kilkakrotnie upewniałam się, co leży w moich obowiązkach, oczywiście bardzo szybko dowiedziałam się jak to wygląda w praktyce.... Latanie z miotłą po hali, rzucanie po innych działach, gdzie "obcych" traktuje się jak psy. BARDZO, ALE TO BARDZO POWAŻNYM PROBLEMEM W 3M, o któym każdy wie i każdy go powtarza jest traktowanie nowych pracowników. Bez szacunku, z góry, wrogo, lekceważąco. Grupa wodna i ZETA, najgorsze działy na jakich musiałam pracować. Ludzie tam pracujący, a raczej zarządzający to porażka. Zero charyzmy, podejścia, brak jakiekolwiek umiejętności interpersonalnych. Szczególnie Agnieszka na ZECIE i stara niska blondyna ewa na grupie wodnej.... Jak to mówią "wyżej s*a niż (usunięte przez administratora) ma" :) Jeśli kogoś satysfakcjonuje tyranie 12h dziennie za 3600 na rękę,robiąc w kółko to samo, tak jak można przeczytać w którymś komentarzu poniżej - gratulacje. Zapewniam jednak, że w ciągu niecałych 10 dni po (Bogu dzięki) zakończonej umowie udało mi się znaleźć pracę w centrum, za wyższą stawkę, ze stałymi godzinami pracy (a jako, że jestem studentką, nie mam jeszcze żadnych kwalifikacji). To miejsce to jedna wielka pomyłka i odradzać je będę KAŻDEMU. Zmarnowałam tylko miesiąc swojego życia. Chociaż, o dziwo, mogę pochwalić agencję - Manpower. Wyjątkowo bezproblemowo, zawsze się dodzwoniłam lub osobiście udzielono mi odpowiedzi na każde pytanie, umowa przejrzysta, bez żadnych kruczków.... Miła niespodzianka więdząc jak wygląda praca "pod skrzydłami" agencji.

Odchodzacy

Niedosc że mało płacą to jeszcze pracownikom darmowe autobusy zabierają , żenada. Żeby taką dużą firmę nie bylo na to stac. Wstyd. Nie pomyślą że jest kilka osób które danym autobusem jezdzi i nie stać ich na codzienne płacenie za bilet w dwie strony a innego środka transportu nie mają. Wypłaty do d.. to jeszcze taka niespodzianka. Nie pozdrawiam.

@Odchodzacy

FIRMA UDOSTĘPNIA CZTERY AUTOBUSY.....

Były pracownik 123

Jedyne co mogę powiedzieć złego o 3M to to że często zmieniali mi grafik, atmosfera była mega fajna, częste wypady poza pracą gdzieś na piwo, przerwy nie wyliczane z zegarkiem w reku, a płacą to jak na to że nie wymagają od ludzi Bóg wie jakich umiejętności to myślę adekwatna do wymagań ja nigdy poniżej 3600 nie zeszłam i to nie z toną nadgodzin tylko normalnie, ktoś spyta to dlaczego odeszłam a to przez szkołę weekendową bo pracowałam w systemie 3/3, 3 dni pracy 3 wolnego, szczerze jeśli ktoś chce zarabiać dobrze to polecam

Booking

Ogólnie nie polecam tej pracy,jeśli ktoś jest wrażliwy to będzie wracał do domu,z głową pełną myśli,ludzi tu się źle traktuje(converting,iatd)szczególnie nowych,a z operatorów wyciskają tyle ile można,najważniejsza ich zasadą jest bezpieczeństwo,gówno prawda liczą się metry,a nie człowiek ,ludzie którzy się starają i im zależy mają najgorzej ponieważ ich postawa pozwala na zastąpienie dwóch pracowników,ci co mają (usunięte przez administratora) najlepiej wychodzą na tym,kierownicy reprezentują niski poziom szczególnie Alicja,ogółem patologia,awans jeśli masz znajomości i w wchodzisz w (usunięte przez administratora) to tak

Przemysław
@Booking

Bez znajomości nie ma szans, aby otrzymać awans? Nie napisałeś nic o warunkach płacowych, które oferuje ten pracodawca, dlatego chciałbym, abyś przedstawił tę kwestię.

DSP23

Praca tragiczna. Straszny (usunięte przez administratora). Zwalniają tylko dlatego, że ktoś poszedł na l4. I mówię tu o jednostkowym przypadku a nie o serii zwolnień lekarskich. Ludzie strasznie niemili, szczególnie względem nowych pracowników. W hali gdzie robi się części do samolotów pracuje chyba najbardziej chamski, opryskliwy człowiek jakiego w życiu spotkałem. Niby jest starszym operatorem a pomiata nowymi pracownikami jakby był co najmniej kierownikiem. Nie można sie go o cokolwiek spytać bo zaraz sie wydziera albo mówi takim tonem i ma taki wzrok jakby miał zaraz cie zabić. Przez tego człowieka bałem się jeździć do pracy (co jest chore!) Zrezygnowałem po miesiącu. Szkoda nerwów. Teraz pracuje w firmie która stawia na wzajemny szacunek do pracownika.

kołchoz
@DSP23

Hej, jaka to firma bo szukam pracy we Wrocku, a o 3M nie chce nawet myśleć.

Kontrargument
@DSP23

Można się z Tobą jakoś skontaktować? Szukam pracy dlatego wszedłem na opinie o 3M ale sądząc po opiniach nie wytrzymał bym długo w tej firmie

@DSP23

No nie brzmi to zbyt dobrze.A jak zarobki i atmosfera między samymi pracownikami?

to tylko ja

Pracowałam kilka lat w fabryce PSD na różnych stanowiskach, od produkcji wzwyż. Zarobki były dość przyzwoite ale atmosfera tam panująca toksyczna. Ludzie poniżają innych i donoszą bo tak jest łatwiej wybić się na ich tle. Z góry były zawsze pretensje i wymagania coraz to większe ale jak poszło coś dobrze to nawet podziękowań nie było. Jedna wielka spychologia, jak ktoś nie jest bezczelny i chamski to długo nie wytrzyma. Pracownik nie jest tam doceniany tylko tłamszony i to innym sprawia przyjemność. Kiedyś kierowniczka powiedziała o znajomej że nie może jej powiedzieć że ona jest dobrym pracownikiem bo jej się poprzewraca w głowie a tak to zawalała ją ciężką pracą bo wiedziała że to zrobi dobrze. Po dłuższym czasie pracy tam trafiłam do psychologa, jak zapytała mnie gdzie pracuje, to nie była zdziwiona i powiedziała że nie jestem pierwszą osobą u niej z tej firmy. Więc to chyba robi najlepszą recenzję.

Jak się pracuje w logistyce?

były

A co na to wszystko dyrektor HR 3M Poland? Kto tam teraz jest?

Stefan
@były

Pracowałeś w 3M Poland Manufacturing? Jeśli tak, to czy podzielasz opinie napisane przez poprzedników, czy też masz o firmie nieco inne zdanie? Zastanawiam się czy praca w tym miejscu to dobry pomysł, jestem ciekaw jaka panuje tam atmosfera i na jakie zarobki można liczyć, może wiesz coś na ten temat? Jeśli tak, to będę wdzięczny za odpowiedź.

były
@Stefan

Pracowałem w Rabce tam było Ok. ale o Wrocławiu opinie były fatalne

Cezary

Omijajcie tych kretynów z 3M z Kowalskiej szerokim łukiem. A już broń Boże nie reagujcie na ich ogłoszenia z ofertami pracy. Przyjedziecie na umówioną rozmowę kwalifikacyjną tylko po to, żeby jakaś pinda z kadr poinformowała was w przelocie, że niestety, ale interesująca was oferta pracy nie jest, i nigdy nie była, aktualna. Niech się sami pieprzą z robotą, zawsze mogą przesunąć pajaców z działu kadr na taśmę

Wtopa

80% kierowników niekompetentnych , do tego jeden z którym miałem wątpliwa przyjemnosc pracować stosował (usunięte przez administratora), wymuszał nadgodziny kosztem edukacji i chęci podwyższenia umiejętności. Szanse na awans zerowe jeżeli nie podlizujesz się głównemu kierownikowi, co za tym idzie team leaderzy nie są ludźmi kompetentnymi co wychodzi po chociażby krótkiej rozmowie z nimi. Ludzie sami jeden na drugiego kablują bo tak ich nauczyli - szczuć siebie nawzajem i utrudniać sobie życie. Właśnie skończyłem studia i skończył mi się okres wypowiedzenia i serdecznie odradzam jeżeli ktoś ma większe ambicje niż siedzenie na tasmie i bycie traktowanym jak 5 latek , chyba ze zostajesz zatrudniony jako technik lub inżynier to całkiem inna rozmowa.

Żenada
@Wtopa

Popieram to prawda....

Xxx

Nie polecam działu Zeta plus trują tam ludzi formaldehydem przy produkcji pod wpływem ciepła wydziela się to świństo, klient ponad wszystko inne kraje wycofały się z tego a Polaczki dla kasy zrobią wszystko tanią siłą roboczą, żeby się pokazać, kosztem zdrowia.

SIARA

Czy były jakieś wypadki w tej firmie?

Jura

Nie

bhp
@Jura

były!!!!!!

@SIARA

Był śmiertelny. Pracownik agencyjny wyskoczył przez okno.

kompletna bzura.

@anonymous

Skoczył z dachu tak dokładnie i

rom
@SIARA

a ten wypadek na iatd co dziewczyna rękę straciła? Co się wtedy stało? Możecie coś opisać?

Siata
@rom

Maszyna urwała jej rękę i oskalpowala

Iksinka

Co to ma do rzeczy jaką drogą był zatrudniony człowiek. Czy przez agencję czy z ulicy czy przez dyrektora . ? Co to wogole znaczy? Że ktoś popełnił samobójstwo w miejscu pracy? Jak mogło do tego dojść?

..............................
@SIARA

wszystkie posty z 2019 roku skasowane przez moderatora któremu płaci 3m o czymś to świadczy 23 brutto ściema to jest maksymalna stawka i nikt na start tyle nie dostaje tylko 19 z kawałkiem ale czymś trzeba złowić rybkę tak samo 2 zmiany do wyboru bo nikt nie chce pracować 3 dni 3 dni wolne co też jest sciemą bo często trzeba pracować nawet 5 dni w tyg po 12h i co fakt zarobisz te 2700 do 3100 ale nie ma cię w domu wychodzisz na czworaka bo robota na akord a dziś jesteś jutro cie nie ma 0 stabilności

Lenny

Witam czy ma ktoś aktualne namiary aby zatrudnić się w 3m nr do ma power lub Randstad aktualny ? Z góry dziękuję

Iksinka
@Lenny

Wystarczy pójść do tych agencji pracy i masz załatwione .

Zibi

Praca na magazynie na medicalu nie jest zła. Nie jest ciężko ogólnie atmosfera na magazynie jest dobra. Co innego ludzie z produkcji są ludzie i ludziska.

Tom

Cześć O której godz i skąd z okolic centrum odjeżdża autobus dla pracowników?

AlibabaPopuś
@Tom

Ja dojeżdżam rikszą. Jak chcesz to mogę zabrać.

Staż

Czy ktoś może przybliżyć mi jak wygląda staż absolwencki w 3M ?

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.