Opinie o SSAB w Oborniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SSAB. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SSAB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SSAB w Oborniki

Dora Nowy wpis

Hej. Widziałam na stronie, że poszukiwany jest specjalista ds. marketingu. Do głównych zadań należy oczywiście tworzenie i zarządzanie materiałami POS. Był ktoś może na rozmowie i wie jakie widełki są oferowane? Być może się zgłoszę

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam, Niedawno bylem w tej firmie na rozmowie o prace. Chcialbym sie dowiedziec jak dlugo trwa u Panstwa proces rekrutacyjny? Mam na mysli ogloszenie na temat operatora cnc.

Czy kasa w firmie dalej jest spoko i na plus? :D Na głównej stronie jest teraz z 6 ofert. jedna z nich dotyczy działu zakupów. Proszę opisać mi atmosferę na nim. Jakie zarobki ostatecznie przypadają specjaliście? Co się na nie składa?

Brudny Duncan Nowy wpis

Stara komunistyczna firma po metalplascie jak wszystkie na obiekcie. Pracuje się w brudzie, przerwa 20minut - czas się tutaj zatrzymał. Ludzie są dziwni i fałszywi (nie wszyscy) panuje dzika atmosfera. Idąc na magazyn uważaj na człowieka o nazwisku kwiata ;] dzięki niemu praca jest jeszcze ciekawsza! Nie polecam. Kasa spoko jedyny plus :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SSAB. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy specjalista ds. finansów?
Staruchowski

Solidna firma

Katarzyna

Bardzo dobry pracodawca, miła atmosfera w pracy, szkolenia i możliwy rozwój Duży plus za bezpieczeństwo i środowisko pracy! Polecam!

JaJaJa
@Katarzyna

Możesz w tej organizacji tyrać po 12 h, chcesz możesz się rozwijać i na tym plusy się kończą. Nie ma to wpływu na Twoją wypłatę. Ludzie pracują po kilka lat, obsługują kilka stanowisk i nie ma to żadnego wpływu na to ile zarabiasz. Przychodzi młody pracownik dostaje ponad 4000 podstawy nie ma żadnych uprawnień na obsługę maszyn nic nie umie a zarabia więcej niż doświadczeni operatorzy. Jeżeli szukasz pracy w której możesz ściemniać i nikt nie rozlicza Cię z wykonywanej pracy to oferta dla Ciebie :) Ty leżysz, chorujesz ile chcesz, a przelew idzie na Twoje konto :) Chyba że jesteś ambitny masz jakieś cele w życiu i chcesz się czegoś dorobić to nie jest to praca dla Ciebie :)

Mariusz
@JaJaJa

To nie płacą w ogóle za nadgodziny? No i dziwne jest to co piszesz, że nowy pracownik dostanie więcej niż doświadczony. Co to za motywacja do pracy ;/

Hohoh
@Mariusz

No włąśnie żadna motywacja niesetty

Paulina

Cześć, mam pytanie na temat tego, jak wygląda praca w SSAB w Obornikach. Trudno jest się jej nauczyć? Zastanawiam się, czy osoba, która nie ma doświadczenia na rynku pracy, odnalazłby się w tym zakładzie. Proszę o wasze opinie, bardzo mi zależy na nich.

Tomasz

Jakie zarobki dla pracownika produkcyjnego ? Operatora maszyn?

Leszek
@Tomasz

Zarobki pewnie uzależnione są od tego, jak duże doświadczenie posiada dana osoba. Ty jak przypuszczam jakieś masz i stąd też Twoje zainteresowanie pracą na produkcji w firmie SSAB? Przedstaw to, proszę dokładniej. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej, jak mniej.

Irena

@Bogna a na jakim dziale tu pracujesz?

Bogna

Jak byśmy nie oceniali to jedno trzeba powiedzieć, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca a to daje do myślenia o niektórych pracownikach!!

SSAB WROCŁAW

SSAB Wrocław Wołowska: pozbywanie się z dnia na dzień pracowników na zasadzie mam coś na ciebie, nie powiem co, lepiej podpisz porozumienie stron. Duża rotacja. Ciasny i głośny open space, mała kuchnia.

Leszek

Od pewnego czasu nie pojawiła się żadna nowa opinia dotycząca pracy w SSAB, a ja jestem bardzo ciekawy czy zmieniło się cokolwiek od czasu ostatnich wpisów. Szukałem ofert pracy, ale nie natrafiłem na żadne, które byłyby aktualne. Czy ktoś ma informacje o ew. rekrutacjach ? Jak obecnie pracuje się w tej firmie?

groszek

Wystarczy nie mieć nic na sumieniu a nie będzie tragedii. Firma jest dobra więc tyle w temacie.

Co tu dużo gadać jeden drugiego (usunięte przez administratora) aby tylko zaliczyć plus u majstra. Tragizm

Dariusz

@Schabik A jak myślisz, z czego wynika tak duża rotacja w firmie SSAB? Czy chodzi o nieustanny jej rozwój, a może problem tkwi zupełnie gdzieś indziej? Zachęcam Cię do wyrażania swojego zdania na ten temat. @Bartosz A skąd posiadasz takie informacje? Jeśli decydujesz się na taki wpis, to powinieneś odpowiednio uzasadnić reprezentowane przez siebie stanowisko.

Bartosz

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Schabik

Rotacje szalone. A w biurze, np. w księgowości, podatkach na okrągło. Fakt, że czasem informują, że kontrakt jest na parę miesięcy i układ jest jasny. Socjal ok.

Dariusz

@Rafał, Twój obecny komentarz jest bardzo krótki, zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu, chętnie poznamy najnowsze informacje związane z rozwojem firmy SSAB oraz Twoją ocenę pracy w tej firmie. @pracownica, to, co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, piszesz o atmosferze, a jak mają się kwestie związane z premiowaniem pracowników? Będąc pracownikiem firmy SSAB można liczyć na bogaty pakiet benefitów i dodatków socjalnych? Jak ma się aspekt zatrudniania osób bez dużego doświadczenia? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo istotne dla innych.

Co sądzicie o zarobkach w SSAB? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Rafał

nic lepiej nie jest jak było.Marne wypłaty i klika nierobów w biurze.

pracownica

SSAB wydawałoby się światowa firma...ale zasmucę was drodzy kandydaci do pracy....zarobki w SSAB są na poziomie firemki regionalnej co najwyżej.Zapomnij,że ktoś cię doceni...zapomnij,że awansujesz,rozwiniesz się.Obiecają ci cuda i gruszki na wierzbie przy rozmowie kwalifikacyjnej ale to tylko mówienie i na tym się skończy.Zarobki w porównaniu do innych firm tej wielkości o 30% niższe przynajmniej.W biurze atmosfera jak na wojnie ale co się dziwić skoro połowa ludzi to rodzina albo dobrzy znajomi dyrektora.Myślałam,że w dzisiejszych czasach obstawianie stanowiskami swoich juz odchodzi do lamusa niestety myliłam się.Kilka lat pracy w tej firmie to stracony czas.Wciąż szukają nowych pracowników bo każdy widzi co się dzieje i prędzej czy później większość odchodzi.Poniżej jest błąd w adresie firmy ul.Łukowska 7 powinno być.

Zostaw merytoryczną opinię o SSAB - Oborniki

• Jak się pracuje w SSAB?

Zobacz opinie na temat firmy SSAB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SSAB?

SSAB