Paulina Nowy wpis

Cześć, mam pytanie na temat tego, jak wygląda praca w SSAB w Obornikach. Trudno jest się jej nauczyć? Zastanawiam się, czy osoba, która nie ma doświadczenia na rynku pracy, odnalazłby się w tym zakładzie. Proszę o wasze opinie, bardzo mi zależy na nich.

Tomasz Nowy wpis
Kandydat

Jakie zarobki dla pracownika produkcyjnego ? Operatora maszyn?

Leszek Nowy wpis
@Tomasz

Zarobki pewnie uzależnione są od tego, jak duże doświadczenie posiada dana osoba. Ty jak przypuszczam jakieś masz i stąd też Twoje zainteresowanie pracą na produkcji w firmie SSAB? Przedstaw to, proszę dokładniej. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej, jak mniej.

Irena Nowy wpis

@Bogna a na jakim dziale tu pracujesz?

Bogna

Jak byśmy nie oceniali to jedno trzeba powiedzieć, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca a to daje do myślenia o niektórych pracownikach!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SSAB WROCŁAW

SSAB Wrocław Wołowska: pozbywanie się z dnia na dzień pracowników na zasadzie mam coś na ciebie, nie powiem co, lepiej podpisz porozumienie stron. Duża rotacja. Ciasny i głośny open space, mała kuchnia.

Leszek

Od pewnego czasu nie pojawiła się żadna nowa opinia dotycząca pracy w SSAB, a ja jestem bardzo ciekawy czy zmieniło się cokolwiek od czasu ostatnich wpisów. Szukałem ofert pracy, ale nie natrafiłem na żadne, które byłyby aktualne. Czy ktoś ma informacje o ew. rekrutacjach ? Jak obecnie pracuje się w tej firmie?

groszek

Wystarczy nie mieć nic na sumieniu a nie będzie tragedii. Firma jest dobra więc tyle w temacie.

Marek

Co tu dużo gadać jeden drugiego (usunięte przez administratora) aby tylko zaliczyć plus u majstra. Tragizm

Dariusz

@Schabik A jak myślisz, z czego wynika tak duża rotacja w firmie SSAB? Czy chodzi o nieustanny jej rozwój, a może problem tkwi zupełnie gdzieś indziej? Zachęcam Cię do wyrażania swojego zdania na ten temat. @Bartosz A skąd posiadasz takie informacje? Jeśli decydujesz się na taki wpis, to powinieneś odpowiednio uzasadnić reprezentowane przez siebie stanowisko.

Bartosz

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Schabik

Rotacje szalone. A w biurze, np. w księgowości, podatkach na okrągło. Fakt, że czasem informują, że kontrakt jest na parę miesięcy i układ jest jasny. Socjal ok.

Dariusz

@Rafał, Twój obecny komentarz jest bardzo krótki, zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu, chętnie poznamy najnowsze informacje związane z rozwojem firmy SSAB oraz Twoją ocenę pracy w tej firmie. @pracownica, to, co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, piszesz o atmosferze, a jak mają się kwestie związane z premiowaniem pracowników? Będąc pracownikiem firmy SSAB można liczyć na bogaty pakiet benefitów i dodatków socjalnych? Jak ma się aspekt zatrudniania osób bez dużego doświadczenia? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo istotne dla innych.

Co sądzicie o zarobkach w SSAB? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Rafał
@Administrator

nic lepiej nie jest jak było.Marne wypłaty i klika nierobów w biurze.

pracownica

SSAB wydawałoby się światowa firma...ale zasmucę was drodzy kandydaci do pracy....zarobki w SSAB są na poziomie firemki regionalnej co najwyżej.Zapomnij,że ktoś cię doceni...zapomnij,że awansujesz,rozwiniesz się.Obiecają ci cuda i gruszki na wierzbie przy rozmowie kwalifikacyjnej ale to tylko mówienie i na tym się skończy.Zarobki w porównaniu do innych firm tej wielkości o 30% niższe przynajmniej.W biurze atmosfera jak na wojnie ale co się dziwić skoro połowa ludzi to rodzina albo dobrzy znajomi dyrektora.Myślałam,że w dzisiejszych czasach obstawianie stanowiskami swoich juz odchodzi do lamusa niestety myliłam się.Kilka lat pracy w tej firmie to stracony czas.Wciąż szukają nowych pracowników bo każdy widzi co się dzieje i prędzej czy później większość odchodzi.Poniżej jest błąd w adresie firmy ul.Łukowska 7 powinno być.

Zenon

ta firma to jedna wielka tragikomedia hahah. Szefostwo to jakaś porażka.Wypłaty jak 10 lat temu.Nie wierzyłem,że można tak płacić w dzisiejszych czasach.A jednak....

Bartek

Jeśli zależy ci na pracy w której chcesz się rozwijać omijaj szerokim łukiem tą firmę.Tylko układy i układziki.Stanowiska po znajomości.W biurze 20 nierobów a na zakładzie pracuje na nich 40 pracowników.Ogólnie dno.Zarobki niskie. Od 1700 zł do 2300 zł na rękę czyli jak u zwykłego prywaciarza spod krzaka.Jedynie klika z biura jest doceniana.Syf,kiła i mogiła.

Zostaw merytoryczną opinię o SSAB - Oborniki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SSAB
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolejowa 15