Opinie o Polski Holding Medyczny PCZ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polski Holding Medyczny PCZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Holding Medyczny PCZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Holding Medyczny PCZ w Wrocław

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Polski Holding Medyczny PCZ?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Polski Holding Medyczny PCZ? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Adam Nowy wpis

Nie istnieje podmiot o nawie Polski Holding Medyczny PCZ. PZC to zupełnie inny podmiot gospodarczy.

Jaka jest kultura pracy w Polski Holding Medyczny PCZ? Obowiązuje typowy dress code?

hahaha ..kultura?

PCZ i kultura???? Dobre!!!! Mowimy o dwóch różnych rzeczach!!! (usunięte przez administratora)

hahaha ..kultura?
@hahaha ..kultura?

OMYŁKOWO WCIŚNIĘTA OPINIA POZYTYWNA!!!

Były pracownik Nowy wpis

Kultura??? Pracownik jest traktowany jak śmieć, tyle w temacie.

e.stasiak@interia.eu

Już od kilku lat korzystam z porad w przychodni przy ulicy Legnickiej 61, szczególnie z poradni stomatologicznej. Ostatnio leczyłam zęby u stomatologa pani dr Mai Wilińskiej od kwietnia do lipca tego roku. Muszę to napisać, ponieważ pierwszy raz trafiłam na tak wspaniałego fachowca stomatologa. Pani dr Maja Wilińska wyleczyła mi 7 zębów, jest lekarzem stomatologiem o dużej wiedzy fachowej, dokładna a przy tym sympatyczna i cierpliwa a przecież każdy kto przychodzi do dentysty boi się bólu.

Pacjent

Nie plecam dr Tokarzewskiego bo ten lekarz tylko się nadaje na emereture a nie leczyć pacjentów

zenek

Witam. Czy któjest w stanie powiedzieć, co się dzieje w sprawie prowadzonej przeciwko PCZ i jego prezesowi Ścibiorskiemu dotyczący oszukania obligatariuszy. Sprawa ciągnie się od lat i nic.

misia86

Witam grono czytelników chciała bym przestrzec wszystkich przed ta firma moja mama trafiła do przychodni na ul.nowodworskiej lekarz stwierdził ze stan zdrowia mamy wymaga wizyty w szpitalu wypisał skierowanie oraz zamówił transport mamy z domu do szpitala transport miał być za godzine max 2 ,po 2 godzinach oczekiwania zadzwoniłam na numer telefonu który dostałam w przychodni ,odebrała jakaś pani była bardzo opryskliwa i nie przyjemna jak ja zapytałam kiedy bedzie transport odpowiedziała mi ze bedzie jak bedzie i nie jestem sama we wrocławiu która czeka na transport poczym odłożyła słuchawkę. Transport ostatecznie sie pojawił po 5 godzinach oczekiwanie ale to nie koniec histori panowie na wstępie sasugerowali że jesli dam im napiwek to potraktuja mame delikatnie żeby mama nie odczuła za bardzo skudków transporu.Kiedy odmówiłam i powiedziałąm ze zgosze ten fakt pani z która wczesniej rozmawiałam to mnie wyśmiali po czym zapakowali mame jak worek ziemniaków na jakies krzesełko a nastepnie do karetki.Mama trafiła do szpitala w lesnicy po 8 godzinach od zgłoszenia.

Jaki dress code obowiązuje w Polski Holding Medyczny PCZ?

W zależności od stanowiska. Obecnie szukają sprzątaczek wiec dess code zdecydowanie fartuch.

Antek

PCZ S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 61 oraz PCZ Polski Holding Medyczny Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 61, działając na podstawie art. 500 § 2 Kodeksu spółek handlowych, ogłaszają, że w dniu 21 listopada 2008 r. uzgodniły pisemnie plan połączenia tych Spółek.

Norbi

Firma została wykreślona z KRS

Alicja

@Eh, Twoja wypowiedź jest w tym momencie dość ogólnikowa - możesz podać jakieś konkretne przykłady? Może jednak znajdziesz także jakieś plusy pracy w Polski Holding Medyczny PCZ? @POTWIERDZONE, pytania o sprawy prywatne i rodzinne nie powinny padać na rozmowie rekrutacyjnej. Możesz napisać coś więcej o jej przebiegu? @Olga, a Ty pracowałaś w Polski Holding Medyczny PCZ? Jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy?

Kk
@Alicja

Alicja widać, że jesteś od nich. Daruj sobie manipulacje. To przestępcy.

Stella

Czy w aktualnej sytuacji firma prowadzi rekrutacje? Czy odpuścić sobie zainteresowanie pracą?

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można skrzywdzić pracowników firmy!!

to chyba wystarczy
@Filip

Jeśli jest tak źle to dlaczego nie zmienicie pracy? Idealnych firm nie ma i wszędzie może być trudniej.

Alicja

@anonymous To co piszesz, to poważne zarzuty względem firmy Polski Holding Medyczny PCZ. Rozumiem, że potrafisz uargumentować swoje stanowisko, tak? Zatem chciałabym Cię prosić, abyś to zrobił. Zależy nam na konkretnych informacjach, a tych, niestety, nie uwzględniłeś. Zachęcam do odpowiedzi.

Kuba

Jesteście zdecydowani, że nic pozytywnego nie można napisać?

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

hmmm
@Jerzy

Jeśli masz 100 procent negatywnych opinii to nie daje Ci to do myślenia? Dobrze Ci radzę! Nie wchodź z nimi w żadne interesy!

Alicja

@Gocha, a czy długo już pracujesz w Polski Holding Medyczny PCZ we Wrocławiu? Czy jest możliwość negocjacji formy umowy? Z czego wynikają zaległości w wypłatach wynagrodzeń, o których piszesz? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Polski Holding Medyczny PCZ we Wrocławiu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Gocha
@Alicja

@ Alicja pracowałam tam dość długo. Rotacja pracowników o czymś świadczy. Umowy nie negocjują a zaległości powstają z braku pieniędzy.

Eh

Odradzam pracę w tym miejscu !! To jak strzał w kolano ! Kierownictwo ma gdzieś pracowników a już nie wspomnę o pacjentach.

POTWIERDZONE

Zanim podpiszesz jakikolwiek papierek PRZECZYTAJ DWUKROTNIE ze zrozumieniem - o ile ci w ogóle pozwolą doczytać (KLAUZULE na końcu), w atmosferze psychicznego nacisku, ignorancja, lekceważenie, dla mnie z brakiem kultury osobistej- rozmowa mało merytoryczna, nie odpowiadają konkretnie na zadawane pytania co do stanowiska pracy, najlepiej gdybyś wcale o nic nie pytał, pytania o sprawy rodzinne na porządku dziennym. Aha i nikt się nie przedstawił a o Tobie wiedzą już prawie wszystko. Niestety wszystko co wcześniej napisano jest PRAWDĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Holding Medyczny PCZ - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Holding Medyczny PCZ?

Kandydaci do pracy w Polski Holding Medyczny PCZ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Holding Medyczny PCZ
1.4/5 Na podstawie 82 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042