Ahs Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Ahs Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ahs Polska Sp. z o.o.

Słaba firemka

Wiktoria

@Paweł rozwiń, proszę swoją wypowiedź. Z jakich konkretnie powodów masz taką opinię o pracy w Ahs Polska Sp. z o.o.? @ph A może ty napisałbyś/napisałabyś coś więcej? Co w Ahs Polska Sp. z o.o. można zaliczyć na plus?

Paweł

Desperaci zapraszamy do pracy. Pan wam obieca........

ph

zwykly posrednik nic wiecej jak brakuje ci na jedzenie to mozna probowac

Paweł

Każdy ma własną opinie na różne tematy. Ale fakty są takie że właściciel manipuluje załogą nie do końca ok. To że płaci zus od najniższej krajowej to ok? Że praca w delegacji jest warta 30zł - to ok? Praca w godzinach nadliczbowych jest rozliczana jako premia uznaniowa to ok? Brak szkoleń i uprawnień pracowników technicznych i przeglądu elektr osprzętu jest ok? Uruchamianie maszyn beż odpowiednich uprawnień jest ok? Brak aut służbowych to jest ok?W dzisiejszej rzeczywistości warto wiedzieć takie rzeczy - takich MALUTKICH firm jest sporo

Ziemniak

Wyszedl chlop z Wolowa ale Wołów z niego nigdy nie wyjdzie. Taka opinia wystarczy najlepiej o poziomie tej firmy.

Paweł

Ocena 2/6 odzwierciedla najlepiej opinię o firmie AHS Polska. Wszystko oparte na kłamstwie i manipulacji(nie mylić z manipulatorem) . Zus płacony od podstawy 2100

Wikuś

Ja też kiedyś pracowałem w tej firemce. Najbardziej utkwiło mi to w jaki sposób oszukiwane jest państwo. Sprzedarz z firmy ahs do Albertiny i odprowadzanie składek zus od podstawy tzn 2ty

anonymous

Miałem przyjemność pracować w tej firmie i polecam ale tylko Singlom. Właściciel wmawia że jest wszystko świetnie ale wcale tak nie jest) taki se sprzedawca dostanie 3 a dobry 5 ale muszę jeździć od rana do nocy. Dwa razy w roku obowiązkowy(oczywiście darmowy)udział w targach. Brak samochodów służbowych i narzędzi pracy. Słaba firma

Wujo

Miał chłop z Wołowa szczęście że go Daniel z torbami nie puścił. PB detektywem Rutkowskim straszył BUCHACHACHA NIE POLECAM

Robert

Byłem na rozmowie o pracę i pierwsze wrażenie było dziwne - potentat na rynku ma siedzibę w hotelu. Salon pokazowy w obskurnej piwnicy! Dużo obietnic od właściciela a mało konkretów. Szczerze powiedziawszy słabo mi się to widziało. Marża do 5% od zysku - i licha podstawa. Takie moje wrażenia - Nie zdecydowałem się podjąć pracy, za mało konkretów .

Paweł

Niestety to co pisze FRED i STACHU to prawda -NIE POLECAM podczas rozmowy zapytajcie o listę nadgodzin pracowników

anonymous

Jaki jest sens tu oisac?

anna
@anonymous 24.05.2018 21:15

bo wszelkie informacje pomogą przyszlym pracownikom

Wiktoria

@fred, czy wiedziałeś o tych warunkach przed rozpoczęciem pracy w firmie Ahs Polska? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostałeś poinformowany o tych aspektach, czy dopytywałeś o to? Dlaczego delegacja nie jest pracą, czy mam rozumieć, że pracownik nie jest wynagradzany za delegację? Rozwiń proszę swoją wypowiedź, jak widać po wpisie użytkownika @Jarosław, zaglądają tutaj osoby zainteresowane pracą w tej firmie.

Wiktoria

@Fred Dlaczego napisałeś, że firma ma zero szacunku do czasu pracowników? Czy miałeś na myśli ustalanie grafiku czy wynagrodzenie? Czy w firmie Ahs Polska nadgodziny są płatne? Czy w trakcie Twojej pracy w tej firmie, sytuacja firmy się zmieniała? Może warto było poczekać z ostateczną decyzją.

fred
@Wiktoria 20.04.2018 11:56

Nadgodziny są NIE PŁATNE. heh jaki GRAFIK?RŚ potrafi o godzinie 16 kazać jechać na drugi KONIEC POLSKI. Wg sprytnego regulaminu delegacja nie jest pracą.

Jarosław

Witam, Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjna do Wrocławia w przyszłym tygodniu na stanowisko PH. Moze mógłby ktoś napisać jak wyglada praca w tej firmie na w/w stanowisku, jakie narzędzia, zadania itd itp oraz czy powinienem jakoś szczególnie przygotować się do tej rozmowy? Z góry wielkie dzięki.

Fred
@Jarosław 09.05.2018 09:43

heh. Po pół roku dostaniesz laptopa i biurko. Auto musisz sobie kupić sam. I będziesz jeździł od rana do nocy po Polsce. RŚ zrobi ci pranie mózgu. Słaba firemka z siedzibą w hotelu.

Fred

Co za dziwna rodzinna firma!!!!!!!!!!!!!!Z roku na rok było co raz gorzej. Szefuńcio straszny dziwak i (wyszedł z Wołowa ale Wołów z niego nigdy nie wyjdzie)ma ZERO szacunku dla pracowników i ich czasu. Wydaje mu się że dobrze płaci ale czy 4 tyś dla sprzedawcy który pracuje 350 godzin w miesiącu to dużo? Chyba w Wołowie w biedronce.

Grubcio

Słaba firma słaby właściciel. Wieczne delegacje i pranie mózgu. Brak nadgodzin i profesjonalnych narzędzi pracy(auta służbowe itp) NIE POLECAM

adas
@Grubcio 16.03.2018 09:24

wieczne delegacje i nie ma auta służbowego?

STACHU

Najlepszego sprzedawcę FREDA (a na dodatek największy donosiciel) publicznie upokarza przy całej załodze że DAŁ MU NAJLEPSZĄ KURTKĘ. Buchchchaaaaaa. Dziwna firmaaaaaaaaaaaaaaaa

Zostaw opinię o Ahs Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ahs Polska Sp. z o.o.