Ahs Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Ahs Polska Sp. z o.o.

Wiktoria

@Fred Dlaczego napisałeś, że firma ma zero szacunku do czasu pracowników? Czy miałeś na myśli ustalanie grafiku czy wynagrodzenie? Czy w firmie Ahs Polska nadgodziny są płatne? Czy w trakcie Twojej pracy w tej firmie, sytuacja firmy się zmieniała? Może warto było poczekać z ostateczną decyzją.

Fred

Co za dziwna rodzinna firma!!!!!!!!!!!!!!Z roku na rok było co raz gorzej. Szefuńcio straszny dziwak i (wyszedł z Wołowa ale Wołów z niego nigdy nie wyjdzie)ma ZERO szacunku dla pracowników i ich czasu. Wydaje mu się że dobrze płaci ale czy 4 tyś dla sprzedawcy który pracuje 350 godzin w miesiącu to dużo? Chyba w Wołowie w biedronce.

Grubcio

Słaba firma słaby właściciel. Wieczne delegacje i pranie mózgu. Brak nadgodzin i profesjonalnych narzędzi pracy(auta służbowe itp) NIE POLECAM

adas
@Grubcio 16.03.2018 09:24

wieczne delegacje i nie ma auta służbowego?

STACHU

Najlepszego sprzedawcę FREDA (a na dodatek największy donosiciel) publicznie upokarza przy całej załodze że DAŁ MU NAJLEPSZĄ KURTKĘ. Buchchchaaaaaa. Dziwna firmaaaaaaaaaaaaaaaa

Zostaw opinię o Ahs Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ahs Polska Sp. z o.o.