Ahs Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Ahs Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ahs Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wujo

Miał chłop z Wołowa szczęście że go Daniel z torbami nie puścił. PB detektywem Rutkowskim straszył BUCHACHACHA NIE POLECAM

Robert

Byłem na rozmowie o pracę i pierwsze wrażenie było dziwne - potentat na rynku ma siedzibę w hotelu. Salon pokazowy w obskurnej piwnicy! Dużo obietnic od właściciela a mało konkretów. Szczerze powiedziawszy słabo mi się to widziało. Marża do 5% od zysku - i licha podstawa. Takie moje wrażenia - Nie zdecydowałem się podjąć pracy, za mało konkretów .

Paweł

Niestety to co pisze FRED i STACHU to prawda -NIE POLECAM podczas rozmowy zapytajcie o listę nadgodzin pracowników

anonymous

Jaki jest sens tu oisac?

anna
@anonymous 24.05.2018 21:15

bo wszelkie informacje pomogą przyszlym pracownikom

Wiktoria

@fred, czy wiedziałeś o tych warunkach przed rozpoczęciem pracy w firmie Ahs Polska? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostałeś poinformowany o tych aspektach, czy dopytywałeś o to? Dlaczego delegacja nie jest pracą, czy mam rozumieć, że pracownik nie jest wynagradzany za delegację? Rozwiń proszę swoją wypowiedź, jak widać po wpisie użytkownika @Jarosław, zaglądają tutaj osoby zainteresowane pracą w tej firmie.

Wiktoria

@Fred Dlaczego napisałeś, że firma ma zero szacunku do czasu pracowników? Czy miałeś na myśli ustalanie grafiku czy wynagrodzenie? Czy w firmie Ahs Polska nadgodziny są płatne? Czy w trakcie Twojej pracy w tej firmie, sytuacja firmy się zmieniała? Może warto było poczekać z ostateczną decyzją.

fred
@Wiktoria 20.04.2018 11:56

Nadgodziny są NIE PŁATNE. heh jaki GRAFIK?RŚ potrafi o godzinie 16 kazać jechać na drugi KONIEC POLSKI. Wg sprytnego regulaminu delegacja nie jest pracą.

Jarosław

Witam, Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjna do Wrocławia w przyszłym tygodniu na stanowisko PH. Moze mógłby ktoś napisać jak wyglada praca w tej firmie na w/w stanowisku, jakie narzędzia, zadania itd itp oraz czy powinienem jakoś szczególnie przygotować się do tej rozmowy? Z góry wielkie dzięki.

Fred
@Jarosław 09.05.2018 09:43

heh. Po pół roku dostaniesz laptopa i biurko. Auto musisz sobie kupić sam. I będziesz jeździł od rana do nocy po Polsce. RŚ zrobi ci pranie mózgu. Słaba firemka z siedzibą w hotelu.

Fred

Co za dziwna rodzinna firma!!!!!!!!!!!!!!Z roku na rok było co raz gorzej. Szefuńcio straszny dziwak i (wyszedł z Wołowa ale Wołów z niego nigdy nie wyjdzie)ma ZERO szacunku dla pracowników i ich czasu. Wydaje mu się że dobrze płaci ale czy 4 tyś dla sprzedawcy który pracuje 350 godzin w miesiącu to dużo? Chyba w Wołowie w biedronce.

Grubcio

Słaba firma słaby właściciel. Wieczne delegacje i pranie mózgu. Brak nadgodzin i profesjonalnych narzędzi pracy(auta służbowe itp) NIE POLECAM

adas
@Grubcio 16.03.2018 09:24

wieczne delegacje i nie ma auta służbowego?

STACHU

Najlepszego sprzedawcę FREDA (a na dodatek największy donosiciel) publicznie upokarza przy całej załodze że DAŁ MU NAJLEPSZĄ KURTKĘ. Buchchchaaaaaa. Dziwna firmaaaaaaaaaaaaaaaa

Zostaw opinię o Ahs Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ahs Polska Sp. z o.o.