RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Aleksander
Były pracownik

Pracowałem dość dawno, 2014-15 oraz nie długo. Opinia z mojego punktu widzenia pozytywna. Atmosfera w zespole fajna, relacje z zarządem bardzo w porządku

Szakal2004
Były pracownik

Odbywałem praktyki szkolne w RGB i jestem pod wrażeniem. Rozbudowany serwis, wiele stanowisk testowych bardzo spora liczba urządzeń w zapasie. Każdy z serwisantów przyjaźnie nastawiony, chętnie dzielił sie wiedzą i udzielał wskazówek. Jako pracodawcę polecam

Irena
Inne
@Szakal2004

Brzmi to dobrze, no a proponowali Ci podjęcie stałej pracy po praktykach czy nie było szans na takie rozwiązanie? Za te praktyki ci coś płacili czy były darmowe?

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5100 PLN można liczyć na dodatkową premię?

GR Nowy wpis
Kandydat

Była mowa wcześniej o zatrudnianiu na niektórych stanowiskach na część etatu, w oczy rzuciło mi się przy tym ogłoszenie sprzed dwóch lat dla automatyka, w którym wskazano widełki od 4 do 9 tys., zastanawiały mnie podwyżki ale pewna Pani pisała o 4 tys., jeszcze jakiś czas temu. czy do dziś rozpiętość widełek jest niezmienna? A zakres obowiązków?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. na część etatu?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, niektóre stanowiska i rekrutacje prowadzimy z opcją zatrudnienia na część etatu

Aleksander
Były pracownik

Pracowałem dość dawno, 2014-15 oraz nie długo. Opinia z mojego punktu widzenia pozytywna. Atmosfera w zespole fajna, relacje z zarządem bardzo w porządku

Account Manager
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa normalna, bez podchwytliwych pytań. Odbyła się w formie online, bez problemu dostałem też odpowiedzi na swoje pytania związane z zatrudnieniem.

Pytania

1.Zakres obowiązków u poprzedniego pracodawcy. 2.Dlaczego akurat aplikowałem do RGB 3.Motywatory do pracy 4.Hobby i zainteresowania

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Marzena
Inne

Pojawił się temat wynagrodzeń, że nawet zadowalające, może mi ktoś bliżej określić ile rzeczywiście firma płaci msc? Premie z tego co czytam też są, tylko zastanawiam się od czego zależne? Pomożecie?

Ernest
Pracownik
@Marzena

Premie tylko dla działu handlowego. Serwis oraz pracownicy fizyczni robią za pensje bez premii. Dla nas tylko świąteczna.

1
Marzena
Inne
@Ernest

A dlaczego tak jest? pozostałych nie potrzeba zbyt specjalnie motywować czy nie wiedzą za bardzo jako podliczyć wyniki w kontekście premii? To ta świąteczna jak jest liczona, co jest konkretnie brane pod uwagę i sumarycznie jak ona w praktyce wychodzi?

Honorata
Inne

Do pracowników, ja w sprawie tej oferty dla pracownika przygotowania produktu – elektronika, automatyka. Na stronie www firmy jest mowa o 4,000,- na początek. Mój syn ma UDT na wózki, ma szansę na więcej? A może to starą kwota, a w 2023r. z automatu więcej płacą?

Polak
Kandydat

Typowa polska firma, odrzucają raz za razem, bez rozmowy. Nie wróże żadnrj przyszłości tej firmie, z takimi wartościami. Podsumoeując, więcej nie uderzam do polskich firm, nie warto, już nie pierwszy raz się przekonuję, tak o tej jak i innych polskich firmach, tak rodacy podchodzą do rodaków. Pozdrawiam i życzę Wszystkim lepszego wyboru.

Pracodawca

@Polak

Bardzo dziękujemy za złożenie aplikacji i czas poświęcony na wypełnienie kwestionariuszy aplikacyjnych. Każdy aplikujący otrzymuje informację, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Każda kandydatura rozpatrywana jest indywidualnie, a kandydat ma możliwość skontaktowania się z nami z zapytaniem, dlaczego został odrzucony. Zachęcamy do kontaktu :)

Jarek
Inne
@Polak

Myślę że to kwestia pojedyńczego przypadku przy rekrutacji

Radosław
Inne

Serwis godny polecenia. Terminowe sprawdzenie urządzeń oraz naprawy. Szybki kontakt.

UR
Inne
@Radosław

Pomogli bardzo sprawnie. Pomoc uzyskałem w weekend (sobotę), co mnie zaskoczyło.

Szakal2004
Były pracownik

Odbywałem praktyki szkolne w RGB i jestem pod wrażeniem. Rozbudowany serwis, wiele stanowisk testowych bardzo spora liczba urządzeń w zapasie. Każdy z serwisantów przyjaźnie nastawiony, chętnie dzielił sie wiedzą i udzielał wskazówek. Jako pracodawcę polecam

Irena
Inne
@Szakal2004

Brzmi to dobrze, no a proponowali Ci podjęcie stałej pracy po praktykach czy nie było szans na takie rozwiązanie? Za te praktyki ci coś płacili czy były darmowe?

Martyna
Kandydat
 Pytanie

Jakie formy zatrudnienia akceptują? zlec/uop/b2b

Pracodawca

@Martyna

Witam, akceptujemy wszystkie powyższe umowy. Zwykle w ofercie pracy zaznaczamy preferowane przez nas formy zatrudnienia na danym stanowisku, ale jesteśmy również otwarci na sugestie kandydatów.

K.J
Pracownik

Pracuje od ponad roku i nie mogę powiedzieć zbyt wielu złych rzeczy- oprócz tego, że momentami pracy jest sporo. Wynagrodzenie na czas, w zadawalającej wysokości, premie do wyrobienia i też na dobrym poziomie. Praca zdalna możliwa wystarczy porozmawiać z przełożonym. W miarę młoda kadra przedział 25-40 lat. Normalna atmosfera Polecam

Aleksandra
Inne
@K.J

Fajnie to wszystko brzmi. A zdarzają się nadgodziny jak jest tej pracy sporo?

K.J
Pracownik
@Aleksandra

Tak bywają takie chwile- ale za nad h masz płacone ;)

Aleksandra
Inne
@K.J

No to elegancko. A jeśli ktoś sobie życzy to można zamiast kasy je odebrać jako wolne?

K.J
Pracownik
@Aleksandra

Ja nie mam problemów - mój kierownik jest ok

Adam
Kandydat

Witam. Drugi raz aplikowałem o pracę na stanowisko młodszy technik serwisu/inżynier i raz moja moja kandydatura została odrzucona. Może dlatego że moje CV nie spełnia kryteriów chociaż zaznaczyłem iż elektroniką pasjonuję się od wielu lat. Zauważyłem na jednym z portali że nadal poszukują pracowników na to stanowisko więc może wyślę zdjęcia swoich prac i co prawda nie są one bardzo zachwycające ale działają i dowodzą na to że mam jakieś pojęcie o elektronice, sposobach montażu/lutowania, potrafię rozróżnić podzespoły elektroniczne i ich zastosowanie, biegunowość. Pozdrawiam serdecznie, Adam.

Honorata
Inne
@Adam

Dali Ci w końcu szansę?

GallAnonim
Pracownik

Rekrutacja - bardzo przyjemna, sprawna. Decyzja szybko podjęta. Praca - Dział BOK - bardzo miła atmosfera, przyjaźni współpracownicy. Bez pogoni w klasycznym stylu korpo, bez toksycznego wyścigu szczurów. Każdy chętny do pomocy. Praca głównie opiera się na kontakcie poprzez crm/telefon/słuchawkę. Jedni zajmują się sprawami serwisowymi drudzy sprzedażą. Jak wiadomo, tematy serwisowe są o wiele cięższe i jest ich znacznie więcej jak w przypadku sprzedaży. Trzeba posiadać o wiele większa wiedzę jak w przypadku sprzedaży. W mojej opinii - praca dla osób po studiach związanych z elektroniką, automatyką i robotyką (ale nie dla wydziałów, gdzie był tylko 1 semestr) bądź dla osób, których hobby to AiR. NIE MA szkoleń wprowadzających z zakresu maszyn/części/urządzeń które są w ofercie bądź które są serwisowane. Wdrożenie polega na zapoznaniu się z systemem do kontaktu z klientem i pozostałymi działami. Firma obsługuje bardzo poważne firmy na rynku i jest potrzebna wiedza z zakresu maszyn przemysłowych - czy to przy sprzedaży czy przy serwisie. Zawsze można kogoś poprosić o pomoc ale są dni, gdy wszyscy maja ogień i ogarniają swoje tematy. Przełożeni bardzo sympatyczni, pomocni. Starają się rozwiązać każdą wątpliwość, problem. Chcą, żeby pracownik czuł się dobrze w firmie. Problematyczny jest chyba jedynie dział księgowości, który zżera najwiecej nerwów przy finalizacji transakcji. I pewien Pan z działu magazynu - nie można być całe życie spiętym, więcej luzu by się przydało i wszystkim będzie pracowało się lepiej :-) Koło firmy jest parking, jest kuchnia, LIDL, Aldi, Browar100mostow, KFC. Praca zdalna po 3 miesiącach raczej w trybie hybrydowym. Szczerze - polecam.

Barbara
Inne
@GallAnonim

Dzięki za tak obszerny komentarz bo sporo się dowiedziałam i rozwiałam swoje wątpliwości. Wnioskuje że to praca w open space? Przeszkadza mi to bardzo, nie lubię czegoś takiego.

1
Pola
Pracownik
 Pytanie
@Barbara

Zależy co rozumiesz pod określeniem open space- biurko w biurko ścianka działowa i maksymalne skupisko pracowników na minimalnej ilości metrów? i na jakie stanowisko rozważasz aplikować Ogólnie każdy team ma swoje pomieszczenia i są one spore- nie ma ścisku. Jeśli chodzi o BOK przestrzeń otwarta na chyba 60 mk2 gdzie zazwyczaj w biurze pracuje 4-5 osób reszta zdalnie - Ich biuro świeżo po remoncie, nowe wyposażenie itd Ogólne warunki pracy w RGB mogę określić jako bdb, trafiłam do normalnego zespołu i zdecydowanie zgadzam się z określeniem, że nie jest to korpo.

Honorata
Inne
@Pola

Hej, od czego zależy kto pracuje zdalnie, a kto w firmie? :)

Pracodawca

@Honorata

Witam :) Zależy to od działu, w którym się pracuje, obowiązków na stanowisku, preferencji pracownika itp. Z doświadczenia wiemy też, że wdrożenie na okresie próbnym lepiej przebiega, gdy pracownik jest w biurze i ma opiekuna obok siebie.

Pola
Pracownik
@Honorata

Od Twojego kierownika/przełożonego

Kamila
Inne
@RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Czyli mam rozumieć ze każdy pracownik ma przydzielonego swojego opiekuna na początku który tłumaczy jak działa firma? To super, bo właśnie najgorzej jak na początku jest się zostawionym i niewiadomo co robić

4 lata w firmie.
Były pracownik

Firma od lat się rozwija,powstają nowe stanowiska testowe a,co za tym idzie poszerza się zakres napraw, który firma może wykonać.W ostatnich latach wręcz skokowo wzrosło zatrudnienie i volumen napraw/sprzedaży. Niestety nie zawsze idzie to z jakością prac, utrzymywane jest wysokie tempo napraw, sprzedaży zleceń,co powoduje napięcia na lini BOK-SERWIS-MAGAZYN, szczególnie gdy biurowi muszą tłumaczyć się za a) źle spakowany sprzęt b)zła diagnozę serwisu. Chyba wynika to z ciągle podnoszonych progów finansowych w firmie. Niekoniecznie przekłada się to na wzrost wynagrodzeń pracowników z każdego działu. Niech świadczy o tym, duża wymiana kadr w BOK w 2021 w. Są w firmie osoby, które pracują już wiele lat, jedni przez zasiedzenie,inni bo czują tą pracę .Są osoby,które jak kierownik serwisu elektroniki,czy silników są mega ogarniętymi ludźmi pasjonatami tej dziedziny,chętnymi do pomocy.Tak samo jak Karol i Amadeusz Firma nie posiada parkingu,jest ogólnodostępny dla całego centrum biznesowego w ograniczonej ilości. Na plus umiejscowienie tuż obok pętli autobusowej i tramwajowej. W miarę stałe godziny pracy 7/17 możliwość pracy z domu dla niektórych. Wynagrodzenie zawsze na czas,wszelkie BHP na najwyższym poziomie,nadgodziny płatne,premie w zależności od działu i spełnionego progu.Firma polska z przyjaźnie nastawionymi właścicielami, którzy znają specyfikę branży,mają czas aby pogadać z zwykłym pracownikiem. Mają więcej luzu w sobie, niz niektórzy pracownicy(magazyn-kiero ,księgowość) Fajna firma na start jeśli chodzi o obsługę klienta,rozwijanie umiejętności w elektronice. Chcąc lepiej zarabiać i mieć możliwość większego rozwoju maks 3/4 lata i dalej. Niestety,ale pewnych rzeczy w polskich warunkach się nie przeskoczy.

7
Anon
Kandydat

Po prośbie brak feedbacku po rozmowie, nie jest to wadą ale gdy jest, to duży plus.

Pracodawca

@Anon

Witam. Naszą polityką jest, aby każdy - niezależnie od wyniku rekrutacji - dostał informację zwrotną po rozmowie. Czasami zdarzają się problemy techniczne, jednak każdy aplikujący ma możliwość skontaktowania się z nami z zapytaniem, jak została rozpatrzona jego kandydatura. Zachęcam do kontaktu :)

prawiedison
Kandydat

Kandydatura inżyniera po politechnice odrzucona bez rozmowy kwalifikacyjnej. Ciekawe na jakiej podstawie.

Pracodawca

@prawiedison

Witam. W tym przypadku, nie mam możliwości udzielenia odpowiedzi, ponieważ nie podano informacji, na jakie stanowisko było składane CV, jakie wymagania były zawarte w ogłoszeniu, jakie inne umiejętności posiadał kandydat itp. Każda kandydatura jest rozpatrywana indywidualnie, a każdy aplikujący ma możliwość skontaktowania się z nami z zapytaniem, dlaczego został odrzucony. Zachęcam do kontaktu :)

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Firma od jakiegoś czasu aktywnie rekrutuje na stanowisko handlowca - czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie specyfiki pracy? Zimna baza, leady, kampanie, połączenia wychodzące/przychodzące? Mam kilka lat doświadczenia w sprzedaży ale elektronika to dla mnie nowość i zastanawiam się czy bez doświadczenia w tej dziedzinie sobie poradzę :)

Barbara
Inne
@Paweł

Wyżej został dodany spory komentarz, z którego możesz się dużo dowiedzieć, polecam poczytać :) Wysłałeś już cv? Ja jeszcze nie, wciąż się waham.

Elektronik
Były pracownik

Fajna atmosfera i współpraca. Wynagrodzenie mi pasowało - oczywiście zawsze mogło by być więcej. Tempo pracy - duże, ale bez przesady jeśli wiesz co chcesz zrobić. Doświadczenie jakie zdobyłem rekompensuje mi wszystkie minusy :). Więc nie będę o nich pisał. Zmieniłem pracę bo przyszeld czas na zmiany i rozwój w inną stronę.

Asia
Inne

Bedą kogoś poszukiwać w najbliższym czasie?

Magda
Inne

Czy jest problem w firmie z nadgodzinami?

Zostaw merytoryczną opinię o RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.?

  Zobacz opinie na temat firmy RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.?

  Kandydaci do pracy w RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Przejdź do nowych opinii