RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Opinie o RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Anon

Po prośbie brak feedbacku po rozmowie, nie jest to wadą ale gdy jest, to duży plus.

@Anon

Witam. Naszą polityką jest, aby każdy - niezależnie od wyniku rekrutacji - dostał informację zwrotną po rozmowie. Czasami zdarzają się problemy techniczne, jednak każdy aplikujący ma możliwość skontaktowania się z nami z zapytaniem, jak została rozpatrzona jego kandydatura. Zachęcam do kontaktu :)

prawiedison

Kandydatura inżyniera po politechnice odrzucona bez rozmowy kwalifikacyjnej. Ciekawe na jakiej podstawie.

@prawiedison

Witam. W tym przypadku, nie mam możliwości udzielenia odpowiedzi, ponieważ nie podano informacji, na jakie stanowisko było składane CV, jakie wymagania były zawarte w ogłoszeniu, jakie inne umiejętności posiadał kandydat itp. Każda kandydatura jest rozpatrywana indywidualnie, a każdy aplikujący ma możliwość skontaktowania się z nami z zapytaniem, dlaczego został odrzucony. Zachęcam do kontaktu :)

Firma od jakiegoś czasu aktywnie rekrutuje na stanowisko handlowca - czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie specyfiki pracy? Zimna baza, leady, kampanie, połączenia wychodzące/przychodzące? Mam kilka lat doświadczenia w sprzedaży ale elektronika to dla mnie nowość i zastanawiam się czy bez doświadczenia w tej dziedzinie sobie poradzę :)

Barbara
@Paweł

Wyżej został dodany spory komentarz, z którego możesz się dużo dowiedzieć, polecam poczytać :) Wysłałeś już cv? Ja jeszcze nie, wciąż się waham.

Elektronik

Fajna atmosfera i współpraca. Wynagrodzenie mi pasowało - oczywiście zawsze mogło by być więcej. Tempo pracy - duże, ale bez przesady jeśli wiesz co chcesz zrobić. Doświadczenie jakie zdobyłem rekompensuje mi wszystkie minusy :). Więc nie będę o nich pisał. Zmieniłem pracę bo przyszeld czas na zmiany i rozwój w inną stronę.

Account Manager

Rozmowa normalna, bez podchwytliwych pytań. Odbyła się w formie online, bez problemu dostałem też odpowiedzi na swoje pytania związane z zatrudnieniem.

1.Zakres obowiązków u poprzedniego pracodawcy. 2.Dlaczego akurat aplikowałem do RGB 3.Motywatory do pracy 4.Hobby i zainteresowania

Asia

Bedą kogoś poszukiwać w najbliższym czasie?

Magda

Czy jest problem w firmie z nadgodzinami?

W tej firmie najbardziej ceniłem atmosferę i współpracę. Teraz gdy trafiłem do innego serwisu stwierdzam że to (usunięte przez administratora) gdzie liczona jest każda sekunda spędzona na naprawie. W obecnej firmie pracuje mi się przyjemniej, spokojniej i zarabiam więcej. W RGB zawsze panowała wizja targetu który ciągle był podnoszony w przeciwieństwie do zarobmow.

Byłam częścią 3-osobowego zespołu i realizowałam zadania w zakresu księgowości oraz obszaru personalnego. Pracy dużo, ale bardzo rzadko zostawało się po godzinach. To co jeszcze mogę powiedzieć o RGB to fantastyczna atmosfera. Bardzo ceniłam sobie comiesięczne spotkania z szefem i omawianie dotychczasowego rozwoju oraz plany na siebie w przyszłości. Do plusów można zaliczyć również: imprezy integracyjne, dofinansowanie do obiadów, finansowanie kursów. Minusy: - brak miejsc parkingowych, ale to info może nie być już aktualne - możliwość przytycia, bo obiadki były naprawdę pyszne :)

@były pracownik

Bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się by pomimo nawału pracy pracowało się fajnie. Temat parkingu już rozwiązany :).

W firmie podoba mi się najbardziej atmosfera. Fajna jest również lokalizacja - mega fajny dojazd i parking na miejscu. Z wad jak to w każdej pracy - trzeba realizować cele. Nie zawsze to jest takie łatwe. Na nudę nie można narzekać - czas przelatuje przez palce i praca ciekawa dla kogoś kto lubi pracować przy elektronice.

Bardzo dziękujemy za opinię. Nasi klienci dostarczają nam sporo fajnych napraw i zadań związanych z automatyką przemysłową, więc pewnie stąd brak narzekania na nudę. Staramy się rozwiązywać problemy naszych klientów w możliwie jak najkrótszym czasie. Takie opinie dodają nam "skrzydeł". Dziękujemy Panu/Pani za opinię. Takie komentarze powodują, że mamy jeszcze więcej energii by być liderem na rynku napraw automatyki przemysłowej.

Firma oferuje obiady za przysłowiową złotówkę. Sama atmosfera jest przyjazna, jednak nie mogę się wypowiedzieć pozytywnie o tej spółce, ponieważ na 2 tygodnie przed końcem umowy na okresie próbnym (która była podpisana na 3 miesiące) wezwano mnie na rozmowę. Choć osoby decyzyjne były zadowolone z wykonywanej przeze mnie pracy, padła informacja, że nie dostanę przedłużenia, bo tak naprawdę SAMI nie wiedzieli, czego oczekują od mojego stanowiska. Ale mogą mi wystawić referencje... Przez to trzeba było zarejestrować się w Urzędzie Pracy, ponieważ trudno było mi znaleźć coś nowego w zaledwie 14 dni. Także totalny brak szacunku do drugiej osoby.

Kamil

W trakcie tych prawie 3 miesięcy, które przepracowałeś na rzecz firmy RGB Elektronika, udało Ci się nabyć wiedzę i umiejętności, które mogą okazać się przydatne w Twojej dalszej karierze zawodowej? Ciekawi mnie, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca wspominał o ewentualnej możliwości braku przedłużenia umowy. Mógłbyś wrócić pamięcią do rozmowy i napisać, jak to wyglądało?

Przykro nam że odebrał Pan to jako brak szacunku. Dokładamy wszelkich starań by każdy z pracowników był traktowany z należnym mu szacunkiem. Dziekujemy Panu za wspólną pracę w okresie okresu próbnego. Niestety czasami tak się dzieje, że nie udaje się nawiązać dłuższej współpracy z różnych przyczyn. To, że zaoferowano Panu wystawienie referencji świadczy, że wykazał się Pan dużym zaangażowaniem. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i dziekujęmy za dodanie opinii. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga nam zmieniać RGB na lepsze.

Cezary

Jeśli firma zdobywa opinię dobrego pracodawcy to efekt wielkiej pracy żeby ludziom dobrze się pracowało.

Iza

Czy próbowałeś zadać to pytanie w dziale rekrutacji? Najpewniej tam znajdziesz rzetelną odpowiedź na swoje pytanie. Powiesz nam dlaczego akurat tutaj chciałbyś obyć praktyki? Być może odpowiada Ci polityka firmy bądź zależy Ci na odpowiednim przygotowaniu do zawodu?

Fajna Polska firma z dużym potencjałem. Ja sam pracowałem tam dość krótko ale współprace oceniam bardzo dobrze. Jest to firma która inwestuje w pracownika i go szkoli. Wielu pracowników współpracuje z firmą więcej niż 5 lat, niektórzy szybko awansują. Zarobki są dość dobre jak na tą branże. Trzeba też wiedzieć iż praca w serwisie to odpowiedzialność i czasami nie mało stresu ale taka jest specyfikacja tej branży. Tylko dla mocnych jednostek!! Współpracownicy pomocni i otwarci i nie boją się pomagać - więc i Ty nie bój się pytać. Serwis jest podzielony na dwa oddziały, jeden zajmuje się regeneracją i remontami silników elektrycznych, drugi to typowy serwis elektroniki. Wyposażenie serwisowe na światowym poziomie, wszystko nowe i wysokiej jakości. Szefostwo (założyciele) to mili ludzie, czasem sprawiają wrażenie wycofanych/niedostępnych ale to tylko dlatego że są zapracowani. Więc jeśli nie boisz się wyzwań i masz przysłowiowy łeb na karku to aplikuj śmiało. Na pewno zaproszą na rozmowę. Pozdro M.K

Robert

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie.

rESKI

słabizna i żenada. Naprawa wszystkiego--- do niczego

@rESKI

Witam. Proszę przedstawienie dlaczego Pan tak sądzi. Chętnie ustosunkujemy się do tematu. Jeśli naprawiał Pan coś u nas - to proszę o numer zlecenia - sprawdzimy jaki był przebieg naprawy lub sytuacji. Otrzyma Pan wtedy informacje na temat przyczyn na maila lub na forum w zależności od Pana wyboru. Nie naprawiamy wszystkiego tak jak Pan napisał - jednak jak w każdej firmie zdarzają się jakieś pomyłki. Chętnie poddamy to weryfikacji. Piotr

Iza

@Pracownikrozumiem, że praca w RGB ELEKTRONIKA AGACIAK CIACIEK SP. J. Ci odpowiada. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie konkretne informacje będą bardzo pomocne.

technik
@Iza

Mocne strony: - dużo się dzieje - zawsze jest coś nowego - ciągle widać, że coś się zmienia w sumie fajniejszą stronę Słabe: - mogło by być więcej dań w menu obiadowym - czasem wolny system - czasami za trudne przypadki napraw

A mnie to wszystko rusza - ach Polska mentalność - gdyby mi się tu nie podobało nie pracowałbym tu. Mam nadzieję że firma dalej będzie się rozwijać - widzę że inwestują w ludzi, którzy są w firmie i chcą się rozwijać. Prace można obecnie zmienić w każdej chwili. Pracy jest dużo a i w RGB nikt nikogo na siłe nie trzyma. Moim zdaniem firma ma przyszłość. Nie stoją w miejscu - dlatego tu jestem.

Worker

Pracowałem - nie mam większych uwag. Zawsze są plusy i minusy.

Franek

Ja tam mam do nich szacunek. Obserwuje ich od kilku lat. Cieszę się że to Polska firma. Nie wiem ilu mają ukraińców. Zresztą kto ich teraz nie zatrudnia. Myślę że przy tak dużej firmie będzie sporo opinii. Dla mine szacun i dzięki za pomoc. Ciesze się że się rozwijacie :) - szacun Panowie i podobno Panie :) - sam mam biznes i wiem, że każdy patrzy na potknięcia. Nie poddawajcie się :). P.S. Osoba z którą rozmawiałem nie była murzynem :) - więc z tymi murzynami to chyba plotki :)

Zostaw merytoryczną opinię o RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. - Wrocław

• Jak się pracuje w RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.?

Kandydaci do pracy w RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.