Kancelaria Prawna LEXUS

Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS

myślnik

nie polecam

Asgfa

Może być, kiedyś było gorzej.

Patrycja

@Były-Pracownikjakiego stanowiska dotyczy Twój wpis? Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie. Jak dawno temu byłej jej pracownikiem? Może mogłaby się do tego wpisu odnieść osoba, która wie więcej o aktualnej sytuacji w firmie. Czy coś się w ostatnim czasie zmieniło?

Były-Pracownik
@Patrycja 10.08.2017 13:20

Pracowałem w firmie jeszcze w lipcu więc pisałem o obecnej sytuacji w kancelarii. Moje stanowisko nie ma większego znaczenia. Zdradzę ,że nie byłem ani pracownikiem terenowym, ani firmą sprzątającą, ochroniarzem też nie .

Były-Pracownik

Atmosfera w pracy poniżej przeciętnej - wieczne konflikty, słaba organizacja, chaos , a pracownicy ( w większości) nawzajem na siebie donoszą. Wynagrodzenie słabe w porównaniu do wykonywanych obowiązków. Imprezy w firmie , które są organizowane są na koszt pracowników ( odliczane jest to z premii ) . Lokalizacja również jest męcząca - jeden autobus 120 , który jeździ co godzinę. Jedynym plusem jest to ,że oferują umowę o pracę a ostatnio oferują niższą cenę za kartę Multisport ( prawdopodobnie,żeby zachęcić tym pracowników )

Patrycja

@Negocjatorco sprawia, że masz aż tak negatywną opinię na temat firmy? Mam nadzieję, że uzupełnisz swoją wypowiedź. To co powoduje, że Ty nie polecasz pracy w firmie oraz to, że nie była ona dla Ciebie odpowiednia, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

raff
@Patrycja 20.07.2017 09:49

Polecacie ta firme/? Bo się obawiam jak to czytam

Negocjator

Odradzam jakiekolwiek kontaktu z tą firmą oraz jej dyrektorkiem Jarkiem P.

MW

Pracowałam w lexusie ponad 2 lata. Zarobki były ok ale dojazdy to mordęga. Firma na pewno więcej by zyskała gdyby mieściła się w jakiejś normalnej lokalizacji bo dla mnie dojazdy były koszmarem. Projekt na którym pracowałam był bankowy i kierowniczka spoko. Młoda gościara, teraz już nawet pani dyrektor, ale ogarnięta. Zarząd i dyrekcja też ok. Niektórzy ludzie na projekcie byli super, ale byli tez tacy co z zawiści plotkowali i podkładali świnie. A sami kombinowali tylko jak najmniej się narobić. Mimo wszystko biorąc pod uwage kasę jak i styl zarządzania pracę w tej firmie oceniam dość wysoko. pozdrawiam

Mirabela

A dla mnie firma jest spoko, przede wszystkim na projekcie fajni ludzie, wcześniej gdy pracowałam w innej Wrocławskirj firmie to atmosfera była straszna. Supervisor darł mordę o byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a tu kierowniczka mloda ale jest przynajmnirj normalna. Ja polecam

Adam

:-)) Pan Marcin Ł, bardzo ciekawy tekst - nikt nie ma tak dogłębnych informacji i zarazem mało kto umie opowiadać bajki tak jak Pan :-)

:))

w wiekszosci prawda... smutna prawda, szkoda bo firma fajna.

ups

Uwaga autobus jeden na godzinę ,,,,,masakra

i

Gdyby moje dziecko chciało iść do pracy w tej firmie windykacyjne chybabym dostała zawału. Ale jeśli ktoś chce zostać bezduszny pachołkiem praca idealna. Pozytywne komentarze są od ludzi bez wyobrazni. Nie widzących już jak poniżające jest ich zajęcie. Ale czego się nie robi dla pieniędzy.

K

Stanowcze nie ,,pani rekrutująca czepia się i wypytuje o rożne dziwne rzeczy wcale niepotrzebne na stanowisko negocjatora,,,,np czy można prowadzić działalność jednoosobową,,,? i czy płaciło się duży ZUS czy mały ? kolejne dziwne to czy po licencjacie np z pedagogiki lub medycznego można iść na studia mgr -kierunek psychologia ? Płacą - 1200 netto Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie tam pracować ?

K

Byłby pracownik

Generalnie nie polecam, niskie zarobki i ogólnie niefajnie

Grażyna

Pracowałam i nie polecam. Oszuści.

Niekakendarzowy

Firma dno nie polecam

ja

oszukują w ogłoszeniach piszą ze praktyki hr a kończysz na tym ze jesteś namawiany na to żeby zostać negocjatorem ,,, bo akurat dziwnym trafem się zwolniło miejsce ,,,

nick

pozytywne komentarze dodaje chyba ktoś z firmy z szefostwa

ja

jak by ktoś się przyjrzał tej firmie to co 3 tyg ponawiają ogłoszenia na negocjatora ,,, chyba nikt nie chce tam pracować

asd

nie ogarniam co wy za glupoty piszecie, przeciez kazdy na um o prace pracuje :)) kasa spoko ale po jakims czasie, co wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odrazu zlote gory byscie chcieli zarabiac? cebulactwa wysoki poziom czuje :D

TBP2016

1000 zł netto, do tego 250 zł "dodatku". Śmieszne, praca wykonywana jest tak że nosi znamiona pracy na etacie, więc powinna być umowa o pracę. Liczę na to że ktoś się w końcu wam do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobierze.

kwiatek

hm też miałam takie pytania .Widocznie u nich to standardowe. Do tego pytanie o nie....karaloność , ale to akurat chyba nikogo nikogo nie dziwi. Superowa okolica :)Dojazd do pracy jak to we Wrocku z 30 min od galerii dom

nigdy

najs

Ważne dla mnie jest to jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na pracowników, wiecie? Dziękuję za odpowiedź.

Realista

Jak ktoś chce NATYCHMIAST zarobić powyżej średniej krajowej to niech za grabarza albo śmieciarza się najmie... a nie do biura, gdzie karierę się buduje miesiącami, latami. Po trzech miesiącach nie dostaniecie auta służbowego, telefonu i Bóg wie co jeszcze. Dostaniecie umowę o pracę i pewną stabilizację, prestiż hehe... Kancelaria Lexus oferuje pracę dla ludzi, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. Doświadczenie zawodowe zdobyte w Lexusie pozwoli znaleźć później dużo lepszą pracę za dużo wyższe pieniądze. Nie jest łatwo, ale ambitni, inteligentni i obrotni ludzie spokojnie się odnajdą. Nie ma nadgodzin i poganiania jak w magazynie pod Wrocławiem na A.... To nie jest typowe Call Center bo nie dzwoni się do klientów, tylko do ludzi, którym trzeba przypomnieć o łaskawym zwrocie pieniędzy - oczywiście nie swoich... Nie na wszystkich stanowiskach pracy się dzwoni, potrzebni są również asystenci, pracownicy administracyjni, pracownicy w Dziale Prawnym... Pensja zawsze kilka dni przed terminem. Prywatna opieka medyczna. Teren rekreacyjny (boisko do piłki, siatkówki, grill) pod Pałacykiem, powróciły też imprezy firmowe do kalendarza. Dojazd autobusem pół godziny spod Galerii Dominikańskiej - czyli norma we Wrocławiu. O pensji nic nie napiszę - sprawa indywidualna.

Zarzec

Ludzie Drodzy, pracowałem w tej firmie ponad 4 lata i z tego co czytam to większość "zarzutów" jakie pojawiają się odnośnie pracy w tej firmie, dotyczy Was samych a nie firmy. zaczynając od najważniejszego- ZAROBKI: niech każdy z Was pomyśli, jakby się zachowywał jakby miał swoją firmę, w której zatrudnia pracowników. Przede wszystkim, żeby firma dobrze płaciła musi mieć z czego, a żeby mieć z czego każdy pracownik musi coś dla niej zarobić- prosta zasada najpierw włóż potem wyjmij, a nie na odwrót. jeżeli wolisz marudzić, że mało płacą na początku, albo na inne pierdoły to odpuść sobie pracę w tej firmie, najlepiej w ogóle odpuść sobie jakąkolwiek prace i idź na zasiłek. Niestety nie mam możliwości podania kwoty jaką zarabiałem, ale trzeba ją później mnożyć. Oczywiście dobre zarobki nie są przewidziane dla każdego, bo jak pisałem wyżej- za darmo nikt Ci nic nie da. ATMOSFERA - w każdej większym skupisku znajdują się osoby, które mogą nam nie odpowiadać, ale ludzie przecież to Wy tworzycie daną grupę. Ja wspominam bardzo dobrze czas spędzony w firmie, jak i ludzi tam pracujących, chociaż nie z każdym było po drodze, ale każdy z Nas zdawał sobie sprawę, że przede wszystkim jesteśmy tam, żeby pracować i to było najważniejsze- żeby realizować plany swoje i innych i tym samym plany firmy- nawet ktoś, kto za mną nie przepadał obdzwaniał moim dłużników i na odwrót, bo to było najważniejsze, a nie marudzenie, że ktoś coś głośno mówi czy coś mówi nie tak jak powinien... wszystko można przecież też sobie wyjaśnić- sami tworzymy swoje środowisko. Odnosząc się do tego co faktycznie można zarzucić firmie, to odejście od "polityki propracowniczej", BENEFITY I FUNDUSZ SOCJALNY bo ona zawsze łączy grupę i pozwala się integrować. Jak zaczynałem, mieliśmy po dwie imprezy w roku i to dość konkretne (statek po odrze, impreza plenerowa z katerigniem plus bary, plus turnieje sportowe i karty benefit) było tego naprawdę sporo, jednak na sam koniec jakoś w 2011 roku nie było tego praktycznie w ogóle, ale może też było to spowodowane innymi czynnikami. Jeżeli nie ma tego obecnie, to to był argument za tym, żeby się tam nie zatrudniać- cała reszta zależy od Was. Wasza rzeczywistość jest w Waszych rękach, swoją przyszłość budujesz dzisiaj, teraz- więc do telefonów- "zielona słuchaweczka i napie...alać ":D wierzę w Was - jesteście najlepsi, fajnie pomarudzić sobie na forum, ale co za dużo to niezdrowo. czuwaj. był pracownik.

Numero uno

Nie na poczatek, bo tak masz na umowie. Reszta to to, co wydzwonisz. A bywa roznie, praca na telefonie--->40 godzin w tygodniu. Ehhh

Pies na baby

2000 Brutto hmmm... Taki to (pozyje;P

Fiutaszi

Ewa, mozna po Polsku?

Waski

O ile dobrze licze... 1420zl netto ;D szal jak na Wroclaw;)) odliczajac koszty dojazdu... Posilki (zwal jak zwal-cos w pracy trzeba jesc) zostaje na namiot na nabrzezu Odry ;D nikt nie jest w stanie wypowiedziec sie o prowizjach od wyegzekwowanych naleznosci?

były pracownik
@Waski 26.06.2016 23:58

Trudno się wypowiedzieć, bo prowizje były bardzo różne. Zróżnicowanie wynikało głównie z projektu, na którym się pracowało, czyli loteria. Będąc zatrudnionym na tym samym stanowisku można było mieć 100 zł lub 1500 zł. Nie wiem, czy to się zmieniło

Waski

Potwietdzam. 2000zl brutto miesiecznie plus "prowizja" za dobrxe wyegzekwowane naleznosci. Ile faktycznie mozna zarobic u nich na reke miesiecznie? Chodzi o faktyczne zarobki a nie "bajki" Pozdrawiam

Pikaczu

Waski, pracuje to ud kilku miesiecy. Nazwa kanxelaria prawna skrywa... Call center, tak jak lasy skrywaly obozy zaglady. Pokoje palacyku w ktorym miesci sie firma podzielone sa na boksy. Pracuje w nich ~150osob. Zarobki... 2000 brutto (jak na Wroclaw odpowiedz sobie sam;))) plus prowizje uzaleznione od sciagalnosci z Twojego portfela. 8 godzin na telefonie i negocjowanie... Heh w fabrykach placa wiecej za stanie przy tasmie. A po calym dniu gadania czasem... Jest ciezko...

Waski

Stanowisko negocjator telefoniczny. Tak mniej-wiecej... Czego moge spodziewac sie Beatko po tym stanowisku?

Waski

Witam! Zostalem zaproszony na tozmowe kwalifikacyjna. Prosze o informacje, jakich "realnych" pieniazkow moge sie spodziewac po przepracowanym miesiacu? Pozdrawiam

nkj

narazie firma kieruje sie troszke ku lepszemu, zaczynaja troche bardziej dbac o stalych pracownikow, wyplaty w terminie dzieki nowej ksiegowej.

3ed

jaka umowa zlecenie, typie co ty sciemniasz, wszyscy na um. o prace pracuja :D

prawnik

Stanowczo odradzam pracę dla tej Kancelarii. Jak chcecie pracować za marne grosze na umowę zlecenie, to nie jest praca, ale wyzysk, jak dostaniesz 2200 zł to ze stołka spadniesz. Jednym słowem praca syf, jeszcze raz syf. Jeszcze można niezle oberwać, nie wierzysz i życie Ci nie miłe to pracuj jak frajer.

niewazne

Dojazdy do firmy, literówka.

niewazne

Szczerze nie polecam, zarobki słabe, atmosfera w pracy słaba wejdziecie do gniazda żmij nie wspomnę o pojazdach które są fatalnie

kenia

Nie polecam nikomu, nikomu z ambicjami. Mozna popracowac 3 miesiace, ale pare lat to tylko cofamy sie w tyl, bardzo niskie zarobki jak na Wroclaw, ludzie tacy sobie, lokalizacja bardzo daleko od miasta. Bylem pare miesiecy, starczy, moje ambicje sa znacznie wieksze. Szkoda mi tylko tych osob, ktore siedza tam po pare lat. Jednak lepsza taka praca niz zadna. Szukajcie a znajdziecie ...

dsagre

Wszystko zalezy jaki dział, wiadomo ze na bankowym jest lepiej - wiekszy hajs, a na ubezpieczeniowym ponoc lipa jest, sa ludzie ktorzy pracuja ok. 7/8 lat, praca ok, tylko jak mowie - zalezy jaki dział ;)

Najwazniejsze pytanie

Jaka jest atmosfera w pracy? Czy kierownictwo jest ok? Czy firma dba o pracownika? Czy to miejsce pracy na stałe czy tylko na parę miesięcy? To ze dają podstawową opiekę medyczną i umowę o pracę nie jest odpowiedzią na powyższe pytania.

sadasd

w enel medzie, taka sobie ta opieka, ale przynajmniej lekarz 1 kontaktu jest

mora

Praca na słuchawce. Kwestia wynagrodzenia jest w pełni uznaniowa, dają podstawę w okolicach płacy minimalnej, a reszta jest nieuwzględniona w umowie o pracę i wypłacana na koniec miesiąca. Czasem ta "premia" jest potrącana, gdy z excela wynika zbyt dobry wynik, co by pracownik nie dostał za dużo. Jak tylko osiągniecie target to zostanie w kolejnych miesiącach podniesiony. Fakt natomiast, że firma ozusowuje wszystkie premie i przestrzega prawa pracy. Współpracownicy są ok.

asd

Pracuje na jednym z działów, praca ok, ludzie naprawde fajni, dzieki tej pracy zawarłem duzo njowych znajomosci - co do samej pracy jest spoko dla osoby ktora szuka doswiadczenia, płaca waha się od 1500 do 2000 zł

do ross

opisywane mialeś stawki. Dość nędzne.

Malik

Unikajcie tej firmy jak tylko możecie!

Apostrof

Czytam te wszystkie opinie będąc właśnie w trakcie podejmowania decyzji co do pracy w tej kancelarii. I muszę Wam powiedzieć, że wcale nie jestem w szoku i biorę to pod uwagę...niestety. Właśnie kończę swoją "karierę" w pewnej konkurencyjnej firmie, a pracę w niej wspominam jako istną tragedię. Ścisk biurek? Nie wiem, czy coś jest w stanie mnie pod tym względem jeszcze zaskoczyć. Niekomfortowe warunki pracy, hałas? Czy jest coś gorszego od pracy przez 8h w towarzystwie 2 wielkich, biurowych drukarek chodzących na okrętkę, bez przerwy? Stare komputery? Da się gorzej, niż przez 8h wpatrywać się w biały ekran z powodu nie funkcjonowania systemu?.. Komplementy pod adresem kierownika? Niekompetencja osób na danym stanowisku objawiająca się używaniem słów, których nie wypada nikomu a już w szczególności kierownikowi, 'strojeniem fochów', obgadywania pracownika przy nim i w obecności całego zespołu a także czerpanie satysfakcji z 'kręcania' kolejnej afery... to chyba wiele tłumaczy. Nie chcę się licytować kto i gdzie ma gorzej. Chcę tylko zauważyć, że w takich firmach ludzie traktowani są jedynie jak cyferki. Mają być z założenia jedynie 'maszynką do robienia pieniędzy'... Albo przynajmniej ja mam takie przykre doświadczenia.

dobra_rada

jak nie kuma internetu, to niech siostrzyczka sobie odpuści. w takich firmach pracuje się na kompach

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna LEXUS