Kancelaria Prawna LEXUS

Wrocław

Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS

Patrycja

Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło, poprawiły się warunki? Tutaj https://www.kplexus.pl/kariera są informacje o tym, że poszukują nowych pracowników, oferta i benefity wyglądają bardzo dobrze. Jak jest w rzeczywistości? Wiele opinii tu jest niepochlebnych, może jednak firma zdecydowała się na zmiany i ktoś, kto zaczął u nich pracę jest teraz zadowolony?

Patryk
@Patrycja 09.04.2018 19:35

Trzeba pracować, chcieć się uczyć i dożyć do celów. Nie każdy chce takiej pracy. Ale praca jest. Polecam.

Ale

Nowych pracowników - dobre, dobre:) ta zakładka i stanowiska wyglądaja tak samo od wielu wielu miesięcy, zapytaj za miesiąc czy przyszedł nowy administrator lub kierownik windykacji. Poszukują tutaj ale w kółko negocjatorów.

Aga
@Ale 09.04.2018 20:08

Kadra kierownicza jest od lat ta sama, ponieważ dobrze pracuje. Nie ma potrzeby szukać nowych kierowników czy administratorów. Tu się nie zwalnia ludzi. Kancelaria potrzebuje negocjatorów, ponieważ to oni przynoszą pieniądze tej firmie. Myślę, że jest tu zespół fajnych ludzi.

Rozważna i Romantycza

Z punktu widzenia pracownika zawsze w każdej firmie będzie "coś" nie tak. A to zły dojazd, a to zły szef, a to współpracownicy niemili. Bo trzeba ciężko pracować, a to pensja za mała, a to premia nie taka jak trzeba. Myślę, że każdy powinien się zastanowić jakiej pracy szuka, czego od niej oczekuje. Rynek pełen jest wolnych etatów. Trzeba mieć odwagę zwolnić się i iść dalej, albo powiedzieć sobie, tu mi dobrze. I docenić to, co się ma. Od ponad 10 lat pracuję zawodowo. W Lexusie jest mi dobrze, bo mam dobrych kolegów i koleżanki, pracuję w wyznaczonych godzinach i mam czas po pracy dla siebie. Nikt mi nie ubliża, nie ma mobbingu. Jest spokojnie. Ciężko pracuję i jestem zadowolona. Wam też tego życzę.

Kociamber4

Jeszcze pracuję, ale wypowiadam umowę o pracę i umowę współpracy i idę do Sądu Pracy, Zatrudnianie na 1 któraś etetu i umowę współpracy jest obchodzeniem prawa zgodnie z orzeczeniem Sądu Najwyższego i umowa współpracy w takiej sytuacji jest nieważna, a wszystkie czynności nalezy traktować jak na etacie, Jestem terenowcem, vatowcem i za jeden wyjazd na 50 km w jedną stronę dostaję 30,25zł brutto - to nawet nie połowa paliwa. Ta praca nosi znamiona wysysku i pracy niewolniczej. Nawet gdzy nie wykorzystałem urlopu to podsuneli mi wypełnione wnioski o urlop - to przestępstwo - usiłowanie wyłudzenia poświadczenia nieprawdy i oni maj w nazwie PRAWNA, po moim wystąpieniu do sądu pracy mam nadzieję, że znikną z rynku.

Szukam w windykacji
@NT 04.04.2018 22:28

W jakiej takie numery są?

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Kancelaria Prawna LEXUS. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Karolina Negocjator

minusy: - dojazd- 1 autobus na godzinę, wąska droga, korki - wynagrodzenie- na strat z reguły minimalna + premia (uznaniowa- wiec nie musza wypłacać pracownikowi)- lata 90-te się skończyły, za takie pieniądze i warunki nie warto wstawać z łóżka - ścisk i hałas w biurze - praca na dialerze plusy: - sympatyczni współpracownicy, no ale ja do pracy chodzę dla pieniędzy, nie dla znajomości dlatego nie polecam

Czy brak nowych komentarzy o Kancelaria Prawna LEXUS oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

A-lex
@Administrator 04.02.2018 14:32

Nic się nie zmieniło od stycznia: biuro na rogatkach wsi Trestno, droga trochę szersza niż rowerowa, do tego doszły jeszcze większe korki, ekipa się wykrusza, kasa coraz później i kawa na prezent świąteczny. Jest fajnie Administatorze

myślnik

nie polecam

Asgfa

Może być, kiedyś było gorzej.

Patrycja

@Były-Pracownikjakiego stanowiska dotyczy Twój wpis? Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie. Jak dawno temu byłej jej pracownikiem? Może mogłaby się do tego wpisu odnieść osoba, która wie więcej o aktualnej sytuacji w firmie. Czy coś się w ostatnim czasie zmieniło?

Były-Pracownik
@Patrycja 10.08.2017 13:20

Pracowałem w firmie jeszcze w lipcu więc pisałem o obecnej sytuacji w kancelarii. Moje stanowisko nie ma większego znaczenia. Zdradzę ,że nie byłem ani pracownikiem terenowym, ani firmą sprzątającą, ochroniarzem też nie .

Były-Pracownik

Atmosfera w pracy poniżej przeciętnej - wieczne konflikty, słaba organizacja, chaos , a pracownicy ( w większości) nawzajem na siebie donoszą. Wynagrodzenie słabe w porównaniu do wykonywanych obowiązków. Imprezy w firmie , które są organizowane są na koszt pracowników ( odliczane jest to z premii ) . Lokalizacja również jest męcząca - jeden autobus 120 , który jeździ co godzinę. Jedynym plusem jest to ,że oferują umowę o pracę a ostatnio oferują niższą cenę za kartę Multisport ( prawdopodobnie,żeby zachęcić tym pracowników )

Patrycja

@Negocjatorco sprawia, że masz aż tak negatywną opinię na temat firmy? Mam nadzieję, że uzupełnisz swoją wypowiedź. To co powoduje, że Ty nie polecasz pracy w firmie oraz to, że nie była ona dla Ciebie odpowiednia, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

raff
@Patrycja 20.07.2017 09:49

Polecacie ta firme/? Bo się obawiam jak to czytam

Negocjator

Odradzam jakiekolwiek kontaktu z tą firmą oraz jej dyrektorkiem Jarkiem P.

MW

Pracowałam w lexusie ponad 2 lata. Zarobki były ok ale dojazdy to mordęga. Firma na pewno więcej by zyskała gdyby mieściła się w jakiejś normalnej lokalizacji bo dla mnie dojazdy były koszmarem. Projekt na którym pracowałam był bankowy i kierowniczka spoko. Młoda gościara, teraz już nawet pani dyrektor, ale ogarnięta. Zarząd i dyrekcja też ok. Niektórzy ludzie na projekcie byli super, ale byli tez tacy co z zawiści plotkowali i podkładali świnie. A sami kombinowali tylko jak najmniej się narobić. Mimo wszystko biorąc pod uwage kasę jak i styl zarządzania pracę w tej firmie oceniam dość wysoko. pozdrawiam

Mirabela

A dla mnie firma jest spoko, przede wszystkim na projekcie fajni ludzie, wcześniej gdy pracowałam w innej Wrocławskirj firmie to atmosfera była straszna. Supervisor darł mordę o byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a tu kierowniczka mloda ale jest przynajmnirj normalna. Ja polecam

Adam

:-)) Pan Marcin Ł, bardzo ciekawy tekst - nikt nie ma tak dogłębnych informacji i zarazem mało kto umie opowiadać bajki tak jak Pan :-)

:))

w wiekszosci prawda... smutna prawda, szkoda bo firma fajna.

ups

Uwaga autobus jeden na godzinę ,,,,,masakra

i

Gdyby moje dziecko chciało iść do pracy w tej firmie windykacyjne chybabym dostała zawału. Ale jeśli ktoś chce zostać bezduszny pachołkiem praca idealna. Pozytywne komentarze są od ludzi bez wyobrazni. Nie widzących już jak poniżające jest ich zajęcie. Ale czego się nie robi dla pieniędzy.

K

Stanowcze nie ,,pani rekrutująca czepia się i wypytuje o rożne dziwne rzeczy wcale niepotrzebne na stanowisko negocjatora,,,,np czy można prowadzić działalność jednoosobową,,,? i czy płaciło się duży ZUS czy mały ? kolejne dziwne to czy po licencjacie np z pedagogiki lub medycznego można iść na studia mgr -kierunek psychologia ? Płacą - 1200 netto Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie tam pracować ?

K

Byłby pracownik

Generalnie nie polecam, niskie zarobki i ogólnie niefajnie

Grażyna

Pracowałam i nie polecam. Oszuści.

Niekakendarzowy

Firma dno nie polecam

ja

oszukują w ogłoszeniach piszą ze praktyki hr a kończysz na tym ze jesteś namawiany na to żeby zostać negocjatorem ,,, bo akurat dziwnym trafem się zwolniło miejsce ,,,

nick

pozytywne komentarze dodaje chyba ktoś z firmy z szefostwa

ja

jak by ktoś się przyjrzał tej firmie to co 3 tyg ponawiają ogłoszenia na negocjatora ,,, chyba nikt nie chce tam pracować

asd

nie ogarniam co wy za glupoty piszecie, przeciez kazdy na um o prace pracuje :)) kasa spoko ale po jakims czasie, co wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odrazu zlote gory byscie chcieli zarabiac? cebulactwa wysoki poziom czuje :D

TBP2016

1000 zł netto, do tego 250 zł "dodatku". Śmieszne, praca wykonywana jest tak że nosi znamiona pracy na etacie, więc powinna być umowa o pracę. Liczę na to że ktoś się w końcu wam do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobierze.

kwiatek

hm też miałam takie pytania .Widocznie u nich to standardowe. Do tego pytanie o nie....karaloność , ale to akurat chyba nikogo nikogo nie dziwi. Superowa okolica :)Dojazd do pracy jak to we Wrocku z 30 min od galerii dom

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna LEXUS