Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEXUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

:-)) Pan Marcin Ł, bardzo ciekawy tekst - nikt nie ma tak dogłębnych informacji i zarazem mało kto umie opowiadać bajki tak jak Pan :-)

:))

w wiekszosci prawda... smutna prawda, szkoda bo firma fajna.

ups

Uwaga autobus jeden na godzinę ,,,,,masakra

i

Gdyby moje dziecko chciało iść do pracy w tej firmie windykacyjne chybabym dostała zawału. Ale jeśli ktoś chce zostać bezduszny pachołkiem praca idealna. Pozytywne komentarze są od ludzi bez wyobrazni. Nie widzących już jak poniżające jest ich zajęcie. Ale czego się nie robi dla pieniędzy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na stanowisko Doradca ds. serwisu w Lexus Trójmiasto? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
K

Stanowcze nie ,,pani rekrutująca czepia się i wypytuje o rożne dziwne rzeczy wcale niepotrzebne na stanowisko negocjatora,,,,np czy można prowadzić działalność jednoosobową,,,? i czy płaciło się duży ZUS czy mały ? kolejne dziwne to czy po licencjacie np z pedagogiki lub medycznego można iść na studia mgr -kierunek psychologia ? Płacą - 1200 netto Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie tam pracować ?

K

Byłby pracownik

Generalnie nie polecam, niskie zarobki i ogólnie niefajnie

Niekakendarzowy

Firma dno nie polecam

oszukują w ogłoszeniach piszą ze praktyki hr a kończysz na tym ze jesteś namawiany na to żeby zostać negocjatorem ,,, bo akurat dziwnym trafem się zwolniło miejsce ,,,

nick

pozytywne komentarze dodaje chyba ktoś z firmy z szefostwa

jak by ktoś się przyjrzał tej firmie to co 3 tyg ponawiają ogłoszenia na negocjatora ,,, chyba nikt nie chce tam pracować

asd

nie ogarniam co wy za glupoty piszecie, przeciez kazdy na um o prace pracuje :)) kasa spoko ale po jakims czasie, co wy (usunięte przez administratora) odrazu zlote gory byscie chcieli zarabiac? cebulactwa wysoki poziom czuje :D

TBP2016

1000 zł netto, do tego 250 zł "dodatku". Śmieszne, praca wykonywana jest tak że nosi znamiona pracy na etacie, więc powinna być umowa o pracę. Liczę na to że ktoś się w końcu wam do (usunięte przez administratora) dobierze.

kwiatek

hm też miałam takie pytania .Widocznie u nich to standardowe. Do tego pytanie o nie....karaloność , ale to akurat chyba nikogo nikogo nie dziwi. Superowa okolica :)Dojazd do pracy jak to we Wrocku z 30 min od galerii dom

nigdy

najs

Ważne dla mnie jest to jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na pracowników, wiecie? Dziękuję za odpowiedź.

Realista

Jak ktoś chce NATYCHMIAST zarobić powyżej średniej krajowej to niech za grabarza albo śmieciarza się najmie... a nie do biura, gdzie karierę się buduje miesiącami, latami. Po trzech miesiącach nie dostaniecie auta służbowego, telefonu i Bóg wie co jeszcze. Dostaniecie umowę o pracę i pewną stabilizację, prestiż hehe... Kancelaria Lexus oferuje pracę dla ludzi, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. Doświadczenie zawodowe zdobyte w Lexusie pozwoli znaleźć później dużo lepszą pracę za dużo wyższe pieniądze. Nie jest łatwo, ale ambitni, inteligentni i obrotni ludzie spokojnie się odnajdą. Nie ma nadgodzin i poganiania jak w magazynie pod Wrocławiem na A.... To nie jest typowe Call Center bo nie dzwoni się do klientów, tylko do ludzi, którym trzeba przypomnieć o łaskawym zwrocie pieniędzy - oczywiście nie swoich... Nie na wszystkich stanowiskach pracy się dzwoni, potrzebni są również asystenci, pracownicy administracyjni, pracownicy w Dziale Prawnym... Pensja zawsze kilka dni przed terminem. Prywatna opieka medyczna. Teren rekreacyjny (boisko do piłki, siatkówki, grill) pod Pałacykiem, powróciły też imprezy firmowe do kalendarza. Dojazd autobusem pół godziny spod Galerii Dominikańskiej - czyli norma we Wrocławiu. O pensji nic nie napiszę - sprawa indywidualna.

Zarzec

Ludzie Drodzy, pracowałem w tej firmie ponad 4 lata i z tego co czytam to większość "zarzutów" jakie pojawiają się odnośnie pracy w tej firmie, dotyczy Was samych a nie firmy. zaczynając od najważniejszego- ZAROBKI: niech każdy z Was pomyśli, jakby się zachowywał jakby miał swoją firmę, w której zatrudnia pracowników. Przede wszystkim, żeby firma dobrze płaciła musi mieć z czego, a żeby mieć z czego każdy pracownik musi coś dla niej zarobić- prosta zasada najpierw włóż potem wyjmij, a nie na odwrót. jeżeli wolisz marudzić, że mało płacą na początku, albo na inne pierdoły to odpuść sobie pracę w tej firmie, najlepiej w ogóle odpuść sobie jakąkolwiek prace i idź na zasiłek. Niestety nie mam możliwości podania kwoty jaką zarabiałem, ale trzeba ją później mnożyć. Oczywiście dobre zarobki nie są przewidziane dla każdego, bo jak pisałem wyżej- za darmo nikt Ci nic nie da. ATMOSFERA - w każdej większym skupisku znajdują się osoby, które mogą nam nie odpowiadać, ale ludzie przecież to Wy tworzycie daną grupę. Ja wspominam bardzo dobrze czas spędzony w firmie, jak i ludzi tam pracujących, chociaż nie z każdym było po drodze, ale każdy z Nas zdawał sobie sprawę, że przede wszystkim jesteśmy tam, żeby pracować i to było najważniejsze- żeby realizować plany swoje i innych i tym samym plany firmy- nawet ktoś, kto za mną nie przepadał obdzwaniał moim dłużników i na odwrót, bo to było najważniejsze, a nie marudzenie, że ktoś coś głośno mówi czy coś mówi nie tak jak powinien... wszystko można przecież też sobie wyjaśnić- sami tworzymy swoje środowisko. Odnosząc się do tego co faktycznie można zarzucić firmie, to odejście od "polityki propracowniczej", BENEFITY I FUNDUSZ SOCJALNY bo ona zawsze łączy grupę i pozwala się integrować. Jak zaczynałem, mieliśmy po dwie imprezy w roku i to dość konkretne (statek po odrze, impreza plenerowa z katerigniem plus bary, plus turnieje sportowe i karty benefit) było tego naprawdę sporo, jednak na sam koniec jakoś w 2011 roku nie było tego praktycznie w ogóle, ale może też było to spowodowane innymi czynnikami. Jeżeli nie ma tego obecnie, to to był argument za tym, żeby się tam nie zatrudniać- cała reszta zależy od Was. Wasza rzeczywistość jest w Waszych rękach, swoją przyszłość budujesz dzisiaj, teraz- więc do telefonów- "zielona słuchaweczka i napie...alać ":D wierzę w Was - jesteście najlepsi, fajnie pomarudzić sobie na forum, ale co za dużo to niezdrowo. czuwaj. był pracownik.

Numero uno

Nie na poczatek, bo tak masz na umowie. Reszta to to, co wydzwonisz. A bywa roznie, praca na telefonie--->40 godzin w tygodniu. Ehhh

Pies na baby

2000 Brutto hmmm... Taki to (pozyje;P

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEXUS?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEXUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna LEXUS
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Kancelaria Prawna LEXUS